NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
PETROVIKJ MEGÜNNEPELTE SZÜLETÉSNAPJÁT, „BARE” MINDENKI RENDELKEZÉSÉRE ÁLL

RENDSZERES JELENTÉS ELSŐLIGÁSUNK FELKÉSZÜLÉSÉRŐL MEĐUGORJEBAN

PETROVIKJ MEGÜNNEPELTE SZÜLETÉSNAPJÁT, „BARE” MINDENKI RENDELKEZÉSÉRE ÁLL

24.01.2017.

Gratulálva a macedón válogatott játékosnak, Zekić edző jó játékot kívánt neki a szezon folytatásában.

A téli felkészülés első része Hercegovinaban a végéhez közeledik. A visszatérés szerdán lesz január 25.-én, a fárasztó edzési tevékenységek előrehaladt fázisban vannak, de a hangulat és a munka iránti lelkesedés a játékosoknál és a stáb tagjainál egész idő alatt magas szinten van.

A jó hangulatba beleilett Petrovikj Milovan 27. születésnapja is. Az elmaradhatatlan nóta és torta mellett az ebéd után, a gratulálókat Zekić Zoran kormányos vezette, aki a macedón válogatott játékostól biztosan sokat vár a szezon folytatásában. Különben, az edzések erős ritmusban folytatodtak. Hétfőn a bevezető rész azokra a tornákra irányult, amelyek célja a sérülések megelőzésére összpontosult. A reggeli edzés legnagyobb része a taktikai elgondolások bejátszására ment a védelmi és támadói fázisban, a konkrét munka módon és játékkal a négy kiskapura. Délután pedig, a folyamatos támadás szervezését és a megszerzett labda utáni akciót gyakoroltuk, a középpályások kötelező feladatait kiemelve.

A valódi profi

Az összes szép szó és dicséret, amelyet a stábról és kollégáíról nap, mint nap írunk a napi beszámolokban a međugorjei felkészülésről Barišić Hrvoje érdeme. Mindenkit megdicsért és mindenkiről írt. Saját magát nem hozta előtérbe, pedig annyi hasznos munkát végzett, amióta átvette az Osijek Labdarúgó Klub műszaki igazgató funkcióját.

Figyelve őt, még végzi munkáját, azt mondanánk ez a szerep ideális számára, jellegzetességeihez képest. Pontos, szorgalmas, mindenkivel figyelmes, kétségbevonhatatlan szakember minden téren, új dimenziót hozott a Városkertbe. Állandóan dolgozik, semmi nem nehéz neki, mindenki rendelkezésére áll és mindenki aki együttműkődik vele – tudja hányszor megkönyebbítette dolgukat.

„Bare” feladata, hogy gépünk sikeresen és gond nélkül műkődjön a pályán kívül és ő az, aki a legkisebb részletig kidolgozza és megoldja az új helyzeteket, ami valószínűleg – nem egyszerű. Amennyire pontos és koncentrált hosszú pályafutása alatt, mint segédedző az első HLL-ben, így mostani munkájában sem hibázik. Az Első Liga és a Horvát Kupa 121 mérkőzését bírálta a zöldpályán és hogyan tette ezt, arról a legjobban beszél a tény, hogy elsőligásunk minden vendégszereplésén a házigazda őszíntén és szívélyesen köszöntötte, elismerve persze azt is, amit fáradhatatlanul tesz új labdarúgói feladataiban.

HT Prva liga

1.Dinamo36+3473
2.Rijeka36+4370
3.Hajduk36+3266
4.Osijek36+1556
5.Lokomotiva36-151
6.Slaven Belupo36-1043
7.Inter-Zaprešić36-2143
8.Rudeš36-2140
9.Istra 196136-3227
10.Cibalia36-3926

Az előző mérkőzés

Hrvatski Telekom Prva liga, 36. forduló

Slaven Belupo - Osijek 2:1

Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', 18.05.2018. 18:00

NK Osijek @ Instagram

Más hírek