NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
FONTOS SZERZŐDÉS ALÁÍRÁSA TÖRTÉNT A VÁROSKERTBEN

Converse az Osijek FC első nagy szponzora!

FONTOS SZERZŐDÉS ALÁÍRÁSA TÖRTÉNT A VÁROSKERTBEN

09.05.2016.


A nagy nemzetkőzi cég, úgy döntöt támogatja a fehér – kékeket a horvát labdarúgás csúcsára tartó uton

A Converse nemzetközi cég labdarúgó elsőligásunk az új klubi vezetőség vezetésével, mely ezen a héten hivatalosan is áttvette az Osijek Labdarúgó klub vezetését, első üzlettársa és előkelő szponzora. Amint jelezte is már Meštrović Ivan elnök, a Városkertbe elkezdtek jönni a „nagy játékosok” , melyek a világ piacon vannak, a Converse biztosan figyelemre méltó szponzor!
- Mindannyian tudjuk mit jelent a Converse a saját üzlete terén és nagy öröm számomra, hogy sikerült megbeszélni az együttműködést. Felhívom a szurkolókat és kedvelőket, hogy kövesenek bennünket a társadalmi hálózatokon, mert érdekes nyeremény játékok vannak előkészületben, melyekben több népszerű tornacipőt ajánkékozunk. Ez a történet kezdette egy új, erősebb és felismerhetőbb Osijek FC – ről, melyet erős szponzorok is követnek. , mondta Meštrović.
A nagy korporáció nevében a Szerződést Kraljević Ferdo írta alá, a Ferivi Sport igazgatója, aki a „Converse” régiói képviselője ( a Nike csoport tagja).
- Én is örülük, hogy ma elkezdtük az együttműködést, mely biztosan kölcsönös érdekeltség. Mindannyiunk érdeke az erősebb és jobb Osijek FC, és a szponzorokkal, amilyen a Converse egyszerűbb lesz megvalósítani a mínőségesebb klubi logisztikát is. mondta Kraljević.

HT Prva liga

1.Osijek3+79
2.Rijeka3+67
3.Lokomotiva3+57
4.Dinamo3+47
5.Inter-Zaprešić3-73
6.Slaven Belupo3-12
7.Hajduk3-32
8.Rudeš3-21
9.Gorica3-31
10.Istra 19613-61

A következő mérkőzés

Hrvatski Telekom Prva liga, 5. forduló

Osijek - Slaven Belupo

Stadion Gradski vrt, 24.08.2018. 20:00

Az előző mérkőzés

Hrvatski Telekom Prva liga, 4. forduló

Dinamo - Osijek :

Stadion Maksimir, 17.08.2018. 20:00

NK Osijek @ Instagram

Más hírek