NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Juniori

Juniori

  • Igrači
  • Juniori - 1. HNL
  • Strijelci

Vratari

  • Zvonimir Bombini

    Zvonimir
    Bombini

    Rođen: 29.04.1999.

  • Nikola Butigan

    Nikola
    Butigan

    Rođen: 20.01.2000.

  • Luka Dominković

    Luka
    Dominković

    Rođen: 04.12.2000.

  • Ilija Đilas

    Ilija
    Đilas

    Rođen: 05.11.1999.

Braniči

  • Talys Alves Pereira Oliveira

    Talys
    Alves Pereira Oliveira

    Rođen: 10.02.1999.

  • Jurica Antonović

    Jurica
    Antonović

    Rođen: 12.08.1999.

  • Jurica Barišić

    Jurica
    Barišić

    Rođen: 19.05.2000.

  • Duje Batinić

    Duje
    Batinić

    Rođen: 29.04.2000.

  • Mislav Brezinšak

    Mislav
    Brezinšak

    Rođen: 01.03.2000.

  • Jura Ciprić

    Jura
    Ciprić

    Rođen: 09.04.2000.

  • Dominik Čaić

    Dominik
    Čaić

    Rođen: 12.01.1998.

  • Matija Čakalić

    Matija
    Čakalić

    Rođen: 21.07.1994.

  • Bruno Damjanović

    Bruno
    Damjanović

    Rođen: 04.02.1999.

  • Josip Gačić

    Josip
    Gačić

    Rođen: 02.03.1998.

  • Pavo Grgić

    Pavo
    Grgić

    Rođen: 14.10.1997.

  • Marko Križić

    Marko
    Križić

    Rođen: 12.09.1999.

  • Vukašin Ocić

    Vukašin
    Ocić

    Rođen: 12.02.1999.

  • Kristijan Pavičić

    Kristijan
    Pavičić

    Rođen: 06.03.1999.

  • Ivan Pilj

    Ivan
    Pilj

    Rođen: 15.02.1998.

  • Deni Stojanac

    Deni
    Stojanac

    Rođen: 26.10.1999.

  • Domagoj Vidanec

    Domagoj
    Vidanec

    Rođen: 18.02.2000.

Vezni igrači

  • Marko Dješka

    Marko
    Dješka

    Rođen: 08.11.1999.

  • Patrik Dubravac

    Patrik
    Dubravac

    Rođen: 08.03.2000.

  • Marin Glavota

    Marin
    Glavota

    Rođen: 05.02.1999.

  • Karlo Grgić

    Karlo
    Grgić

    Rođen: 08.08.1999.

  • Neven Hlišć

    Neven
    Hlišć

    Rođen: 18.01.1999.

  • Matko Kasač

    Matko
    Kasač

    Rođen: 16.10.1998.

  • Marin Knežević

    Marin
    Knežević

    Rođen: 28.04.1998.

  • Marin Magdić

    Marin
    Magdić

    Rođen: 13.04.1999.

  • Stjepan Salapić

    Stjepan
    Salapić

    Rođen: 27.08.1997.

  • Tomislav Soldić

    Tomislav
    Soldić

    Rođen: 11.07.1999.

  • Bruno Stupar

    Bruno
    Stupar

    Rođen: 10.04.2000.

  • Marko Vladić

    Marko
    Vladić

    Rođen: 08.05.2000.

  • Denis Vodenik

    Denis
    Vodenik

    Rođen: 08.06.1998.

Napadači

  • Mateo Barukčić

    Mateo
    Barukčić

    Rođen: 31.07.1998.

  • Adam Benić

    Adam
    Benić

    Rođen: 28.04.2000.

  • Hrvoje Crnčan

    Hrvoje
    Crnčan

    Rođen: 14.03.1999.

  • Filip Cvetković

    Filip
    Cvetković

    Rođen: 13.03.2000.

  • Ivan Dominković

    Ivan
    Dominković

    Rođen: 04.12.2000.

  • Ante Habada

    Ante
    Habada

    Rođen: 07.02.1999.

  • Ivan Jakić

    Ivan
    Jakić

    Rođen: 15.08.1999.

  • Matej Kožul

    Matej
    Kožul

    Rođen: 26.03.1998.

  • Marko Oroz

    Marko
    Oroz

    Rođen: 13.09.1999.

  • Antonio Stupar

    Antonio
    Stupar

    Rođen: 15.08.2000.

  • Matko Špoljarić

    Matko
    Špoljarić

    Rođen: 31.08.2000.

#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Lokomotiva4310114+710
2.Slaven Belupo4310104+610
3.Osijek431082+610
4.Hajduk4301125+79
5.Dinamo4220125+78
6.Inter-Zaprešić412168-25
7.Rijeka31114404
8.Istra 1961410347-33
9.Cibalia4103210-83
10.Sesvete301226-41
11.Rudeš401309-91
12.Hrvatski Dragovoljac400429-70


1. kolo
Izvještaj
23. kolovoza 2017.
SRI / 10:00
Lokomotiva40Rudeš
26. kolovoza 2017.
SUB / 11:00
Osijek11Sesvete
26. kolovoza 2017.
SUB / 17:00
Istra 196110Hrvatski Dragovoljac
26. kolovoza 2017.
SUB / 17:00
Cibalia14Hajduk
26. kolovoza 2017.
SUB / 18:00
Rijeka22Dinamo
27. kolovoza 2017.
NED / 10:00
Inter-Zaprešić22Slaven Belupo
2. kolo
Izvještaj
01. rujna 2017.
PET / 12:00
Dinamo22Lokomotiva
02. rujna 2017.
SUB / 10:00
Rudeš00Inter-Zaprešić
02. rujna 2017.
SUB / 10:00
Istra 196102Osijek
02. rujna 2017.
SUB / 17:00
Hrvatski Dragovoljac12Hajduk
24. rujna 2017.
NED / 13:00
Slaven Belupo30Cibalia
05. studenog 2017.
NED / 13:00
Sesvete-Rijeka
3. kolo
Izvještaj
09. rujna 2017.
SUB / 10:00
Rijeka21Istra 1961
09. rujna 2017.
SUB / 10:00
Lokomotiva20Sesvete
09. rujna 2017.
SUB / 10:00
Inter-Zaprešić15Dinamo
09. rujna 2017.
SUB / 16:00
Osijek41Hrvatski Dragovoljac
09. rujna 2017.
SUB / 17:00
Cibalia10Rudeš
09. rujna 2017.
SUB / 17:00
Hajduk23Slaven Belupo
4. kolo
Izvještaj
16. rujna 2017.
SUB / 10:00
Hrvatski Dragovoljac02Slaven Belupo
16. rujna 2017.
SUB / 10:00
Sesvete13Inter-Zaprešić
16. rujna 2017.
SUB / 10:00
Osijek10Rijeka
16. rujna 2017.
SUB / 15:00
Dinamo30Cibalia
16. rujna 2017.
SUB / 16:00
Rudeš04Hajduk
16. rujna 2017.
SUB / 16:00
Istra 196123Lokomotiva
5. kolo
Izvještaj
30. rujna 2017.
SUB / 10:00
Slaven Belupo-Rudeš
30. rujna 2017.
SUB / 15:00
Lokomotiva-Osijek
30. rujna 2017.
SUB / 15:00
Inter-Zaprešić-Istra 1961
01. listopada 2017.
NED / 13:00
Cibalia-Sesvete
10. listopada 2017.
UTO / 16:00
Rijeka-Hrvatski Dragovoljac
02. prosinca 2017.
SUB / 11:00
Hajduk-Dinamo
6. kolo
Izvještaj
07. listopada 2017.
SUB / 10:00
Hrvatski Dragovoljac-Rudeš
07. listopada 2017.
SUB / 10:00
Dinamo-Slaven Belupo
07. listopada 2017.
SUB / 10:00
Sesvete-Hajduk
07. listopada 2017.
SUB / 10:00
Istra 1961-Cibalia
07. listopada 2017.
SUB / 10:00
Osijek-Inter-Zaprešić
07. listopada 2017.
SUB / 10:00
Rijeka-Lokomotiva
7. kolo
Izvještaj
14. listopada 2017.
SUB / 10:00
Lokomotiva-Hrvatski Dragovoljac
14. listopada 2017.
SUB / 10:00
Inter-Zaprešić-Rijeka
14. listopada 2017.
SUB / 10:00
Cibalia-Osijek
14. listopada 2017.
SUB / 10:00
Hajduk-Istra 1961
14. listopada 2017.
SUB / 10:00
Slaven Belupo-Sesvete
14. listopada 2017.
SUB / 10:00
Rudeš-Dinamo
8. kolo
Izvještaj
21. listopada 2017.
SUB / 10:00
Hrvatski Dragovoljac-Dinamo
21. listopada 2017.
SUB / 10:00
Sesvete-Rudeš
21. listopada 2017.
SUB / 10:00
Istra 1961-Slaven Belupo
21. listopada 2017.
SUB / 10:00
Osijek-Hajduk
21. listopada 2017.
SUB / 10:00
Rijeka-Cibalia
21. listopada 2017.
SUB / 10:00
Lokomotiva-Inter-Zaprešić
9. kolo
Izvještaj
28. listopada 2017.
SUB / 10:00
Inter-Zaprešić-Hrvatski Dragovoljac
28. listopada 2017.
SUB / 10:00
Cibalia-Lokomotiva
28. listopada 2017.
SUB / 10:00
Hajduk-Rijeka
28. listopada 2017.
SUB / 10:00
Slaven Belupo-Osijek
28. listopada 2017.
SUB / 10:00
Rudeš-Istra 1961
28. listopada 2017.
SUB / 10:00
Dinamo-Sesvete
10. kolo
Izvještaj
18. studenog 2017.
SUB / 10:00
Hrvatski Dragovoljac-Sesvete
18. studenog 2017.
SUB / 10:00
Istra 1961-Dinamo
18. studenog 2017.
SUB / 10:00
Osijek-Rudeš
18. studenog 2017.
SUB / 10:00
Rijeka-Slaven Belupo
18. studenog 2017.
SUB / 10:00
Lokomotiva-Hajduk
18. studenog 2017.
SUB / 10:00
Inter-Zaprešić-Cibalia
11. kolo
Izvještaj
25. studenog 2017.
SUB / 10:00
Cibalia-Hrvatski Dragovoljac
25. studenog 2017.
SUB / 10:00
Hajduk-Inter-Zaprešić
25. studenog 2017.
SUB / 10:00
Slaven Belupo-Lokomotiva
25. studenog 2017.
SUB / 10:00
Rudeš-Rijeka
25. studenog 2017.
SUB / 10:00
Dinamo-Osijek
25. studenog 2017.
SUB / 10:00
Sesvete-Istra 1961
12. kolo
Izvještaj
03. ožujka 2018.
SUB / 10:00
Hrvatski Dragovoljac-Istra 1961
03. ožujka 2018.
SUB / 10:00
Sesvete-Osijek
03. ožujka 2018.
SUB / 10:00
Dinamo-Rijeka
03. ožujka 2018.
SUB / 10:00
Rudeš-Lokomotiva
03. ožujka 2018.
SUB / 10:00
Slaven Belupo-Inter-Zaprešić
03. ožujka 2018.
SUB / 10:00
Hajduk-Cibalia
13. kolo
Izvještaj
10. ožujka 2018.
SUB / 10:00
Hajduk-Hrvatski Dragovoljac
10. ožujka 2018.
SUB / 10:00
Cibalia-Slaven Belupo
10. ožujka 2018.
SUB / 10:00
Inter-Zaprešić-Rudeš
10. ožujka 2018.
SUB / 10:00
Lokomotiva-Dinamo
10. ožujka 2018.
SUB / 10:00
Rijeka-Sesvete
10. ožujka 2018.
SUB / 10:00
Osijek-Istra 1961
14. kolo
Izvještaj
17. ožujka 2018.
SUB / 10:00
Hrvatski Dragovoljac-Osijek
17. ožujka 2018.
SUB / 10:00
Istra 1961-Rijeka
17. ožujka 2018.
SUB / 10:00
Sesvete-Lokomotiva
17. ožujka 2018.
SUB / 10:00
Dinamo-Inter-Zaprešić
17. ožujka 2018.
SUB / 10:00
Rudeš-Cibalia
17. ožujka 2018.
SUB / 10:00
Slaven Belupo-Hajduk
15. kolo
Izvještaj
24. ožujka 2018.
SUB / 10:00
Slaven Belupo-Hrvatski Dragovoljac
24. ožujka 2018.
SUB / 10:00
Hajduk-Rudeš
24. ožujka 2018.
SUB / 10:00
Cibalia-Dinamo
24. ožujka 2018.
SUB / 10:00
Inter-Zaprešić-Sesvete
24. ožujka 2018.
SUB / 10:00
Lokomotiva-Istra 1961
24. ožujka 2018.
SUB / 10:00
Rijeka-Osijek
16. kolo
Izvještaj
07. travnja 2018.
SUB / 10:00
Hrvatski Dragovoljac-Rijeka
07. travnja 2018.
SUB / 10:00
Osijek-Lokomotiva
07. travnja 2018.
SUB / 10:00
Istra 1961-Inter-Zaprešić
07. travnja 2018.
SUB / 10:00
Sesvete-Cibalia
07. travnja 2018.
SUB / 10:00
Dinamo-Hajduk
07. travnja 2018.
SUB / 10:00
Rudeš-Slaven Belupo
17. kolo
Izvještaj
14. travnja 2018.
SUB / 10:00
Rudeš-Hrvatski Dragovoljac
14. travnja 2018.
SUB / 10:00
Slaven Belupo-Dinamo
14. travnja 2018.
SUB / 10:00
Hajduk-Sesvete
14. travnja 2018.
SUB / 10:00
Cibalia-Istra 1961
14. travnja 2018.
SUB / 10:00
Inter-Zaprešić-Osijek
14. travnja 2018.
SUB / 10:00
Lokomotiva-Rijeka
18. kolo
Izvještaj
21. travnja 2018.
SUB / 10:00
Hrvatski Dragovoljac-Lokomotiva
21. travnja 2018.
SUB / 10:00
Rijeka-Inter-Zaprešić
21. travnja 2018.
SUB / 10:00
Osijek-Cibalia
21. travnja 2018.
SUB / 10:00
Istra 1961-Hajduk
21. travnja 2018.
SUB / 10:00
Sesvete-Slaven Belupo
21. travnja 2018.
SUB / 10:00
Dinamo-Rudeš
19. kolo
Izvještaj
28. travnja 2018.
SUB / 10:00
Dinamo-Hrvatski Dragovoljac
28. travnja 2018.
SUB / 10:00
Rudeš-Sesvete
28. travnja 2018.
SUB / 10:00
Slaven Belupo-Istra 1961
28. travnja 2018.
SUB / 10:00
Hajduk-Osijek
28. travnja 2018.
SUB / 10:00
Cibalia-Rijeka
28. travnja 2018.
SUB / 10:00
Inter-Zaprešić-Lokomotiva
20. kolo
Izvještaj
05. svibnja 2018.
SUB / 10:00
Hrvatski Dragovoljac-Inter-Zaprešić
05. svibnja 2018.
SUB / 10:00
Lokomotiva-Cibalia
05. svibnja 2018.
SUB / 10:00
Rijeka-Hajduk
05. svibnja 2018.
SUB / 10:00
Osijek-Slaven Belupo
05. svibnja 2018.
SUB / 10:00
Istra 1961-Rudeš
05. svibnja 2018.
SUB / 10:00
Sesvete-Dinamo
21. kolo
Izvještaj
12. svibnja 2018.
SUB / 10:00
Sesvete-Hrvatski Dragovoljac
12. svibnja 2018.
SUB / 10:00
Dinamo-Istra 1961
12. svibnja 2018.
SUB / 10:00
Rudeš-Osijek
12. svibnja 2018.
SUB / 10:00
Slaven Belupo-Rijeka
12. svibnja 2018.
SUB / 10:00
Hajduk-Lokomotiva
12. svibnja 2018.
SUB / 10:00
Cibalia-Inter-Zaprešić
22. kolo
Izvještaj
19. svibnja 2018.
SUB / 10:00
Hrvatski Dragovoljac-Cibalia
19. svibnja 2018.
SUB / 10:00
Inter-Zaprešić-Hajduk
19. svibnja 2018.
SUB / 10:00
Lokomotiva-Slaven Belupo
19. svibnja 2018.
SUB / 10:00
Rijeka-Rudeš
19. svibnja 2018.
SUB / 10:00
Osijek-Dinamo
19. svibnja 2018.
SUB / 10:00
Istra 1961-Sesvete
5 golova
Mihael Mladen
4 gola
Tomislav Knežević
3 gola
Jurica Bajić, Ivan Durdov, Vice Miljanić
2 gola
Roko Baturina, Dino Dukađin, Lirim Kastrati, Antonio Marin, Ivan Nikšić, Martin Sekulić, Ivan Skansi, Karlo Vidović, Edi Vinogradac
1 gol
Arijan Ačkar, Ilija Bagarić, Branimir Barišić, Fran Bišćan, Jakov Blagaić, Adrian Blečić, Tomislav Bliznac, Filip Bosak, Albert Buqaj, David Čolina, Dominik Dogan, Dominik Drk, Gojko Gadže, Mate Gale, Silvio Goričan, Josip Ištuk, Dario Jakšić, Marino Jedvaj, Ivan Krajina, Ivan Lepinjica, Matija Malekinušić, Mislav Matija Maršić, Mihael Mlinarić, Marko Novokmet, Giulijano Pierobon, Denis Prenkpalaj, Matej Resler, Dominik Rešetar, Dino Skorup, Ivan Smolčić, Tomislav Soldić, Kristijan Starešina, Michele Šego, Filip Šušković Jakopac, Boško Šutalo, Elvis Trešnjić, Marko Vranjković

HT Prva liga

1.Dinamo10+1826
2.Rijeka10+1622
3.Hajduk10+517
4.Osijek9+516
5.Slaven Belupo10-312
6.Lokomotiva10-311
7.Inter-Zaprešić10-611
8.Cibalia10-129
9.Istra 196110-86
10.Rudeš9-126

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 10. kolo

Rudeš - Osijek

Stadion NK Zagreb, 25.09.2017. 18:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 9. kolo

Slaven Belupo - Osijek 1:1

Gradski stadion Koprivnica, 16.09.2017. 17:00