NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Juniori

Juniori

  • Igrači
  • Juniori - 1. HNL
  • Strijelci

Vratari

  • Nikola Butigan

    Nikola
    Butigan

    Rođen: 20.01.2000.

  • Luka Dominković

    Luka
    Dominković

    Rođen: 04.12.2000.

  • Ilija Đilas

    Ilija
    Đilas

    Rođen: 05.11.1999.

Braniči

  • Jurica Barišić

    Jurica
    Barišić

    Rođen: 19.05.2000.

  • Duje Batinić

    Duje
    Batinić

    Rođen: 29.04.2000.

  • Jura Ciprić

    Jura
    Ciprić

    Rođen: 09.04.2000.

  • Karlo Išasegi

    Karlo
    Išasegi

    Rođen: 24.08.2000.

  • Lovro Pedić

    Lovro
    Pedić

    Rođen: 14.04.2000.

  • Patrick Stanić

    Patrick
    Stanić

    Rođen: 02.08.2000.

  • Deni Stojanac

    Deni
    Stojanac

    Rođen: 26.10.1999.

  • Patrik Šantalab

    Patrik
    Šantalab

    Rođen: 14.06.2000.

  • Boško Šutalo

    Boško
    Šutalo

    Rođen: 01.01.2000.

  • Domagoj Vidanec

    Domagoj
    Vidanec

    Rođen: 18.02.2000.

Vezni igrači

  • Adam Benić

    Adam
    Benić

    Rođen: 28.04.2000.

  • Tomislav Bliznac

    Tomislav
    Bliznac

    Rođen: 21.10.2000.

  • Filip Bosak

    Filip
    Bosak

    Rođen: 16.04.2000.

  • Filip Cvetković

    Filip
    Cvetković

    Rođen: 13.03.2000.

  • Patrik Dubravac

    Patrik
    Dubravac

    Rođen: 08.03.2000.

  • Karlo Grgić

    Karlo
    Grgić

    Rođen: 08.08.1999.

  • Tomislav Soldić

    Tomislav
    Soldić

    Rođen: 11.07.1999.

  • Bruno Stupar

    Bruno
    Stupar

    Rođen: 10.04.2000.

  • Marko Vladić

    Marko
    Vladić

    Rođen: 08.05.2000.

Napadači

  • Ivan Durdov

    Ivan
    Durdov

    Rođen: 17.07.2000.

  • Domagoj Krznarić

    Domagoj
    Krznarić

    Rođen: 07.07.2000.

  • Antonio Stupar

    Antonio
    Stupar

    Rođen: 15.08.2000.

  • Josip Sušić

    Josip
    Sušić

    Rođen: 18.03.2000.

#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Rijeka107212713+1423
2.Hajduk97022414+1021
3.Osijek10631188+1021
4.Dinamo9621238+1520
5.Slaven Belupo106222214+820
6.Lokomotiva104422312+1116
7.Inter-Zaprešić104332219+315
8.Istra 1961103071119-89
9.Sesvete102261421-78
10.Rudeš102171324-117
11.Cibalia10136517-126
12.Hrvatski Dragovoljac100010740-330


1. kolo
Izvještaj
23. kolovoza 2017.
SRI / 10:00
Lokomotiva40Rudeš
26. kolovoza 2017.
SUB / 11:00
Osijek11Sesvete
26. kolovoza 2017.
SUB / 17:00
Istra 196110Hrvatski Dragovoljac
26. kolovoza 2017.
SUB / 17:00
Cibalia14Hajduk
26. kolovoza 2017.
SUB / 18:00
Rijeka22Dinamo
27. kolovoza 2017.
NED / 10:00
Inter-Zaprešić22Slaven Belupo
2. kolo
Izvještaj
01. rujna 2017.
PET / 12:00
Dinamo22Lokomotiva
02. rujna 2017.
SUB / 10:00
Rudeš00Inter-Zaprešić
02. rujna 2017.
SUB / 10:00
Istra 196102Osijek
02. rujna 2017.
SUB / 17:00
Hrvatski Dragovoljac12Hajduk
24. rujna 2017.
NED / 13:00
Slaven Belupo30Cibalia
05. studenog 2017.
NED / 13:00
Sesvete13Rijeka
3. kolo
Izvještaj
09. rujna 2017.
SUB / 10:00
Rijeka21Istra 1961
09. rujna 2017.
SUB / 10:00
Lokomotiva20Sesvete
09. rujna 2017.
SUB / 10:00
Inter-Zaprešić15Dinamo
09. rujna 2017.
SUB / 16:00
Osijek41Hrvatski Dragovoljac
09. rujna 2017.
SUB / 17:00
Cibalia10Rudeš
09. rujna 2017.
SUB / 17:00
Hajduk23Slaven Belupo
4. kolo
Izvještaj
16. rujna 2017.
SUB / 10:00
Hrvatski Dragovoljac02Slaven Belupo
16. rujna 2017.
SUB / 10:00
Sesvete13Inter-Zaprešić
16. rujna 2017.
SUB / 10:00
Osijek10Rijeka
16. rujna 2017.
SUB / 15:00
Dinamo30Cibalia
16. rujna 2017.
SUB / 16:00
Rudeš04Hajduk
16. rujna 2017.
SUB / 16:00
Istra 196123Lokomotiva
5. kolo
Izvještaj
30. rujna 2017.
SUB / 10:00
Slaven Belupo13Rudeš
30. rujna 2017.
SUB / 15:00
Lokomotiva12Osijek
30. rujna 2017.
SUB / 15:00
Inter-Zaprešić10Istra 1961
01. listopada 2017.
NED / 13:00
Cibalia11Sesvete
10. listopada 2017.
UTO / 16:00
Rijeka62Hrvatski Dragovoljac
02. prosinca 2017.
SUB / 16:00
Hajduk-Dinamo
6. kolo
Izvještaj
07. listopada 2017.
SUB / 10:00
Hrvatski Dragovoljac15Rudeš
07. listopada 2017.
SUB / 10:00
Istra 196121Cibalia
07. listopada 2017.
SUB / 12:00
Dinamo01Slaven Belupo
07. listopada 2017.
SUB / 14:00
Rijeka11Lokomotiva
07. listopada 2017.
SUB / 15:00
Sesvete34Hajduk
08. listopada 2017.
NED / 15:00
Osijek30Inter-Zaprešić
7. kolo
Izvještaj
14. listopada 2017.
SUB / 10:00
Lokomotiva60Hrvatski Dragovoljac
14. listopada 2017.
SUB / 10:00
Rudeš15Dinamo
14. listopada 2017.
SUB / 11:00
Cibalia11Osijek
14. listopada 2017.
SUB / 12:00
Hajduk42Istra 1961
14. listopada 2017.
SUB / 13:00
Inter-Zaprešić15Rijeka
15. listopada 2017.
NED / 10:30
Slaven Belupo21Sesvete
8. kolo
Izvještaj
21. listopada 2017.
SUB / 10:00
Hrvatski Dragovoljac12Dinamo
21. listopada 2017.
SUB / 10:00
Sesvete31Rudeš
21. listopada 2017.
SUB / 10:00
Lokomotiva33Inter-Zaprešić
21. listopada 2017.
SUB / 15:00
Rijeka10Cibalia
22. listopada 2017.
NED / 14:30
Istra 196114Slaven Belupo
22. listopada 2017.
NED / 15:00
Osijek01Hajduk
9. kolo
Izvještaj
27. listopada 2017.
PET / 15:00
Cibalia00Lokomotiva
28. listopada 2017.
SUB / 10:00
Inter-Zaprešić90Hrvatski Dragovoljac
28. listopada 2017.
SUB / 15:00
Hajduk13Rijeka
28. listopada 2017.
SUB / 15:00
Rudeš12Istra 1961
28. listopada 2017.
SUB / 19:00
Dinamo30Sesvete
29. listopada 2017.
NED / 11:30
Slaven Belupo11Osijek
10. kolo
Izvještaj
18. studenog 2017.
SUB / 10:00
Hrvatski Dragovoljac13Sesvete
18. studenog 2017.
SUB / 12:30
Osijek32Rudeš
18. studenog 2017.
SUB / 13:30
Istra 196101Dinamo
18. studenog 2017.
SUB / 13:30
Rijeka43Slaven Belupo
18. studenog 2017.
SUB / 14:00
Lokomotiva12Hajduk
18. studenog 2017.
SUB / 14:00
Inter-Zaprešić20Cibalia
11. kolo
Izvještaj
25. studenog 2017.
SUB / 10:00
Cibalia-Hrvatski Dragovoljac
25. studenog 2017.
SUB / 10:00
Dinamo-Osijek
25. studenog 2017.
SUB / 10:00
Sesvete-Istra 1961
25. studenog 2017.
SUB / 14:00
Rudeš-Rijeka
26. studenog 2017.
NED / 11:00
Slaven Belupo-Lokomotiva
26. studenog 2017.
NED / 14:30
Hajduk-Inter-Zaprešić
12. kolo
Izvještaj
03. ožujka 2018.
SUB / 10:00
Hrvatski Dragovoljac-Istra 1961
03. ožujka 2018.
SUB / 10:00
Sesvete-Osijek
03. ožujka 2018.
SUB / 10:00
Dinamo-Rijeka
03. ožujka 2018.
SUB / 10:00
Rudeš-Lokomotiva
03. ožujka 2018.
SUB / 10:00
Slaven Belupo-Inter-Zaprešić
03. ožujka 2018.
SUB / 10:00
Hajduk-Cibalia
13. kolo
Izvještaj
10. ožujka 2018.
SUB / 10:00
Hajduk-Hrvatski Dragovoljac
10. ožujka 2018.
SUB / 10:00
Cibalia-Slaven Belupo
10. ožujka 2018.
SUB / 10:00
Inter-Zaprešić-Rudeš
10. ožujka 2018.
SUB / 10:00
Lokomotiva-Dinamo
10. ožujka 2018.
SUB / 10:00
Rijeka-Sesvete
10. ožujka 2018.
SUB / 10:00
Osijek-Istra 1961
14. kolo
Izvještaj
17. ožujka 2018.
SUB / 10:00
Hrvatski Dragovoljac-Osijek
17. ožujka 2018.
SUB / 10:00
Istra 1961-Rijeka
17. ožujka 2018.
SUB / 10:00
Sesvete-Lokomotiva
17. ožujka 2018.
SUB / 10:00
Dinamo-Inter-Zaprešić
17. ožujka 2018.
SUB / 10:00
Rudeš-Cibalia
17. ožujka 2018.
SUB / 10:00
Slaven Belupo-Hajduk
15. kolo
Izvještaj
24. ožujka 2018.
SUB / 10:00
Slaven Belupo-Hrvatski Dragovoljac
24. ožujka 2018.
SUB / 10:00
Hajduk-Rudeš
24. ožujka 2018.
SUB / 10:00
Cibalia-Dinamo
24. ožujka 2018.
SUB / 10:00
Inter-Zaprešić-Sesvete
24. ožujka 2018.
SUB / 10:00
Lokomotiva-Istra 1961
24. ožujka 2018.
SUB / 10:00
Rijeka-Osijek
16. kolo
Izvještaj
07. travnja 2018.
SUB / 10:00
Hrvatski Dragovoljac-Rijeka
07. travnja 2018.
SUB / 10:00
Osijek-Lokomotiva
07. travnja 2018.
SUB / 10:00
Istra 1961-Inter-Zaprešić
07. travnja 2018.
SUB / 10:00
Sesvete-Cibalia
07. travnja 2018.
SUB / 10:00
Dinamo-Hajduk
07. travnja 2018.
SUB / 10:00
Rudeš-Slaven Belupo
17. kolo
Izvještaj
14. travnja 2018.
SUB / 10:00
Rudeš-Hrvatski Dragovoljac
14. travnja 2018.
SUB / 10:00
Slaven Belupo-Dinamo
14. travnja 2018.
SUB / 10:00
Hajduk-Sesvete
14. travnja 2018.
SUB / 10:00
Cibalia-Istra 1961
14. travnja 2018.
SUB / 10:00
Inter-Zaprešić-Osijek
14. travnja 2018.
SUB / 10:00
Lokomotiva-Rijeka
18. kolo
Izvještaj
21. travnja 2018.
SUB / 10:00
Hrvatski Dragovoljac-Lokomotiva
21. travnja 2018.
SUB / 10:00
Rijeka-Inter-Zaprešić
21. travnja 2018.
SUB / 10:00
Osijek-Cibalia
21. travnja 2018.
SUB / 10:00
Istra 1961-Hajduk
21. travnja 2018.
SUB / 10:00
Sesvete-Slaven Belupo
21. travnja 2018.
SUB / 10:00
Dinamo-Rudeš
19. kolo
Izvještaj
28. travnja 2018.
SUB / 10:00
Dinamo-Hrvatski Dragovoljac
28. travnja 2018.
SUB / 10:00
Rudeš-Sesvete
28. travnja 2018.
SUB / 10:00
Slaven Belupo-Istra 1961
28. travnja 2018.
SUB / 10:00
Hajduk-Osijek
28. travnja 2018.
SUB / 10:00
Cibalia-Rijeka
28. travnja 2018.
SUB / 10:00
Inter-Zaprešić-Lokomotiva
20. kolo
Izvještaj
05. svibnja 2018.
SUB / 10:00
Hrvatski Dragovoljac-Inter-Zaprešić
05. svibnja 2018.
SUB / 10:00
Lokomotiva-Cibalia
05. svibnja 2018.
SUB / 10:00
Rijeka-Hajduk
05. svibnja 2018.
SUB / 10:00
Osijek-Slaven Belupo
05. svibnja 2018.
SUB / 10:00
Istra 1961-Rudeš
05. svibnja 2018.
SUB / 10:00
Sesvete-Dinamo
21. kolo
Izvještaj
12. svibnja 2018.
SUB / 10:00
Sesvete-Hrvatski Dragovoljac
12. svibnja 2018.
SUB / 10:00
Dinamo-Istra 1961
12. svibnja 2018.
SUB / 10:00
Rudeš-Osijek
12. svibnja 2018.
SUB / 10:00
Slaven Belupo-Rijeka
12. svibnja 2018.
SUB / 10:00
Hajduk-Lokomotiva
12. svibnja 2018.
SUB / 10:00
Cibalia-Inter-Zaprešić
22. kolo
Izvještaj
19. svibnja 2018.
SUB / 10:00
Hrvatski Dragovoljac-Cibalia
19. svibnja 2018.
SUB / 10:00
Inter-Zaprešić-Hajduk
19. svibnja 2018.
SUB / 10:00
Lokomotiva-Slaven Belupo
19. svibnja 2018.
SUB / 10:00
Rijeka-Rudeš
19. svibnja 2018.
SUB / 10:00
Osijek-Dinamo
19. svibnja 2018.
SUB / 10:00
Istra 1961-Sesvete
10 golova
Vice Miljanić
8 golova
Mihael Mladen, Milan Ristovski
7 golova
Jurica Bajić
6 golova
Roko Baturina, Gojko Gadže
5 golova
Dino Dukađin, Ivan Durdov, Ivan Nikšić, Dominik Rešetar
4 gola
Arijan Ačkar, Tomislav Knežević, Josip Mitrović, Denis Prenkpalaj, Matej Resler
3 gola
Jakov Blagaić, Emanuel Črnko, Mate Gale, Filip Jovičević, Matija Malekinušić, Marko Novokmet, Robert Perić-Komšić, Ivan Skansi, Josip Sušić, Frane Vidović, Karlo Vidović, Marko Vranjković
2 gola
Filip Bosak, Albert Buqaj, David Čolina, Mateo Dunić, Josip Ištuk, Lirim Kastrati, Ivan Krajina, Leon Kreković, Antonio Marin, Mislav Mikulić, Marko Mlakić, Mihael Mlinarić, Kristijan Pleić, Martin Sekulić, Filip Sučić, Filip Šamija, Edi Vinogradac
1 gol
Ilija Bagarić, Branimir Barišić, Luka Batina, Fran Bišćan, Adrian Blečić, Tomislav Bliznac, Mihael Briški, Marko Crnojević, Marko Čupić, Antonio Dedić, Dominik Dogan, Dominik Drk, Marko Ferić, Vitomir Filipović, Zvonimir Fusić, Silvio Goričan, Filip Hranjec, Luka Hujber, Josip Ištuk, Dario Jakšić, Marino Jedvaj, Dino Kapitanović, Mislav Kodrnja, Nikola Krajinović, Ivan Lepinjica, Antonio Majcenić, Bartol Markušić, Mislav Matija Maršić, Mislav Matić, Jon Mersinaj, Dominik Mulac, Ian Pavlic, Bartol Pavlović, Mario Pedišić, Giulijano Pierobon, Jurica Pršir, Marin Romić, Mario Saraf, Dino Skorup, Ivan Smolčić, Tomislav Soldić, Kristijan Starešina, Antun Svetić, Matej Šantek, Rene Šarić, Michele Šego, Vicko Ševelj, Martin Šlogar, Mateo Šokčević, Filip Šušković Jakopac, Boško Šutalo, Elvis Trešnjić, Matej Vuk

HT Prva liga

1.Dinamo16+2640
2.Hajduk16+928
3.Osijek16+828
4.Rijeka16+1526
5.Inter-Zaprešić16-322
6.Lokomotiva16-521
7.Slaven Belupo16-517
8.Cibalia16-1814
9.Istra 196116-813
10.Rudeš16-1911

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 17. kolo

Hajduk - Osijek

Gradski stadion Poljud, 25.11.2017. 18:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 16. kolo

Osijek - Cibalia 1:1

Stadion Gradski vrt, 18.11.2017. 15:00