NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Kadeti

Kadeti

  • Igrači
  • Kadeti - 1. HNL
  • Kadeti II - 1. KLM
  • Strijelci

Vratari

  • Luka Dubrović

    Luka
    Dubrović

    Rođen: 28.01.2001.

  • Filip Kovačević

    Filip
    Kovačević

    Rođen: 22.03.2002.

  • Petar Vidas

    Petar
    Vidas

    Rođen: 31.08.2001.

Braniči

  • Lovro Brdar

    Lovro
    Brdar

    Rođen: 20.08.2002.

  • Luka Čajo

    Luka
    Čajo

    Rođen: 14.02.2002.

  • Niko Hajnal

    Niko
    Hajnal

    Rođen: 16.02.2002.

  • Matija Jošćak

    Matija
    Jošćak

    Rođen: 19.02.2001.

  • Mihael Jozić

    Mihael
    Jozić

    Rođen: 22.03.2002.

  • Ivan Keć

    Ivan
    Keć

    Rođen: 24.08.2001.

  • Leon Kovač

    Leon
    Kovač

    Rođen: 29.01.2002.

  • Ivan Mikšić

    Ivan
    Mikšić

    Rođen: 14.08.2001.

  • Karlo Senčar

    Karlo
    Senčar

    Rođen: 14.01.2002.

  • Antonio Svrzlić

    Antonio
    Svrzlić

    Rođen: 04.09.2002.

  • David Večerić

    David
    Večerić

    Rođen: 20.01.2001.

  • Domagoj Vilhelm

    Domagoj
    Vilhelm

    Rođen: 27.09.2002.

Vezni igrači

  • Fran Babić

    Fran
    Babić

    Rođen: 03.05.2001.

  • Dino Bognar

    Dino
    Bognar

    Rođen: 03.02.2001.

  • Nikola Cindrić

    Nikola
    Cindrić

    Rođen: 08.11.2001.

  • Domagoj Đurković

    Domagoj
    Đurković

    Rođen: 29.08.2002.

  • Boris Galušić

    Boris
    Galušić

    Rođen: 05.05.2002.

  • Antonijo Ivandić

    Antonijo
    Ivandić

    Rođen: 28.03.2002.

  • Jakov Janček

    Jakov
    Janček

    Rođen: 20.01.2001.

  • Marko Kos

    Marko
    Kos

    Rođen: 13.06.2001.

  • Marin Kuzminski

    Marin
    Kuzminski

    Rođen: 01.06.2001.

  • Peđa Marodi

    Peđa
    Marodi

    Rođen: 22.01.2002.

  • Adrian Mendeš

    Adrian
    Mendeš

    Rođen: 21.08.2001.

  • Luka Mršić

    Luka
    Mršić

    Rođen: 26.04.2002.

  • Dario Pudić

    Dario
    Pudić

    Rođen: 27.01.2001.

  • Josip Stojčević

    Josip
    Stojčević

    Rođen: 16.02.2001.

  • Karlo Ulm

    Karlo
    Ulm

    Rođen: 04.08.2002.

  • Josip Vuica

    Josip
    Vuica

    Rođen: 27.10.2002.

  • Dino Vuksan

    Dino
    Vuksan

    Rođen: 18.11.2001.

Napadači

  • Fran Balunović

    Fran
    Balunović

    Rođen: 26.03.2001.

  • Luka Branšteter

    Luka
    Branšteter

    Rođen: 19.06.2002.

  • Ivan Cimerman

    Ivan
    Cimerman

    Rođen: 20.08.2002.

  • Tomislav Čvrk

    Tomislav
    Čvrk

    Rođen: 03.07.2001.

  • Matej Fingernagl

    Matej
    Fingernagl

    Rođen: 14.01.2002.

  • Karlo Ivanagić

    Karlo
    Ivanagić

    Rođen: 26.03.2002.

  • Mihael Kuprešak

    Mihael
    Kuprešak

    Rođen: 15.05.2001.

  • Luka Lišnić

    Luka
    Lišnić

    Rođen: 17.02.2002.

  • Toni Vinogradac

    Toni
    Vinogradac

    Rođen: 03.01.2001.

  • Leo Vurušić

    Leo
    Vurušić

    Rođen: 18.03.2002.

Igrači

  • Luka Aleksić

    Luka
    Aleksić

    Rođen: 10.04.2002.

  • Filip Mekić

    Filip
    Mekić

    Rođen: 13.09.2002.

  • Luka Prnjak

    Luka
    Prnjak

    Rođen: 07.04.2002.

#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Dinamo2924418316+6776
2.Hajduk29224310134+6770
3.Lokomotiva2817745925+3458
4.Osijek29153114928+2148
5.Rijeka29135114634+1244
6.Sesvete29118105150+141
7.Zagreb28125113854-1641
8.Split29117112728-140
9.Slaven Belupo29105142847-1935
10.Inter-Zaprešić2996143241-933
11.Varaždin29710123452-1831
12.Šibenik s.d.d.2879122840-1230
13.Istra 19612979133245-1330
14.Solin2984172861-3328
15.Cibalia2863192667-4121
16.Zadar s.d.d.2735191151-4014


1. kolo
Izvještaj
11. kolovoza 2017.
PET / 17:45
Lokomotiva20Šibenik s.d.d.
11. kolovoza 2017.
PET / 17:45
Cibalia01Zagreb
12. kolovoza 2017.
SUB / 11:00
Slaven Belupo03Dinamo
12. kolovoza 2017.
SUB / 18:45
Istra 196112Varaždin
13. kolovoza 2017.
NED / 11:45
Osijek41Solin
13. kolovoza 2017.
NED / 11:45
Inter-Zaprešić33Sesvete
13. kolovoza 2017.
NED / 18:45
Rijeka60Zadar s.d.d.
13. rujna 2017.
SRI / 19:45
Hajduk30Split
2. kolo
Izvještaj
19. kolovoza 2017.
SUB / 17:45
Split01Slaven Belupo
19. kolovoza 2017.
SUB / 17:45
Sesvete32Cibalia
20. kolovoza 2017.
NED / 11:45
Varaždin13Dinamo
20. kolovoza 2017.
NED / 11:45
Zagreb27Hajduk
20. kolovoza 2017.
NED / 11:45
Solin13Rijeka
20. kolovoza 2017.
NED / 11:45
Istra 196100Osijek
20. kolovoza 2017.
NED / 17:45
Šibenik s.d.d.20Inter-Zaprešić
20. kolovoza 2017.
NED / 18:00
Zadar s.d.d.00Lokomotiva
3. kolo
Izvještaj
26. kolovoza 2017.
SUB / 15:30
Dinamo11Split
26. kolovoza 2017.
SUB / 18:15
Hajduk43Sesvete
27. kolovoza 2017.
NED / 10:45
Cibalia02Šibenik s.d.d.
27. kolovoza 2017.
NED / 11:45
Rijeka21Istra 1961
27. kolovoza 2017.
NED / 11:45
Slaven Belupo00Zagreb
27. kolovoza 2017.
NED / 17:45
Inter-Zaprešić20Zadar s.d.d.
29. kolovoza 2017.
UTO / 17:45
Lokomotiva51Solin
20. rujna 2017.
SRI / 14:45
Osijek30Varaždin
4. kolo
Izvještaj
01. rujna 2017.
PET / 17:45
Solin01Inter-Zaprešić
01. rujna 2017.
PET / 18:15
Varaždin01Split
02. rujna 2017.
SUB / 17:00
Zagreb13Dinamo
02. rujna 2017.
SUB / 17:30
Sesvete31Slaven Belupo
02. rujna 2017.
SUB / 17:45
Šibenik s.d.d.03Hajduk
03. rujna 2017.
NED / 11:45
Osijek10Rijeka
03. rujna 2017.
NED / 17:45
Istra 196101Lokomotiva
18. studenog 2017.
SUB / 11:45
Zadar s.d.d.10Cibalia
5. kolo
Izvještaj
14. kolovoza 2017.
PON / 10:45
Cibalia31Solin
09. rujna 2017.
SUB / 14:45
Lokomotiva32Osijek
09. rujna 2017.
SUB / 14:45
Hajduk81Zadar s.d.d.
09. rujna 2017.
SUB / 16:45
Dinamo31Sesvete
10. rujna 2017.
NED / 11:45
Slaven Belupo30Šibenik s.d.d.
10. rujna 2017.
NED / 13:45
Rijeka21Varaždin
10. rujna 2017.
NED / 17:15
Split20Zagreb
10. rujna 2017.
NED / 17:45
Inter-Zaprešić10Istra 1961
6. kolo
Izvještaj
16. rujna 2017.
SUB / 12:45
Rijeka02Lokomotiva
16. rujna 2017.
SUB / 13:45
Šibenik s.d.d.11Dinamo
17. rujna 2017.
NED / 11:45
Varaždin32Zagreb
17. rujna 2017.
NED / 11:45
Solin05Hajduk
17. rujna 2017.
NED / 11:45
Istra 196161Cibalia
17. rujna 2017.
NED / 15:45
Zadar s.d.d.00Slaven Belupo
17. rujna 2017.
NED / 15:45
Osijek20Inter-Zaprešić
17. rujna 2017.
NED / 16:45
Sesvete20Split
7. kolo
Izvještaj
24. rujna 2017.
NED / 11:45
Lokomotiva24Varaždin
24. rujna 2017.
NED / 11:45
Cibalia01Osijek
24. rujna 2017.
NED / 11:45
Hajduk22Istra 1961
24. rujna 2017.
NED / 11:45
Slaven Belupo20Solin
24. rujna 2017.
NED / 11:45
Split10Šibenik s.d.d.
24. rujna 2017.
NED / 11:45
Zagreb21Sesvete
24. rujna 2017.
NED / 15:45
Dinamo10Zadar s.d.d.
26. rujna 2017.
UTO / 15:45
Inter-Zaprešić12Rijeka
8. kolo
Izvještaj
01. listopada 2017.
NED / 11:45
Varaždin00Sesvete
01. listopada 2017.
NED / 11:45
Osijek04Hajduk
01. listopada 2017.
NED / 11:45
Lokomotiva23Inter-Zaprešić
01. listopada 2017.
NED / 15:45
Šibenik s.d.d.30Zagreb
01. listopada 2017.
NED / 15:45
Zadar s.d.d.00Split
01. listopada 2017.
NED / 15:45
Solin02Dinamo
01. listopada 2017.
NED / 15:45
Istra 196131Slaven Belupo
01. listopada 2017.
NED / 16:45
Rijeka40Cibalia
9. kolo
Izvještaj
07. listopada 2017.
SUB / 14:45
Slaven Belupo01Osijek
07. listopada 2017.
SUB / 15:45
Cibalia02Lokomotiva
07. listopada 2017.
SUB / 16:15
Dinamo40Istra 1961
07. listopada 2017.
SUB / 20:15
Split00Solin
08. listopada 2017.
NED / 11:45
Inter-Zaprešić20Varaždin
08. listopada 2017.
NED / 14:45
Zagreb40Zadar s.d.d.
08. listopada 2017.
NED / 15:45
Sesvete00Šibenik s.d.d.
16. prosinca 2017.
SUB / 11:45
Hajduk42Rijeka
10. kolo
Izvještaj
11. listopada 2017.
SRI / 16:45
Osijek24Dinamo
15. listopada 2017.
NED / 11:45
Varaždin11Šibenik s.d.d.
15. listopada 2017.
NED / 15:45
Zadar s.d.d.02Sesvete
15. listopada 2017.
NED / 15:45
Solin21Zagreb
15. listopada 2017.
NED / 15:45
Rijeka32Slaven Belupo
15. listopada 2017.
NED / 15:45
Inter-Zaprešić21Cibalia
15. listopada 2017.
NED / 16:45
Istra 196110Split
30. studenog 2017.
ČET / 12:45
Lokomotiva12Hajduk
11. kolo
Izvještaj
21. listopada 2017.
SUB / 18:45
Slaven Belupo01Lokomotiva
22. listopada 2017.
NED / 11:45
Split10Osijek
22. listopada 2017.
NED / 12:45
Šibenik s.d.d.20Zadar s.d.d.
22. listopada 2017.
NED / 14:45
Cibalia22Varaždin
22. listopada 2017.
NED / 15:45
Zagreb22Istra 1961
22. listopada 2017.
NED / 16:45
Sesvete31Solin
08. studenog 2017.
SRI / 16:30
Dinamo10Rijeka
06. prosinca 2017.
SRI / 15:45
Hajduk30Inter-Zaprešić
12. kolo
Izvještaj
29. listopada 2017.
NED / 11:45
Solin21Šibenik s.d.d.
29. listopada 2017.
NED / 11:45
Inter-Zaprešić21Slaven Belupo
29. listopada 2017.
NED / 12:45
Cibalia23Hajduk
29. listopada 2017.
NED / 14:45
Osijek80Zagreb
29. listopada 2017.
NED / 14:45
Rijeka30Split
29. listopada 2017.
NED / 15:15
Varaždin20Zadar s.d.d.
29. listopada 2017.
NED / 15:45
Istra 196121Sesvete
30. listopada 2017.
PON / 10:00
Lokomotiva12Dinamo
13. kolo
Izvještaj
04. studenog 2017.
SUB / 15:00
Dinamo20Inter-Zaprešić
04. studenog 2017.
SUB / 19:00
Sesvete10Osijek
05. studenog 2017.
NED / 11:45
Split03Lokomotiva
05. studenog 2017.
NED / 12:45
Zadar s.d.d.30Solin
05. studenog 2017.
NED / 13:45
Slaven Belupo21Cibalia
05. studenog 2017.
NED / 14:45
Zagreb21Rijeka
05. studenog 2017.
NED / 19:15
Hajduk70Varaždin
10. prosinca 2017.
NED / 14:45
Šibenik s.d.d.10Istra 1961
14. kolo
Izvještaj
28. kolovoza 2017.
PON / 11:45
Osijek11Šibenik s.d.d.
11. studenog 2017.
SUB / 16:45
Lokomotiva60Zagreb
11. studenog 2017.
SUB / 16:45
Hajduk71Slaven Belupo
12. studenog 2017.
NED / 13:00
Cibalia12Dinamo
12. studenog 2017.
NED / 14:45
Varaždin21Solin
12. studenog 2017.
NED / 14:45
Rijeka53Sesvete
12. studenog 2017.
NED / 15:15
Istra 196111Zadar s.d.d.
12. studenog 2017.
NED / 15:45
Inter-Zaprešić00Split
15. kolo
Izvještaj
19. studenog 2017.
NED / 11:45
Slaven Belupo10Varaždin
19. studenog 2017.
NED / 11:45
Split01Cibalia
19. studenog 2017.
NED / 11:45
Zagreb10Inter-Zaprešić
19. studenog 2017.
NED / 11:45
Sesvete24Lokomotiva
19. studenog 2017.
NED / 11:45
Zadar s.d.d.11Osijek
19. studenog 2017.
NED / 11:45
Solin12Istra 1961
19. studenog 2017.
NED / 15:15
Šibenik s.d.d.10Rijeka
19. studenog 2017.
NED / 19:15
Dinamo40Hajduk
16. kolo
Izvještaj
20. studenog 2017.
PON / 12:45
Solin10Osijek
25. studenog 2017.
SUB / 10:45
Split01Hajduk
26. studenog 2017.
NED / 11:45
Sesvete21Inter-Zaprešić
26. studenog 2017.
NED / 11:45
Dinamo81Slaven Belupo
26. studenog 2017.
NED / 13:45
Varaždin20Istra 1961
26. studenog 2017.
NED / 14:15
Zagreb31Cibalia
26. studenog 2017.
NED / 14:45
Šibenik s.d.d.02Lokomotiva
11. veljače 2018.
NED / 14:45
Zadar s.d.d.01Rijeka
17. kolo
Izvještaj
01. prosinca 2017.
PET / 13:00
Dinamo30Varaždin
02. prosinca 2017.
SUB / 13:45
Cibalia11Sesvete
02. prosinca 2017.
SUB / 14:45
Inter-Zaprešić22Šibenik s.d.d.
02. prosinca 2017.
SUB / 16:15
Slaven Belupo12Split
03. prosinca 2017.
NED / 11:45
Osijek10Istra 1961
03. prosinca 2017.
NED / 16:25
Rijeka20Solin
09. prosinca 2017.
SUB / 15:17
Lokomotiva40Zadar s.d.d.
10. prosinca 2017.
NED / 15:45
Hajduk41Zagreb
18. kolo
Izvještaj
18. veljače 2018.
NED / 11:45
Solin00Lokomotiva
25. veljače 2018.
NED / 12:45
Istra 196122Rijeka
12. ožujka 2018.
PON / 11:45
Šibenik s.d.d.01Cibalia
30. ožujka 2018.
PET / 16:15
Zadar s.d.d.02Inter-Zaprešić
31. ožujka 2018.
SUB / 11:45
Split00Dinamo
31. ožujka 2018.
SUB / 12:45
Sesvete11Hajduk
09. svibnja 2018.
SRI / 14:45
Varaždin01Osijek
15. svibnja 2018.
UTO / 18:15
Zagreb20Slaven Belupo
19. kolo
Izvještaj
03. ožujka 2018.
SUB / 11:45
Dinamo12Zagreb
03. ožujka 2018.
SUB / 18:45
Split11Varaždin
04. ožujka 2018.
NED / 11:45
Rijeka23Osijek
04. ožujka 2018.
NED / 12:45
Hajduk72Šibenik s.d.d.
04. travnja 2018.
SRI / 11:45
Slaven Belupo11Sesvete
04. travnja 2018.
SRI / 15:45
Inter-Zaprešić10Solin
11. travnja 2018.
SRI / 14:45
Lokomotiva21Istra 1961
26. svibnja 2018.
SUB / 11:15
Cibalia-Zadar s.d.d.
20. kolo
Izvještaj
17. veljače 2018.
SUB / 12:00
Sesvete04Dinamo
10. ožujka 2018.
SUB / 15:45
Šibenik s.d.d.11Slaven Belupo
11. ožujka 2018.
NED / 11:45
Solin11Cibalia
11. ožujka 2018.
NED / 14:45
Osijek01Lokomotiva
11. ožujka 2018.
NED / 15:15
Istra 196121Inter-Zaprešić
13. ožujka 2018.
UTO / 15:45
Zagreb21Split
29. ožujka 2018.
ČET / 14:45
Varaždin00Rijeka
11. travnja 2018.
SRI / 15:00
Zadar s.d.d.13Hajduk
21. kolo
Izvještaj
25. veljače 2018.
NED / 10:00
Hajduk41Solin
17. ožujka 2018.
SUB / 15:45
Slaven Belupo10Zadar s.d.d.
18. ožujka 2018.
NED / 11:45
Zagreb11Varaždin
18. ožujka 2018.
NED / 11:45
Cibalia10Istra 1961
18. ožujka 2018.
NED / 14:45
Inter-Zaprešić12Osijek
18. ožujka 2018.
NED / 14:45
Lokomotiva00Rijeka
18. ožujka 2018.
NED / 15:45
Split31Sesvete
09. svibnja 2018.
SRI / 15:45
Dinamo40Šibenik s.d.d.
22. kolo
Izvještaj
24. ožujka 2018.
SUB / 11:30
Varaždin01Lokomotiva
24. ožujka 2018.
SUB / 15:45
Zadar s.d.d.02Dinamo
25. ožujka 2018.
NED / 11:45
Osijek90Cibalia
25. ožujka 2018.
NED / 11:45
Istra 196111Hajduk
25. ožujka 2018.
NED / 11:45
Šibenik s.d.d.01Split
25. ožujka 2018.
NED / 13:45
Rijeka11Inter-Zaprešić
25. ožujka 2018.
NED / 16:15
Solin30Slaven Belupo
25. ožujka 2018.
NED / 18:45
Sesvete20Zagreb
23. kolo
Izvještaj
04. travnja 2018.
SRI / 12:45
Cibalia01Rijeka
07. travnja 2018.
SUB / 16:45
Slaven Belupo10Istra 1961
08. travnja 2018.
NED / 11:45
Sesvete11Varaždin
08. travnja 2018.
NED / 12:45
Hajduk10Osijek
08. travnja 2018.
NED / 14:45
Split20Zadar s.d.d.
08. travnja 2018.
NED / 16:15
Zagreb11Šibenik s.d.d.
08. travnja 2018.
NED / 17:45
Dinamo70Solin
08. travnja 2018.
NED / 17:45
Inter-Zaprešić11Lokomotiva
24. kolo
Izvještaj
15. travnja 2018.
NED / 11:45
Varaždin22Inter-Zaprešić
15. travnja 2018.
NED / 14:45
Lokomotiva50Cibalia
15. travnja 2018.
NED / 14:45
Osijek01Slaven Belupo
15. travnja 2018.
NED / 15:45
Istra 196106Dinamo
15. travnja 2018.
NED / 16:15
Šibenik s.d.d.23Sesvete
15. travnja 2018.
NED / 16:45
Zadar s.d.d.02Zagreb
15. travnja 2018.
NED / 18:15
Solin21Split
02. svibnja 2018.
SRI / 17:45
Rijeka20Hajduk
25. kolo
Izvještaj
21. travnja 2018.
SUB / 16:45
Zagreb42Solin
22. travnja 2018.
NED / 11:15
Hajduk33Lokomotiva
22. travnja 2018.
NED / 15:15
Dinamo32Osijek
22. travnja 2018.
NED / 15:45
Cibalia10Inter-Zaprešić
22. travnja 2018.
NED / 16:15
Šibenik s.d.d.22Varaždin
22. travnja 2018.
NED / 16:15
Sesvete31Zadar s.d.d.
22. travnja 2018.
NED / 16:45
Split40Istra 1961
22. travnja 2018.
NED / 17:15
Slaven Belupo00Rijeka
26. kolo
Izvještaj
27. travnja 2018.
PET / 16:00
Rijeka01Dinamo
28. travnja 2018.
SUB / 11:45
Osijek10Split
29. travnja 2018.
NED / 11:45
Inter-Zaprešić13Hajduk
29. travnja 2018.
NED / 16:45
Varaždin43Cibalia
29. travnja 2018.
NED / 17:45
Solin32Sesvete
01. svibnja 2018.
UTO / 16:45
Istra 196100Zagreb
09. svibnja 2018.
SRI / 18:45
Lokomotiva21Slaven Belupo
22. svibnja 2018.
UTO / 18:15
Zadar s.d.d.-Šibenik s.d.d.
27. kolo
Izvještaj
05. svibnja 2018.
SUB / 11:45
Šibenik s.d.d.01Solin
06. svibnja 2018.
NED / 11:45
Split21Rijeka
06. svibnja 2018.
NED / 11:45
Slaven Belupo20Inter-Zaprešić
06. svibnja 2018.
NED / 11:45
Hajduk50Cibalia
06. svibnja 2018.
NED / 14:45
Zagreb03Osijek
06. svibnja 2018.
NED / 16:45
Zadar s.d.d.20Varaždin
06. svibnja 2018.
NED / 16:45
Sesvete33Istra 1961
16. svibnja 2018.
SRI / 19:00
Dinamo11Lokomotiva
28. kolo
Izvještaj
12. svibnja 2018.
SUB / 12:45
Solin10Zadar s.d.d.
12. svibnja 2018.
SUB / 16:45
Lokomotiva22Split
12. svibnja 2018.
SUB / 17:45
Rijeka02Zagreb
12. svibnja 2018.
SUB / 18:45
Cibalia31Slaven Belupo
13. svibnja 2018.
NED / 10:00
Inter-Zaprešić12Dinamo
13. svibnja 2018.
NED / 11:45
Varaždin15Hajduk
13. svibnja 2018.
NED / 11:45
Istra 196111Šibenik s.d.d.
13. svibnja 2018.
NED / 14:45
Osijek10Sesvete
29. kolo
Izvještaj
16. svibnja 2018.
SRI / 17:45
Solin22Varaždin
18. svibnja 2018.
PET / 11:15
Slaven Belupo21Hajduk
19. svibnja 2018.
SUB / 12:45
Sesvete31Rijeka
20. svibnja 2018.
NED / 10:00
Šibenik s.d.d.20Osijek
20. svibnja 2018.
NED / 15:45
Dinamo50Cibalia
20. svibnja 2018.
NED / 16:45
Zadar s.d.d.01Istra 1961
20. svibnja 2018.
NED / 16:45
Split21Inter-Zaprešić
23. svibnja 2018.
SRI / 17:00
Zagreb-Lokomotiva
30. kolo
Izvještaj
25. svibnja 2018.
PET / 12:45
Osijek-Zadar s.d.d.
25. svibnja 2018.
PET / 16:00
Rijeka-Šibenik s.d.d.
25. svibnja 2018.
PET / 17:45
Istra 1961-Solin
27. svibnja 2018.
NED / 11:45
Varaždin-Slaven Belupo
27. svibnja 2018.
NED / 11:45
Hajduk-Dinamo
27. svibnja 2018.
NED / 11:45
Cibalia-Split
27. svibnja 2018.
NED / 11:45
Inter-Zaprešić-Zagreb
27. svibnja 2018.
NED / 11:45
Lokomotiva-Sesvete
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.NŠM NK Grafičar Vodovod2218406613+5358
2.Marsonia2215525015+3550
3.Osijek2215436418+4649
4.Slavonija2413477029+4143
5.Slavija2214086335+2842
6.HYPO LIMAČ2213277340+3341
7.HAJDUK2310494331+1234
8.HNK Željezničar (-1)219483828+1030
9.HNK Đakovo Croatia2475123145-1426
10.Sloga NG2475124359-1626
11.Belišće2164113140-922
12.HNK Vukovar 19912463154264-2221
13.NAŠK23202115121-1066
14.Graničar24122112103-915


1. kolo
Izvještaj
02. rujna 2017.
SUB / 11:00
Marsonia02NŠM NK Grafičar Vodovod
02. rujna 2017.
SUB / 11:00
Graničar14HAJDUK
03. rujna 2017.
NED / 11:00
HNK Đakovo Croatia20Slavonija
03. rujna 2017.
NED / 11:00
Sloga NG32Slavija
03. rujna 2017.
NED / 11:00
HYPO LIMAČ51Osijek
03. rujna 2017.
NED / 11:00
HNK Vukovar 199153NAŠK
03. rujna 2017.
NED / 11:00
HNK Željezničar11Belišće
2. kolo
Izvještaj
09. rujna 2017.
SUB / 11:00
NŠM NK Grafičar Vodovod60HNK Vukovar 1991
09. rujna 2017.
SUB / 11:00
Osijek11Marsonia
10. rujna 2017.
NED / 11:00
Slavonija00HAJDUK
10. rujna 2017.
NED / 11:00
Belišće40Graničar
10. rujna 2017.
NED / 11:00
NAŠK03HNK Željezničar
10. rujna 2017.
NED / 11:00
Slavija32HYPO LIMAČ
10. rujna 2017.
NED / 11:00
HNK Đakovo Croatia02Sloga NG
3. kolo
Izvještaj
17. rujna 2017.
NED / 10:45
Marsonia40Slavija
17. rujna 2017.
NED / 11:00
Sloga NG01Slavonija
17. rujna 2017.
NED / 11:00
HYPO LIMAČ11HNK Đakovo Croatia
17. rujna 2017.
NED / 11:00
HNK Vukovar 199101Osijek
17. rujna 2017.
NED / 11:00
HNK Željezničar-NŠM NK Grafičar Vodovod
17. rujna 2017.
NED / 11:00
Graničar20NAŠK
17. rujna 2017.
NED / 11:00
HAJDUK20Belišće
4. kolo
Izvještaj
23. rujna 2017.
SUB / 11:00
NŠM NK Grafičar Vodovod40Graničar
24. rujna 2017.
NED / 11:00
Slavonija30Belišće
24. rujna 2017.
NED / 11:00
NAŠK14HAJDUK
24. rujna 2017.
NED / 11:00
Osijek51HNK Željezničar
24. rujna 2017.
NED / 11:00
Slavija51HNK Vukovar 1991
24. rujna 2017.
NED / 11:00
HNK Đakovo Croatia11Marsonia
08. studenog 2017.
SRI / 14:30
Sloga NG24HYPO LIMAČ
5. kolo
Izvještaj
30. rujna 2017.
SUB / 10:30
Graničar02Osijek
01. listopada 2017.
NED / 11:00
HYPO LIMAČ02Slavonija
01. listopada 2017.
NED / 11:00
Marsonia40Sloga NG
01. listopada 2017.
NED / 11:00
HNK Vukovar 199131HNK Đakovo Croatia
01. listopada 2017.
NED / 11:00
HNK Željezničar03Slavija
01. listopada 2017.
NED / 11:00
Belišće50NAŠK
08. studenog 2017.
SRI / 11:00
HAJDUK13NŠM NK Grafičar Vodovod
6. kolo
Izvještaj
07. listopada 2017.
SUB / 11:00
NŠM NK Grafičar Vodovod40Belišće
07. listopada 2017.
SUB / 11:00
Osijek40HAJDUK
07. listopada 2017.
SUB / 11:00
HYPO LIMAČ23Marsonia
08. listopada 2017.
NED / 11:00
Slavonija170NAŠK
08. listopada 2017.
NED / 11:00
Slavija50Graničar
08. listopada 2017.
NED / 11:00
HNK Đakovo Croatia20HNK Željezničar
08. listopada 2017.
NED / 11:00
Sloga NG14HNK Vukovar 1991
7. kolo
Izvještaj
14. listopada 2017.
SUB / 11:00
Marsonia10Slavonija
14. listopada 2017.
SUB / 11:00
Graničar11HNK Đakovo Croatia
15. listopada 2017.
NED / 11:00
HNK Vukovar 199111HYPO LIMAČ
15. listopada 2017.
NED / 11:00
HNK Željezničar21Sloga NG
15. listopada 2017.
NED / 11:00
HAJDUK24Slavija
15. listopada 2017.
NED / 11:00
Belišće01Osijek
15. listopada 2017.
NED / 11:00
NAŠK02NŠM NK Grafičar Vodovod
8. kolo
Izvještaj
22. listopada 2017.
NED / 10:45
Sloga NG11Graničar
22. listopada 2017.
NED / 11:00
Slavonija11NŠM NK Grafičar Vodovod
22. listopada 2017.
NED / 11:00
Osijek70NAŠK
22. listopada 2017.
NED / 11:00
Slavija70Belišće
22. listopada 2017.
NED / 11:00
HNK Đakovo Croatia02HAJDUK
22. listopada 2017.
NED / 11:00
HYPO LIMAČ01HNK Željezničar
22. listopada 2017.
NED / 11:00
Marsonia52HNK Vukovar 1991
9. kolo
Izvještaj
28. listopada 2017.
SUB / 11:00
Graničar110HYPO LIMAČ
28. listopada 2017.
SUB / 11:00
NŠM NK Grafičar Vodovod11Osijek
29. listopada 2017.
NED / 11:00
HNK Vukovar 199112Slavonija
29. listopada 2017.
NED / 11:00
HNK Željezničar11Marsonia
29. listopada 2017.
NED / 11:00
HAJDUK53Sloga NG
29. listopada 2017.
NED / 11:00
Belišće51HNK Đakovo Croatia
29. listopada 2017.
NED / 11:00
NAŠK08Slavija
10. kolo
Izvještaj
04. studenog 2017.
SUB / 11:00
HYPO LIMAČ13HAJDUK
04. studenog 2017.
SUB / 11:00
HNK Vukovar 199100HNK Željezničar
05. studenog 2017.
NED / 11:00
Slavonija11Osijek
05. studenog 2017.
NED / 11:00
Slavija13NŠM NK Grafičar Vodovod
05. studenog 2017.
NED / 11:00
HNK Đakovo Croatia50NAŠK
05. studenog 2017.
NED / 11:00
Sloga NG31Belišće
05. studenog 2017.
NED / 11:00
Marsonia50Graničar
11. kolo
Izvještaj
11. studenog 2017.
SUB / 11:00
NŠM NK Grafičar Vodovod30HNK Đakovo Croatia
12. studenog 2017.
NED / 11:00
HNK Željezničar06Slavonija
12. studenog 2017.
NED / 11:00
Graničar13HNK Vukovar 1991
12. studenog 2017.
NED / 11:00
HAJDUK11Marsonia
12. studenog 2017.
NED / 11:00
Belišće-HYPO LIMAČ
12. studenog 2017.
NED / 11:00
NAŠK04Sloga NG
12. studenog 2017.
NED / 11:00
Osijek40Slavija
12. kolo
Izvještaj
19. studenog 2017.
NED / 11:00
Slavonija21Slavija
19. studenog 2017.
NED / 11:00
HNK Đakovo Croatia12Osijek
19. studenog 2017.
NED / 11:00
Sloga NG22NŠM NK Grafičar Vodovod
19. studenog 2017.
NED / 11:00
HYPO LIMAČ100NAŠK
19. studenog 2017.
NED / 11:00
Marsonia31Belišće
19. studenog 2017.
NED / 11:00
HNK Željezničar60Graničar
03. prosinca 2017.
NED / 12:30
HNK Vukovar 199103HAJDUK
13. kolo
Izvještaj
25. studenog 2017.
SUB / 11:00
Graničar18Slavonija
25. studenog 2017.
SUB / 11:00
NŠM NK Grafičar Vodovod31HYPO LIMAČ
26. studenog 2017.
NED / 11:00
HAJDUK00HNK Željezničar
26. studenog 2017.
NED / 11:00
Belišće11HNK Vukovar 1991
26. studenog 2017.
NED / 11:00
NAŠK03Marsonia
26. studenog 2017.
NED / 11:00
Slavija40HNK Đakovo Croatia
01. prosinca 2017.
PET / 16:30
Osijek60Sloga NG
14. kolo
Izvještaj
28. ožujka 2018.
SRI / 11:00
Osijek61HYPO LIMAČ
04. travnja 2018.
SRI / 11:00
Slavonija30HNK Đakovo Croatia
04. travnja 2018.
SRI / 11:00
Slavija41Sloga NG
04. travnja 2018.
SRI / 11:00
NŠM NK Grafičar Vodovod-Marsonia
04. travnja 2018.
SRI / 11:00
NAŠK05HNK Vukovar 1991
04. travnja 2018.
SRI / 11:00
Belišće-HNK Željezničar
04. travnja 2018.
SRI / 11:00
HAJDUK20Graničar
15. kolo
Izvještaj
17. ožujka 2018.
SUB / 11:00
Graničar02Belišće
17. ožujka 2018.
SUB / 11:00
HNK Vukovar 199103NŠM NK Grafičar Vodovod
17. ožujka 2018.
SUB / 11:00
Marsonia10Osijek
17. ožujka 2018.
SUB / 11:00
HYPO LIMAČ41Slavija
18. ožujka 2018.
NED / 11:00
HNK Željezničar100NAŠK
18. ožujka 2018.
NED / 11:00
Sloga NG22HNK Đakovo Croatia
02. svibnja 2018.
SRI / 18:00
HAJDUK01Slavonija
16. kolo
Izvještaj
25. ožujka 2018.
NED / 11:00
Slavonija32Sloga NG
25. ožujka 2018.
NED / 11:00
HNK Đakovo Croatia45HYPO LIMAČ
25. ožujka 2018.
NED / 11:00
Slavija-Marsonia
25. ožujka 2018.
NED / 11:00
Osijek52HNK Vukovar 1991
25. ožujka 2018.
NED / 11:00
Belišće42HAJDUK
27. ožujka 2018.
UTO / 16:30
NŠM NK Grafičar Vodovod21HNK Željezničar
06. travnja 2018.
PET / 11:30
NAŠK41Graničar
17. kolo
Izvještaj
30. ožujka 2018.
PET / 11:00
Marsonia30HNK Đakovo Croatia
31. ožujka 2018.
SUB / 11:00
Belišće11Slavonija
31. ožujka 2018.
SUB / 11:00
Graničar05NŠM NK Grafičar Vodovod
31. ožujka 2018.
SUB / 11:00
HNK Vukovar 199102Slavija
31. ožujka 2018.
SUB / 11:00
HYPO LIMAČ62Sloga NG
02. travnja 2018.
PON / 11:30
HAJDUK90NAŠK
11. travnja 2018.
SRI / 11:00
HNK Željezničar10Osijek
18. kolo
Izvještaj
05. travnja 2018.
ČET / 16:00
Sloga NG22Marsonia
07. travnja 2018.
SUB / 11:00
NŠM NK Grafičar Vodovod30HAJDUK
08. travnja 2018.
NED / 11:00
Slavonija25HYPO LIMAČ
08. travnja 2018.
NED / 11:00
HNK Đakovo Croatia31HNK Vukovar 1991
08. travnja 2018.
NED / 11:00
Slavija-HNK Željezničar
08. travnja 2018.
NED / 11:00
Osijek100Graničar
08. travnja 2018.
NED / 11:00
NAŠK01Belišće
19. kolo
Izvještaj
15. travnja 2018.
NED / 11:00
NAŠK06Slavonija
15. travnja 2018.
NED / 11:00
Belišće02NŠM NK Grafičar Vodovod
15. travnja 2018.
NED / 11:00
HAJDUK12Osijek
15. travnja 2018.
NED / 11:00
Graničar16Slavija
15. travnja 2018.
NED / 11:00
HNK Željezničar12HNK Đakovo Croatia
15. travnja 2018.
NED / 11:00
HNK Vukovar 199101Sloga NG
15. travnja 2018.
NED / 11:00
Marsonia01HYPO LIMAČ
20. kolo
Izvještaj
21. travnja 2018.
SUB / 11:00
NŠM NK Grafičar Vodovod50NAŠK
22. travnja 2018.
NED / 11:00
Slavonija14Marsonia
22. travnja 2018.
NED / 11:00
HYPO LIMAČ82HNK Vukovar 1991
22. travnja 2018.
NED / 11:00
Sloga NG14HNK Željezničar
22. travnja 2018.
NED / 11:00
HNK Đakovo Croatia20Graničar
22. travnja 2018.
NED / 11:00
Slavija10HAJDUK
22. travnja 2018.
NED / 11:00
Osijek-Belišće
21. kolo
Izvještaj
05. travnja 2018.
ČET / 12:00
HNK Željezničar01HYPO LIMAČ
28. travnja 2018.
SUB / 11:00
NŠM NK Grafičar Vodovod43Slavonija
29. travnja 2018.
NED / 11:00
NAŠK-Osijek
29. travnja 2018.
NED / 11:00
Belišće01Slavija
29. travnja 2018.
NED / 11:00
HAJDUK11HNK Đakovo Croatia
29. travnja 2018.
NED / 11:00
Graničar14Sloga NG
29. travnja 2018.
NED / 11:00
HNK Vukovar 199102Marsonia
22. kolo
Izvještaj
05. svibnja 2018.
SUB / 11:00
Slavonija-HNK Vukovar 1991
05. svibnja 2018.
SUB / 11:00
HYPO LIMAČ10Graničar
05. svibnja 2018.
SUB / 11:00
HNK Đakovo Croatia10Belišće
05. svibnja 2018.
SUB / 11:00
Osijek22NŠM NK Grafičar Vodovod
06. svibnja 2018.
NED / 11:00
Marsonia10HNK Željezničar
06. svibnja 2018.
NED / 11:00
Slavija53NAŠK
06. svibnja 2018.
NED / 11:00
Slavonija60HNK Vukovar 1991
07. svibnja 2018.
PON / 18:00
Sloga NG01HAJDUK
23. kolo
Izvještaj
12. svibnja 2018.
SUB / 11:00
Osijek20Slavonija
12. svibnja 2018.
SUB / 11:00
NŠM NK Grafičar Vodovod40Slavija
13. svibnja 2018.
NED / 11:00
NAŠK31HNK Đakovo Croatia
13. svibnja 2018.
NED / 11:00
Belišće33Sloga NG
13. svibnja 2018.
NED / 11:00
HAJDUK-HYPO LIMAČ
13. svibnja 2018.
NED / 11:00
Graničar04Marsonia
13. svibnja 2018.
NED / 11:00
HNK Željezničar31HNK Vukovar 1991
24. kolo
Izvještaj
20. svibnja 2018.
NED / 11:00
Slavonija13HNK Željezničar
20. svibnja 2018.
NED / 11:00
HNK Vukovar 1991101Graničar
20. svibnja 2018.
NED / 11:00
Marsonia10HAJDUK
20. svibnja 2018.
NED / 11:00
HYPO LIMAČ42Belišće
20. svibnja 2018.
NED / 11:00
Sloga NG31NAŠK
20. svibnja 2018.
NED / 11:00
HNK Đakovo Croatia02NŠM NK Grafičar Vodovod
20. svibnja 2018.
NED / 11:00
Slavija01Osijek
25. kolo
Izvještaj
27. svibnja 2018.
NED / 11:00
Slavija-Slavonija
27. svibnja 2018.
NED / 11:00
Osijek-HNK Đakovo Croatia
27. svibnja 2018.
NED / 11:00
NŠM NK Grafičar Vodovod-Sloga NG
27. svibnja 2018.
NED / 11:00
NAŠK-HYPO LIMAČ
27. svibnja 2018.
NED / 11:00
Belišće-Marsonia
27. svibnja 2018.
NED / 11:00
HAJDUK-HNK Vukovar 1991
27. svibnja 2018.
NED / 11:00
Graničar-HNK Željezničar
26. kolo
Izvještaj
03. lipnja 2018.
NED / 11:00
Slavonija-Graničar
03. lipnja 2018.
NED / 11:00
HNK Željezničar-HAJDUK
03. lipnja 2018.
NED / 11:00
HNK Vukovar 1991-Belišće
03. lipnja 2018.
NED / 11:00
Marsonia-NAŠK
03. lipnja 2018.
NED / 11:00
HYPO LIMAČ-NŠM NK Grafičar Vodovod
03. lipnja 2018.
NED / 11:00
Sloga NG-Osijek
03. lipnja 2018.
NED / 11:00
HNK Đakovo Croatia-Slavija
26 golova
Ivan Šarić
22 gola
Ivan Brnić, Ronaldo Hodak
19 golova
Toni Fruk
17 golova
Marko Stanić
16 golova
Marko Hanuljak, Bruno Jenjić, Tomislav Krizmanić
15 golova
Karlo Begović, Ivan Gelemanović, Luka Lišnić, Antun Smojvir
13 golova
Luka Petrinec, Ivijan Svržnjak
12 golova
Ajdin Hasić, Niko Tolj
11 golova
Filip Dietzman, Luka Garić, Edin Julardžija, Mihael Kuprešak, Marjan Zekan
10 golova
Ivan Biškupović, Mario Čuić, Ilan Pejić, Nino Stojanović
9 golova
Filip Marković, Vinko Medvedović, Juraj Valinčić, Toni Vinogradac, Bruno Zdunić, Filip Zrilić
8 golova
Igor Blagojević, Ivan Božić, Filip Dujmović, Luka Jančić, Pjero Lokin
7 golova
Arijan Brković, Ivan Cimerman, Dinko Čuljak, Luka Dajčer, Dion Drena Beljo, Dragan Gagulić, Josip Grgić, Gabriel Groznica, Dražen Huber, Filip Ivanišević, Dominik Križanović, Valentin Mikić, Jasmin Omerović, Dario Pudić, Mario Veljača
6 golova
Donato Bernobić, Filip Čuljak, Matej Fingernagl, Robert Gurdon, Jure Ilakovac, Niko Janković, Luka Juraja, Ivan Kožul, Fran Križan, Petar Ledušić, Marin Petričević, Stjepan Poljak, Josip Stojčević, Tino Stojković, Luka Štefanac, Daniel Trobić
5 golova
Josip Ajduković, Marin Belančić, Ante Bujas, Luka Dubac, Mario Dujmović, Alen Dukanović, Denny Martinović, Bruno Milobara, Mateo Nikl, Vanja Pelko, Jan Raužan, Tin Režek, Bernard Skeledžić, Ivan Tunuković, Igor Tunjić Lukić, Kristijan Zapalac
4 gola
Fran Balunović, Karlo Baričević, Matija Benčić, Filip Josip Bionda, Vinko Budimir, Benjamin Golubić, Alen Grafina, Domagoj Jelavić, Franko Kelemen, Luka Konjević, David Kranclbinder, David Legović, Dino Magić, Ivan Matanović, Adrian Mendeš, Nikola Pavlović, Connor Neil Simpson, Karlo Sito, Ivan Tomić, Goran Tripić, Gabrijel Trobić, Karlo Ulm, Matija Vuić, Dino Vuksan
3 gola
Luka Atlija, Karlo Babić, Bruno Bajan, Leon Belcar, Mihael Benčić, Luka Bogdanović, Dino Bognar, Leo Bošnjak, Luka Branšteter, Luka Buble, Mislav Čamić, Davor Čmelješević, Davor Čuljak, Ivan Dolovski, Filip Draženović, Patrik Dubravac, Josip Dupor, Dorjan Franceković, Boris Galušić, Nikša Grubišić, Duje Gulin, Luka Hodak, Antonijo Ivandić, Ivan Ivanković, Krešimir Jakoubek, Antonio Jerković, Filip Kasapović, Josip Kevrić, Mihael Klišanić, Joško Kotarski, Luka Liklin, Ivan Lozić, Šimun Lucić, Gabriel Marčinović, Matej Maretić, Marin Marijić, Karlo Mihoković, Ivan Mikšić, Filip Mrvelj, Danijel Nikolić, Antonio Pavić, Mateo Pavlović, Marin Petrović, Ronaldo Rengel, Dino Resler, Nikola Soldo, Andrej Šaronja, Jakov Šlafhauzer, Jurica Šoštar, Adam Štefanac, Benedikt Tokić, Karlo Vodanović, Josip Vuica, Mario Vušković, Robert Zec
2 gola
Ivan Abramović, Edi Ajanović, Luka Alavanja, Stefan Antanasković, Ivan Bajić, Jakov Bočkaj, Luka Božić, Ivan Brdarić, Marin Brečić, Borna Brekalo, Jakov Brekalo, Antonio Briševac, Josip Butić, Karlo Bužanić, Marko Cvitković, Tomislav Čvrk, Stjepan Dembić, Luka Džaja, David Ereiz, Gabriel Gotovac, Antonio Gračić, Ivan Grozdek, Josip Hmura, Karlo Ivanagić, Marin Ivanović, Tomislav Ivošević, Manuel Jakovac, Marko Jakovčević, Sebastijan Jakovljević, Dorian Jakupak, Ante Matej Jurić, Roko Jurišić, Patrik Kirić, Dino Klarić, Lukas Kovačević, Fran Kožarić, Ivan Kukrika, Marin Kuzminski, Valentin Lanusović, Tino Blaž Lauš, Marin Laušić, Adrian Liber, Marko Lipovac, Marin Lotar, Tomislav Lučić, Lovre Lukić, Marko Lulić, Robert Marijanović, Peđa Marodi, Leon Meglić, Karlo Miljanić, Krešimir Mirković, Mario Nikolić, Marko Novoselić, Luka Opšić, Dino Ostojić, Leon Pandžić, Antonio Perić, Mateo Petrović, Luka Posavec, Luka Prnjak, Ivan Radošević, Mihael Rovis, Tomislav Rukavina, Ivan Matej Sabolov, Ervin Sokač, Tibor Stanković, Toma Stefan, Sven Strakoš, Luka Šinko, Matej Šprem, Patrik Šumiga, Davor Tiborc, Filip Tomić, Domagoj Topić, Ivo Tuček, Marko Uzelac, Erik Vinogradac, Bruno Vukadin, Bruno Žilić
1 gol
Bruno Anić, Matej Baketa, Luka Balabanić Džoić, Ivan Bandalo, Bernard Baričević, Ante Batinić, Filip Bibković, Stipe Biuk, Marko Božić, Jure Brajnović, Ivan Brkić, Toni Bugarija, Luka Bušić, Fran Cerovčec, Bruno Cindrić, Nikola Cindrić, Josip Čurila, Branimir Ćavar, Ive Ćelić, Matej Dabić, Mario Dančević, Filip Dautović, Tomislav Dijaković, Mislav Dogan, Stipe Dogan, David Dorić, Marko Dragić, Ante Dražić, Karlo Dumbović, Robert Duspara, Domagoj Đurković, Robert Francuzović, Bruno Gulija, Domagoj Habus, Niko Hajnal, Veldin Hodža, Josip Hujber, David Iličić, Jakov Janček, Tin Janušić, Tomas Anthony Janjiček, Ivan Jelović, Toni Jerković, Jurica Jurčec, Tin Jurica, David Jurić, David Jurišić, Ivan Keć, Filip Kimer, Filip Kocijan, Omar Kočar, Mateo Koščak, Lovro Kozić, Fran Krištofić, Ivan Krizmanić, Tvrtko Krpan, Mateo Krsnik, Bruno Kržić, Marko Kučinić, Tomislav Kuman, Ivan Kurbaša, Nikola Kušeta, Romano Lisjak, Domagoj Lončar, Ivan Lorger, Mateo Lovrić, Marin Mamut, Karlo Mardešić, Igor Marić, Filip Marinović, Ivan Marinović, Antonio Matić, Luka Mažar, Frano Medić, Franko Menegoni, Dejan Metlar, Luka Mezga, Jan Midlih, Matko Mihalj, Raul Milinović, Antonio Miljan, Luka Musić, Nenad Novaković, Luka Oliš, Ivan Orešković, Josip Palić, Marko Pendić, Josip Petković, Marko Piščević, Bruno Pjerobon, Lovro Podoljak, Izak Poljak, Mario Popić, Mateo Pribanić, Marko Punčec, Marko Pušić, Alen Radić, Robert Radić, Ivan Radomirović, Vedad Radonja, Dominik Romac, Jure Rotim, Matej Rukavina, Niko Stanušić, Luka Stipić, Domagoj Stranput, Josip Sušić, Antonio Svrzlić, Roko Šarić, Jakov Šinko, Luka Škare, Šimun Škarica, Luka Talan, Granit Tanaj, Ivan Težački, Lovro Tomić, Mihael Tomić, Ronald Tovilović, Antonio Tumpić, Leon Valek, Marko Vardić, Eric Velkavrh, Dominik Vranić, Dalibor Vrbanić, Dominik Vrtarić, Noa Vugrinec, Marin Vujčić, Nino Vukasović, Fran Vukelić, Matej Vuknić, Hrvoje Vuković, Stipe Vulikić, Leo Vurušić

HT Prva liga

1.Dinamo36+3473
2.Rijeka36+4370
3.Hajduk36+3266
4.Osijek36+1556
5.Lokomotiva36-151
6.Slaven Belupo36-1043
7.Inter-Zaprešić36-2143
8.Rudeš36-2140
9.Istra 196136-3227
10.Cibalia36-3926

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 36. kolo

Slaven Belupo - Osijek 2:1

Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', 18.05.2018. 18:00

NK Osijek @ Instagram