NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Limači

Limači

  • Igrači
  • Limači - 1. KLM
  • Strijelci

Vratari

  • Andro Papac

    Andro
    Papac

    Rođen: 07.04.2010.

  • Gabriel Pavličić

    Gabriel
    Pavličić

    Rođen: 25.04.2009.

Braniči

  • Karlo Janjić

    Karlo
    Janjić

    Rođen: 12.04.2009.

  • Domagoj Kurtović

    Domagoj
    Kurtović

    Rođen: 10.06.2009.

  • Lovro Mihaljević

    Lovro
    Mihaljević

    Rođen: 19.02.2009.

  • Matej Miličić

    Matej
    Miličić

    Rođen: 21.09.2009.

  • Luka Posavec

    Luka
    Posavec

    Rođen: 15.04.2009.

Vezni igrači

  • Marin Dunđer

    Marin
    Dunđer

    Rođen: 20.01.2009.

  • Lukas Ljubojević

    Lukas
    Ljubojević

    Rođen: 08.01.2009.

  • Mihael Marković

    Mihael
    Marković

    Rođen: 25.09.2009.

  • Mateo Sabo

    Mateo
    Sabo

    Rođen: 23.04.2009.

  • Mateo Skeledžija

    Mateo
    Skeledžija

    Rođen: 02.11.2009.

  • Gabrijel Tomašević

    Gabrijel
    Tomašević

    Rođen: 28.03.2009.

Napadači

  • Nikša Galić

    Nikša
    Galić

    Rođen: 07.01.2010.

  • Luka Kovač

    Luka
    Kovač

    Rođen: 29.10.2009.

  • Niko Kurtović

    Niko
    Kurtović

    Rođen: 03.09.2009.

  • Niko Momčilović

    Niko
    Momčilović

    Rođen: 16.03.2009.

Igrači

  • Anik Amidžić

    Anik
    Amidžić

  • Jakov Bubalo

    Jakov
    Bubalo

  • Matej Kekez

    Matej
    Kekez

  • Niko Kraljević

    Niko
    Kraljević

  • Sandro Markulin

    Sandro
    Markulin

  • David Mendeš

    David
    Mendeš

  • Matej Nikšić

    Matej
    Nikšić

  • Roko Radan

    Roko
    Radan

  • Nikola Serdar

    Nikola
    Serdar

  • Lovro Stažić

    Lovro
    Stažić

  • David Šarčević

    David
    Šarčević

  • Ivan Tadić

    Ivan
    Tadić

  • Marko Tomić

    Marko
    Tomić

  • Lukas Turalija

    Lukas
    Turalija

  • Franko Vidović

    Franko
    Vidović

  • Noa Vuksanović

    Noa
    Vuksanović

#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Osijek19190023114+21757
2.Jedinstvo21180313132+9954
3.HYPO LIMAČ18160218619+16748
4.NŠM NK Grafičar Vodovod21141613555+8043
5.HNK Đakovo Croatia20121710565+4037
6.HNK Đakovo Croatia 2201118130112+1834
7.Valpovka Valpovo21701467110-4321
8.Olimpija21621354111-5720
9.Čepin20601447146-9918
10.NAŠK21331534151-11712
11.Višnjevac22311840191-15110
12.Belišće20211724178-1547


1. kolo
Izvještaj
31. kolovoza 2017.
ČET / 17:00
Olimpija11HNK Đakovo Croatia
01. rujna 2017.
PET / 16:00
Jedinstvo110Belišće
02. rujna 2017.
SUB / 10:00
Valpovka Valpovo57HNK Đakovo Croatia 2
02. rujna 2017.
SUB / 10:00
HYPO LIMAČ51NŠM NK Grafičar Vodovod
03. rujna 2017.
NED / 09:00
Višnjevac57NAŠK
19. studenog 2017.
NED / 10:00
Čepin212Osijek
2. kolo
Izvještaj
09. rujna 2017.
SUB / 10:00
HNK Đakovo Croatia 272HNK Đakovo Croatia
09. rujna 2017.
SUB / 10:00
Belišće73Olimpija
09. rujna 2017.
SUB / 10:00
NAŠK112Jedinstvo
09. rujna 2017.
SUB / 10:00
NŠM NK Grafičar Vodovod101Višnjevac
09. rujna 2017.
SUB / 10:00
Osijek52HYPO LIMAČ
09. rujna 2017.
SUB / 10:00
Valpovka Valpovo110Čepin
3. kolo
Izvještaj
16. rujna 2017.
SUB / 09:00
Višnjevac030Osijek
16. rujna 2017.
SUB / 10:00
Olimpija22NAŠK
16. rujna 2017.
SUB / 10:00
HNK Đakovo Croatia201Belišće
16. rujna 2017.
SUB / 16:00
Čepin017HNK Đakovo Croatia 2
16. rujna 2017.
SUB / 18:00
HYPO LIMAČ110Valpovka Valpovo
17. rujna 2017.
NED / 11:30
Jedinstvo53NŠM NK Grafičar Vodovod
4. kolo
Izvještaj
20. rujna 2017.
SRI / 20:00
Osijek60Jedinstvo
23. rujna 2017.
SUB / 10:00
HNK Đakovo Croatia 230Belišće
23. rujna 2017.
SUB / 10:00
NAŠK010HNK Đakovo Croatia
23. rujna 2017.
SUB / 10:00
Valpovka Valpovo74Višnjevac
24. rujna 2017.
NED / 10:00
NŠM NK Grafičar Vodovod61Olimpija
25. studenog 2017.
SUB / 11:00
Čepin115HYPO LIMAČ
5. kolo
Izvještaj
30. rujna 2017.
SUB / 10:00
HYPO LIMAČ160HNK Đakovo Croatia 2
30. rujna 2017.
SUB / 10:00
Olimpija018Osijek
30. rujna 2017.
SUB / 10:00
HNK Đakovo Croatia21NŠM NK Grafičar Vodovod
30. rujna 2017.
SUB / 10:00
Belišće12NAŠK
01. listopada 2017.
NED / 09:00
Višnjevac13Čepin
01. listopada 2017.
NED / 10:00
Jedinstvo120Valpovka Valpovo
6. kolo
Izvještaj
05. listopada 2017.
ČET / 20:00
Osijek131HNK Đakovo Croatia
07. listopada 2017.
SUB / 10:00
HNK Đakovo Croatia 2211NAŠK
07. listopada 2017.
SUB / 10:00
NŠM NK Grafičar Vodovod140Belišće
07. listopada 2017.
SUB / 10:00
Valpovka Valpovo81Olimpija
07. listopada 2017.
SUB / 10:00
HYPO LIMAČ161Višnjevac
11. studenog 2017.
SUB / 12:30
Čepin07Jedinstvo
7. kolo
Izvještaj
13. listopada 2017.
PET / 10:00
Olimpija53Čepin
14. listopada 2017.
SUB / 10:00
Višnjevac314HNK Đakovo Croatia 2
14. listopada 2017.
SUB / 10:00
HNK Đakovo Croatia51Valpovka Valpovo
14. listopada 2017.
SUB / 10:00
Belišće017Osijek
14. listopada 2017.
SUB / 10:00
NAŠK012NŠM NK Grafičar Vodovod
15. listopada 2017.
NED / 11:00
Jedinstvo26HYPO LIMAČ
8. kolo
Izvještaj
18. listopada 2017.
SRI / 20:00
Osijek140NAŠK
21. listopada 2017.
SUB / 09:00
Čepin16HNK Đakovo Croatia
21. listopada 2017.
SUB / 10:00
HNK Đakovo Croatia 225NŠM NK Grafičar Vodovod
21. listopada 2017.
SUB / 10:00
Valpovka Valpovo92Belišće
21. listopada 2017.
SUB / 10:00
Višnjevac010Jedinstvo
21. listopada 2017.
SUB / 17:00
HYPO LIMAČ120Olimpija
9. kolo
Izvještaj
28. listopada 2017.
SUB / 10:00
Olimpija40Višnjevac
28. listopada 2017.
SUB / 10:00
HNK Đakovo Croatia19HYPO LIMAČ
28. listopada 2017.
SUB / 10:00
Belišće45Čepin
28. listopada 2017.
SUB / 10:00
NAŠK31Valpovka Valpovo
28. listopada 2017.
SUB / 13:00
NŠM NK Grafičar Vodovod211Osijek
29. listopada 2017.
NED / 10:30
Jedinstvo101HNK Đakovo Croatia 2
10. kolo
Izvještaj
04. studenog 2017.
SUB / 10:00
HNK Đakovo Croatia 2-Osijek
04. studenog 2017.
SUB / 10:00
Valpovka Valpovo02NŠM NK Grafičar Vodovod
04. studenog 2017.
SUB / 10:00
NAŠK24Čepin
04. studenog 2017.
SUB / 10:00
HYPO LIMAČ120Belišće
04. studenog 2017.
SUB / 10:00
Jedinstvo60Olimpija
05. studenog 2017.
NED / 09:00
Višnjevac08HNK Đakovo Croatia
11. kolo
Izvještaj
11. studenog 2017.
SUB / 09:30
Olimpija35HNK Đakovo Croatia 2
11. studenog 2017.
SUB / 10:00
HNK Đakovo Croatia25Jedinstvo
11. studenog 2017.
SUB / 10:00
Belišće11Višnjevac
11. studenog 2017.
SUB / 10:00
NAŠK012HYPO LIMAČ
11. studenog 2017.
SUB / 10:00
Osijek150Valpovka Valpovo
12. studenog 2017.
NED / 10:00
NŠM NK Grafičar Vodovod70Čepin
12. kolo
Izvještaj
04. travnja 2018.
SRI / 10:00
HNK Đakovo Croatia 2103Valpovka Valpovo
04. travnja 2018.
SRI / 10:00
NAŠK13Višnjevac
04. travnja 2018.
SRI / 10:00
Belišće06Jedinstvo
04. travnja 2018.
SRI / 10:00
HNK Đakovo Croatia74Olimpija
21. svibnja 2018.
PON / 19:00
Osijek-Čepin
22. svibnja 2018.
UTO / 18:00
NŠM NK Grafičar Vodovod-HYPO LIMAČ
13. kolo
Izvještaj
17. ožujka 2018.
SUB / 10:00
HNK Đakovo Croatia-HNK Đakovo Croatia 2
17. ožujka 2018.
SUB / 10:00
Višnjevac19NŠM NK Grafičar Vodovod
18. ožujka 2018.
NED / 10:00
HYPO LIMAČ34Osijek
02. travnja 2018.
PON / 09:30
Čepin52Valpovka Valpovo
03. travnja 2018.
UTO / 17:00
Jedinstvo60NAŠK
06. travnja 2018.
PET / 10:00
Olimpija-Belišće
14. kolo
Izvještaj
23. ožujka 2018.
PET / 18:00
Osijek200Višnjevac
24. ožujka 2018.
SUB / 10:00
HNK Đakovo Croatia 271Čepin
24. ožujka 2018.
SUB / 10:00
Belišće112HNK Đakovo Croatia
25. ožujka 2018.
NED / 11:00
NŠM NK Grafičar Vodovod07Jedinstvo
29. ožujka 2018.
ČET / 10:00
NAŠK03Olimpija
21. svibnja 2018.
PON / 18:00
Valpovka Valpovo-HYPO LIMAČ
15. kolo
Izvještaj
30. ožujka 2018.
PET / 10:00
Olimpija23NŠM NK Grafičar Vodovod
31. ožujka 2018.
SUB / 10:00
Belišće216HNK Đakovo Croatia 2
31. ožujka 2018.
SUB / 10:00
HNK Đakovo Croatia61NAŠK
31. ožujka 2018.
SUB / 10:00
Jedinstvo-Osijek
31. ožujka 2018.
SUB / 10:00
Višnjevac15Valpovka Valpovo
31. ožujka 2018.
SUB / 10:00
HYPO LIMAČ170Čepin
16. kolo
Izvještaj
07. travnja 2018.
SUB / 09:00
Čepin83Višnjevac
07. travnja 2018.
SUB / 10:00
HNK Đakovo Croatia 218HYPO LIMAČ
07. travnja 2018.
SUB / 10:00
Valpovka Valpovo04Jedinstvo
07. travnja 2018.
SUB / 10:00
Osijek110Olimpija
07. travnja 2018.
SUB / 10:00
NAŠK23Belišće
08. travnja 2018.
NED / 17:00
NŠM NK Grafičar Vodovod54HNK Đakovo Croatia
17. kolo
Izvještaj
14. travnja 2018.
SUB / 09:30
Jedinstvo111Čepin
14. travnja 2018.
SUB / 10:00
NAŠK66HNK Đakovo Croatia 2
14. travnja 2018.
SUB / 10:00
Belišće012NŠM NK Grafičar Vodovod
14. travnja 2018.
SUB / 10:00
HNK Đakovo Croatia06Osijek
14. travnja 2018.
SUB / 10:00
Višnjevac014HYPO LIMAČ
18. travnja 2018.
SRI / 17:00
Olimpija41Valpovka Valpovo
18. kolo
Izvještaj
18. travnja 2018.
SRI / 19:30
Osijek170Belišće
21. travnja 2018.
SUB / 10:00
HNK Đakovo Croatia 243Višnjevac
21. travnja 2018.
SUB / 10:00
HYPO LIMAČ81Jedinstvo
21. travnja 2018.
SUB / 10:00
Valpovka Valpovo15HNK Đakovo Croatia
21. travnja 2018.
SUB / 13:00
Čepin23Olimpija
21. travnja 2018.
SUB / 16:00
NŠM NK Grafičar Vodovod33NAŠK
19. kolo
Izvještaj
28. travnja 2018.
SUB / 10:00
NAŠK18Osijek
28. travnja 2018.
SUB / 10:00
Belišće05Valpovka Valpovo
28. travnja 2018.
SUB / 10:00
HNK Đakovo Croatia43Čepin
28. travnja 2018.
SUB / 16:00
NŠM NK Grafičar Vodovod180HNK Đakovo Croatia 2
29. travnja 2018.
NED / 09:30
Jedinstvo70Višnjevac
09. svibnja 2018.
SRI / 17:30
Olimpija27HYPO LIMAČ
20. kolo
Izvještaj
04. svibnja 2018.
PET / 19:00
Osijek72NŠM NK Grafičar Vodovod
05. svibnja 2018.
SUB / 10:00
HNK Đakovo Croatia 235Jedinstvo
05. svibnja 2018.
SUB / 10:00
Višnjevac42Olimpija
05. svibnja 2018.
SUB / 10:00
HYPO LIMAČ-HNK Đakovo Croatia
05. svibnja 2018.
SUB / 10:00
Čepin50Belišće
05. svibnja 2018.
SUB / 10:00
Valpovka Valpovo62NAŠK
21. kolo
Izvještaj
07. svibnja 2018.
PON / 18:30
Osijek80HNK Đakovo Croatia 2
12. svibnja 2018.
SUB / 10:00
Čepin-NAŠK
12. svibnja 2018.
SUB / 10:00
Belišće-HYPO LIMAČ
12. svibnja 2018.
SUB / 10:00
HNK Đakovo Croatia93Višnjevac
12. svibnja 2018.
SUB / 10:00
Olimpija12Jedinstvo
12. svibnja 2018.
SUB / 17:00
NŠM NK Grafičar Vodovod81Valpovka Valpovo
22. kolo
Izvještaj
18. svibnja 2018.
PET / 18:00
Valpovka Valpovo19Osijek
19. svibnja 2018.
SUB / 09:45
Čepin312NŠM NK Grafičar Vodovod
19. svibnja 2018.
SUB / 10:00
HNK Đakovo Croatia 2613Olimpija
19. svibnja 2018.
SUB / 10:00
Jedinstvo20HNK Đakovo Croatia
19. svibnja 2018.
SUB / 10:00
Višnjevac62Belišće
19. svibnja 2018.
SUB / 10:00
HYPO LIMAČ130NAŠK
51 gol
Mateo Sabo
44 gola
Fran Bauman
42 gola
Nemanja Kolarević
41 gol
Jakov Dedić
37 golova
Niko Gavran
36 golova
Karlo Božić
35 golova
Lovro Tadić
32 gola
Lovro Perković
31 gol
Niko Kurtović, Lukas Ljubojević
28 golova
Matej Marinić
27 golova
Ante Mikulandra
26 golova
Izak Ježić
23 gola
Šimun Petar Jaman, Jakov Marković
20 golova
Ante Crljen, Matej Pandurević
19 golova
Teo Bliznac, Luka Posavec, Matej Šimurda, Gabriel Tomašević
18 golova
Mihael Marković
17 golova
Fran Knežić, Frane Vuletić
16 golova
Filip Haner, Karlo Janjić, Luka Kovač
15 golova
Petar Zelić
14 golova
Jakov Babić, Damjan Ilija
13 golova
MATEJ ARAMBAŠIĆ, Erik Lučić, Tin Šorša, Matej Vinković
12 golova
Jan Jelenić
11 golova
Marin Samardžić
10 golova
Petra Balent, Leon Belić, Jan Čurik, Deni Golinac
9 golova
Luka Bacelj, Ante Bandić, Toni Bočkinac, Lovro Roko Ivanović, Domagoj Kurtović, Matej Miličić, Matko Mitrović
8 golova
David Kuzmanović
7 golova
Karlo Gašpar, Karlo Mutavdžić, Andro Pešić, Filip Petrović, Bartol Toter
6 golova
Nikša Galić, Adrian Ivanković, Matej Knežević, Erik Levak, Lovro Mihaljević, Mateja Torović, Leon Vrbanac
5 golova
Juraj Berišić, Patrik Erdeg, Filip Filipović, Karlo Glavaš, Juraj Gudelj, Patrik Majdiš, Mateo Pavošević, Sven Radolić, Juran Skelac
4 gola
Filip Biškić, Leon Brtan, Luka Čavar, Josip Jakić, Ivan Kovačević, Benjamin Pavošević, Damjan Rold, Marko Sanseović, Mateo Skeledžija, Fran Šimić, Matej Todorović, Endi Vinogradac
3 gola
Marko Birovljević, Marin Dunđer, Nikola Komak, Bruno Malijurek, Marko Manestar, Ivano Marks, Patrik Mikleušević, Niko Momčilović, Luka Racić, Luka Šimošić, Lukas Turalija, Filip Vračević, Ivan Vrbešić, Petar Vuletić
2 gola
Luka Bartolović, Roko Gazilj, Leon Kušenić, Borna Ljubanović, Andrej Mijatov, Ana Muhvić, Daniel Novosel, Šimun Perči, Joško Pešić, Marino Šabalić
1 gol
Matej Borzan, Dominik Bradarić, Luka Bunjevac, Antonio Čabaj, Matija Dumančić, Enes Elezaj, Jan Kraljik, Rok Kujavec, Matej Kuna, Ivor Lazić, Marko Lehki, Mislav Mandić, Mate Mihaljević, Luka Mink, Leon Muretić, Luka Palčok, Filip Pavić, Jan Sirovec, Fran Skelac, Marko Stojčević, Domagoj Šimić, Luka Škorić, Noa Švob, Leon Tijardović, Ivano Tokić, Fran Trošelj, Leon Varga, Stipe Vranješ, Josip Vuković, Stipe Živalj

HT Prva liga

1.Dinamo36+3473
2.Rijeka36+4370
3.Hajduk36+3266
4.Osijek36+1556
5.Lokomotiva36-151
6.Slaven Belupo36-1043
7.Inter-Zaprešić36-2143
8.Rudeš36-2140
9.Istra 196136-3227
10.Cibalia36-3926

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 36. kolo

Slaven Belupo - Osijek 2:1

Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', 18.05.2018. 18:00

NK Osijek @ Instagram