NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Mlađi pioniri

Mlađi pioniri

  • Igrači
  • Ml. pioniri - 1. KLM
  • Ml. pioniri II - 2. KLM
  • Strijelci

Vratari

  • Fran Bocka

    Fran
    Bocka

    Rođen: 10.01.2005.

  • Nemanja Poznanović

    Nemanja
    Poznanović

    Rođen: 22.02.2005.

  • Nikola Puhanić

    Nikola
    Puhanić

    Rođen: 03.04.2006.

  • Karlo Vrljić

    Karlo
    Vrljić

    Rođen: 20.04.2006.

Braniči

  • Tin Antoljak

    Tin
    Antoljak

    Rođen: 14.10.2005.

  • Domagoj Bogdanić

    Domagoj
    Bogdanić

    Rođen: 14.09.2006.

  • Marin Čičin-Ćapin

    Marin
    Čičin-Ćapin

    Rođen: 16.02.2005.

  • Fabio Džeko

    Fabio
    Džeko

    Rođen: 28.01.2005.

  • Dorian Herceg

    Dorian
    Herceg

    Rođen: 30.09.2005.

  • Domagoj Kučinac

    Domagoj
    Kučinac

    Rođen: 08.06.2005.

  • Luka Lukadinović

    Luka
    Lukadinović

    Rođen: 10.01.2006.

  • Marko Maras

    Marko
    Maras

    Rođen: 22.05.2005.

  • Damjan Marković

    Damjan
    Marković

    Rođen: 29.09.2006.

  • Juraj Matković

    Juraj
    Matković

    Rođen: 15.07.2005.

  • Marin Prekodravac

    Marin
    Prekodravac

    Rođen: 03.03.2005.

  • Luka Rešetar

    Luka
    Rešetar

    Rođen: 21.04.2006.

  • Leon Siler

    Leon
    Siler

    Rođen: 12.11.2006.

  • Sven Sopić

    Sven
    Sopić

    Rođen: 07.07.2006.

  • Ivan Vorgić

    Ivan
    Vorgić

    Rođen: 16.10.2005.

Vezni igrači

  • Luka Barić

    Luka
    Barić

    Rođen: 03.07.2005.

  • Karlo Kovačević

    Karlo
    Kovačević

    Rođen: 20.09.2006.

  • Filip Mažar

    Filip
    Mažar

    Rođen: 24.03.2005.

  • Niko Novak

    Niko
    Novak

    Rođen: 03.11.2006.

  • Patrik Pavličić

    Patrik
    Pavličić

    Rođen: 04.10.2005.

  • Noa Petrović

    Noa
    Petrović

    Rođen: 04.03.2005.

  • Anton Slišković

    Anton
    Slišković

    Rođen: 29.12.2006.

  • Marko Trbojević

    Marko
    Trbojević

    Rođen: 25.08.2005.

  • Krešimir Vrbanac

    Krešimir
    Vrbanac

    Rođen: 24.04.2005.

  • Stjepan Žulj

    Stjepan
    Žulj

    Rođen: 14.11.2006.

Napadači

  • Ante Barišić

    Ante
    Barišić

    Rođen: 04.05.2005.

  • Duje Budiša

    Duje
    Budiša

    Rođen: 13.01.2005.

  • Marko Čolić

    Marko
    Čolić

    Rođen: 09.09.2005.

  • Antun Damjanović

    Antun
    Damjanović

    Rođen: 06.12.2005.

  • Noel Đurković

    Noel
    Đurković

    Rođen: 30.11.2006.

  • Petar Ivančan

    Petar
    Ivančan

    Rođen: 07.01.2005.

  • Ivan Jeremijaš

    Ivan
    Jeremijaš

    Rođen: 24.06.2006.

  • Leon Konig

    Leon
    Konig

    Rođen: 26.09.2006.

  • Marcus Ivan Macdonald

    Marcus Ivan
    Macdonald

    Rođen: 09.03.2006.

  • Luka Mlinarević

    Luka
    Mlinarević

    Rođen: 19.03.2006.

  • Filip Živković

    Filip
    Živković

    Rođen: 01.08.2006.

#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Osijek1111001440+14433
2.HNK Đakovo Croatia 2119117212+6028
3.HYPO LIMAČ108028311+7224
4.NŠM NK Grafičar Vodovod117136512+5322
5.Jedinstvo107123714+2322
6.HNK Đakovo Croatia116145819+3919
7.Čepin115063047-1715
8.NAŠK114072875-4712
9.Valpovka Valpovo112181591-767
10.Višnjevac11119987-784
11.Belišće111010790-833
12.Olimpija11029494-902


1. kolo
Izvještaj
02. rujna 2017.
SUB / 11:00
NŠM NK Grafičar Vodovod12HYPO LIMAČ
03. rujna 2017.
NED / 11:00
HNK Đakovo Croatia120Olimpija
03. rujna 2017.
NED / 11:00
Belišće06Jedinstvo
03. rujna 2017.
NED / 11:00
NAŠK32Višnjevac
03. rujna 2017.
NED / 11:00
HNK Đakovo Croatia 2150Valpovka Valpovo
16. studenog 2017.
ČET / 20:00
Osijek120Čepin
2. kolo
Izvještaj
09. rujna 2017.
SUB / 10:15
Višnjevac011NŠM NK Grafičar Vodovod
09. rujna 2017.
SUB / 11:00
Čepin16HNK Đakovo Croatia 2
10. rujna 2017.
NED / 11:00
Olimpija22Valpovka Valpovo
10. rujna 2017.
NED / 11:00
HYPO LIMAČ06Osijek
10. rujna 2017.
NED / 11:00
Jedinstvo60NAŠK
10. rujna 2017.
NED / 11:00
HNK Đakovo Croatia80Belišće
3. kolo
Izvještaj
16. rujna 2017.
SUB / 10:00
NŠM NK Grafičar Vodovod11Jedinstvo
16. rujna 2017.
SUB / 11:00
Osijek210Višnjevac
16. rujna 2017.
SUB / 11:00
HNK Đakovo Croatia 220HYPO LIMAČ
16. rujna 2017.
SUB / 11:00
Valpovka Valpovo16Čepin
17. rujna 2017.
NED / 11:00
Belišće31Olimpija
17. rujna 2017.
NED / 11:00
NAŠK17HNK Đakovo Croatia
4. kolo
Izvještaj
19. rujna 2017.
UTO / 17:00
Jedinstvo09Osijek
23. rujna 2017.
SUB / 11:00
Olimpija04Čepin
23. rujna 2017.
SUB / 11:00
Belišće16NAŠK
24. rujna 2017.
NED / 10:15
Višnjevac011HNK Đakovo Croatia 2
24. rujna 2017.
NED / 11:00
HYPO LIMAČ171Valpovka Valpovo
24. rujna 2017.
NED / 11:00
HNK Đakovo Croatia01NŠM NK Grafičar Vodovod
5. kolo
Izvještaj
30. rujna 2017.
SUB / 11:00
Valpovka Valpovo51Višnjevac
30. rujna 2017.
SUB / 11:00
Čepin14HYPO LIMAČ
01. listopada 2017.
NED / 11:00
NAŠK60Olimpija
01. listopada 2017.
NED / 11:00
NŠM NK Grafičar Vodovod121Belišće
01. listopada 2017.
NED / 11:00
Osijek50HNK Đakovo Croatia
01. listopada 2017.
NED / 11:00
HNK Đakovo Croatia 221Jedinstvo
6. kolo
Izvještaj
08. listopada 2017.
NED / 10:15
Višnjevac17Čepin
08. listopada 2017.
NED / 11:00
Olimpija011HYPO LIMAČ
08. listopada 2017.
NED / 11:00
HNK Đakovo Croatia11HNK Đakovo Croatia 2
08. listopada 2017.
NED / 11:00
Belišće019Osijek
08. listopada 2017.
NED / 11:00
NAŠK111NŠM NK Grafičar Vodovod
08. listopada 2017.
NED / 11:15
Jedinstvo61Valpovka Valpovo
7. kolo
Izvještaj
14. listopada 2017.
SUB / 10:00
Čepin04Jedinstvo
14. listopada 2017.
SUB / 11:00
NŠM NK Grafičar Vodovod120Olimpija
14. listopada 2017.
SUB / 11:00
Osijek140NAŠK
15. listopada 2017.
NED / 11:00
HNK Đakovo Croatia 2110Belišće
15. listopada 2017.
NED / 11:00
Valpovka Valpovo112HNK Đakovo Croatia
15. listopada 2017.
NED / 11:00
HYPO LIMAČ150Višnjevac
8. kolo
Izvještaj
22. listopada 2017.
NED / 11:00
Olimpija00Višnjevac
22. listopada 2017.
NED / 11:00
Jedinstvo-HYPO LIMAČ
22. listopada 2017.
NED / 11:00
HNK Đakovo Croatia80Čepin
22. listopada 2017.
NED / 11:00
Belišće03Valpovka Valpovo
22. listopada 2017.
NED / 11:00
NAŠK414HNK Đakovo Croatia 2
22. listopada 2017.
NED / 16:00
NŠM NK Grafičar Vodovod05Osijek
9. kolo
Izvještaj
28. listopada 2017.
SUB / 10:00
Osijek290Olimpija
28. listopada 2017.
SUB / 11:00
Čepin61Belišće
28. listopada 2017.
SUB / 11:00
HYPO LIMAČ60HNK Đakovo Croatia
28. listopada 2017.
SUB / 14:30
Višnjevac03Jedinstvo
29. listopada 2017.
NED / 11:00
HNK Đakovo Croatia 220NŠM NK Grafičar Vodovod
29. listopada 2017.
NED / 11:00
Valpovka Valpovo14NAŠK
10. kolo
Izvještaj
04. studenog 2017.
SUB / 11:00
Belišće014HYPO LIMAČ
04. studenog 2017.
SUB / 11:00
NŠM NK Grafičar Vodovod90Valpovka Valpovo
05. studenog 2017.
NED / 11:00
Olimpija17Jedinstvo
05. studenog 2017.
NED / 11:00
HNK Đakovo Croatia101Višnjevac
05. studenog 2017.
NED / 11:00
NAŠK35Čepin
10. studenog 2017.
PET / 19:00
Osijek50HNK Đakovo Croatia 2
11. kolo
Izvještaj
11. studenog 2017.
SUB / 10:15
Jedinstvo30HNK Đakovo Croatia
11. studenog 2017.
SUB / 11:00
Čepin07NŠM NK Grafičar Vodovod
12. studenog 2017.
NED / 10:15
Višnjevac41Belišće
12. studenog 2017.
NED / 11:00
HNK Đakovo Croatia 280Olimpija
12. studenog 2017.
NED / 11:00
Valpovka Valpovo019Osijek
12. studenog 2017.
NED / 11:00
HYPO LIMAČ140NAŠK
12. kolo
Izvještaj
-Olimpija-HNK Đakovo Croatia
-Jedinstvo-Belišće
-Višnjevac-NAŠK
-HYPO LIMAČ-NŠM NK Grafičar Vodovod
-Čepin-Osijek
-Valpovka Valpovo-HNK Đakovo Croatia 2
13. kolo
Izvještaj
-Valpovka Valpovo-Olimpija
-HNK Đakovo Croatia 2-Čepin
-Osijek-HYPO LIMAČ
-NŠM NK Grafičar Vodovod-Višnjevac
-NAŠK-Jedinstvo
-Belišće-HNK Đakovo Croatia
14. kolo
Izvještaj
-Olimpija-Belišće
-HNK Đakovo Croatia-NAŠK
-Jedinstvo-NŠM NK Grafičar Vodovod
-Višnjevac-Osijek
-HYPO LIMAČ-HNK Đakovo Croatia 2
-Čepin-Valpovka Valpovo
15. kolo
Izvještaj
-Čepin-Olimpija
-Valpovka Valpovo-HYPO LIMAČ
-HNK Đakovo Croatia 2-Višnjevac
-Osijek-Jedinstvo
-NŠM NK Grafičar Vodovod-HNK Đakovo Croatia
-NAŠK-Belišće
16. kolo
Izvještaj
-Olimpija-NAŠK
-Belišće-NŠM NK Grafičar Vodovod
-HNK Đakovo Croatia-Osijek
-Jedinstvo-HNK Đakovo Croatia 2
-Višnjevac-Valpovka Valpovo
-HYPO LIMAČ-Čepin
17. kolo
Izvještaj
-HYPO LIMAČ-Olimpija
-Čepin-Višnjevac
-Valpovka Valpovo-Jedinstvo
-HNK Đakovo Croatia 2-HNK Đakovo Croatia
-Osijek-Belišće
-NŠM NK Grafičar Vodovod-NAŠK
18. kolo
Izvještaj
-Olimpija-NŠM NK Grafičar Vodovod
-NAŠK-Osijek
-Belišće-HNK Đakovo Croatia 2
-HNK Đakovo Croatia-Valpovka Valpovo
-Jedinstvo-Čepin
-Višnjevac-HYPO LIMAČ
19. kolo
Izvještaj
-Višnjevac-Olimpija
-HYPO LIMAČ-Jedinstvo
-Čepin-HNK Đakovo Croatia
-Valpovka Valpovo-Belišće
-HNK Đakovo Croatia 2-NAŠK
-Osijek-NŠM NK Grafičar Vodovod
20. kolo
Izvještaj
-Olimpija-Osijek
-NŠM NK Grafičar Vodovod-HNK Đakovo Croatia 2
-NAŠK-Valpovka Valpovo
-Belišće-Čepin
-HNK Đakovo Croatia-HYPO LIMAČ
-Jedinstvo-Višnjevac
21. kolo
Izvještaj
-Jedinstvo-Olimpija
-Višnjevac-HNK Đakovo Croatia
-HYPO LIMAČ-Belišće
-Čepin-NAŠK
-Valpovka Valpovo-NŠM NK Grafičar Vodovod
-HNK Đakovo Croatia 2-Osijek
22. kolo
Izvještaj
-Olimpija-HNK Đakovo Croatia 2
-Osijek-Valpovka Valpovo
-NŠM NK Grafičar Vodovod-Čepin
-NAŠK-HYPO LIMAČ
-Belišće-Višnjevac
-HNK Đakovo Croatia-Jedinstvo
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Osijek9900694+6527
2.Osijek8611358+2719
3.FEŠK86023518+1718
4.HYPO LIMAČ II75023017+1315
5.BSK84042120+112
6.LIV 1949 Vladislavci83231919011
7.Darda93152342-1910
8.Slavonac61051136-253
9.HNK Bilje9108839-313
10.Šokadija00000000
11.BSK Termia8008553-480


1. kolo
Izvještaj
02. rujna 2017.
SUB / 11:00
Osijek100Darda
03. rujna 2017.
NED / 11:00
BSK Termia36LIV 1949 Vladislavci
03. rujna 2017.
NED / 11:00
HYPO LIMAČ II-BSK
03. rujna 2017.
NED / 11:00
Slavonac113FEŠK
03. rujna 2017.
NED / 11:00
HNK Bilje010Osijek
2. kolo
Izvještaj
09. rujna 2017.
SUB / 11:00
FEŠK35Osijek
10. rujna 2017.
NED / 11:00
LIV 1949 Vladislavci14Osijek
10. rujna 2017.
NED / 11:00
Darda62HNK Bilje
10. rujna 2017.
NED / 11:00
BSK62Slavonac
10. rujna 2017.
NED / 11:00
BSK Termia09HYPO LIMAČ II
3. kolo
Izvještaj
16. rujna 2017.
SUB / 11:00
Osijek41BSK
17. rujna 2017.
NED / 11:00
HYPO LIMAČ II31LIV 1949 Vladislavci
17. rujna 2017.
NED / 11:00
Slavonac-BSK Termia
17. rujna 2017.
NED / 11:00
HNK Bilje24FEŠK
17. rujna 2017.
NED / 11:00
Osijek120Darda
4. kolo
Izvještaj
23. rujna 2017.
SUB / 11:00
FEŠK16Osijek
24. rujna 2017.
NED / 11:00
LIV 1949 Vladislavci44Darda
24. rujna 2017.
NED / 11:00
BSK21HNK Bilje
24. rujna 2017.
NED / 11:00
BSK Termia08Osijek
24. rujna 2017.
NED / 11:00
HYPO LIMAČ II52Slavonac
5. kolo
Izvještaj
30. rujna 2017.
SUB / 09:45
Osijek70BSK
30. rujna 2017.
SUB / 11:00
Darda24FEŠK
01. listopada 2017.
NED / 11:00
Slavonac-LIV 1949 Vladislavci
01. listopada 2017.
NED / 11:00
HNK Bilje30BSK Termia
01. listopada 2017.
NED / 15:00
Osijek30HYPO LIMAČ II
6. kolo
Izvještaj
08. listopada 2017.
NED / 11:00
LIV 1949 Vladislavci01FEŠK
08. listopada 2017.
NED / 11:00
BSK40Darda
08. listopada 2017.
NED / 11:00
HYPO LIMAČ II70HNK Bilje
08. listopada 2017.
NED / 11:00
Slavonac-Osijek
08. listopada 2017.
NED / 13:30
BSK Termia09Osijek
7. kolo
Izvještaj
04. listopada 2017.
SRI / 19:50
Darda60BSK Termia
14. listopada 2017.
SUB / 11:00
FEŠK20BSK
15. listopada 2017.
NED / 11:00
HNK Bilje05Slavonac
15. listopada 2017.
NED / 11:00
Osijek90HYPO LIMAČ II
12. studenog 2017.
NED / 10:00
Osijek11LIV 1949 Vladislavci
8. kolo
Izvještaj
22. listopada 2017.
NED / 11:00
LIV 1949 Vladislavci43BSK
22. listopada 2017.
NED / 11:00
BSK Termia27FEŠK
22. listopada 2017.
NED / 11:00
HYPO LIMAČ II62Darda
22. listopada 2017.
NED / 11:00
Slavonac19Osijek
22. listopada 2017.
NED / 11:00
Osijek30HNK Bilje
9. kolo
Izvještaj
28. listopada 2017.
SUB / 09:45
Darda30Slavonac
28. listopada 2017.
SUB / 11:00
FEŠK-HYPO LIMAČ II
29. listopada 2017.
NED / 11:00
HNK Bilje02LIV 1949 Vladislavci
29. listopada 2017.
NED / 11:00
Osijek31Osijek
29. listopada 2017.
NED / 11:00
BSK50BSK Termia
10. kolo
Izvještaj
-LIV 1949 Vladislavci-BSK Termia
-BSK-HYPO LIMAČ II
-FEŠK-Slavonac
-Darda-Osijek
-Osijek-HNK Bilje
11. kolo
Izvještaj
-Osijek-LIV 1949 Vladislavci
-HNK Bilje-Darda
-Osijek-FEŠK
-Slavonac-BSK
-HYPO LIMAČ II-BSK Termia
12. kolo
Izvještaj
-LIV 1949 Vladislavci-HYPO LIMAČ II
-BSK Termia-Slavonac
-BSK-Osijek
-FEŠK-HNK Bilje
-Darda-Osijek
13. kolo
Izvještaj
-Darda-LIV 1949 Vladislavci
-Osijek-FEŠK
-HNK Bilje-BSK
-Osijek-BSK Termia
-Slavonac-HYPO LIMAČ II
14. kolo
Izvještaj
-LIV 1949 Vladislavci-Slavonac
-HYPO LIMAČ II-Osijek
-BSK Termia-HNK Bilje
-BSK-Osijek
-FEŠK-Darda
15. kolo
Izvještaj
-FEŠK-LIV 1949 Vladislavci
-Darda-BSK
-Osijek-BSK Termia
-HNK Bilje-HYPO LIMAČ II
-Osijek-Slavonac
16. kolo
Izvještaj
-LIV 1949 Vladislavci-Osijek
-Slavonac-HNK Bilje
-HYPO LIMAČ II-Osijek
-BSK Termia-Darda
-BSK-FEŠK
17. kolo
Izvještaj
-BSK-LIV 1949 Vladislavci
-FEŠK-BSK Termia
-Darda-HYPO LIMAČ II
-Osijek-Slavonac
-HNK Bilje-Osijek
18. kolo
Izvještaj
-LIV 1949 Vladislavci-HNK Bilje
-Osijek-Osijek
-Slavonac-Darda
-HYPO LIMAČ II-FEŠK
-BSK Termia-BSK
29 golova
Patrik Pavličić, Roko Perković
25 golova
Antun Damjanović
24 gola
Petar Ivančan
22 gola
Fran Pejić
17 golova
David Ivić
16 golova
Tin Baričević
15 golova
Filip Živković
14 golova
Sergej Levak, Filip Mažar, David Šušak, Krešimir Vrbanac
13 golova
Antonio Josipović, Filip Zorić
12 golova
Filip Barači, Toni Vinković, David Zrinušić
11 golova
Lovro Kedačić
9 golova
Noel Đurković, Jurica Roso, Luka Šakić
8 golova
Toni Panić, Luka Valentić, Borna Vorgić, Denis Zirn
7 golova
Borna Blažević, Fran Brandić, Leon Konig, Matej Lugarić, Sven Sopić, Marko Trbojević
6 golova
Dino Boroš, Luka Brkić, Juraj Matković, Luka Nemet, Noa Petrović
5 golova
Marko Čolić, Matija Jelić, Luka Pandurić, Marko Pavlović, Matej Stanić, Luka Tomić, Tomislav Topalović, Fran Vrajić, Luka Vuletić, Marin Zrakić, Jakov Zvonarić
4 gola
Tin Antoljak, Luka Barić, Luka Elter, Toni Hrvat, Robert Jurić, Borna Katić, Michael Lukač, Filip Magdika, Domagoj Smrček, Mihael Vidović, Antonio Vukoja
3 gola
Petar Begović, Duje Budiša, Patrik Čmelješević, Luka Dušanić, Filip Erak, Ivan Jeremijaš, Gabrijel Jurinjak, Karlo Kovačević, Karlo Kovačević, Luka Lukadinović, Borna Marković, Karlo Marković, Mihael Matošević, Tin Mauhar, Petar Milić, Niko Novak, Antonio Perić, Niko Pintarić, Filip Prišć, Niko Radman, Nikola Salaj, Luka Tadić, Franko Vranješ
2 gola
Marko Agatić, Leon Ambruš, Ante Barišić, Marin Biljan, Ivan Blagojević, Domagoj Bogdanić, Andrej Brlošić, Daniel Brtan, Marin Bulić, Luka Cindrić, Riad Elezaj, Matej Glavota, Dorian Ileš, Borna Job, Marcus Ivan Macdonald, Mario Mandić, Dino Mendroš, David Milić, Danijel Novak, Zlatko Ribić, Leon Siler, Anton Slišković, Đorđe Šalajić, Josip Šekutor, Mislav Šošić, Filip Tuksar, Oton Vorih, Ivan Vrbanac, Stjepan Žulj
1 gol
Luka Anić, Mislav Anić, Luka Babić, David Batinić, Patrik Biber, Nevio Bijuklić, Borna Buček, Dorian Čolić, Patrik Čuić, Bruno Čulina, Lovro Ćurić, Luka Damjanović, Fabio Džeko, Ivano Đordan, Jan Gerber, Ivan Grbavac, Lukas Habuš, DINO HEFER, Luka Jurkić, Filip Kovač, Gabrijel Kruljac, Domagoj Kučinac, Matko Kunić, Uroš Maksimović, Mato Maričić, Aščić Martin, Niko Mesić, Sven Mijatović, Leon Milišić-Zečević, Tomislav Mioč, Gabriel Mušković, Luka Nikolić, Damir Novoselić, Dino Oross, Noa Pavić, Lukas Petrović, Dominik Pisačić, Ivan Pleša, Kristian Pratljačić, Aleksa Rabrenović, Mauro Roksandić, Filip Salai, Sergej Samardžija, Niko Sambol, David Simić, Ivan Štiglec, Ivano Tojčić, Jan Vidaković, Matko Vidaković, Tomislav Volenik, Darijan Zvekan, Matko Žeravica, Jan Žulj

HT Prva liga

1.Dinamo16+2640
2.Hajduk16+928
3.Osijek16+828
4.Rijeka16+1526
5.Inter-Zaprešić16-322
6.Lokomotiva16-521
7.Slaven Belupo16-517
8.Cibalia16-1814
9.Istra 196116-813
10.Rudeš16-1911

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 17. kolo

Hajduk - Osijek

Gradski stadion Poljud, 25.11.2017. 18:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 16. kolo

Osijek - Cibalia 1:1

Stadion Gradski vrt, 18.11.2017. 15:00