NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam

Pioniri

  • Igrači
  • Pioniri - 1. HNL
  • P. II - 1. KLM
  • P. III - 2. KLM
  • Strijelci

Vratari

  • Marko Bertović

    Marko
    Bertović

    Rođen: 25.12.2002.

  • Toni Grginov

    Toni
    Grginov

    Rođen: 23.03.2002.

  • Filip Kovačević

    Filip
    Kovačević

    Rođen: 22.03.2002.

  • Marin Marcić

    Marin
    Marcić

    Rođen: 15.04.2003.

  • Vanja Mašić

    Vanja
    Mašić

    Rođen: 21.01.2003.

Braniči

  • Lovro Brdar

    Lovro
    Brdar

    Rođen: 20.08.2002.

  • Luka Čajo

    Luka
    Čajo

    Rođen: 14.02.2002.

  • Livio Đordan

    Livio
    Đordan

    Rođen: 24.04.2003.

  • Niko Hajnal

    Niko
    Hajnal

    Rođen: 16.02.2002.

  • Domagoj Ižaković

    Domagoj
    Ižaković

    Rođen: 28.01.2003.

  • Mihael Jozić

    Mihael
    Jozić

    Rođen: 22.03.2002.

  • Filip Kimer

    Filip
    Kimer

    Rođen: 22.06.2002.

  • Leon Kovač

    Leon
    Kovač

    Rođen: 29.01.2002.

  • Karlo Kovačević

    Karlo
    Kovačević

    Rođen: 27.07.2003.

  • Marko Milošević

    Marko
    Milošević

    Rođen: 27.02.2003.

  • Šimun Mišetić

    Šimun
    Mišetić

    Rođen: 10.12.2002.

  • Luka Perković

    Luka
    Perković

    Rođen: 18.03.2003.

  • Filip Piperković

    Filip
    Piperković

    Rođen: 20.02.2003.

  • Strahinja Savadinović

    Strahinja
    Savadinović

    Rođen: 24.01.2003.

  • Gabrijel Šimičić

    Gabrijel
    Šimičić

    Rođen: 13.02.2003.

  • Domagoj Vilhelm

    Domagoj
    Vilhelm

    Rođen: 27.09.2002.

  • Lovro Žižanović

    Lovro
    Žižanović

    Rođen: 13.08.2003.

Vezni igrači

  • Toni Bungić

    Toni
    Bungić

    Rođen: 19.03.2003.

  • Boris Galušić

    Boris
    Galušić

    Rođen: 05.05.2002.

  • Antonijo Ivandić

    Antonijo
    Ivandić

    Rođen: 28.03.2002.

  • Dario Maganjić

    Dario
    Maganjić

    Rođen: 18.01.2002.

  • Peđa Marodi

    Peđa
    Marodi

    Rođen: 22.01.2002.

  • Mateo Mendeš

    Mateo
    Mendeš

    Rođen: 20.02.2003.

  • Luka Mršić

    Luka
    Mršić

    Rođen: 26.04.2002.

  • Tin Polić

    Tin
    Polić

    Rođen: 17.03.2003.

  • Petar Tankosić

    Petar
    Tankosić

    Rođen: 28.09.2003.

  • Stefan Ušćebrka

    Stefan
    Ušćebrka

    Rođen: 10.08.2002.

  • Josip Vuica

    Josip
    Vuica

    Rođen: 27.10.2002.

Napadači

  • Mihajlo Ajduković

    Mihajlo
    Ajduković

    Rođen: 24.03.2003.

  • Karlo Babić

    Karlo
    Babić

    Rođen: 02.02.2002.

  • Luka Conjar

    Luka
    Conjar

    Rođen: 21.06.2003.

  • Matej Fingernagl

    Matej
    Fingernagl

    Rođen: 14.01.2002.

  • Andrija Gradinac

    Andrija
    Gradinac

    Rođen: 29.01.2003.

  • Karlo Ivanagić

    Karlo
    Ivanagić

    Rođen: 26.03.2002.

  • Ante Matej Jurić

    Ante Matej
    Jurić

    Rođen: 26.11.2002.

  • Tin Kuprešak

    Tin
    Kuprešak

    Rođen: 26.07.2003.

  • Luka Lišnić

    Luka
    Lišnić

    Rođen: 17.02.2002.

  • Luka Najbauer

    Luka
    Najbauer

    Rođen: 05.04.2003.

  • Nikola Nešić

    Nikola
    Nešić

    Rođen: 03.09.2002.

  • Ivan Pavić

    Ivan
    Pavić

    Rođen: 07.04.2003.

  • Danijel Polanec

    Danijel
    Polanec

    Rođen: 14.06.2003.

#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Dinamo252041657+5864
2.Hajduk2619344612+3460
3.Zagreb2615655022+2851
4.Rijeka2612952215+745
5.Lokomotiva2514294530+1544
6.Split2512673617+1942
7.Istra 196126115103119+1238
8.Osijek25114103422+1237
9.Sesvete2691072220+237
10.Šibenik s.d.d.2696112227-533
11.Cibalia2695122733-632
12.Inter-Zaprešić2657142252-3022
13.Slaven Belupo2655161352-3920
14.HAŠK2653181863-4518
15.Zadar s.d.d.243714832-2416
16.Hrvatski Dragovoljac263419745-3813


1. kolo
Izvještaj
11. kolovoza 2016.
ČET / 18:00
Split21Šibenik s.d.d.
13. kolovoza 2016.
SUB / 09:00
Lokomotiva12Zagreb
13. kolovoza 2016.
SUB / 16:30
Cibalia40Hrvatski Dragovoljac
14. kolovoza 2016.
NED / 10:00
Slaven Belupo30HAŠK
14. kolovoza 2016.
NED / 16:30
Dinamo60Zadar s.d.d.
14. kolovoza 2016.
NED / 16:30
Rijeka20Inter-Zaprešić
16. kolovoza 2016.
UTO / 10:00
Osijek01Hajduk
16. kolovoza 2016.
UTO / 16:45
Istra 196110Sesvete
2. kolo
Izvještaj
20. kolovoza 2016.
SUB / 15:00
Slaven Belupo00Cibalia
21. kolovoza 2016.
NED / 10:00
HAŠK12Zagreb
21. kolovoza 2016.
NED / 10:00
Hajduk10Rijeka
21. kolovoza 2016.
NED / 10:00
Zadar s.d.d.01Split
21. kolovoza 2016.
NED / 16:00
Sesvete10Osijek
21. kolovoza 2016.
NED / 16:00
Šibenik s.d.d.20Istra 1961
22. kolovoza 2016.
PON / 16:30
Lokomotiva41Inter-Zaprešić
24. kolovoza 2016.
SRI / 10:00
Hrvatski Dragovoljac03Dinamo
3. kolo
Izvještaj
27. kolovoza 2016.
SUB / 16:00
Cibalia11HAŠK
27. kolovoza 2016.
SUB / 16:30
Istra 196120Zadar s.d.d.
27. kolovoza 2016.
SUB / 18:00
Split20Hrvatski Dragovoljac
28. kolovoza 2016.
NED / 10:00
Dinamo50Slaven Belupo
28. kolovoza 2016.
NED / 10:00
Osijek10Šibenik s.d.d.
28. kolovoza 2016.
NED / 10:00
Rijeka10Sesvete
28. kolovoza 2016.
NED / 10:00
Lokomotiva12Hajduk
28. kolovoza 2016.
NED / 10:00
Zagreb30Inter-Zaprešić
4. kolo
Izvještaj
03. rujna 2016.
SUB / 10:00
Slaven Belupo03Split
04. rujna 2016.
NED / 09:00
Sesvete32Lokomotiva
04. rujna 2016.
NED / 10:00
HAŠK22Inter-Zaprešić
04. rujna 2016.
NED / 10:00
Šibenik s.d.d.00Rijeka
04. rujna 2016.
NED / 10:00
Zadar s.d.d.01Osijek
04. rujna 2016.
NED / 16:00
Hrvatski Dragovoljac02Istra 1961
07. rujna 2016.
SRI / 17:00
Hajduk21Zagreb
14. rujna 2016.
SRI / 15:30
Cibalia02Dinamo
5. kolo
Izvještaj
10. rujna 2016.
SUB / 10:00
Dinamo20HAŠK
10. rujna 2016.
SUB / 16:00
Istra 196150Slaven Belupo
11. rujna 2016.
NED / 10:00
Split40Cibalia
11. rujna 2016.
NED / 10:00
Zagreb20Sesvete
11. rujna 2016.
NED / 13:00
Rijeka10Zadar s.d.d.
11. rujna 2016.
NED / 14:00
Lokomotiva30Šibenik s.d.d.
11. rujna 2016.
NED / 15:30
Hajduk30Inter-Zaprešić
11. rujna 2016.
NED / 16:00
Osijek20Hrvatski Dragovoljac
6. kolo
Izvještaj
17. rujna 2016.
SUB / 10:00
Cibalia01Istra 1961
17. rujna 2016.
SUB / 13:00
Slaven Belupo10Osijek
18. rujna 2016.
NED / 10:00
HAŠK05Hajduk
18. rujna 2016.
NED / 10:00
Sesvete01Inter-Zaprešić
18. rujna 2016.
NED / 13:00
Zadar s.d.d.01Lokomotiva
18. rujna 2016.
NED / 14:00
Šibenik s.d.d.22Zagreb
18. rujna 2016.
NED / 15:00
Dinamo10Split
26. listopada 2016.
SRI / 14:00
Hrvatski Dragovoljac11Rijeka
7. kolo
Izvještaj
24. rujna 2016.
SUB / 14:00
Rijeka00Slaven Belupo
24. rujna 2016.
SUB / 14:00
Šibenik s.d.d.10Inter-Zaprešić
24. rujna 2016.
SUB / 15:00
Split01HAŠK
25. rujna 2016.
NED / 10:00
Osijek01Cibalia
25. rujna 2016.
NED / 10:00
Lokomotiva10Hrvatski Dragovoljac
25. rujna 2016.
NED / 13:00
Zagreb30Zadar s.d.d.
25. rujna 2016.
NED / 15:30
Istra 196110Dinamo
25. rujna 2016.
NED / 18:45
Hajduk20Sesvete
8. kolo
Izvještaj
01. listopada 2016.
SUB / 13:30
Zadar s.d.d.11Inter-Zaprešić
01. listopada 2016.
SUB / 14:00
Slaven Belupo01Lokomotiva
01. listopada 2016.
SUB / 15:00
Hrvatski Dragovoljac10Zagreb
05. listopada 2016.
SRI / 10:00
HAŠK00Sesvete
05. listopada 2016.
SRI / 10:00
Split00Istra 1961
05. listopada 2016.
SRI / 11:00
Šibenik s.d.d.10Hajduk
12. listopada 2016.
SRI / 10:00
Cibalia01Rijeka
19. listopada 2016.
SRI / 15:00
Dinamo10Osijek
9. kolo
Izvještaj
08. listopada 2016.
SUB / 10:00
Zagreb40Slaven Belupo
09. listopada 2016.
NED / 10:00
Osijek03Split
09. listopada 2016.
NED / 10:00
Inter-Zaprešić20Hrvatski Dragovoljac
09. listopada 2016.
NED / 12:00
Hajduk10Zadar s.d.d.
09. listopada 2016.
NED / 13:00
Lokomotiva42Cibalia
09. listopada 2016.
NED / 14:00
Istra 196140HAŠK
09. listopada 2016.
NED / 14:00
Sesvete11Šibenik s.d.d.
23. studenog 2016.
SRI / 12:00
Rijeka11Dinamo
10. kolo
Izvještaj
15. listopada 2016.
SUB / 11:00
Slaven Belupo21Inter-Zaprešić
15. listopada 2016.
SUB / 14:00
Cibalia01Zagreb
16. listopada 2016.
NED / 09:30
Istra 196101Osijek
16. listopada 2016.
NED / 10:00
Hrvatski Dragovoljac01Hajduk
16. listopada 2016.
NED / 10:00
Dinamo60Lokomotiva
16. listopada 2016.
NED / 10:00
Split30Rijeka
16. listopada 2016.
NED / 13:00
Zadar s.d.d.02Sesvete
16. listopada 2016.
NED / 14:00
HAŠK01Šibenik s.d.d.
11. kolo
Izvještaj
22. listopada 2016.
SUB / 14:00
Osijek30HAŠK
22. listopada 2016.
SUB / 15:00
Hajduk40Slaven Belupo
23. listopada 2016.
NED / 09:30
Šibenik s.d.d.40Zadar s.d.d.
23. listopada 2016.
NED / 10:00
Sesvete10Hrvatski Dragovoljac
23. listopada 2016.
NED / 11:00
Rijeka10Istra 1961
23. listopada 2016.
NED / 12:00
Zagreb11Dinamo
23. listopada 2016.
NED / 13:30
Inter-Zaprešić20Cibalia
23. listopada 2016.
NED / 14:00
Lokomotiva00Split
12. kolo
Izvještaj
29. listopada 2016.
SUB / 09:30
Slaven Belupo11Sesvete
29. listopada 2016.
SUB / 14:00
Split10Zagreb
30. listopada 2016.
NED / 10:00
Cibalia10Hajduk
30. listopada 2016.
NED / 10:00
Dinamo50Inter-Zaprešić
30. listopada 2016.
NED / 11:00
Osijek20Rijeka
30. listopada 2016.
NED / 12:30
HAŠK31Zadar s.d.d.
30. listopada 2016.
NED / 13:00
Istra 196102Lokomotiva
30. listopada 2016.
NED / 13:30
Hrvatski Dragovoljac00Šibenik s.d.d.
13. kolo
Izvještaj
05. studenog 2016.
SUB / 11:00
Hajduk11Dinamo
05. studenog 2016.
SUB / 13:00
Šibenik s.d.d.20Slaven Belupo
05. studenog 2016.
SUB / 14:30
Sesvete01Cibalia
06. studenog 2016.
NED / 12:30
Rijeka30HAŠK
06. studenog 2016.
NED / 12:30
Zadar s.d.d.20Hrvatski Dragovoljac
06. studenog 2016.
NED / 13:00
Zagreb12Istra 1961
06. studenog 2016.
NED / 13:00
Inter-Zaprešić23Split
06. studenog 2016.
NED / 14:00
Lokomotiva32Osijek
14. kolo
Izvještaj
29. kolovoza 2016.
PON / 10:00
Cibalia30Šibenik s.d.d.
12. studenog 2016.
SUB / 10:00
HAŠK30Hrvatski Dragovoljac
13. studenog 2016.
NED / 10:00
Dinamo20Sesvete
13. studenog 2016.
NED / 10:00
Split23Hajduk
13. studenog 2016.
NED / 12:00
Rijeka10Lokomotiva
13. studenog 2016.
NED / 13:30
Slaven Belupo00Zadar s.d.d.
13. studenog 2016.
NED / 14:00
Istra 196111Inter-Zaprešić
13. studenog 2016.
NED / 14:00
Osijek01Zagreb
15. kolo
Izvještaj
19. studenog 2016.
SUB / 13:00
Zagreb22Rijeka
20. studenog 2016.
NED / 10:00
Lokomotiva30HAŠK
20. studenog 2016.
NED / 10:00
Hajduk10Istra 1961
20. studenog 2016.
NED / 10:00
Zadar s.d.d.12Cibalia
20. studenog 2016.
NED / 10:00
Hrvatski Dragovoljac12Slaven Belupo
20. studenog 2016.
NED / 13:00
Inter-Zaprešić17Osijek
20. studenog 2016.
NED / 13:30
Dinamo30Šibenik s.d.d.
20. studenog 2016.
NED / 16:15
Sesvete00Split
16. kolo
Izvještaj
26. studenog 2016.
SUB / 10:00
Hajduk20Osijek
27. studenog 2016.
NED / 10:00
HAŠK21Slaven Belupo
27. studenog 2016.
NED / 10:00
Šibenik s.d.d.10Split
27. studenog 2016.
NED / 10:00
Zagreb31Lokomotiva
27. studenog 2016.
NED / 12:00
Hrvatski Dragovoljac10Cibalia
27. studenog 2016.
NED / 12:00
Inter-Zaprešić21Rijeka
27. studenog 2016.
NED / 14:00
Sesvete00Istra 1961
10. svibnja 2017.
SRI / 15:30
Zadar s.d.d.-Dinamo
17. kolo
Izvještaj
03. prosinca 2016.
SUB / 11:00
Split00Zadar s.d.d.
04. prosinca 2016.
NED / 10:00
Zagreb30HAŠK
04. prosinca 2016.
NED / 10:00
Rijeka00Hajduk
04. prosinca 2016.
NED / 10:00
Istra 196120Šibenik s.d.d.
04. prosinca 2016.
NED / 11:00
Inter-Zaprešić13Lokomotiva
04. prosinca 2016.
NED / 12:00
Cibalia10Slaven Belupo
04. prosinca 2016.
NED / 13:00
Osijek11Sesvete
15. prosinca 2016.
ČET / 20:00
Dinamo30Hrvatski Dragovoljac
18. kolo
Izvještaj
25. veljače 2017.
SUB / 13:00
HAŠK14Cibalia
26. veljače 2017.
NED / 10:00
Šibenik s.d.d.00Osijek
26. veljače 2017.
NED / 10:00
Hajduk20Lokomotiva
26. veljače 2017.
NED / 10:00
Inter-Zaprešić06Zagreb
26. veljače 2017.
NED / 11:00
Slaven Belupo03Dinamo
26. veljače 2017.
NED / 12:00
Sesvete10Rijeka
26. veljače 2017.
NED / 13:00
Hrvatski Dragovoljac04Split
26. veljače 2017.
NED / 13:30
Zadar s.d.d.10Istra 1961
19. kolo
Izvještaj
04. ožujka 2017.
SUB / 15:00
Split31Slaven Belupo
05. ožujka 2017.
NED / 10:00
Inter-Zaprešić30HAŠK
05. ožujka 2017.
NED / 10:00
Zagreb31Hajduk
05. ožujka 2017.
NED / 10:00
Lokomotiva11Sesvete
05. ožujka 2017.
NED / 13:00
Dinamo30Cibalia
05. ožujka 2017.
NED / 14:00
Rijeka10Šibenik s.d.d.
05. ožujka 2017.
NED / 14:00
Istra 196120Hrvatski Dragovoljac
20. svibnja 2017.
SUB / 11:00
Osijek-Zadar s.d.d.
20. kolo
Izvještaj
08. ožujka 2017.
SRI / 13:30
Zadar s.d.d.00Rijeka
11. ožujka 2017.
SUB / 10:00
Cibalia10Split
11. ožujka 2017.
SUB / 10:00
Inter-Zaprešić04Hajduk
11. ožujka 2017.
SUB / 14:30
Slaven Belupo03Istra 1961
12. ožujka 2017.
NED / 10:00
HAŠK17Dinamo
12. ožujka 2017.
NED / 10:00
Sesvete11Zagreb
12. ožujka 2017.
NED / 13:00
Šibenik s.d.d.20Lokomotiva
12. ožujka 2017.
NED / 14:00
Hrvatski Dragovoljac11Osijek
21. kolo
Izvještaj
18. ožujka 2017.
SUB / 10:00
Split01Dinamo
19. ožujka 2017.
NED / 10:00
Inter-Zaprešić01Sesvete
19. ožujka 2017.
NED / 13:00
Zagreb20Šibenik s.d.d.
19. ožujka 2017.
NED / 13:00
Lokomotiva20Zadar s.d.d.
19. ožujka 2017.
NED / 13:00
Osijek41Slaven Belupo
19. ožujka 2017.
NED / 14:00
Hajduk40HAŠK
22. ožujka 2017.
SRI / 12:00
Rijeka10Hrvatski Dragovoljac
19. travnja 2017.
SRI / 10:00
Istra 196122Cibalia
22. kolo
Izvještaj
25. ožujka 2017.
SUB / 09:00
Sesvete11Hajduk
25. ožujka 2017.
SUB / 14:30
Dinamo10Istra 1961
26. ožujka 2017.
NED / 10:00
Cibalia00Osijek
26. ožujka 2017.
NED / 10:00
Hrvatski Dragovoljac03Lokomotiva
26. ožujka 2017.
NED / 11:00
Slaven Belupo01Rijeka
26. ožujka 2017.
NED / 13:00
Zadar s.d.d.11Zagreb
26. ožujka 2017.
NED / 13:00
Inter-Zaprešić11Šibenik s.d.d.
26. ožujka 2017.
NED / 14:00
HAŠK02Split
23. kolo
Izvještaj
01. travnja 2017.
SUB / 10:00
Lokomotiva60Slaven Belupo
01. travnja 2017.
SUB / 14:00
Hajduk20Šibenik s.d.d.
02. travnja 2017.
NED / 10:00
Zagreb20Hrvatski Dragovoljac
02. travnja 2017.
NED / 13:30
Inter-Zaprešić00Zadar s.d.d.
02. travnja 2017.
NED / 14:30
Osijek13Dinamo
02. travnja 2017.
NED / 15:00
Rijeka21Cibalia
02. travnja 2017.
NED / 15:00
Istra 196122Split
26. travnja 2017.
SRI / 09:00
Sesvete21HAŠK
24. kolo
Izvještaj
08. travnja 2017.
SUB / 12:00
Slaven Belupo00Zagreb
08. travnja 2017.
SUB / 15:00
Cibalia03Lokomotiva
09. travnja 2017.
NED / 10:00
Split13Osijek
09. travnja 2017.
NED / 10:00
Hrvatski Dragovoljac00Inter-Zaprešić
09. travnja 2017.
NED / 13:30
Dinamo00Rijeka
09. travnja 2017.
NED / 14:00
HAŠK10Istra 1961
09. travnja 2017.
NED / 14:00
Šibenik s.d.d.02Sesvete
09. travnja 2017.
NED / 15:30
Zadar s.d.d.01Hajduk
25. kolo
Izvještaj
29. ožujka 2017.
SRI / 20:00
Lokomotiva02Dinamo
12. travnja 2017.
SRI / 10:00
Inter-Zaprešić01Slaven Belupo
13. travnja 2017.
ČET / 13:30
Sesvete00Zadar s.d.d.
13. travnja 2017.
ČET / 14:00
Šibenik s.d.d.31HAŠK
13. travnja 2017.
ČET / 14:00
Hajduk01Hrvatski Dragovoljac
13. travnja 2017.
ČET / 14:00
Rijeka00Split
18. travnja 2017.
UTO / 13:00
Zagreb32Cibalia
26. travnja 2017.
SRI / 10:00
Osijek10Istra 1961
26. kolo
Izvještaj
14. ožujka 2017.
UTO / 11:00
Slaven Belupo02Hajduk
21. travnja 2017.
PET / 20:00
Dinamo31Zagreb
22. travnja 2017.
SUB / 11:00
Zadar s.d.d.10Šibenik s.d.d.
23. travnja 2017.
NED / 10:00
Hrvatski Dragovoljac13Sesvete
23. travnja 2017.
NED / 13:00
Istra 196112Rijeka
23. travnja 2017.
NED / 14:00
HAŠK04Osijek
25. travnja 2017.
UTO / 13:00
Cibalia11Inter-Zaprešić
21. svibnja 2017.
NED / 10:00
Split-Lokomotiva
27. kolo
Izvještaj
29. travnja 2017.
SUB / 14:00
Zadar s.d.d.-HAŠK
29. travnja 2017.
SUB / 17:00
Hajduk-Cibalia
30. travnja 2017.
NED / 10:00
Sesvete-Slaven Belupo
30. travnja 2017.
NED / 10:00
Rijeka-Osijek
30. travnja 2017.
NED / 14:00
Lokomotiva-Istra 1961
01. svibnja 2017.
PON / 15:00
Zagreb-Split
02. svibnja 2017.
UTO / 18:00
Inter-Zaprešić-Dinamo
21. svibnja 2017.
NED / 15:00
Šibenik s.d.d.-Hrvatski Dragovoljac
28. kolo
Izvještaj
05. svibnja 2017.
PET / 10:00
Osijek-Lokomotiva
05. svibnja 2017.
PET / 10:00
Cibalia-Sesvete
05. svibnja 2017.
PET / 10:00
Slaven Belupo-Šibenik s.d.d.
05. svibnja 2017.
PET / 14:00
Hrvatski Dragovoljac-Zadar s.d.d.
05. svibnja 2017.
PET / 14:30
Split-Inter-Zaprešić
06. svibnja 2017.
SUB / 13:00
HAŠK-Rijeka
06. svibnja 2017.
SUB / 13:00
Istra 1961-Zagreb
24. svibnja 2017.
SRI / 10:00
Dinamo-Hajduk
29. kolo
Izvještaj
30. travnja 2017.
NED / 10:00
Šibenik s.d.d.-Cibalia
14. svibnja 2017.
NED / 10:00
Hrvatski Dragovoljac-HAŠK
14. svibnja 2017.
NED / 10:00
Zadar s.d.d.-Slaven Belupo
14. svibnja 2017.
NED / 10:00
Sesvete-Dinamo
14. svibnja 2017.
NED / 10:00
Hajduk-Split
14. svibnja 2017.
NED / 10:00
Inter-Zaprešić-Istra 1961
14. svibnja 2017.
NED / 10:00
Zagreb-Osijek
14. svibnja 2017.
NED / 10:00
Lokomotiva-Rijeka
30. kolo
Izvještaj
09. svibnja 2017.
UTO / 10:00
Istra 1961-Hajduk
21. svibnja 2017.
NED / 10:00
Cibalia-Zadar s.d.d.
28. svibnja 2017.
NED / 10:00
HAŠK-Lokomotiva
28. svibnja 2017.
NED / 10:00
Rijeka-Zagreb
28. svibnja 2017.
NED / 10:00
Osijek-Inter-Zaprešić
28. svibnja 2017.
NED / 10:00
Split-Sesvete
28. svibnja 2017.
NED / 10:00
Šibenik s.d.d.-Dinamo
28. svibnja 2017.
NED / 10:00
Slaven Belupo-Hrvatski Dragovoljac
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Nogometni klub 'Marsonia'151500785+7345
2.Slavonija1613125016+3440
3.Osijek1612044615+3136
4.HYPO LIMAČ179174135+628
5.HRVATSKI NOGOMETNI KLUB ĐAKOVO CROATIA158074527+1824
6.Slavija167362430-624
7.Cibalia167272922+723
8.HNK Željezničar166462125-422
9.Sloga NG165292954-2517
10.HNK Vukovar 19911632111739-2211
11.HAJDUK1630132154-339
12.Graničar1701161493-791


1. kolo
Izvještaj
03. rujna 2016.
SUB / 11:00
HNK Vukovar 199112Slavonija
04. rujna 2016.
NED / 11:00
HNK Željezničar02Slavija
04. rujna 2016.
NED / 11:00
Osijek20HYPO LIMAČ
04. rujna 2016.
NED / 11:00
Cibalia13Nogometni klub 'Marsonia'
04. rujna 2016.
NED / 11:00
Sloga NG50Graničar
04. rujna 2016.
NED / 11:00
HAJDUK23HRVATSKI NOGOMETNI KLUB ĐAKOVO CROATIA
2. kolo
Izvještaj
10. rujna 2016.
SUB / 11:00
Graničar24HAJDUK
11. rujna 2016.
NED / 11:00
Slavonija21HRVATSKI NOGOMETNI KLUB ĐAKOVO CROATIA
11. rujna 2016.
NED / 11:00
Nogometni klub 'Marsonia'110Sloga NG
11. rujna 2016.
NED / 11:00
HYPO LIMAČ21Cibalia
11. rujna 2016.
NED / 11:00
Slavija02Osijek
11. rujna 2016.
NED / 11:00
HNK Vukovar 199113HNK Željezničar
3. kolo
Izvještaj
17. rujna 2016.
SUB / 11:00
Osijek30HNK Vukovar 1991
18. rujna 2016.
NED / 11:00
HNK Željezničar11Slavonija
18. rujna 2016.
NED / 11:00
Cibalia11Slavija
18. rujna 2016.
NED / 11:00
Sloga NG33HYPO LIMAČ
18. rujna 2016.
NED / 11:00
HAJDUK03Nogometni klub 'Marsonia'
18. rujna 2016.
NED / 11:00
HRVATSKI NOGOMETNI KLUB ĐAKOVO CROATIA130Graničar
4. kolo
Izvještaj
24. rujna 2016.
SUB / 11:00
HNK Vukovar 199112Cibalia
25. rujna 2016.
NED / 11:00
Slavonija61Graničar
25. rujna 2016.
NED / 11:00
Nogometni klub 'Marsonia'61HRVATSKI NOGOMETNI KLUB ĐAKOVO CROATIA
25. rujna 2016.
NED / 11:00
HYPO LIMAČ53HAJDUK
25. rujna 2016.
NED / 11:00
Slavija20Sloga NG
25. rujna 2016.
NED / 11:00
HNK Željezničar31Osijek
5. kolo
Izvještaj
01. listopada 2016.
SUB / 11:00
Cibalia01HNK Željezničar
02. listopada 2016.
NED / 11:00
Osijek23Slavonija
02. listopada 2016.
NED / 11:00
Sloga NG51HNK Vukovar 1991
02. listopada 2016.
NED / 11:00
HAJDUK12Slavija
02. listopada 2016.
NED / 11:00
HRVATSKI NOGOMETNI KLUB ĐAKOVO CROATIA32HYPO LIMAČ
02. listopada 2016.
NED / 11:00
Graničar18Nogometni klub 'Marsonia'
6. kolo
Izvještaj
08. listopada 2016.
SUB / 11:00
Osijek20Cibalia
09. listopada 2016.
NED / 11:00
Slavonija02Nogometni klub 'Marsonia'
09. listopada 2016.
NED / 11:00
HYPO LIMAČ81Graničar
09. listopada 2016.
NED / 11:00
Slavija21HRVATSKI NOGOMETNI KLUB ĐAKOVO CROATIA
09. listopada 2016.
NED / 11:00
HNK Vukovar 199120HAJDUK
09. listopada 2016.
NED / 11:00
HNK Željezničar22Sloga NG
7. kolo
Izvještaj
16. listopada 2016.
NED / 11:00
Cibalia04Slavonija
16. listopada 2016.
NED / 11:00
Sloga NG04Osijek
16. listopada 2016.
NED / 11:00
HAJDUK12HNK Željezničar
16. listopada 2016.
NED / 11:00
HRVATSKI NOGOMETNI KLUB ĐAKOVO CROATIA21HNK Vukovar 1991
16. listopada 2016.
NED / 11:00
Graničar22Slavija
16. listopada 2016.
NED / 11:00
Nogometni klub 'Marsonia'70HYPO LIMAČ
8. kolo
Izvještaj
22. listopada 2016.
SUB / 11:00
Osijek30HAJDUK
23. listopada 2016.
NED / 11:00
Slavonija13HYPO LIMAČ
23. listopada 2016.
NED / 11:00
Slavija17Nogometni klub 'Marsonia'
23. listopada 2016.
NED / 11:00
HNK Vukovar 199141Graničar
23. listopada 2016.
NED / 11:00
HNK Željezničar21HRVATSKI NOGOMETNI KLUB ĐAKOVO CROATIA
23. listopada 2016.
NED / 11:00
Cibalia80Sloga NG
9. kolo
Izvještaj
30. listopada 2016.
NED / 11:00
Sloga NG13Slavonija
30. listopada 2016.
NED / 11:00
HAJDUK14Cibalia
30. listopada 2016.
NED / 11:00
HRVATSKI NOGOMETNI KLUB ĐAKOVO CROATIA01Osijek
30. listopada 2016.
NED / 11:00
Graničar03HNK Željezničar
30. listopada 2016.
NED / 11:00
Nogometni klub 'Marsonia'30HNK Vukovar 1991
30. listopada 2016.
NED / 11:00
HYPO LIMAČ01Slavija
10. kolo
Izvještaj
06. studenog 2016.
NED / 11:00
Slavonija10Slavija
06. studenog 2016.
NED / 11:00
HNK Vukovar 199103HYPO LIMAČ
06. studenog 2016.
NED / 11:00
HNK Željezničar04Nogometni klub 'Marsonia'
06. studenog 2016.
NED / 11:00
Osijek120Graničar
06. studenog 2016.
NED / 11:00
Cibalia21HRVATSKI NOGOMETNI KLUB ĐAKOVO CROATIA
06. studenog 2016.
NED / 11:00
Sloga NG42HAJDUK
11. kolo
Izvještaj
12. studenog 2016.
SUB / 11:00
Graničar02Cibalia
13. studenog 2016.
NED / 11:00
HAJDUK16Slavonija
13. studenog 2016.
NED / 11:00
HRVATSKI NOGOMETNI KLUB ĐAKOVO CROATIA50Sloga NG
13. studenog 2016.
NED / 11:00
Nogometni klub 'Marsonia'51Osijek
13. studenog 2016.
NED / 11:00
HYPO LIMAČ30HNK Željezničar
13. studenog 2016.
NED / 11:00
Slavija22HNK Vukovar 1991
12. kolo
Izvještaj
25. ožujka 2017.
SUB / 11:00
Graničar14Sloga NG
26. ožujka 2017.
NED / 11:00
Slavonija60HNK Vukovar 1991
26. ožujka 2017.
NED / 11:00
Slavija32HNK Željezničar
26. ožujka 2017.
NED / 11:00
HYPO LIMAČ05Osijek
26. ožujka 2017.
NED / 11:00
Nogometni klub 'Marsonia'30Cibalia
26. ožujka 2017.
NED / 11:00
HRVATSKI NOGOMETNI KLUB ĐAKOVO CROATIA40HAJDUK
13. kolo
Izvještaj
01. travnja 2017.
SUB / 11:00
Osijek40Slavija
02. travnja 2017.
NED / 11:00
HRVATSKI NOGOMETNI KLUB ĐAKOVO CROATIA24Slavonija
02. travnja 2017.
NED / 11:00
HAJDUK32Graničar
02. travnja 2017.
NED / 11:00
Sloga NG06Nogometni klub 'Marsonia'
02. travnja 2017.
NED / 11:00
Cibalia12HYPO LIMAČ
02. travnja 2017.
NED / 11:00
HNK Željezničar11HNK Vukovar 1991
14. kolo
Izvještaj
09. travnja 2017.
NED / 11:00
HNK Vukovar 199112Osijek
09. travnja 2017.
NED / 11:00
Cibalia30Slavija
09. travnja 2017.
NED / 11:00
HYPO LIMAČ30Sloga NG
09. travnja 2017.
NED / 11:00
Nogometni klub 'Marsonia'50HAJDUK
09. travnja 2017.
NED / 11:00
Graničar25HRVATSKI NOGOMETNI KLUB ĐAKOVO CROATIA
23. travnja 2017.
NED / 11:00
Slavonija30HNK Željezničar
15. kolo
Izvještaj
15. travnja 2017.
SUB / 11:00
Graničar05Slavonija
16. travnja 2017.
NED / 11:00
HRVATSKI NOGOMETNI KLUB ĐAKOVO CROATIA-Nogometni klub 'Marsonia'
16. travnja 2017.
NED / 11:00
HAJDUK32HYPO LIMAČ
16. travnja 2017.
NED / 11:00
Sloga NG41Slavija
16. travnja 2017.
NED / 11:00
Cibalia30HNK Vukovar 1991
16. travnja 2017.
NED / 11:00
Osijek10HNK Željezničar
16. kolo
Izvještaj
22. travnja 2017.
SUB / 11:00
Nogometni klub 'Marsonia'50Graničar
23. travnja 2017.
NED / 11:00
HNK Željezničar11Cibalia
23. travnja 2017.
NED / 11:00
HNK Vukovar 199121Sloga NG
23. travnja 2017.
NED / 11:00
Slavija50HAJDUK
23. travnja 2017.
NED / 11:00
HYPO LIMAČ13HRVATSKI NOGOMETNI KLUB ĐAKOVO CROATIA
25. travnja 2017.
UTO / 17:00
Slavonija31Osijek
17. kolo
Izvještaj
19. travnja 2017.
SRI / 11:00
Graničar14HYPO LIMAČ
30. travnja 2017.
NED / 11:00
Nogometni klub 'Marsonia'-Slavonija
30. travnja 2017.
NED / 11:00
HRVATSKI NOGOMETNI KLUB ĐAKOVO CROATIA-Slavija
30. travnja 2017.
NED / 11:00
HAJDUK21HNK Vukovar 1991
30. travnja 2017.
NED / 11:00
Sloga NG-HNK Željezničar
30. travnja 2017.
NED / 11:00
Cibalia-Osijek
18. kolo
Izvještaj
07. svibnja 2017.
NED / 11:00
Slavonija-Cibalia
07. svibnja 2017.
NED / 11:00
Osijek-Sloga NG
07. svibnja 2017.
NED / 11:00
HNK Željezničar-HAJDUK
07. svibnja 2017.
NED / 11:00
HNK Vukovar 1991-HRVATSKI NOGOMETNI KLUB ĐAKOVO CROATIA
07. svibnja 2017.
NED / 11:00
Slavija-Graničar
07. svibnja 2017.
NED / 11:00
HYPO LIMAČ-Nogometni klub 'Marsonia'
19. kolo
Izvještaj
14. svibnja 2017.
NED / 11:00
HYPO LIMAČ-Slavonija
14. svibnja 2017.
NED / 11:00
Nogometni klub 'Marsonia'-Slavija
14. svibnja 2017.
NED / 11:00
Graničar-HNK Vukovar 1991
14. svibnja 2017.
NED / 11:00
HRVATSKI NOGOMETNI KLUB ĐAKOVO CROATIA-HNK Željezničar
14. svibnja 2017.
NED / 11:00
HAJDUK-Osijek
14. svibnja 2017.
NED / 11:00
Sloga NG-Cibalia
20. kolo
Izvještaj
21. svibnja 2017.
NED / 11:00
Slavonija-Sloga NG
21. svibnja 2017.
NED / 11:00
Cibalia-HAJDUK
21. svibnja 2017.
NED / 11:00
Osijek-HRVATSKI NOGOMETNI KLUB ĐAKOVO CROATIA
21. svibnja 2017.
NED / 11:00
HNK Željezničar-Graničar
21. svibnja 2017.
NED / 11:00
HNK Vukovar 1991-Nogometni klub 'Marsonia'
21. svibnja 2017.
NED / 11:00
Slavija-HYPO LIMAČ
21. kolo
Izvještaj
28. svibnja 2017.
NED / 11:00
Slavija-Slavonija
28. svibnja 2017.
NED / 11:00
HYPO LIMAČ-HNK Vukovar 1991
28. svibnja 2017.
NED / 11:00
Nogometni klub 'Marsonia'-HNK Željezničar
28. svibnja 2017.
NED / 11:00
Graničar-Osijek
28. svibnja 2017.
NED / 11:00
HRVATSKI NOGOMETNI KLUB ĐAKOVO CROATIA-Cibalia
28. svibnja 2017.
NED / 11:00
HAJDUK-Sloga NG
22. kolo
Izvještaj
04. lipnja 2017.
NED / 11:00
Slavonija-HAJDUK
04. lipnja 2017.
NED / 11:00
Sloga NG-HRVATSKI NOGOMETNI KLUB ĐAKOVO CROATIA
04. lipnja 2017.
NED / 11:00
Cibalia-Graničar
04. lipnja 2017.
NED / 11:00
Osijek-Nogometni klub 'Marsonia'
04. lipnja 2017.
NED / 11:00
HNK Željezničar-HYPO LIMAČ
04. lipnja 2017.
NED / 11:00
HNK Vukovar 1991-Slavija
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Osijek18180012310+11354
2.Čepin2015238730+5747
3.Belišće2014335522+3345
4.NŠM NK Grafičar Vodovod2014157635+4143
5.FEŠK2013255725+3241
6.Jedinstvo2010196050+1031
7.Višnjevac21101103237-531
8.Valpovka Valpovo208483327+628
9.NK 'Darda' Darda2062125180-2920
10.HNK Đakovo Croatia 22061135243+919
11.Olimpija1944112554-2916
12.Slavonac19321433102-6911
13.BSK1931152286-6410
14.Nogometni klub NAŠK20201812117-1056


1. kolo
Izvještaj
04. rujna 2016.
NED / 11:00
HNK Đakovo Croatia 202Osijek
04. rujna 2016.
NED / 11:00
NŠM NK Grafičar Vodovod21FEŠK
04. rujna 2016.
NED / 11:00
BSK13Čepin
04. rujna 2016.
NED / 11:00
Nogometni klub NAŠK21Valpovka Valpovo
04. rujna 2016.
NED / 11:00
Belišće41Slavonac
04. rujna 2016.
NED / 11:00
Olimpija52NK 'Darda' Darda
04. rujna 2016.
NED / 11:00
Višnjevac21Jedinstvo
2. kolo
Izvještaj
09. rujna 2016.
PET / 20:45
Osijek70Jedinstvo
11. rujna 2016.
NED / 11:00
NK 'Darda' Darda31Višnjevac
11. rujna 2016.
NED / 11:00
Slavonac33Olimpija
11. rujna 2016.
NED / 11:00
Valpovka Valpovo02Belišće
11. rujna 2016.
NED / 11:00
FEŠK50BSK
11. rujna 2016.
NED / 11:00
HNK Đakovo Croatia 213NŠM NK Grafičar Vodovod
20. rujna 2016.
UTO / 16:00
Čepin100Nogometni klub NAŠK
3. kolo
Izvještaj
18. rujna 2016.
NED / 09:45
Nogometni klub NAŠK03FEŠK
18. rujna 2016.
NED / 11:00
NŠM NK Grafičar Vodovod05Osijek
18. rujna 2016.
NED / 11:00
BSK20HNK Đakovo Croatia 2
18. rujna 2016.
NED / 11:00
Belišće43Čepin
18. rujna 2016.
NED / 11:00
Olimpija01Valpovka Valpovo
18. rujna 2016.
NED / 11:00
Višnjevac42Slavonac
18. rujna 2016.
NED / 11:00
Jedinstvo83NK 'Darda' Darda
4. kolo
Izvještaj
23. rujna 2016.
PET / 20:20
Osijek90NK 'Darda' Darda
24. rujna 2016.
SUB / 15:30
Čepin11Olimpija
25. rujna 2016.
NED / 11:00
Slavonac25Jedinstvo
25. rujna 2016.
NED / 11:00
Valpovka Valpovo10Višnjevac
25. rujna 2016.
NED / 11:00
FEŠK11Belišće
25. rujna 2016.
NED / 11:00
HNK Đakovo Croatia 2100Nogometni klub NAŠK
25. rujna 2016.
NED / 11:00
NŠM NK Grafičar Vodovod60BSK
5. kolo
Izvještaj
01. listopada 2016.
SUB / 11:00
Višnjevac60Čepin
02. listopada 2016.
NED / 11:00
BSK016Osijek
02. listopada 2016.
NED / 11:00
Nogometni klub NAŠK17NŠM NK Grafičar Vodovod
02. listopada 2016.
NED / 11:00
Belišće21HNK Đakovo Croatia 2
02. listopada 2016.
NED / 11:00
Olimpija03FEŠK
02. listopada 2016.
NED / 11:00
Jedinstvo30Valpovka Valpovo
02. listopada 2016.
NED / 11:00
NK 'Darda' Darda104Slavonac
6. kolo
Izvještaj
07. listopada 2016.
PET / 20:30
Osijek131Slavonac
08. listopada 2016.
SUB / 11:00
FEŠK14Višnjevac
09. listopada 2016.
NED / 11:00
Valpovka Valpovo51NK 'Darda' Darda
09. listopada 2016.
NED / 11:00
Čepin30Jedinstvo
09. listopada 2016.
NED / 11:00
HNK Đakovo Croatia 212Olimpija
09. listopada 2016.
NED / 11:00
NŠM NK Grafičar Vodovod33Belišće
09. listopada 2016.
NED / 11:00
BSK41Nogometni klub NAŠK
7. kolo
Izvještaj
15. listopada 2016.
SUB / 10:30
Jedinstvo13FEŠK
15. listopada 2016.
SUB / 11:00
Olimpija12NŠM NK Grafičar Vodovod
16. listopada 2016.
NED / 11:00
Nogometni klub NAŠK04Osijek
16. listopada 2016.
NED / 11:00
Belišće20BSK
16. listopada 2016.
NED / 11:00
Višnjevac30HNK Đakovo Croatia 2
16. listopada 2016.
NED / 11:00
NK 'Darda' Darda34Čepin
16. listopada 2016.
NED / 11:00
Slavonac32Valpovka Valpovo
8. kolo
Izvještaj
21. listopada 2016.
PET / 20:45
Osijek40Valpovka Valpovo
22. listopada 2016.
SUB / 11:00
FEŠK22NK 'Darda' Darda
22. listopada 2016.
SUB / 11:00
Nogometni klub NAŠK07Belišće
23. listopada 2016.
NED / 11:00
Čepin91Slavonac
23. listopada 2016.
NED / 11:00
HNK Đakovo Croatia 226Jedinstvo
23. listopada 2016.
NED / 11:00
NŠM NK Grafičar Vodovod31Višnjevac
23. listopada 2016.
NED / 11:00
BSK03Olimpija
9. kolo
Izvještaj
27. listopada 2016.
ČET / 16:15
Jedinstvo32NŠM NK Grafičar Vodovod
29. listopada 2016.
SUB / 11:00
Višnjevac30BSK
30. listopada 2016.
NED / 11:00
Belišće02Osijek
30. listopada 2016.
NED / 11:00
Olimpija31Nogometni klub NAŠK
30. listopada 2016.
NED / 11:00
NK 'Darda' Darda31HNK Đakovo Croatia 2
30. listopada 2016.
NED / 11:00
Slavonac011FEŠK
30. listopada 2016.
NED / 11:00
Valpovka Valpovo22Čepin
10. kolo
Izvještaj
04. studenog 2016.
PET / 20:45
Osijek42Čepin
05. studenog 2016.
SUB / 11:00
FEŠK20Valpovka Valpovo
06. studenog 2016.
NED / 11:00
HNK Đakovo Croatia 240Slavonac
06. studenog 2016.
NED / 11:00
NŠM NK Grafičar Vodovod72NK 'Darda' Darda
06. studenog 2016.
NED / 11:00
BSK13Jedinstvo
06. studenog 2016.
NED / 11:00
Nogometni klub NAŠK02Višnjevac
06. studenog 2016.
NED / 11:00
Belišće20Olimpija
11. kolo
Izvještaj
12. studenog 2016.
SUB / 11:00
Jedinstvo110Nogometni klub NAŠK
12. studenog 2016.
SUB / 11:15
Čepin32FEŠK
13. studenog 2016.
NED / 11:00
Olimpija-Osijek
13. studenog 2016.
NED / 11:00
NK 'Darda' Darda22BSK
13. studenog 2016.
NED / 11:00
Slavonac012NŠM NK Grafičar Vodovod
13. studenog 2016.
NED / 11:00
Valpovka Valpovo00HNK Đakovo Croatia 2
04. ožujka 2017.
SUB / 11:00
Višnjevac01Belišće
12. kolo
Izvještaj
20. studenog 2016.
NED / 11:00
Osijek52FEŠK
20. studenog 2016.
NED / 11:00
HNK Đakovo Croatia 214Čepin
20. studenog 2016.
NED / 11:00
NŠM NK Grafičar Vodovod30Valpovka Valpovo
20. studenog 2016.
NED / 11:00
BSK60Slavonac
20. studenog 2016.
NED / 11:00
Nogometni klub NAŠK15NK 'Darda' Darda
20. studenog 2016.
NED / 11:00
Belišće72Jedinstvo
20. studenog 2016.
NED / 11:00
Olimpija11Višnjevac
13. kolo
Izvještaj
26. studenog 2016.
SUB / 11:00
FEŠK10HNK Đakovo Croatia 2
26. studenog 2016.
SUB / 14:45
Čepin80NŠM NK Grafičar Vodovod
27. studenog 2016.
NED / 11:00
Višnjevac04Osijek
27. studenog 2016.
NED / 11:00
Jedinstvo51Olimpija
27. studenog 2016.
NED / 11:00
NK 'Darda' Darda25Belišće
27. studenog 2016.
NED / 11:00
Slavonac70Nogometni klub NAŠK
27. studenog 2016.
NED / 11:00
Valpovka Valpovo32BSK
14. kolo
Izvještaj
11. ožujka 2017.
SUB / 11:00
FEŠK13NŠM NK Grafičar Vodovod
12. ožujka 2017.
NED / 11:00
Osijek51HNK Đakovo Croatia 2
12. ožujka 2017.
NED / 11:00
Valpovka Valpovo20Nogometni klub NAŠK
12. ožujka 2017.
NED / 11:00
Slavonac03Belišće
12. ožujka 2017.
NED / 11:00
NK 'Darda' Darda31Olimpija
12. ožujka 2017.
NED / 11:00
Jedinstvo20Višnjevac
12. ožujka 2017.
NED / 11:15
Čepin91BSK
15. kolo
Izvještaj
18. ožujka 2017.
SUB / 11:00
Jedinstvo04Osijek
18. ožujka 2017.
SUB / 11:00
Višnjevac30NK 'Darda' Darda
19. ožujka 2017.
NED / 11:00
Olimpija22Slavonac
19. ožujka 2017.
NED / 11:00
Belišće00Valpovka Valpovo
19. ožujka 2017.
NED / 11:00
Nogometni klub NAŠK02Čepin
19. ožujka 2017.
NED / 11:00
BSK13FEŠK
19. ožujka 2017.
NED / 11:00
NŠM NK Grafičar Vodovod30HNK Đakovo Croatia 2
16. kolo
Izvještaj
26. ožujka 2017.
NED / 11:00
Osijek52NŠM NK Grafičar Vodovod
26. ožujka 2017.
NED / 11:00
HNK Đakovo Croatia 2120BSK
26. ožujka 2017.
NED / 11:00
Čepin32Belišće
26. ožujka 2017.
NED / 11:00
Valpovka Valpovo60Olimpija
26. ožujka 2017.
NED / 11:00
Slavonac01Višnjevac
26. ožujka 2017.
NED / 11:00
NK 'Darda' Darda43Jedinstvo
13. travnja 2017.
ČET / 17:30
FEŠK21Nogometni klub NAŠK
17. kolo
Izvještaj
01. travnja 2017.
SUB / 11:00
Jedinstvo41Slavonac
01. travnja 2017.
SUB / 16:45
Višnjevac10Valpovka Valpovo
02. travnja 2017.
NED / 11:00
NK 'Darda' Darda15Osijek
02. travnja 2017.
NED / 11:00
Belišće03FEŠK
02. travnja 2017.
NED / 11:00
Nogometni klub NAŠK17HNK Đakovo Croatia 2
02. travnja 2017.
NED / 11:00
BSK-NŠM NK Grafičar Vodovod
20. travnja 2017.
ČET / 11:00
Olimpija08Čepin
18. kolo
Izvještaj
08. travnja 2017.
SUB / 11:00
FEŠK31Olimpija
08. travnja 2017.
SUB / 11:15
Čepin40Višnjevac
09. travnja 2017.
NED / 11:00
Osijek91BSK
09. travnja 2017.
NED / 11:00
NŠM NK Grafičar Vodovod90Nogometni klub NAŠK
09. travnja 2017.
NED / 11:00
HNK Đakovo Croatia 215Belišće
09. travnja 2017.
NED / 11:00
Valpovka Valpovo11Jedinstvo
09. travnja 2017.
NED / 11:00
Slavonac63NK 'Darda' Darda
19. kolo
Izvještaj
15. travnja 2017.
SUB / 11:00
Olimpija15HNK Đakovo Croatia 2
15. travnja 2017.
SUB / 11:15
Jedinstvo14Čepin
16. travnja 2017.
NED / 11:00
Slavonac-Osijek
16. travnja 2017.
NED / 11:00
NK 'Darda' Darda13Valpovka Valpovo
16. travnja 2017.
NED / 11:00
Belišće30NŠM NK Grafičar Vodovod
16. travnja 2017.
NED / 11:00
Nogometni klub NAŠK41BSK
18. travnja 2017.
UTO / 11:00
Višnjevac05FEŠK
20. kolo
Izvještaj
22. travnja 2017.
SUB / 11:00
FEŠK31Jedinstvo
23. travnja 2017.
NED / 11:00
Osijek200Nogometni klub NAŠK
23. travnja 2017.
NED / 11:00
BSK02Belišće
23. travnja 2017.
NED / 11:00
NŠM NK Grafičar Vodovod50Olimpija
23. travnja 2017.
NED / 11:00
HNK Đakovo Croatia 250Višnjevac
23. travnja 2017.
NED / 11:00
Valpovka Valpovo60Slavonac
23. travnja 2017.
NED / 11:15
Čepin51NK 'Darda' Darda
21. kolo
Izvještaj
12. travnja 2017.
SRI / 17:45
Višnjevac04NŠM NK Grafičar Vodovod
30. travnja 2017.
NED / 11:00
Valpovka Valpovo-Osijek
30. travnja 2017.
NED / 11:00
Slavonac-Čepin
30. travnja 2017.
NED / 11:00
NK 'Darda' Darda-FEŠK
30. travnja 2017.
NED / 11:00
Jedinstvo-HNK Đakovo Croatia 2
30. travnja 2017.
NED / 11:00
Olimpija-BSK
30. travnja 2017.
NED / 11:00
Belišće-Nogometni klub NAŠK
22. kolo
Izvještaj
07. svibnja 2017.
NED / 11:00
Osijek-Belišće
07. svibnja 2017.
NED / 11:00
Nogometni klub NAŠK-Olimpija
07. svibnja 2017.
NED / 11:00
BSK-Višnjevac
07. svibnja 2017.
NED / 11:00
NŠM NK Grafičar Vodovod-Jedinstvo
07. svibnja 2017.
NED / 11:00
HNK Đakovo Croatia 2-NK 'Darda' Darda
07. svibnja 2017.
NED / 11:00
FEŠK-Slavonac
07. svibnja 2017.
NED / 11:00
Čepin-Valpovka Valpovo
23. kolo
Izvještaj
14. svibnja 2017.
NED / 11:00
Čepin-Osijek
14. svibnja 2017.
NED / 11:00
Valpovka Valpovo-FEŠK
14. svibnja 2017.
NED / 11:00
Slavonac-HNK Đakovo Croatia 2
14. svibnja 2017.
NED / 11:00
NK 'Darda' Darda-NŠM NK Grafičar Vodovod
14. svibnja 2017.
NED / 11:00
Jedinstvo-BSK
14. svibnja 2017.
NED / 11:00
Višnjevac-Nogometni klub NAŠK
14. svibnja 2017.
NED / 11:00
Olimpija-Belišće
24. kolo
Izvještaj
21. svibnja 2017.
NED / 11:00
Osijek-Olimpija
21. svibnja 2017.
NED / 11:00
Belišće-Višnjevac
21. svibnja 2017.
NED / 11:00
Nogometni klub NAŠK-Jedinstvo
21. svibnja 2017.
NED / 11:00
BSK-NK 'Darda' Darda
21. svibnja 2017.
NED / 11:00
NŠM NK Grafičar Vodovod-Slavonac
21. svibnja 2017.
NED / 11:00
HNK Đakovo Croatia 2-Valpovka Valpovo
21. svibnja 2017.
NED / 11:00
FEŠK-Čepin
25. kolo
Izvještaj
28. svibnja 2017.
NED / 11:00
FEŠK-Osijek
28. svibnja 2017.
NED / 11:00
Čepin-HNK Đakovo Croatia 2
28. svibnja 2017.
NED / 11:00
Valpovka Valpovo-NŠM NK Grafičar Vodovod
28. svibnja 2017.
NED / 11:00
Slavonac-BSK
28. svibnja 2017.
NED / 11:00
NK 'Darda' Darda-Nogometni klub NAŠK
28. svibnja 2017.
NED / 11:00
Jedinstvo-Belišće
28. svibnja 2017.
NED / 11:00
Višnjevac-Olimpija
26. kolo
Izvještaj
04. lipnja 2017.
NED / 11:00
Osijek-Višnjevac
04. lipnja 2017.
NED / 11:00
Olimpija-Jedinstvo
04. lipnja 2017.
NED / 11:00
Belišće-NK 'Darda' Darda
04. lipnja 2017.
NED / 11:00
Nogometni klub NAŠK-Slavonac
04. lipnja 2017.
NED / 11:00
BSK-Valpovka Valpovo
04. lipnja 2017.
NED / 11:00
NŠM NK Grafičar Vodovod-Čepin
04. lipnja 2017.
NED / 11:00
HNK Đakovo Croatia 2-FEŠK
36 golova
Ante Matej Jurić
22 gola
Ivan Baković
21 gol
Mihael Jezernik
20 golova
Andrej Moric
19 golova
Anto Jozić
18 golova
Leo Kaltenbaher, Fran Križan, Mihael Nikolić
17 golova
Nikola Pavlović
16 golova
Luka Bede, Antonijo Ivandić
14 golova
Luka Branšteter, Ronaldo Hodak, Stjepan Vrtarić
13 golova
Mario Hnatek, Jurica Jurčec, Marko Kujundžić
12 golova
Filip Josip Bionda, Dragan Đurđević, Dejan Grubešić, Stjepan Kruljac
11 golova
Andrija Gradinac, Josip Grgić, Josip Hmura, Luka Lišnić, Nikola Nešić, Bruno Sinković, Valentin Staklenac, Filip Vuić
10 golova
Halid Alghoul, Luka Conjar
9 golova
Filip Bibković, Karlo Bužanić, Marko Domančić, Tin Janušić, Marin Ljubičić, Karlo Ljulj, MILOVAN TRIVUNOVIĆ
8 golova
Josip Ajduković, Anto Barić, Josip Čurila, Ivan Grozdek, Gabriel Groznica, Alen Kamenicki, Karlo Kraml, Antonio Pavić, Ognjen Savadinović, Gabriel Stojak, Marin Tolić, Tomislav Topolovec, Dorian Vuković, Nikola Živković
7 golova
Mateo Beganović, Stipe Biuk, Duje Bratim, Tin Ćalić, Marko Gazić, Peđa Marodi, Mateo Plehan, Tin Polić, Marino Primožić, Petar Špoljarić, Denis Tolj, Luka Trivunović
6 golova
Tino Agić, Karlo Babić, Lovro Brdar, Luka Dautović, Matej Fingernagl, Stefan Gašić, Mateo Koščak, Vinko Medvedović, Josip Mušković, Luka Najbauer, Vanja Pelko, Antun Perak, Filip Piperković, Danijel Polanec, Petar Tankosić, Stefan Ušćebrka
5 golova
David Bečarević, Noel Bilić, Jakov Brekalo, Marko Brkić, Domagoj Džoić, Josip Foro, Dorjan Franceković, Bruno Galić, Joško Gvardiol, Niko Hajnal, Mateo Ivanešić, Luka Kekez, Luka Mamić, Vedran Matijević, Lukas Matković, Frano Medić, Mateo Mendeš, Karlo Morovičanin, Danijel Nikolić, Domagoj Perić, Nikola Pervan, Mihael Poslek, Josip Roso, Marko Salamunović, Ivan Šunić, Fran Tomek, Marko Varga, Toni Vaslovik, Patrik Vidaković, Ivan Vitman, Dominik Vizinger
4 gola
Luka Brandić, Filip Braut, Matej Golić, Karlo Ivanagić, David Ivanišić, Marko Jelić, Borna Jurčić, David Kieran Kovačić, Noz Kristaj, Tin Kuprešak, Dario Maganjić, Jakov Malovčak, Matko Mikičić, Marko Milošević, Luka Mršić, Domagoj Novak, Marko Pušić, Dominik Romac, Ante Samardžić, Marin Stupar, Damjan Škorić, Antonio Tumpić, Bruno Velikanović, Stipe Vladušić
3 gola
Josip Abičić, Edi Ajanović, David Bodza, Matej Dabić, Stjepan Dembić, Dion Drena Beljo, Mihael Đopar, Livio Đordan, Domagoj Đurković, Boris Galušić, Ivan Gavranić, Doni Grdić, Luka Grgić, Domagoj Habus, Fabio Horaček, Marin Ivanović, Filip Jaman, Uroš Klajić, Ivan Knežić, Marko Kolak, Leon Kopljar, Dorijan Kurdija, Alex Ladislović, Mateo Lisica, Vid Livada, Liridon Malota, Matej Mamić, Sandro Martan, Dominik Miloš, Ivan Palić, Mateo Pandurić, Marko Patača, Mateo Pavlović, Antonio Perić, Stjepan Poje, Matej Pološki, Bernard Rebić, Emanuel Stojak, Mate Strenja, Ivan Šaranić, Juraj Štefan, Granit Tanaj, Antonio Tatar, Domagoj Topić, Saša Važić, Mislav Vidaković, Deni Zemunić
2 gola
Fran Abramović, Samuel Adžić, Mihajlo Ajduković, Leon Andrić, Matko Babić, David Banjac, Emir Behrami, Vicko Biuk, Filip Borovac, Boris Bošnjak, Toni Botica, Luka Čajo, Mislav Češnik, Roko Čović, Karlo Dujmović, Karlo Dumančić, Ivan Gazić, Emin Gluhalić, Mihael Gotovac, Luka Grofelnik, Matej Gurdon, Mateo Hodak, Stjepan Jagić, Fran Japundžić, Dino Kajtazović, Ilan Katić, Ivan Knježević, Klario Kolar, Nenad Kolundžić, Luka Konjević, Luka Kotris, Dominik Kovačić, Boris Labus, Tony Levec, Ivan Lorger, Jurica Lozina, Šimun Lucić, Marko Lukić, Marin Marijić, Marino Marjanović, Marko Mataija, Stjepan Matanić, Domagoj Matić, Matija Miholjčević, Ivan Mikac, Luka Mikolaš, Marko Milevoj, Matija Mišić, Fran Modrić, Marko Ivan Mrdeža, Tin Mustač, Borna Nađ, Lovro Nikić, Luka Orlović, Andrej Pejičić, Petar Petriško, Mihael Rovis, Aron Smolčić, Luka Soldo, Mislav Sršić, Slaven Stanić, Luka Stanković, Niko Stanušić, Toma Stefan, Antun Surop, Antonio Svrzlić, Roko Šarić, Luka Škaričić, Jakov Šlafhauzer, Leon Špoljar, Martin Šubara, Teo Švaić, Frane Švorinić, Igor Tomić, Buljan Tvrtko, Vedran Val, Filip Varga, Hrvoje Vrbešić, Patrik Zver, Luka Žeravica, Roko Živković, Lovro Žižanović
1 gol
Filip Abičić, Toni Barišić, Luka Begić, Marko Benković, Josip Bilić, Zvonimir Bočkinac, Gabriel Boras, Borna Bošnjak, Luka Botić, Ivan Brezovec, Toni Bungić, Ivan Buturac, Luka Cetina, Tomislav Cvijetović, Antonio Čapo, Nikola Čolakić, David Čondrić, Mislav Čota, Benjamin Dalipi, Luka Delić, Tin Devčić, Valentino Dizdar Marković, Dario Dominković, Ante Drmić, Nikola Đukić, Ante Đurković, Leonardo Ferenčak, Luka Floridan, Antonijo Gagula, Luka Gajski, Andrija Galić, Matija Garić, Josip Glavović, Saša Grašar, Vito Grkinić, Dino Grozdanić, Marko Hadžić, Vito Heteši, Veldin Hodža, Martin Horvatek, Toni Hosi, Borna Hrastović, Jure Ilakovac, Lindon Imeri, Luka Išlić, Matej Ivanjko, Fran Josipović, Vedran Jović, Mihael Jozić, Filip Jukić, Domagoj Jurić, Kerim Kaltak, Matija Katić, Mihael Katinić, Marko Knežević, Mateo Knežević, Luka Leon Kovač, Arian Kovačević, Karlo Kovačević, Matej Kovačević, David Kovačić, Ante Kozina, Karlo Kremer, Antonio Krupa, Mihael Kuprešak, Dan Lagumdžija, Filip Lešković, Leon Lipovac, Darijo Lovreković, Marko Lulić, Marko Maćešić, Patrik Madžarević, Nikša Malenica, Ivan Maretić Buntin, Erik Mauhar, David Mazarekić, Filip Mekić, Karlo Merše, Karlo Miljanić, Kristijan Molnar, Danijel Narančić, Emran Nerovčić, Nenad Novaković, Toma Palić, Dario Papić, Marijan Patača, Ivan Pavić, Andrej Pavlić, Patrick Pejić, Guido Pizzitola, Lovro Pleša, Lejs Pličanić, Matija Poje, Domagoj Posavčić, Marko Pranjić, Luka Prigl, Dominik Primožić, Luka Protega, Dominik Račić, Nebojša Radivoj, David Radojčić, Ivan Radomirović, Luka Radovanović, Vukan Rakić, Tomislav Ravlić, Albin Saiti, David Sigurnjak, Ivan Sigurnjak, Marko Skorić, Marijan Starčić, Tino Stojković, Antonio Šalek, Jakov Šarić, Gabrijel Šimičić, Mislav Šimić, Dan Široki, Luka Škare, Matej Šobloher, Borna Šumanovac, Marin Tirić, Marin Tomanović, Filip Tomić, Petar Tomić, Matej Tonkovac, Fabijan Trbara, Dorian Trčić, Ognjen Trivunović, Domagoj Tušinec, Bruno Unušić, Kristijan Valaško, Jakov-Anton Vasilj, Antun Vavra, Ivica Vidović, Valentino Vinković, Josip Vuica, Vinko Vujčić, Mateo Vukčević, Marko Vuković, Ivan Zec, Jakov Žarić, Matej Žižak

MAXtv Prva liga

1.Rijeka30+4276
2.Dinamo30+2968
3.Hajduk30+2856
4.Osijek30+1556
5.Slaven Belupo30-434
6.Lokomotiva30033
7.Istra 196130-1433
8.Inter-Zaprešić30-1625
9.Split30-3517
10.Cibalia30-4513

Sljedeća utakmica

MAXtv Prva liga, 31. kolo

Osijek - Lokomotiva

Stadion Gradski vrt, 01.05.2017. 18:00

Prethodna utakmica

MAXtv Prva liga, 30. kolo

Rijeka - Osijek 2:0

HNK Rijeka, 25.04.2017. 20:00