NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Pioniri

Pioniri

  • Igrači
  • Pioniri - 1. HNL
  • P. II - 1. KLM
  • Strijelci

Vratari

  • Marko Bertović

    Marko
    Bertović

    Rođen: 25.12.2002.

  • Matej Bobić

    Matej
    Bobić

    Rođen: 26.06.2004.

  • Marin Marcić

    Marin
    Marcić

    Rođen: 15.04.2003.

  • Vanja Mašić

    Vanja
    Mašić

    Rođen: 21.01.2003.

Braniči

  • Luka Dorić

    Luka
    Dorić

    Rođen: 16.01.2004.

  • Livio Đordan

    Livio
    Đordan

    Rođen: 24.04.2003.

  • Domagoj Ižaković

    Domagoj
    Ižaković

    Rođen: 28.01.2003.

  • Fran Jurkić

    Fran
    Jurkić

    Rođen: 09.06.2004.

  • Filip Kimer

    Filip
    Kimer

    Rođen: 22.06.2002.

  • Ivan Kos

    Ivan
    Kos

    Rođen: 03.02.2004.

  • Karlo Kovačević

    Karlo
    Kovačević

    Rođen: 27.07.2003.

  • Dino Krivić

    Dino
    Krivić

    Rođen: 28.02.2004.

  • Luka Kulešević

    Luka
    Kulešević

    Rođen: 05.11.2004.

  • Leon Ledinski

    Leon
    Ledinski

    Rođen: 07.04.2004.

  • Marko Milošević

    Marko
    Milošević

    Rođen: 27.02.2003.

  • Šimun Mišetić

    Šimun
    Mišetić

    Rođen: 10.12.2002.

  • Luka Perković

    Luka
    Perković

    Rođen: 18.03.2003.

  • Filip Piperković

    Filip
    Piperković

    Rođen: 20.02.2003.

  • Strahinja Savadinović

    Strahinja
    Savadinović

    Rođen: 24.01.2003.

  • Gabrijel Šimičić

    Gabrijel
    Šimičić

    Rođen: 13.02.2003.

  • Leon Tretinjak

    Leon
    Tretinjak

    Rođen: 28.06.2004.

  • Lovro Žižanović

    Lovro
    Žižanović

    Rođen: 13.08.2003.

Vezni igrači

  • Andrej Avdejev

    Andrej
    Avdejev

    Rođen: 10.01.2004.

  • Toni Bungić

    Toni
    Bungić

    Rođen: 19.03.2003.

  • Dino Damjanović

    Dino
    Damjanović

    Rođen: 28.09.2004.

  • Dražen Lozić

    Dražen
    Lozić

    Rođen: 09.05.2004.

  • Dario Maganjić

    Dario
    Maganjić

    Rođen: 18.01.2002.

  • Marko Maksimović

    Marko
    Maksimović

    Rođen: 27.04.2004.

  • Mateo Mendeš

    Mateo
    Mendeš

    Rođen: 20.02.2003.

  • Filip milić

    Filip
    milić

    Rođen: 30.01.2004.

  • Petar Milović

    Petar
    Milović

    Rođen: 30.11.2004.

  • Mateo Pajić

    Mateo
    Pajić

    Rođen: 05.01.2004.

  • Tin Polić

    Tin
    Polić

    Rođen: 17.03.2003.

  • Petar Tankosić

    Petar
    Tankosić

    Rođen: 28.09.2003.

  • Stefan Ušćebrka

    Stefan
    Ušćebrka

    Rođen: 10.08.2002.

  • Filip Vrljić

    Filip
    Vrljić

    Rođen: 06.03.2004.

Napadači

  • Mihajlo Ajduković

    Mihajlo
    Ajduković

    Rođen: 24.03.2003.

  • Luka Conjar

    Luka
    Conjar

    Rođen: 21.06.2003.

  • Andrija Gradinac

    Andrija
    Gradinac

    Rođen: 29.01.2003.

  • Adam Graovac

    Adam
    Graovac

    Rođen: 11.04.2004.

  • Ante Matej Jurić

    Ante Matej
    Jurić

    Rođen: 26.11.2002.

  • Petar Korov

    Petar
    Korov

    Rođen: 24.11.2004.

  • Mihael Krivak

    Mihael
    Krivak

    Rođen: 22.03.2004.

  • Tin Kuprešak

    Tin
    Kuprešak

    Rođen: 26.07.2003.

  • Luka Najbauer

    Luka
    Najbauer

    Rođen: 05.04.2003.

  • Nikola Nešić

    Nikola
    Nešić

    Rođen: 03.09.2002.

  • Ivan Pavić

    Ivan
    Pavić

    Rođen: 07.04.2003.

  • Danijel Polanec

    Danijel
    Polanec

    Rođen: 14.06.2003.

#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Dinamo6600312+2918
2.Istra 19617601218+1318
3.Hajduk7520161+1517
4.Osijek8512156+916
5.Lokomotiva7502208+1215
6.Šibenik s.d.d.83231316-311
7.Zagreb722369-38
8.Solin72231118-78
9.Sesvete6213412-87
10.Varaždin7214617-117
11.Inter-Zaprešić62041016-66
12.Rijeka6204412-86
13.Zadar s.d.d.6204518-136
14.Slaven Belupo612359-45
15.Cibalia6024412-82
16.Split601518-71


1. kolo
Izvještaj
11. kolovoza 2017.
PET / 16:00
Lokomotiva60Šibenik s.d.d.
11. kolovoza 2017.
PET / 16:00
Cibalia11Zagreb
12. kolovoza 2017.
SUB / 17:00
Istra 196151Varaždin
13. kolovoza 2017.
NED / 10:00
Osijek41Solin
13. kolovoza 2017.
NED / 10:00
Inter-Zaprešić31Sesvete
13. kolovoza 2017.
NED / 17:00
Rijeka10Zadar s.d.d.
13. rujna 2017.
SRI / 11:00
Slaven Belupo02Dinamo
13. rujna 2017.
SRI / 18:00
Hajduk00Split
2. kolo
Izvještaj
19. kolovoza 2017.
SUB / 16:00
Split02Slaven Belupo
19. kolovoza 2017.
SUB / 16:00
Sesvete10Cibalia
20. kolovoza 2017.
NED / 10:00
Varaždin17Dinamo
20. kolovoza 2017.
NED / 10:00
Zagreb02Hajduk
20. kolovoza 2017.
NED / 10:00
Solin21Rijeka
20. kolovoza 2017.
NED / 10:00
Istra 196110Osijek
20. kolovoza 2017.
NED / 16:00
Šibenik s.d.d.60Inter-Zaprešić
20. kolovoza 2017.
NED / 16:15
Zadar s.d.d.21Lokomotiva
3. kolo
Izvještaj
26. kolovoza 2017.
SUB / 16:30
Hajduk30Sesvete
27. kolovoza 2017.
NED / 09:00
Cibalia14Šibenik s.d.d.
27. kolovoza 2017.
NED / 10:00
Rijeka03Istra 1961
27. kolovoza 2017.
NED / 10:00
Slaven Belupo01Zagreb
27. kolovoza 2017.
NED / 16:00
Inter-Zaprešić20Zadar s.d.d.
29. kolovoza 2017.
UTO / 16:00
Lokomotiva42Solin
20. rujna 2017.
SRI / 13:00
Osijek11Varaždin
18. listopada 2017.
SRI / 16:00
Dinamo-Split
4. kolo
Izvještaj
01. rujna 2017.
PET / 16:00
Solin32Inter-Zaprešić
01. rujna 2017.
PET / 16:30
Varaždin10Split
02. rujna 2017.
SUB / 16:00
Šibenik s.d.d.00Hajduk
03. rujna 2017.
NED / 10:00
Osijek20Rijeka
03. rujna 2017.
NED / 16:00
Istra 196141Lokomotiva
20. rujna 2017.
SRI / 18:00
Zagreb03Dinamo
02. studenog 2017.
ČET / 14:00
Sesvete-Slaven Belupo
18. studenog 2017.
SUB / 10:00
Zadar s.d.d.-Cibalia
5. kolo
Izvještaj
14. kolovoza 2017.
PON / 09:00
Cibalia11Solin
09. rujna 2017.
SUB / 13:00
Lokomotiva20Osijek
09. rujna 2017.
SUB / 13:00
Hajduk40Zadar s.d.d.
09. rujna 2017.
SUB / 15:00
Dinamo50Sesvete
10. rujna 2017.
NED / 10:00
Slaven Belupo11Šibenik s.d.d.
10. rujna 2017.
NED / 12:00
Rijeka21Varaždin
10. rujna 2017.
NED / 15:30
Split13Zagreb
10. rujna 2017.
NED / 16:07
Inter-Zaprešić23Istra 1961
6. kolo
Izvještaj
16. rujna 2017.
SUB / 11:00
Rijeka04Lokomotiva
16. rujna 2017.
SUB / 12:00
Šibenik s.d.d.14Dinamo
17. rujna 2017.
NED / 10:00
Varaždin10Zagreb
17. rujna 2017.
NED / 10:00
Solin04Hajduk
17. rujna 2017.
NED / 10:00
Istra 196141Cibalia
17. rujna 2017.
NED / 14:00
Zadar s.d.d.30Slaven Belupo
17. rujna 2017.
NED / 14:00
Osijek31Inter-Zaprešić
17. rujna 2017.
NED / 15:00
Sesvete10Split
7. kolo
Izvještaj
24. rujna 2017.
NED / 10:00
Lokomotiva20Varaždin
24. rujna 2017.
NED / 10:00
Cibalia01Osijek
24. rujna 2017.
NED / 10:00
Hajduk31Istra 1961
24. rujna 2017.
NED / 10:00
Split01Šibenik s.d.d.
24. rujna 2017.
NED / 10:00
Zagreb11Sesvete
24. rujna 2017.
NED / 14:00
Dinamo100Zadar s.d.d.
24. rujna 2017.
NED / 15:00
Slaven Belupo22Solin
26. rujna 2017.
UTO / 14:00
Inter-Zaprešić-Rijeka
8. kolo
Izvještaj
01. listopada 2017.
NED / 10:00
Varaždin-Sesvete
01. listopada 2017.
NED / 10:00
Zadar s.d.d.-Split
01. listopada 2017.
NED / 10:00
Solin-Dinamo
01. listopada 2017.
NED / 10:00
Istra 1961-Slaven Belupo
01. listopada 2017.
NED / 10:00
Osijek-Hajduk
01. listopada 2017.
NED / 10:00
Lokomotiva-Inter-Zaprešić
01. listopada 2017.
NED / 14:00
Šibenik s.d.d.-Zagreb
01. listopada 2017.
NED / 15:00
Rijeka-Cibalia
9. kolo
Izvještaj
07. listopada 2017.
SUB / 14:30
Dinamo-Istra 1961
08. listopada 2017.
NED / 10:00
Inter-Zaprešić-Varaždin
08. listopada 2017.
NED / 10:00
Cibalia-Lokomotiva
08. listopada 2017.
NED / 10:00
Hajduk-Rijeka
08. listopada 2017.
NED / 10:00
Slaven Belupo-Osijek
08. listopada 2017.
NED / 10:00
Split-Solin
08. listopada 2017.
NED / 10:00
Zagreb-Zadar s.d.d.
08. listopada 2017.
NED / 10:00
Sesvete-Šibenik s.d.d.
10. kolo
Izvještaj
11. listopada 2017.
SRI / 15:00
Osijek-Dinamo
15. listopada 2017.
NED / 10:00
Varaždin-Šibenik s.d.d.
15. listopada 2017.
NED / 10:00
Zadar s.d.d.-Sesvete
15. listopada 2017.
NED / 10:00
Solin-Zagreb
15. listopada 2017.
NED / 10:00
Istra 1961-Split
15. listopada 2017.
NED / 10:00
Rijeka-Slaven Belupo
15. listopada 2017.
NED / 10:00
Lokomotiva-Hajduk
15. listopada 2017.
NED / 10:00
Inter-Zaprešić-Cibalia
11. kolo
Izvještaj
22. listopada 2017.
NED / 10:00
Cibalia-Varaždin
22. listopada 2017.
NED / 10:00
Hajduk-Inter-Zaprešić
22. listopada 2017.
NED / 10:00
Slaven Belupo-Lokomotiva
22. listopada 2017.
NED / 10:00
Dinamo-Rijeka
22. listopada 2017.
NED / 10:00
Split-Osijek
22. listopada 2017.
NED / 10:00
Zagreb-Istra 1961
22. listopada 2017.
NED / 10:00
Sesvete-Solin
22. listopada 2017.
NED / 10:00
Šibenik s.d.d.-Zadar s.d.d.
12. kolo
Izvještaj
29. listopada 2017.
NED / 10:00
Varaždin-Zadar s.d.d.
29. listopada 2017.
NED / 10:00
Solin-Šibenik s.d.d.
29. listopada 2017.
NED / 10:00
Istra 1961-Sesvete
29. listopada 2017.
NED / 10:00
Osijek-Zagreb
29. listopada 2017.
NED / 10:00
Rijeka-Split
29. listopada 2017.
NED / 10:00
Lokomotiva-Dinamo
29. listopada 2017.
NED / 10:00
Inter-Zaprešić-Slaven Belupo
29. listopada 2017.
NED / 10:00
Cibalia-Hajduk
13. kolo
Izvještaj
05. studenog 2017.
NED / 10:00
Hajduk-Varaždin
05. studenog 2017.
NED / 10:00
Slaven Belupo-Cibalia
05. studenog 2017.
NED / 10:00
Dinamo-Inter-Zaprešić
05. studenog 2017.
NED / 10:00
Split-Lokomotiva
05. studenog 2017.
NED / 10:00
Zagreb-Rijeka
05. studenog 2017.
NED / 10:00
Sesvete-Osijek
05. studenog 2017.
NED / 10:00
Šibenik s.d.d.-Istra 1961
05. studenog 2017.
NED / 10:00
Zadar s.d.d.-Solin
14. kolo
Izvještaj
28. kolovoza 2017.
PON / 10:00
Osijek40Šibenik s.d.d.
12. studenog 2017.
NED / 10:00
Varaždin-Solin
12. studenog 2017.
NED / 10:00
Istra 1961-Zadar s.d.d.
12. studenog 2017.
NED / 10:00
Rijeka-Sesvete
12. studenog 2017.
NED / 10:00
Lokomotiva-Zagreb
12. studenog 2017.
NED / 10:00
Inter-Zaprešić-Split
12. studenog 2017.
NED / 10:00
Cibalia-Dinamo
12. studenog 2017.
NED / 10:00
Hajduk-Slaven Belupo
15. kolo
Izvještaj
19. studenog 2017.
NED / 10:00
Slaven Belupo-Varaždin
19. studenog 2017.
NED / 10:00
Dinamo-Hajduk
19. studenog 2017.
NED / 10:00
Split-Cibalia
19. studenog 2017.
NED / 10:00
Zagreb-Inter-Zaprešić
19. studenog 2017.
NED / 10:00
Sesvete-Lokomotiva
19. studenog 2017.
NED / 10:00
Šibenik s.d.d.-Rijeka
19. studenog 2017.
NED / 10:00
Zadar s.d.d.-Osijek
19. studenog 2017.
NED / 10:00
Solin-Istra 1961
16. kolo
Izvještaj
26. studenog 2017.
NED / 10:00
Varaždin-Istra 1961
26. studenog 2017.
NED / 10:00
Solin-Osijek
26. studenog 2017.
NED / 10:00
Zadar s.d.d.-Rijeka
26. studenog 2017.
NED / 10:00
Šibenik s.d.d.-Lokomotiva
26. studenog 2017.
NED / 10:00
Sesvete-Inter-Zaprešić
26. studenog 2017.
NED / 10:00
Zagreb-Cibalia
26. studenog 2017.
NED / 10:00
Split-Hajduk
26. studenog 2017.
NED / 10:00
Dinamo-Slaven Belupo
17. kolo
Izvještaj
03. prosinca 2017.
NED / 10:00
Dinamo-Varaždin
03. prosinca 2017.
NED / 10:00
Slaven Belupo-Split
03. prosinca 2017.
NED / 10:00
Hajduk-Zagreb
03. prosinca 2017.
NED / 10:00
Cibalia-Sesvete
03. prosinca 2017.
NED / 10:00
Inter-Zaprešić-Šibenik s.d.d.
03. prosinca 2017.
NED / 10:00
Lokomotiva-Zadar s.d.d.
03. prosinca 2017.
NED / 10:00
Rijeka-Solin
03. prosinca 2017.
NED / 10:00
Osijek-Istra 1961
18. kolo
Izvještaj
25. veljače 2018.
NED / 10:00
Varaždin-Osijek
25. veljače 2018.
NED / 10:00
Istra 1961-Rijeka
25. veljače 2018.
NED / 10:00
Solin-Lokomotiva
25. veljače 2018.
NED / 10:00
Zadar s.d.d.-Inter-Zaprešić
25. veljače 2018.
NED / 10:00
Šibenik s.d.d.-Cibalia
25. veljače 2018.
NED / 10:00
Sesvete-Hajduk
25. veljače 2018.
NED / 10:00
Zagreb-Slaven Belupo
25. veljače 2018.
NED / 10:00
Split-Dinamo
19. kolo
Izvještaj
04. ožujka 2018.
NED / 10:00
Split-Varaždin
04. ožujka 2018.
NED / 10:00
Dinamo-Zagreb
04. ožujka 2018.
NED / 10:00
Slaven Belupo-Sesvete
04. ožujka 2018.
NED / 10:00
Hajduk-Šibenik s.d.d.
04. ožujka 2018.
NED / 10:00
Cibalia-Zadar s.d.d.
04. ožujka 2018.
NED / 10:00
Inter-Zaprešić-Solin
04. ožujka 2018.
NED / 10:00
Lokomotiva-Istra 1961
04. ožujka 2018.
NED / 10:00
Rijeka-Osijek
20. kolo
Izvještaj
11. ožujka 2018.
NED / 10:00
Varaždin-Rijeka
11. ožujka 2018.
NED / 10:00
Osijek-Lokomotiva
11. ožujka 2018.
NED / 10:00
Istra 1961-Inter-Zaprešić
11. ožujka 2018.
NED / 10:00
Solin-Cibalia
11. ožujka 2018.
NED / 10:00
Zadar s.d.d.-Hajduk
11. ožujka 2018.
NED / 10:00
Šibenik s.d.d.-Slaven Belupo
11. ožujka 2018.
NED / 10:00
Sesvete-Dinamo
11. ožujka 2018.
NED / 10:00
Zagreb-Split
21. kolo
Izvještaj
18. ožujka 2018.
NED / 10:00
Zagreb-Varaždin
18. ožujka 2018.
NED / 10:00
Split-Sesvete
18. ožujka 2018.
NED / 10:00
Dinamo-Šibenik s.d.d.
18. ožujka 2018.
NED / 10:00
Slaven Belupo-Zadar s.d.d.
18. ožujka 2018.
NED / 10:00
Hajduk-Solin
18. ožujka 2018.
NED / 10:00
Cibalia-Istra 1961
18. ožujka 2018.
NED / 10:00
Inter-Zaprešić-Osijek
18. ožujka 2018.
NED / 10:00
Lokomotiva-Rijeka
22. kolo
Izvještaj
25. ožujka 2018.
NED / 10:00
Varaždin-Lokomotiva
25. ožujka 2018.
NED / 10:00
Rijeka-Inter-Zaprešić
25. ožujka 2018.
NED / 10:00
Osijek-Cibalia
25. ožujka 2018.
NED / 10:00
Istra 1961-Hajduk
25. ožujka 2018.
NED / 10:00
Solin-Slaven Belupo
25. ožujka 2018.
NED / 10:00
Zadar s.d.d.-Dinamo
25. ožujka 2018.
NED / 10:00
Šibenik s.d.d.-Split
25. ožujka 2018.
NED / 10:00
Sesvete-Zagreb
23. kolo
Izvještaj
08. travnja 2018.
NED / 10:00
Sesvete-Varaždin
08. travnja 2018.
NED / 10:00
Zagreb-Šibenik s.d.d.
08. travnja 2018.
NED / 10:00
Split-Zadar s.d.d.
08. travnja 2018.
NED / 10:00
Dinamo-Solin
08. travnja 2018.
NED / 10:00
Slaven Belupo-Istra 1961
08. travnja 2018.
NED / 10:00
Hajduk-Osijek
08. travnja 2018.
NED / 10:00
Cibalia-Rijeka
08. travnja 2018.
NED / 10:00
Inter-Zaprešić-Lokomotiva
24. kolo
Izvještaj
15. travnja 2018.
NED / 10:00
Varaždin-Inter-Zaprešić
15. travnja 2018.
NED / 10:00
Lokomotiva-Cibalia
15. travnja 2018.
NED / 10:00
Rijeka-Hajduk
15. travnja 2018.
NED / 10:00
Osijek-Slaven Belupo
15. travnja 2018.
NED / 10:00
Istra 1961-Dinamo
15. travnja 2018.
NED / 10:00
Solin-Split
15. travnja 2018.
NED / 10:00
Zadar s.d.d.-Zagreb
15. travnja 2018.
NED / 10:00
Šibenik s.d.d.-Sesvete
25. kolo
Izvještaj
22. travnja 2018.
NED / 10:00
Šibenik s.d.d.-Varaždin
22. travnja 2018.
NED / 10:00
Sesvete-Zadar s.d.d.
22. travnja 2018.
NED / 10:00
Zagreb-Solin
22. travnja 2018.
NED / 10:00
Split-Istra 1961
22. travnja 2018.
NED / 10:00
Dinamo-Osijek
22. travnja 2018.
NED / 10:00
Slaven Belupo-Rijeka
22. travnja 2018.
NED / 10:00
Hajduk-Lokomotiva
22. travnja 2018.
NED / 10:00
Cibalia-Inter-Zaprešić
26. kolo
Izvještaj
29. travnja 2018.
NED / 10:00
Varaždin-Cibalia
29. travnja 2018.
NED / 10:00
Inter-Zaprešić-Hajduk
29. travnja 2018.
NED / 10:00
Lokomotiva-Slaven Belupo
29. travnja 2018.
NED / 10:00
Rijeka-Dinamo
29. travnja 2018.
NED / 10:00
Osijek-Split
29. travnja 2018.
NED / 10:00
Istra 1961-Zagreb
29. travnja 2018.
NED / 10:00
Solin-Sesvete
29. travnja 2018.
NED / 10:00
Zadar s.d.d.-Šibenik s.d.d.
27. kolo
Izvještaj
06. svibnja 2018.
NED / 10:00
Zadar s.d.d.-Varaždin
06. svibnja 2018.
NED / 10:00
Šibenik s.d.d.-Solin
06. svibnja 2018.
NED / 10:00
Sesvete-Istra 1961
06. svibnja 2018.
NED / 10:00
Zagreb-Osijek
06. svibnja 2018.
NED / 10:00
Split-Rijeka
06. svibnja 2018.
NED / 10:00
Dinamo-Lokomotiva
06. svibnja 2018.
NED / 10:00
Slaven Belupo-Inter-Zaprešić
06. svibnja 2018.
NED / 10:00
Hajduk-Cibalia
28. kolo
Izvještaj
13. svibnja 2018.
NED / 10:00
Varaždin-Hajduk
13. svibnja 2018.
NED / 10:00
Cibalia-Slaven Belupo
13. svibnja 2018.
NED / 10:00
Inter-Zaprešić-Dinamo
13. svibnja 2018.
NED / 10:00
Lokomotiva-Split
13. svibnja 2018.
NED / 10:00
Rijeka-Zagreb
13. svibnja 2018.
NED / 10:00
Osijek-Sesvete
13. svibnja 2018.
NED / 10:00
Istra 1961-Šibenik s.d.d.
13. svibnja 2018.
NED / 10:00
Solin-Zadar s.d.d.
29. kolo
Izvještaj
20. svibnja 2018.
NED / 10:00
Solin-Varaždin
20. svibnja 2018.
NED / 10:00
Zadar s.d.d.-Istra 1961
20. svibnja 2018.
NED / 10:00
Šibenik s.d.d.-Osijek
20. svibnja 2018.
NED / 10:00
Sesvete-Rijeka
20. svibnja 2018.
NED / 10:00
Zagreb-Lokomotiva
20. svibnja 2018.
NED / 10:00
Split-Inter-Zaprešić
20. svibnja 2018.
NED / 10:00
Dinamo-Cibalia
20. svibnja 2018.
NED / 10:00
Slaven Belupo-Hajduk
30. kolo
Izvještaj
27. svibnja 2018.
NED / 10:00
Varaždin-Slaven Belupo
27. svibnja 2018.
NED / 10:00
Hajduk-Dinamo
27. svibnja 2018.
NED / 10:00
Cibalia-Split
27. svibnja 2018.
NED / 10:00
Inter-Zaprešić-Zagreb
27. svibnja 2018.
NED / 10:00
Lokomotiva-Sesvete
27. svibnja 2018.
NED / 10:00
Rijeka-Šibenik s.d.d.
27. svibnja 2018.
NED / 10:00
Osijek-Zadar s.d.d.
27. svibnja 2018.
NED / 10:00
Istra 1961-Solin
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Marsonia4310121+1110
2.HYPO LIMAČ3300152+139
3.Belišće4301137+69
4.HAJDUK422075+28
5.Osijek421193+67
6.NŠM NK Grafičar Vodovod320196+36
7.HNK Vukovar 1991420298+16
8.Slavonija41213305
9.Sloga NG311161+54
10.Graničar4112514-94
11.HNK Željezničar3102711-43
12.HNK Đakovo Croatia4103110-93
13.NAŠK4004210-80
14.Slavija4004522-170


1. kolo
Izvještaj
31. kolovoza 2017.
ČET / 14:30
HNK Đakovo Croatia01Slavonija
02. rujna 2017.
SUB / 09:00
Marsonia40NŠM NK Grafičar Vodovod
02. rujna 2017.
SUB / 09:00
Graničar33HAJDUK
03. rujna 2017.
NED / 09:00
HYPO LIMAČ10Osijek
03. rujna 2017.
NED / 09:00
HNK Vukovar 199140NAŠK
03. rujna 2017.
NED / 09:00
HNK Željezničar24Belišće
03. rujna 2017.
NED / 09:30
Sloga NG60Slavija
2. kolo
Izvještaj
09. rujna 2017.
SUB / 09:00
NŠM NK Grafičar Vodovod32HNK Vukovar 1991
09. rujna 2017.
SUB / 09:00
Osijek00Marsonia
10. rujna 2017.
NED / 09:00
Slavonija00HAJDUK
10. rujna 2017.
NED / 09:00
Belišće40Graničar
10. rujna 2017.
NED / 09:00
NAŠK13HNK Željezničar
10. rujna 2017.
NED / 09:00
Slavija27HYPO LIMAČ
10. rujna 2017.
NED / 09:00
HNK Đakovo Croatia10Sloga NG
3. kolo
Izvještaj
17. rujna 2017.
NED / 09:00
Sloga NG00Slavonija
17. rujna 2017.
NED / 09:00
HYPO LIMAČ70HNK Đakovo Croatia
17. rujna 2017.
NED / 09:00
Marsonia61Slavija
17. rujna 2017.
NED / 09:00
HNK Vukovar 199103Osijek
17. rujna 2017.
NED / 09:00
HNK Željezničar-NŠM NK Grafičar Vodovod
17. rujna 2017.
NED / 09:00
Graničar21NAŠK
17. rujna 2017.
NED / 09:00
HAJDUK32Belišće
4. kolo
Izvještaj
23. rujna 2017.
SUB / 09:00
NŠM NK Grafičar Vodovod60Graničar
24. rujna 2017.
NED / 09:00
Slavonija23Belišće
24. rujna 2017.
NED / 09:00
NAŠK01HAJDUK
24. rujna 2017.
NED / 09:00
Osijek62HNK Željezničar
24. rujna 2017.
NED / 09:00
Slavija23HNK Vukovar 1991
24. rujna 2017.
NED / 09:00
HNK Đakovo Croatia02Marsonia
24. rujna 2017.
NED / 09:00
Sloga NG-HYPO LIMAČ
5. kolo
Izvještaj
01. listopada 2017.
NED / 09:00
HYPO LIMAČ-Slavonija
01. listopada 2017.
NED / 09:00
Marsonia-Sloga NG
01. listopada 2017.
NED / 09:00
HNK Vukovar 1991-HNK Đakovo Croatia
01. listopada 2017.
NED / 09:00
HNK Željezničar-Slavija
01. listopada 2017.
NED / 09:00
Graničar-Osijek
01. listopada 2017.
NED / 09:00
HAJDUK-NŠM NK Grafičar Vodovod
01. listopada 2017.
NED / 09:00
Belišće-NAŠK
6. kolo
Izvještaj
08. listopada 2017.
NED / 09:00
Slavonija-NAŠK
08. listopada 2017.
NED / 09:00
NŠM NK Grafičar Vodovod-Belišće
08. listopada 2017.
NED / 09:00
Osijek-HAJDUK
08. listopada 2017.
NED / 09:00
Slavija-Graničar
08. listopada 2017.
NED / 09:00
HNK Đakovo Croatia-HNK Željezničar
08. listopada 2017.
NED / 09:00
Sloga NG-HNK Vukovar 1991
08. listopada 2017.
NED / 09:00
HYPO LIMAČ-Marsonia
7. kolo
Izvještaj
15. listopada 2017.
NED / 09:00
Marsonia-Slavonija
15. listopada 2017.
NED / 09:00
HNK Vukovar 1991-HYPO LIMAČ
15. listopada 2017.
NED / 09:00
HNK Željezničar-Sloga NG
15. listopada 2017.
NED / 09:00
Graničar-HNK Đakovo Croatia
15. listopada 2017.
NED / 09:00
HAJDUK-Slavija
15. listopada 2017.
NED / 09:00
Belišće-Osijek
15. listopada 2017.
NED / 09:00
NAŠK-NŠM NK Grafičar Vodovod
8. kolo
Izvještaj
22. listopada 2017.
NED / 09:00
Slavonija-NŠM NK Grafičar Vodovod
22. listopada 2017.
NED / 09:00
Osijek-NAŠK
22. listopada 2017.
NED / 09:00
Slavija-Belišće
22. listopada 2017.
NED / 09:00
HNK Đakovo Croatia-HAJDUK
22. listopada 2017.
NED / 09:00
Sloga NG-Graničar
22. listopada 2017.
NED / 09:00
HYPO LIMAČ-HNK Željezničar
22. listopada 2017.
NED / 09:00
Marsonia-HNK Vukovar 1991
9. kolo
Izvještaj
29. listopada 2017.
NED / 09:00
HNK Vukovar 1991-Slavonija
29. listopada 2017.
NED / 09:00
HNK Željezničar-Marsonia
29. listopada 2017.
NED / 09:00
Graničar-HYPO LIMAČ
29. listopada 2017.
NED / 09:00
HAJDUK-Sloga NG
29. listopada 2017.
NED / 09:00
Belišće-HNK Đakovo Croatia
29. listopada 2017.
NED / 09:00
NAŠK-Slavija
29. listopada 2017.
NED / 09:00
NŠM NK Grafičar Vodovod-Osijek
10. kolo
Izvještaj
05. studenog 2017.
NED / 09:00
Slavonija-Osijek
05. studenog 2017.
NED / 09:00
Slavija-NŠM NK Grafičar Vodovod
05. studenog 2017.
NED / 09:00
HNK Đakovo Croatia-NAŠK
05. studenog 2017.
NED / 09:00
Sloga NG-Belišće
05. studenog 2017.
NED / 09:00
HYPO LIMAČ-HAJDUK
05. studenog 2017.
NED / 09:00
Marsonia-Graničar
05. studenog 2017.
NED / 09:00
HNK Vukovar 1991-HNK Željezničar
11. kolo
Izvještaj
12. studenog 2017.
NED / 09:00
HNK Željezničar-Slavonija
12. studenog 2017.
NED / 09:00
Graničar-HNK Vukovar 1991
12. studenog 2017.
NED / 09:00
HAJDUK-Marsonia
12. studenog 2017.
NED / 09:00
Belišće-HYPO LIMAČ
12. studenog 2017.
NED / 09:00
NAŠK-Sloga NG
12. studenog 2017.
NED / 09:00
NŠM NK Grafičar Vodovod-HNK Đakovo Croatia
12. studenog 2017.
NED / 09:00
Osijek-Slavija
12. kolo
Izvještaj
19. studenog 2017.
NED / 09:00
Slavonija-Slavija
19. studenog 2017.
NED / 09:00
HNK Đakovo Croatia-Osijek
19. studenog 2017.
NED / 09:00
Sloga NG-NŠM NK Grafičar Vodovod
19. studenog 2017.
NED / 09:00
HYPO LIMAČ-NAŠK
19. studenog 2017.
NED / 09:00
Marsonia-Belišće
19. studenog 2017.
NED / 09:00
HNK Vukovar 1991-HAJDUK
19. studenog 2017.
NED / 09:00
HNK Željezničar-Graničar
13. kolo
Izvještaj
26. studenog 2017.
NED / 09:00
Graničar-Slavonija
26. studenog 2017.
NED / 09:00
HAJDUK-HNK Željezničar
26. studenog 2017.
NED / 09:00
Belišće-HNK Vukovar 1991
26. studenog 2017.
NED / 09:00
NAŠK-Marsonia
26. studenog 2017.
NED / 09:00
NŠM NK Grafičar Vodovod-HYPO LIMAČ
26. studenog 2017.
NED / 09:00
Osijek-Sloga NG
26. studenog 2017.
NED / 09:00
Slavija-HNK Đakovo Croatia
14. kolo
Izvještaj
-Slavonija-HNK Đakovo Croatia
-Slavija-Sloga NG
-Osijek-HYPO LIMAČ
-NŠM NK Grafičar Vodovod-Marsonia
-NAŠK-HNK Vukovar 1991
-Belišće-HNK Željezničar
-HAJDUK-Graničar
15. kolo
Izvještaj
-HAJDUK-Slavonija
-Graničar-Belišće
-HNK Željezničar-NAŠK
-HNK Vukovar 1991-NŠM NK Grafičar Vodovod
-Marsonia-Osijek
-HYPO LIMAČ-Slavija
-Sloga NG-HNK Đakovo Croatia
16. kolo
Izvještaj
-Slavonija-Sloga NG
-HNK Đakovo Croatia-HYPO LIMAČ
-Slavija-Marsonia
-Osijek-HNK Vukovar 1991
-NŠM NK Grafičar Vodovod-HNK Željezničar
-NAŠK-Graničar
-Belišće-HAJDUK
17. kolo
Izvještaj
-Belišće-Slavonija
-HAJDUK-NAŠK
-Graničar-NŠM NK Grafičar Vodovod
-HNK Željezničar-Osijek
-HNK Vukovar 1991-Slavija
-Marsonia-HNK Đakovo Croatia
-HYPO LIMAČ-Sloga NG
18. kolo
Izvještaj
-Slavonija-HYPO LIMAČ
-Sloga NG-Marsonia
-HNK Đakovo Croatia-HNK Vukovar 1991
-Slavija-HNK Željezničar
-Osijek-Graničar
-NŠM NK Grafičar Vodovod-HAJDUK
-NAŠK-Belišće
19. kolo
Izvještaj
-NAŠK-Slavonija
-Belišće-NŠM NK Grafičar Vodovod
-HAJDUK-Osijek
-Graničar-Slavija
-HNK Željezničar-HNK Đakovo Croatia
-HNK Vukovar 1991-Sloga NG
-Marsonia-HYPO LIMAČ
20. kolo
Izvještaj
-Slavonija-Marsonia
-HYPO LIMAČ-HNK Vukovar 1991
-Sloga NG-HNK Željezničar
-HNK Đakovo Croatia-Graničar
-Slavija-HAJDUK
-Osijek-Belišće
-NŠM NK Grafičar Vodovod-NAŠK
21. kolo
Izvještaj
-NŠM NK Grafičar Vodovod-Slavonija
-NAŠK-Osijek
-Belišće-Slavija
-HAJDUK-HNK Đakovo Croatia
-Graničar-Sloga NG
-HNK Željezničar-HYPO LIMAČ
-HNK Vukovar 1991-Marsonia
22. kolo
Izvještaj
-Slavonija-HNK Vukovar 1991
-Marsonia-HNK Željezničar
-HYPO LIMAČ-Graničar
-Sloga NG-HAJDUK
-HNK Đakovo Croatia-Belišće
-Slavija-NAŠK
-Osijek-NŠM NK Grafičar Vodovod
23. kolo
Izvještaj
-Osijek-Slavonija
-NŠM NK Grafičar Vodovod-Slavija
-NAŠK-HNK Đakovo Croatia
-Belišće-Sloga NG
-HAJDUK-HYPO LIMAČ
-Graničar-Marsonia
-HNK Željezničar-HNK Vukovar 1991
24. kolo
Izvještaj
-Slavonija-HNK Željezničar
-HNK Vukovar 1991-Graničar
-Marsonia-HAJDUK
-HYPO LIMAČ-Belišće
-Sloga NG-NAŠK
-HNK Đakovo Croatia-NŠM NK Grafičar Vodovod
-Slavija-Osijek
25. kolo
Izvještaj
-Slavija-Slavonija
-Osijek-HNK Đakovo Croatia
-NŠM NK Grafičar Vodovod-Sloga NG
-NAŠK-HYPO LIMAČ
-Belišće-Marsonia
-HAJDUK-HNK Vukovar 1991
-Graničar-HNK Željezničar
26. kolo
Izvještaj
-Slavonija-Graničar
-HNK Željezničar-HAJDUK
-HNK Vukovar 1991-Belišće
-Marsonia-NAŠK
-HYPO LIMAČ-NŠM NK Grafičar Vodovod
-Sloga NG-Osijek
-HNK Đakovo Croatia-Slavija
11 golova
Bartol Barišić
9 golova
Roko Šimić
8 golova
Mateo Plehan, Moreno Vušković
7 golova
Vukan Rakić, Ivan Šaranić
6 golova
Noel Bilić, Leonardo Petrović, Rocco Rakovac, Bruno Sinković
5 golova
Ivan Laća, Andrej Moric, Duje Škugor
4 gola
Ante Crnac, Marko Josip Čavara, Ivan Ćubelić, Mihael Dujmović, Luka Išlić, Tin Polić, Borna Rendulić, Dorian Vuković
3 gola
Alen Bartolić, Luka Bede, Niko Čuljak, Tomislav Duvnjak, Domagoj Džoić, Matej Golić, Mateo Marčetić, Karlo Morovičanin, Leo Subotić
2 gola
Josip Buzov, Dario Ćato, Filip Damjanović, Luka Dorić, Dorian Houdek, Mateo Ivanešić, Alen Kamenicki, Viktor Kanižaj, Alojzije Roko Krušlin, Mateo Lisica, Jakov Malovčak, Antonio Martinjaš, Vito Matijević, Matija Mendelski, Mateo Mendeš, Petar Mihelić, Marko Milošević, Marino Primožić, Tomo Razum, Stipe Silov, Rafael Luka Stojanović, Ivan Sučić, Leon Šantek, Stjepan Tomašević, Mateo Tomić, Julian Tornato, TONY TRNKA
1 gol
David Arapović, Dominik Ban, Bruno Batistić, Martin Baturina, Duje Berković, Luka Bosiljevac, Lukas Buić, Bruno Bujan, Josip Bušić, Fran Cili, Luka Conjar, Ivan Cvijanović, David Čondrić, Fran Čuljak, Ivan Didović, Lazar Dragaš, Lovro Dragun, Ivan Frigan, Luka Gajski, Benjamin Gibanjek, Luka Grgić, Fran Hazenauer, Luka Hočevar, Fabio Horaček, Šimun Jagić, Antonio Jakir, Toni Jurišić, Fran Jurkić, Ivano Kelava, Dino Krivić, Vanja Kulenović, Tin Kuprešak, Matijas Lazarić, Elvis Letaj, Dražen Lozić, Leon Marković, Ante Matanović, Antonio Maurić, Niko Mihalinec, Kristian Mihovilović, Mihael Miličević, Filip milić, Luka Milosavljević, Dino Musulin, Fabijan Nikić, Domagoj Novak, Mateo Ostović, Tomislav Osuski, Patrick Pejić, Daniel Perči, Filip Piperković, Andrija Potrebica, Toni Radović, Niko Rak, Mislav Romanović, Karlo Savi, Dominik Simčić, Marko Soldan, Josip Stokić, Dorijan Šafar, Andrej Šebetić, Matteo Štuc, Petar Tankosić, Massimo Terlević, Marlo Turk, Ivan Verhas, Matej Zetović, Josip Župan

HT Prva liga

1.Dinamo10+1826
2.Rijeka10+1622
3.Hajduk10+517
4.Osijek9+516
5.Slaven Belupo10-312
6.Lokomotiva10-311
7.Inter-Zaprešić10-611
8.Cibalia10-129
9.Istra 196110-86
10.Rudeš9-126

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 10. kolo

Rudeš - Osijek

Stadion NK Zagreb, 25.09.2017. 18:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 9. kolo

Slaven Belupo - Osijek 1:1

Gradski stadion Koprivnica, 16.09.2017. 17:00