NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Početnici

Početnici

  • Igrači
  • Početnici - 1. KLM
  • Početnici II - 2. KLM
  • Strijelci

Vratari

  • Dominik Damjanović

    Dominik
    Damjanović

    Rođen: 27.03.2007.

Braniči

  • Šimun Begović

    Šimun
    Begović

    Rođen: 20.01.2007.

  • Noa Bilić

    Noa
    Bilić

    Rođen: 01.09.2007.

  • Petar Ignjić

    Petar
    Ignjić

    Rođen: 24.02.2006.

  • Ivano Kolarik

    Ivano
    Kolarik

    Rođen: 20.05.2007.

Vezni igrači

  • Patrik Jerković

    Patrik
    Jerković

    Rođen: 21.08.2007.

  • Filip Leko

    Filip
    Leko

    Rođen: 20.06.2007.

  • Fran Majdenić

    Fran
    Majdenić

    Rođen: 04.01.2007.

  • Dino Oross

    Dino
    Oross

    Rođen: 12.05.2006.

  • Roko Rupčić

    Roko
    Rupčić

    Rođen: 19.09.2007.

  • Andrija Tomić

    Andrija
    Tomić

    Rođen: 15.05.2007.

Napadači

  • Ivan Barić

    Ivan
    Barić

    Rođen: 10.01.2007.

  • Ante Grgić

    Ante
    Grgić

    Rođen: 11.08.2007.

  • Leon Omerović

    Leon
    Omerović

    Rođen: 11.12.2007.

  • Roko Vučemilović Šimunović

    Roko
    Vučemilović Šimunović

    Rođen: 18.09.2007.

#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.HNK Đakovo Croatia 24400332+3112
2.HNK Đakovo Croatia4301373+349
3.Osijek3300282+269
4.Jedinstvo4301264+229
5.HYPO LIMAČ4202248+166
6.Belišće4202108+26
7.Čepin320158-36
8.NŠM NK Grafičar Vodovod4202817-96
9.NAŠK4103932-233
10.Valpovka Valpovo4013128-271
11.Olimpija4013332-291
12.Višnjevac4004646-400


1. kolo
Izvještaj
02. rujna 2017.
SUB / 09:45
NŠM NK Grafičar Vodovod07HYPO LIMAČ
03. rujna 2017.
NED / 09:45
HNK Đakovo Croatia250Olimpija
03. rujna 2017.
NED / 09:45
Belišće03Jedinstvo
03. rujna 2017.
NED / 09:45
NAŠK92Višnjevac
03. rujna 2017.
NED / 09:45
Osijek-Čepin
03. rujna 2017.
NED / 09:45
HNK Đakovo Croatia 2100Valpovka Valpovo
2. kolo
Izvještaj
09. rujna 2017.
SUB / 09:00
Višnjevac35NŠM NK Grafičar Vodovod
09. rujna 2017.
SUB / 09:45
Čepin07HNK Đakovo Croatia 2
10. rujna 2017.
NED / 09:45
Olimpija11Valpovka Valpovo
10. rujna 2017.
NED / 09:45
HYPO LIMAČ14Osijek
10. rujna 2017.
NED / 09:45
Jedinstvo160NAŠK
10. rujna 2017.
NED / 09:45
HNK Đakovo Croatia40Belišće
3. kolo
Izvještaj
16. rujna 2017.
SUB / 09:45
Osijek200Višnjevac
16. rujna 2017.
SUB / 09:45
HNK Đakovo Croatia 241HYPO LIMAČ
16. rujna 2017.
SUB / 09:45
Valpovka Valpovo02Čepin
16. rujna 2017.
SUB / 11:30
NŠM NK Grafičar Vodovod06Jedinstvo
17. rujna 2017.
NED / 09:45
Belišće31Olimpija
17. rujna 2017.
NED / 09:45
NAŠK07HNK Đakovo Croatia
4. kolo
Izvještaj
19. rujna 2017.
UTO / 16:00
Jedinstvo14Osijek
23. rujna 2017.
SUB / 09:45
Olimpija13Čepin
24. rujna 2017.
NED / 09:00
Višnjevac112HNK Đakovo Croatia 2
24. rujna 2017.
NED / 09:45
HYPO LIMAČ150Valpovka Valpovo
24. rujna 2017.
NED / 09:45
HNK Đakovo Croatia13NŠM NK Grafičar Vodovod
24. rujna 2017.
NED / 09:45
Belišće70NAŠK
5. kolo
Izvještaj
01. listopada 2017.
NED / 09:45
NAŠK-Olimpija
01. listopada 2017.
NED / 09:45
NŠM NK Grafičar Vodovod-Belišće
01. listopada 2017.
NED / 09:45
Osijek-HNK Đakovo Croatia
01. listopada 2017.
NED / 09:45
HNK Đakovo Croatia 2-Jedinstvo
01. listopada 2017.
NED / 09:45
Valpovka Valpovo-Višnjevac
01. listopada 2017.
NED / 09:45
Čepin-HYPO LIMAČ
6. kolo
Izvještaj
08. listopada 2017.
NED / 09:45
Olimpija-HYPO LIMAČ
08. listopada 2017.
NED / 09:45
Višnjevac-Čepin
08. listopada 2017.
NED / 09:45
Jedinstvo-Valpovka Valpovo
08. listopada 2017.
NED / 09:45
HNK Đakovo Croatia-HNK Đakovo Croatia 2
08. listopada 2017.
NED / 09:45
Belišće-Osijek
08. listopada 2017.
NED / 09:45
NAŠK-NŠM NK Grafičar Vodovod
7. kolo
Izvještaj
15. listopada 2017.
NED / 09:45
NŠM NK Grafičar Vodovod-Olimpija
15. listopada 2017.
NED / 09:45
Osijek-NAŠK
15. listopada 2017.
NED / 09:45
HNK Đakovo Croatia 2-Belišće
15. listopada 2017.
NED / 09:45
Valpovka Valpovo-HNK Đakovo Croatia
15. listopada 2017.
NED / 09:45
Čepin-Jedinstvo
15. listopada 2017.
NED / 09:45
HYPO LIMAČ-Višnjevac
8. kolo
Izvještaj
22. listopada 2017.
NED / 09:45
Olimpija-Višnjevac
22. listopada 2017.
NED / 09:45
Jedinstvo-HYPO LIMAČ
22. listopada 2017.
NED / 09:45
HNK Đakovo Croatia-Čepin
22. listopada 2017.
NED / 09:45
Belišće-Valpovka Valpovo
22. listopada 2017.
NED / 09:45
NAŠK-HNK Đakovo Croatia 2
22. listopada 2017.
NED / 09:45
NŠM NK Grafičar Vodovod-Osijek
9. kolo
Izvještaj
29. listopada 2017.
NED / 09:45
Osijek-Olimpija
29. listopada 2017.
NED / 09:45
HNK Đakovo Croatia 2-NŠM NK Grafičar Vodovod
29. listopada 2017.
NED / 09:45
Valpovka Valpovo-NAŠK
29. listopada 2017.
NED / 09:45
Čepin-Belišće
29. listopada 2017.
NED / 09:45
HYPO LIMAČ-HNK Đakovo Croatia
29. listopada 2017.
NED / 09:45
Višnjevac-Jedinstvo
10. kolo
Izvještaj
05. studenog 2017.
NED / 09:45
Olimpija-Jedinstvo
05. studenog 2017.
NED / 09:45
HNK Đakovo Croatia-Višnjevac
05. studenog 2017.
NED / 09:45
Belišće-HYPO LIMAČ
05. studenog 2017.
NED / 09:45
NAŠK-Čepin
05. studenog 2017.
NED / 09:45
NŠM NK Grafičar Vodovod-Valpovka Valpovo
05. studenog 2017.
NED / 09:45
Osijek-HNK Đakovo Croatia 2
11. kolo
Izvještaj
12. studenog 2017.
NED / 09:45
HNK Đakovo Croatia 2-Olimpija
12. studenog 2017.
NED / 09:45
Valpovka Valpovo-Osijek
12. studenog 2017.
NED / 09:45
Čepin-NŠM NK Grafičar Vodovod
12. studenog 2017.
NED / 09:45
HYPO LIMAČ-NAŠK
12. studenog 2017.
NED / 09:45
Višnjevac-Belišće
12. studenog 2017.
NED / 09:45
Jedinstvo-HNK Đakovo Croatia
12. kolo
Izvještaj
-Olimpija-HNK Đakovo Croatia
-Jedinstvo-Belišće
-Višnjevac-NAŠK
-HYPO LIMAČ-NŠM NK Grafičar Vodovod
-Čepin-Osijek
-Valpovka Valpovo-HNK Đakovo Croatia 2
13. kolo
Izvještaj
-Valpovka Valpovo-Olimpija
-HNK Đakovo Croatia 2-Čepin
-Osijek-HYPO LIMAČ
-NŠM NK Grafičar Vodovod-Višnjevac
-NAŠK-Jedinstvo
-Belišće-HNK Đakovo Croatia
14. kolo
Izvještaj
-Olimpija-Belišće
-HNK Đakovo Croatia-NAŠK
-Jedinstvo-NŠM NK Grafičar Vodovod
-Višnjevac-Osijek
-HYPO LIMAČ-HNK Đakovo Croatia 2
-Čepin-Valpovka Valpovo
15. kolo
Izvještaj
-Čepin-Olimpija
-Valpovka Valpovo-HYPO LIMAČ
-HNK Đakovo Croatia 2-Višnjevac
-Osijek-Jedinstvo
-NŠM NK Grafičar Vodovod-HNK Đakovo Croatia
-NAŠK-Belišće
16. kolo
Izvještaj
-Olimpija-NAŠK
-Belišće-NŠM NK Grafičar Vodovod
-HNK Đakovo Croatia-Osijek
-Jedinstvo-HNK Đakovo Croatia 2
-Višnjevac-Valpovka Valpovo
-HYPO LIMAČ-Čepin
17. kolo
Izvještaj
-HYPO LIMAČ-Olimpija
-Čepin-Višnjevac
-Valpovka Valpovo-Jedinstvo
-HNK Đakovo Croatia 2-HNK Đakovo Croatia
-Osijek-Belišće
-NŠM NK Grafičar Vodovod-NAŠK
18. kolo
Izvještaj
-Olimpija-NŠM NK Grafičar Vodovod
-NAŠK-Osijek
-Belišće-HNK Đakovo Croatia 2
-HNK Đakovo Croatia-Valpovka Valpovo
-Jedinstvo-Čepin
-Višnjevac-HYPO LIMAČ
19. kolo
Izvještaj
-Višnjevac-Olimpija
-HYPO LIMAČ-Jedinstvo
-Čepin-HNK Đakovo Croatia
-Valpovka Valpovo-Belišće
-HNK Đakovo Croatia 2-NAŠK
-Osijek-NŠM NK Grafičar Vodovod
20. kolo
Izvještaj
-Olimpija-Osijek
-NŠM NK Grafičar Vodovod-HNK Đakovo Croatia 2
-NAŠK-Valpovka Valpovo
-Belišće-Čepin
-HNK Đakovo Croatia-HYPO LIMAČ
-Jedinstvo-Višnjevac
21. kolo
Izvještaj
-Jedinstvo-Olimpija
-Višnjevac-HNK Đakovo Croatia
-HYPO LIMAČ-Belišće
-Čepin-NAŠK
-Valpovka Valpovo-NŠM NK Grafičar Vodovod
-HNK Đakovo Croatia 2-Osijek
22. kolo
Izvještaj
-Olimpija-HNK Đakovo Croatia 2
-Osijek-Valpovka Valpovo
-NŠM NK Grafičar Vodovod-Čepin
-NAŠK-HYPO LIMAČ
-Belišće-Višnjevac
-HNK Đakovo Croatia-Jedinstvo
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Osijek3300340+349
2.HYPO LIMAČ II3210216+157
3.HNK Bilje3210196+137
4.BSK Termia3210199+107
5.Darda4211161607
6.Osijek4112914-54
7.Slavonac21017703
8.FEŠK3012214-121
9.Šokadija00000000
10.BSK3003521-160
11.LIV 1949 Vladislavci4004544-390


1. kolo
Izvještaj
02. rujna 2017.
SUB / 09:45
Osijek34Darda
03. rujna 2017.
NED / 09:45
BSK Termia84LIV 1949 Vladislavci
03. rujna 2017.
NED / 09:45
HYPO LIMAČ II-BSK
03. rujna 2017.
NED / 09:45
Slavonac-FEŠK
03. rujna 2017.
NED / 09:45
HNK Bilje-Osijek
2. kolo
Izvještaj
09. rujna 2017.
SUB / 09:45
FEŠK11Osijek
10. rujna 2017.
NED / 09:45
LIV 1949 Vladislavci016Osijek
10. rujna 2017.
NED / 09:45
Darda55HNK Bilje
10. rujna 2017.
NED / 09:45
BSK36Slavonac
10. rujna 2017.
NED / 09:45
BSK Termia44HYPO LIMAČ II
3. kolo
Izvještaj
16. rujna 2017.
SUB / 09:45
Osijek42BSK
17. rujna 2017.
NED / 09:45
HYPO LIMAČ II131LIV 1949 Vladislavci
17. rujna 2017.
NED / 09:45
Slavonac-BSK Termia
17. rujna 2017.
NED / 09:45
HNK Bilje31FEŠK
17. rujna 2017.
NED / 09:45
Osijek80Darda
4. kolo
Izvještaj
23. rujna 2017.
SUB / 09:45
FEŠK010Osijek
24. rujna 2017.
NED / 09:45
LIV 1949 Vladislavci07Darda
24. rujna 2017.
NED / 09:45
BSK011HNK Bilje
24. rujna 2017.
NED / 09:45
BSK Termia71Osijek
24. rujna 2017.
NED / 09:45
HYPO LIMAČ II41Slavonac
5. kolo
Izvještaj
01. listopada 2017.
NED / 09:45
Slavonac-LIV 1949 Vladislavci
01. listopada 2017.
NED / 09:45
Osijek-HYPO LIMAČ II
01. listopada 2017.
NED / 09:45
HNK Bilje-BSK Termia
01. listopada 2017.
NED / 09:45
Osijek-BSK
01. listopada 2017.
NED / 09:45
Darda-FEŠK
6. kolo
Izvještaj
08. listopada 2017.
NED / 09:45
LIV 1949 Vladislavci-FEŠK
08. listopada 2017.
NED / 09:45
BSK-Darda
08. listopada 2017.
NED / 09:45
BSK Termia-Osijek
08. listopada 2017.
NED / 09:45
HYPO LIMAČ II-HNK Bilje
08. listopada 2017.
NED / 09:45
Slavonac-Osijek
7. kolo
Izvještaj
15. listopada 2017.
NED / 09:45
Osijek-LIV 1949 Vladislavci
15. listopada 2017.
NED / 09:45
HNK Bilje-Slavonac
15. listopada 2017.
NED / 09:45
Osijek-HYPO LIMAČ II
15. listopada 2017.
NED / 09:45
Darda-BSK Termia
15. listopada 2017.
NED / 09:45
FEŠK-BSK
8. kolo
Izvještaj
22. listopada 2017.
NED / 09:45
LIV 1949 Vladislavci-BSK
22. listopada 2017.
NED / 09:45
BSK Termia-FEŠK
22. listopada 2017.
NED / 09:45
HYPO LIMAČ II-Darda
22. listopada 2017.
NED / 09:45
Slavonac-Osijek
22. listopada 2017.
NED / 09:45
Osijek-HNK Bilje
9. kolo
Izvještaj
29. listopada 2017.
NED / 09:45
HNK Bilje-LIV 1949 Vladislavci
29. listopada 2017.
NED / 09:45
Osijek-Osijek
29. listopada 2017.
NED / 09:45
Darda-Slavonac
29. listopada 2017.
NED / 09:45
FEŠK-HYPO LIMAČ II
29. listopada 2017.
NED / 09:45
BSK-BSK Termia
10. kolo
Izvještaj
-LIV 1949 Vladislavci-BSK Termia
-BSK-HYPO LIMAČ II
-FEŠK-Slavonac
-Darda-Osijek
-Osijek-HNK Bilje
11. kolo
Izvještaj
-Osijek-LIV 1949 Vladislavci
-HNK Bilje-Darda
-Osijek-FEŠK
-Slavonac-BSK
-HYPO LIMAČ II-BSK Termia
12. kolo
Izvještaj
-LIV 1949 Vladislavci-HYPO LIMAČ II
-BSK Termia-Slavonac
-BSK-Osijek
-FEŠK-HNK Bilje
-Darda-Osijek
13. kolo
Izvještaj
-Darda-LIV 1949 Vladislavci
-Osijek-FEŠK
-HNK Bilje-BSK
-Osijek-BSK Termia
-Slavonac-HYPO LIMAČ II
14. kolo
Izvještaj
-LIV 1949 Vladislavci-Slavonac
-HYPO LIMAČ II-Osijek
-BSK Termia-HNK Bilje
-BSK-Osijek
-FEŠK-Darda
15. kolo
Izvještaj
-FEŠK-LIV 1949 Vladislavci
-Darda-BSK
-Osijek-BSK Termia
-HNK Bilje-HYPO LIMAČ II
-Osijek-Slavonac
16. kolo
Izvještaj
-LIV 1949 Vladislavci-Osijek
-Slavonac-HNK Bilje
-HYPO LIMAČ II-Osijek
-BSK Termia-Darda
-BSK-FEŠK
17. kolo
Izvještaj
-BSK-LIV 1949 Vladislavci
-FEŠK-BSK Termia
-Darda-HYPO LIMAČ II
-Osijek-Slavonac
-HNK Bilje-Osijek
18. kolo
Izvještaj
-LIV 1949 Vladislavci-HNK Bilje
-Osijek-Osijek
-Slavonac-Darda
-HYPO LIMAČ II-FEŠK
-BSK Termia-BSK
18 golova
Ante Grgić
14 golova
Ivan Barić
11 golova
Luka Krstić
9 golova
Noa Tomesić, Marin Zorić
8 golova
Marko Čečura, David Mandić
7 golova
Lovro Jukić, Ivano Kelava, Josip Rakušić
6 golova
Ivan Eđed, Roko Rupčić, Ivano Vrtarić
5 golova
Nikola Dražić, Niko Jaman, Mak Moslavac
4 gola
Noa Bilić, David Bošnjak, Antonio Jagušić, Fran Majdenić, Filip Rogulić, Niko Sučić, Matej Vuković
3 gola
Dominik Antolović, Šimun Begović, Marko Birovljević, Matej Dorušak, Patrik Grabar, Domagoj Grejza, Adriano Jozić, Mateo Kečkeš, Patrik Nemet, Karlo Smolčić, Fran Spreitzer, Andrija Tomić, Luka Veselinović
2 gola
Mateo Bašić, Luka Ižaković, Dražen Jaman, Stjepan Jančikić, Patrik Jerković, Filip Kovačević, Karlo Kozić, Ivano Marić, Luka Palić, Luka Penava, Ivan Puhanić, Gabrijel Sporiš, Endi Vinogradac, Tin Vragolović, Roko Vučemilović Šimunović, Jakov Vukušić
1 gol
Ivano Ajhorn, Vinko Ancić, Maks Andrušić, Matej Antičević, Ivan Bakota, Ivor Begović, Valentino Bibić, Sven Bogdan, Patrik Budišić, Danijel Čelar, Nino Dorkić, Jan Farkaš, Matej Gagulić, Edi Grđan, Roko Ivić, Adrijan Janković, Jona Ježić, Karlo Katić, Matej Kisegi, Fran Klemen, Gabrijel Kljajić, Tomislav Knežević, Roko Kolak, Dario Kolar, Leon Kovačević, Matej Kovačević, Gabrijel Krajnović, Marko Lehki, Filip Leko, Matej Marošević, Luka Mikić, David Milišić Zečević, Ivan Novak, Leon Omerović, Tomislav Pandurević, Petar Perić, Lovro Piplica, Bruno Rešetar, Luka Torčić, Hrvoje Tramišak, Zvonimir Udovčić, ANTE UREMOVIĆ, Leon Vrajić, Ivano Vuković

HT Prva liga

1.Dinamo10+1826
2.Rijeka10+1622
3.Hajduk10+517
4.Osijek9+516
5.Slaven Belupo10-312
6.Lokomotiva10-311
7.Inter-Zaprešić10-611
8.Cibalia10-129
9.Istra 196110-86
10.Rudeš9-126

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 10. kolo

Rudeš - Osijek

Stadion NK Zagreb, 25.09.2017. 18:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 9. kolo

Slaven Belupo - Osijek 1:1

Gradski stadion Koprivnica, 16.09.2017. 17:00