NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Predpočetnici

Predpočetnici

  • Igrači
  • Predpočetnici - 1. KLM
  • Strijelci

Vratari

  • Ivan Božić

    Ivan
    Božić

    Rođen: 10.02.2008.

  • Niko Ivanković

    Niko
    Ivanković

    Rođen: 03.12.2008.

Braniči

  • Ivan BENAKOVIĆ

    Ivan
    BENAKOVIĆ

    Rođen: 30.04.2008.

  • Leon Betlehem

    Leon
    Betlehem

    Rođen: 15.06.2008.

  • Veljko Bogojević

    Veljko
    Bogojević

    Rođen: 01.12.2008.

  • Petar Pejić

    Petar
    Pejić

    Rođen: 09.02.2008.

Vezni igrači

  • Davor Bertić

    Davor
    Bertić

    Rođen: 09.01.2008.

  • Luka Ižaković

    Luka
    Ižaković

    Rođen: 30.11.2008.

  • Ivan Korman

    Ivan
    Korman

    Rođen: 25.08.2008.

  • Mislav Kralj

    Mislav
    Kralj

    Rođen: 14.02.2008.

  • Borna Mrkonjić

    Borna
    Mrkonjić

    Rođen: 24.06.2008.

  • Marino Perković

    Marino
    Perković

    Rođen: 23.03.2008.

Napadači

  • Matija Božić

    Matija
    Božić

    Rođen: 22.03.2008.

  • Matej Gagulić

    Matej
    Gagulić

    Rođen: 30.04.2008.

  • Gabriel Matić

    Gabriel
    Matić

    Rođen: 21.04.2008.

#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Jedinstvo109101086+10228
2.Osijek98101056+9925
3.HYPO LIMAČ107037824+5421
4.HNK Đakovo Croatia 297028940+4921
5.HNK Đakovo Croatia107037538+3721
6.Belišće95045529+2615
7.Valpovka Valpovo114073051-2112
8.NŠM NK Grafičar Vodovod103073977-389
9.Višnjevac102082067-476
10.NAŠK1020816107-916
11.Čepin2002019-190
12.Olimpija1000101152-1510


1. kolo
Izvještaj
31. kolovoza 2017.
ČET / 18:00
Olimpija013HNK Đakovo Croatia
01. rujna 2017.
PET / 17:00
Jedinstvo30Belišće
02. rujna 2017.
SUB / 11:00
Valpovka Valpovo29HNK Đakovo Croatia 2
02. rujna 2017.
SUB / 11:00
Čepin-Osijek
02. rujna 2017.
SUB / 11:00
HYPO LIMAČ72NŠM NK Grafičar Vodovod
03. rujna 2017.
NED / 10:00
Višnjevac40NAŠK
2. kolo
Izvještaj
09. rujna 2017.
SUB / 11:00
HNK Đakovo Croatia 2147HNK Đakovo Croatia
09. rujna 2017.
SUB / 11:00
Belišće150Olimpija
09. rujna 2017.
SUB / 11:00
NAŠK112Jedinstvo
09. rujna 2017.
SUB / 11:00
NŠM NK Grafičar Vodovod71Višnjevac
09. rujna 2017.
SUB / 11:00
Osijek81HYPO LIMAČ
09. rujna 2017.
SUB / 11:00
Valpovka Valpovo60Čepin
3. kolo
Izvještaj
16. rujna 2017.
SUB / 10:00
Višnjevac018Osijek
16. rujna 2017.
SUB / 11:00
Čepin013HNK Đakovo Croatia 2
16. rujna 2017.
SUB / 11:00
Olimpija06NAŠK
16. rujna 2017.
SUB / 11:00
HNK Đakovo Croatia103Belišće
16. rujna 2017.
SUB / 17:00
HYPO LIMAČ80Valpovka Valpovo
17. rujna 2017.
NED / 10:30
Jedinstvo170NŠM NK Grafičar Vodovod
4. kolo
Izvještaj
20. rujna 2017.
SRI / 19:00
Osijek11Jedinstvo
23. rujna 2017.
SUB / 11:00
HNK Đakovo Croatia 2-Belišće
23. rujna 2017.
SUB / 11:00
NAŠK119HNK Đakovo Croatia
23. rujna 2017.
SUB / 11:00
Valpovka Valpovo51Višnjevac
23. rujna 2017.
SUB / 11:00
Čepin-HYPO LIMAČ
24. rujna 2017.
NED / 11:00
NŠM NK Grafičar Vodovod90Olimpija
5. kolo
Izvještaj
30. rujna 2017.
SUB / 11:00
HYPO LIMAČ75HNK Đakovo Croatia 2
30. rujna 2017.
SUB / 11:00
Olimpija024Osijek
30. rujna 2017.
SUB / 11:00
HNK Đakovo Croatia142NŠM NK Grafičar Vodovod
30. rujna 2017.
SUB / 11:00
Belišće151NAŠK
01. listopada 2017.
NED / 10:00
Višnjevac-Čepin
01. listopada 2017.
NED / 11:00
Jedinstvo80Valpovka Valpovo
6. kolo
Izvještaj
05. listopada 2017.
ČET / 21:00
Osijek71HNK Đakovo Croatia
07. listopada 2017.
SUB / 11:00
HNK Đakovo Croatia 2152NAŠK
07. listopada 2017.
SUB / 11:00
NŠM NK Grafičar Vodovod210Belišće
07. listopada 2017.
SUB / 11:00
Valpovka Valpovo120Olimpija
07. listopada 2017.
SUB / 11:00
Čepin-Jedinstvo
07. listopada 2017.
SUB / 11:00
HYPO LIMAČ70Višnjevac
7. kolo
Izvještaj
14. listopada 2017.
SUB / 09:00
Višnjevac37HNK Đakovo Croatia 2
14. listopada 2017.
SUB / 11:00
Olimpija-Čepin
14. listopada 2017.
SUB / 11:00
HNK Đakovo Croatia51Valpovka Valpovo
14. listopada 2017.
SUB / 11:00
Belišće36Osijek
14. listopada 2017.
SUB / 11:00
NAŠK212NŠM NK Grafičar Vodovod
15. listopada 2017.
NED / 10:00
Jedinstvo53HYPO LIMAČ
8. kolo
Izvještaj
18. listopada 2017.
SRI / 20:00
Osijek130NAŠK
21. listopada 2017.
SUB / 11:00
HNK Đakovo Croatia 274NŠM NK Grafičar Vodovod
21. listopada 2017.
SUB / 11:00
Valpovka Valpovo04Belišće
21. listopada 2017.
SUB / 11:00
Čepin-HNK Đakovo Croatia
21. listopada 2017.
SUB / 11:00
Višnjevac016Jedinstvo
21. listopada 2017.
SUB / 16:00
HYPO LIMAČ220Olimpija
9. kolo
Izvještaj
28. listopada 2017.
SUB / 09:00
Olimpija09Višnjevac
28. listopada 2017.
SUB / 11:00
HNK Đakovo Croatia32HYPO LIMAČ
28. listopada 2017.
SUB / 11:00
Belišće-Čepin
28. listopada 2017.
SUB / 11:00
NAŠK31Valpovka Valpovo
28. listopada 2017.
SUB / 14:00
NŠM NK Grafičar Vodovod016Osijek
29. listopada 2017.
NED / 09:00
Jedinstvo141HNK Đakovo Croatia 2
10. kolo
Izvještaj
04. studenog 2017.
SUB / 09:00
Jedinstvo240Olimpija
04. studenog 2017.
SUB / 11:00
HNK Đakovo Croatia 2-Osijek
04. studenog 2017.
SUB / 11:00
Valpovka Valpovo31NŠM NK Grafičar Vodovod
04. studenog 2017.
SUB / 11:00
Čepin-NAŠK
05. studenog 2017.
NED / 10:00
Višnjevac03HNK Đakovo Croatia
05. studenog 2017.
NED / 11:00
HYPO LIMAČ51Belišće
11. kolo
Izvještaj
11. studenog 2017.
SUB / 10:30
Olimpija118HNK Đakovo Croatia 2
11. studenog 2017.
SUB / 11:00
HNK Đakovo Croatia08Jedinstvo
11. studenog 2017.
SUB / 11:00
Belišće42Višnjevac
11. studenog 2017.
SUB / 11:00
NAŠK016HYPO LIMAČ
11. studenog 2017.
SUB / 11:00
NŠM NK Grafičar Vodovod-Čepin
11. studenog 2017.
SUB / 11:00
Osijek120Valpovka Valpovo
12. kolo
Izvještaj
-HNK Đakovo Croatia 2-Valpovka Valpovo
-Osijek-Čepin
-NŠM NK Grafičar Vodovod-HYPO LIMAČ
-NAŠK-Višnjevac
-Belišće-Jedinstvo
-HNK Đakovo Croatia-Olimpija
13. kolo
Izvještaj
-HNK Đakovo Croatia-HNK Đakovo Croatia 2
-Olimpija-Belišće
-Jedinstvo-NAŠK
-Višnjevac-NŠM NK Grafičar Vodovod
-HYPO LIMAČ-Osijek
-Čepin-Valpovka Valpovo
14. kolo
Izvještaj
-HNK Đakovo Croatia 2-Čepin
-Valpovka Valpovo-HYPO LIMAČ
-Osijek-Višnjevac
-NŠM NK Grafičar Vodovod-Jedinstvo
-NAŠK-Olimpija
-Belišće-HNK Đakovo Croatia
15. kolo
Izvještaj
-Belišće-HNK Đakovo Croatia 2
-HNK Đakovo Croatia-NAŠK
-Olimpija-NŠM NK Grafičar Vodovod
-Jedinstvo-Osijek
-Višnjevac-Valpovka Valpovo
-HYPO LIMAČ-Čepin
16. kolo
Izvještaj
-HNK Đakovo Croatia 2-HYPO LIMAČ
-Čepin-Višnjevac
-Valpovka Valpovo-Jedinstvo
-Osijek-Olimpija
-NŠM NK Grafičar Vodovod-HNK Đakovo Croatia
-NAŠK-Belišće
17. kolo
Izvještaj
-NAŠK-HNK Đakovo Croatia 2
-Belišće-NŠM NK Grafičar Vodovod
-HNK Đakovo Croatia-Osijek
-Olimpija-Valpovka Valpovo
-Jedinstvo-Čepin
-Višnjevac-HYPO LIMAČ
18. kolo
Izvještaj
-HNK Đakovo Croatia 2-Višnjevac
-HYPO LIMAČ-Jedinstvo
-Čepin-Olimpija
-Valpovka Valpovo-HNK Đakovo Croatia
-Osijek-Belišće
-NŠM NK Grafičar Vodovod-NAŠK
19. kolo
Izvještaj
-NŠM NK Grafičar Vodovod-HNK Đakovo Croatia 2
-NAŠK-Osijek
-Belišće-Valpovka Valpovo
-HNK Đakovo Croatia-Čepin
-Olimpija-HYPO LIMAČ
-Jedinstvo-Višnjevac
20. kolo
Izvještaj
-HNK Đakovo Croatia 2-Jedinstvo
-Višnjevac-Olimpija
-HYPO LIMAČ-HNK Đakovo Croatia
-Čepin-Belišće
-Valpovka Valpovo-NAŠK
-Osijek-NŠM NK Grafičar Vodovod
21. kolo
Izvještaj
-Osijek-HNK Đakovo Croatia 2
-NŠM NK Grafičar Vodovod-Valpovka Valpovo
-NAŠK-Čepin
-Belišće-HYPO LIMAČ
-HNK Đakovo Croatia-Višnjevac
-Olimpija-Jedinstvo
22. kolo
Izvještaj
-HNK Đakovo Croatia 2-Olimpija
-Jedinstvo-HNK Đakovo Croatia
-Višnjevac-Belišće
-HYPO LIMAČ-NAŠK
-Čepin-NŠM NK Grafičar Vodovod
-Valpovka Valpovo-Osijek
39 golova
Luka Mikić
33 gola
Ivano Vrtarić
27 golova
Matej Gagulić
21 gol
Luka Ižaković
19 golova
Valentino Bibić
18 golova
Jona Ježić, Marko Lehki
17 golova
Dražen Jaman, Jakov Vukušić
15 golova
Davor Bertić, Arsen Čočaj, Tin Vragolović
14 golova
Luka Horvat
13 golova
Karlo Majhen, Borna Mil
12 golova
Matija Božić, Domagoj Grejza, Filip Šarić
11 golova
Matej Grahovac
10 golova
Niko Ivić, Karlo Katić
9 golova
Noa Falamić, Gabriel Matić
8 golova
Filip Glavota, Tino Perić, Tin Tomljanović
7 golova
Toni Kovačić, Ivano Novaković, Petar Rendulić
6 golova
Josip Mesić, Borna Mrkonjić, Sven Rakušić, Luka Reljanović
5 golova
Ivan Bilić, Nino Dorkić, Gabriel Egredžija, Niko Grgić, Ivan Korman, Davor Kušeta, Matej Marinić, Petar Pejić, Karlo Smolčić
4 gola
Karlo Blažević, Fran Božić, Luka Horvat, Luka Jurić, David Mađarić, Tony Matković, Patrik Nemet, Ivan Pavlić, Petar Zelić, Matko Zrakić
3 gola
Matej Antičević, Borna Babić, Matej Bajs, Petra Balent, Matija Drmić, Niko Gavran, Gabrijel Glavaš, Andrija Kerovec, Marinko Kovač, Fran Šimić, Marko Žeravica
2 gola
Borna Avdaković, Matej Borzan, Damjan Ilija, Matej Kuna, David Milišić Zečević, Julijan Štelcer, Luka Torčić, Petar Zdravčević
1 gol
Maks Andrušić, Leon Belić, Ivan BENAKOVIĆ, Leon Betlehem, Frano Bubalo, Fabijan Drga, Tin Francem, Maja Francuzović, Petar Goluža, Noa Karin, Fran Knežić, Gabriel Kolak, Mislav Kralj, Luka Krnjak, Roko Kučinac, Dino Pandurić, Ivan Pastuović, Marino Perković, Ante Pirić, Borna Pivac, Marin Samardžić, Kristian Špoljar, Matej Todorović, Niko Tot, Zvonimir Udovčić, Lukas Varžić, Endi Vinogradac, Petar Vuletić, Filip Zeko

HT Prva liga

1.Dinamo16+2640
2.Hajduk16+928
3.Osijek16+828
4.Rijeka16+1526
5.Inter-Zaprešić16-322
6.Lokomotiva16-521
7.Slaven Belupo16-517
8.Cibalia16-1814
9.Istra 196116-813
10.Rudeš16-1911

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 17. kolo

Hajduk - Osijek

Gradski stadion Poljud, 25.11.2017. 18:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 16. kolo

Osijek - Cibalia 1:1

Stadion Gradski vrt, 18.11.2017. 15:00