NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Predpočetnici

Predpočetnici

  • Igrači
  • Predpočetnici - 1. KLM
  • Strijelci

Vratari

  • Ivan Božić

    Ivan
    Božić

    Rođen: 10.02.2008.

  • Niko Ivanković

    Niko
    Ivanković

    Rođen: 03.12.2008.

Braniči

  • Ivan BENAKOVIĆ

    Ivan
    BENAKOVIĆ

    Rođen: 30.04.2008.

  • Leon Betlehem

    Leon
    Betlehem

    Rođen: 15.06.2008.

  • Veljko Bogojević

    Veljko
    Bogojević

    Rođen: 01.12.2008.

Vezni igrači

  • Davor Bertić

    Davor
    Bertić

    Rođen: 09.01.2008.

  • Luka Ižaković

    Luka
    Ižaković

    Rođen: 30.11.2008.

  • Ivan Korman

    Ivan
    Korman

    Rođen: 25.08.2008.

  • Mislav Kralj

    Mislav
    Kralj

    Rođen: 14.02.2008.

  • Borna Mrkonjić

    Borna
    Mrkonjić

    Rođen: 24.06.2008.

  • Marino Perković

    Marino
    Perković

    Rođen: 23.03.2008.

Napadači

  • Matija Božić

    Matija
    Božić

    Rođen: 22.03.2008.

  • Matej Gagulić

    Matej
    Gagulić

    Rođen: 30.04.2008.

  • Gabriel Matić

    Gabriel
    Matić

    Rođen: 21.04.2008.

Igrači

  • Valentino Bibić

    Valentino
    Bibić

    Rođen: 19.02.2008.

  • Dražen Jaman

    Dražen
    Jaman

    Rođen: 16.01.2008.

  • Karlo Katić

    Karlo
    Katić

    Rođen: 01.04.2008.

  • Ivano Kolarević

    Ivano
    Kolarević

    Rođen: 18.06.2008.

  • Luka Mikić

    Luka
    Mikić

    Rođen: 24.06.2008.

#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Osijek1413101947+18740
2.Jedinstvo1413101596+15340
3.HNK Đakovo Croatia1511049854+4433
4.HNK Đakovo Croatia 213100311855+6330
5.HYPO LIMAČ1390410738+6927
6.Belišće157087067+321
7.Valpovka Valpovo156094570-2518
8.NŠM NK Grafičar Vodovod15501063112-4915
9.Višnjevac15301233116-839
10.NAŠK16301329149-1209
11.Čepin2002019-190
12.Olimpija1500152225-2230


1. kolo
Izvještaj
31. kolovoza 2017.
ČET / 18:00
Olimpija013HNK Đakovo Croatia
01. rujna 2017.
PET / 17:00
Jedinstvo30Belišće
02. rujna 2017.
SUB / 11:00
Valpovka Valpovo29HNK Đakovo Croatia 2
02. rujna 2017.
SUB / 11:00
Čepin-Osijek
02. rujna 2017.
SUB / 11:00
HYPO LIMAČ72NŠM NK Grafičar Vodovod
03. rujna 2017.
NED / 10:00
Višnjevac40NAŠK
2. kolo
Izvještaj
09. rujna 2017.
SUB / 11:00
HNK Đakovo Croatia 2147HNK Đakovo Croatia
09. rujna 2017.
SUB / 11:00
Belišće150Olimpija
09. rujna 2017.
SUB / 11:00
NAŠK112Jedinstvo
09. rujna 2017.
SUB / 11:00
NŠM NK Grafičar Vodovod71Višnjevac
09. rujna 2017.
SUB / 11:00
Osijek81HYPO LIMAČ
09. rujna 2017.
SUB / 11:00
Valpovka Valpovo60Čepin
3. kolo
Izvještaj
16. rujna 2017.
SUB / 10:00
Višnjevac018Osijek
16. rujna 2017.
SUB / 11:00
Čepin013HNK Đakovo Croatia 2
16. rujna 2017.
SUB / 11:00
Olimpija06NAŠK
16. rujna 2017.
SUB / 11:00
HNK Đakovo Croatia103Belišće
16. rujna 2017.
SUB / 17:00
HYPO LIMAČ80Valpovka Valpovo
17. rujna 2017.
NED / 10:30
Jedinstvo170NŠM NK Grafičar Vodovod
4. kolo
Izvještaj
20. rujna 2017.
SRI / 19:00
Osijek11Jedinstvo
23. rujna 2017.
SUB / 11:00
HNK Đakovo Croatia 2-Belišće
23. rujna 2017.
SUB / 11:00
NAŠK119HNK Đakovo Croatia
23. rujna 2017.
SUB / 11:00
Valpovka Valpovo51Višnjevac
23. rujna 2017.
SUB / 11:00
Čepin-HYPO LIMAČ
24. rujna 2017.
NED / 11:00
NŠM NK Grafičar Vodovod90Olimpija
5. kolo
Izvještaj
30. rujna 2017.
SUB / 11:00
HYPO LIMAČ75HNK Đakovo Croatia 2
30. rujna 2017.
SUB / 11:00
Višnjevac-Čepin
30. rujna 2017.
SUB / 11:00
Olimpija024Osijek
30. rujna 2017.
SUB / 11:00
HNK Đakovo Croatia142NŠM NK Grafičar Vodovod
30. rujna 2017.
SUB / 11:00
Belišće151NAŠK
01. listopada 2017.
NED / 11:00
Jedinstvo80Valpovka Valpovo
6. kolo
Izvještaj
05. listopada 2017.
ČET / 21:00
Osijek71HNK Đakovo Croatia
07. listopada 2017.
SUB / 11:00
HNK Đakovo Croatia 2152NAŠK
07. listopada 2017.
SUB / 11:00
NŠM NK Grafičar Vodovod210Belišće
07. listopada 2017.
SUB / 11:00
Valpovka Valpovo120Olimpija
07. listopada 2017.
SUB / 11:00
Čepin-Jedinstvo
07. listopada 2017.
SUB / 11:00
HYPO LIMAČ70Višnjevac
7. kolo
Izvještaj
14. listopada 2017.
SUB / 09:00
Višnjevac37HNK Đakovo Croatia 2
14. listopada 2017.
SUB / 11:00
Olimpija-Čepin
14. listopada 2017.
SUB / 11:00
HNK Đakovo Croatia51Valpovka Valpovo
14. listopada 2017.
SUB / 11:00
Belišće36Osijek
14. listopada 2017.
SUB / 11:00
NAŠK212NŠM NK Grafičar Vodovod
15. listopada 2017.
NED / 10:00
Jedinstvo53HYPO LIMAČ
8. kolo
Izvještaj
18. listopada 2017.
SRI / 20:00
Osijek130NAŠK
21. listopada 2017.
SUB / 11:00
HNK Đakovo Croatia 274NŠM NK Grafičar Vodovod
21. listopada 2017.
SUB / 11:00
Valpovka Valpovo04Belišće
21. listopada 2017.
SUB / 11:00
Čepin-HNK Đakovo Croatia
21. listopada 2017.
SUB / 11:00
Višnjevac016Jedinstvo
21. listopada 2017.
SUB / 16:00
HYPO LIMAČ220Olimpija
9. kolo
Izvještaj
28. listopada 2017.
SUB / 09:00
Olimpija09Višnjevac
28. listopada 2017.
SUB / 11:00
HNK Đakovo Croatia32HYPO LIMAČ
28. listopada 2017.
SUB / 11:00
Belišće-Čepin
28. listopada 2017.
SUB / 11:00
NAŠK31Valpovka Valpovo
28. listopada 2017.
SUB / 14:00
NŠM NK Grafičar Vodovod016Osijek
29. listopada 2017.
NED / 09:00
Jedinstvo141HNK Đakovo Croatia 2
10. kolo
Izvještaj
04. studenog 2017.
SUB / 09:00
Jedinstvo240Olimpija
04. studenog 2017.
SUB / 11:00
HNK Đakovo Croatia 2-Osijek
04. studenog 2017.
SUB / 11:00
Valpovka Valpovo31NŠM NK Grafičar Vodovod
04. studenog 2017.
SUB / 11:00
Čepin-NAŠK
05. studenog 2017.
NED / 10:00
Višnjevac03HNK Đakovo Croatia
05. studenog 2017.
NED / 11:00
HYPO LIMAČ51Belišće
11. kolo
Izvještaj
11. studenog 2017.
SUB / 10:30
Olimpija118HNK Đakovo Croatia 2
11. studenog 2017.
SUB / 11:00
HNK Đakovo Croatia08Jedinstvo
11. studenog 2017.
SUB / 11:00
Belišće42Višnjevac
11. studenog 2017.
SUB / 11:00
NAŠK016HYPO LIMAČ
11. studenog 2017.
SUB / 11:00
NŠM NK Grafičar Vodovod-Čepin
11. studenog 2017.
SUB / 11:00
Osijek120Valpovka Valpovo
12. kolo
Izvještaj
04. travnja 2018.
SRI / 11:00
HNK Đakovo Croatia 281Valpovka Valpovo
04. travnja 2018.
SRI / 11:00
Osijek-Čepin
04. travnja 2018.
SRI / 11:00
NŠM NK Grafičar Vodovod-HYPO LIMAČ
04. travnja 2018.
SRI / 11:00
NAŠK37Višnjevac
04. travnja 2018.
SRI / 11:00
Belišće06Jedinstvo
04. travnja 2018.
SRI / 11:00
HNK Đakovo Croatia110Olimpija
13. kolo
Izvještaj
17. ožujka 2018.
SUB / 11:00
HNK Đakovo Croatia-HNK Đakovo Croatia 2
17. ožujka 2018.
SUB / 11:00
Olimpija-Belišće
17. ožujka 2018.
SUB / 11:00
Višnjevac46NŠM NK Grafičar Vodovod
17. ožujka 2018.
SUB / 11:00
Čepin-Valpovka Valpovo
18. ožujka 2018.
NED / 11:00
HYPO LIMAČ19Osijek
03. travnja 2018.
UTO / 16:00
Jedinstvo170NAŠK
14. kolo
Izvještaj
23. ožujka 2018.
PET / 18:50
Osijek160Višnjevac
24. ožujka 2018.
SUB / 11:00
HNK Đakovo Croatia 2-Čepin
24. ožujka 2018.
SUB / 11:00
Valpovka Valpovo-HYPO LIMAČ
24. ožujka 2018.
SUB / 11:00
NAŠK81Olimpija
24. ožujka 2018.
SUB / 11:00
Belišće13HNK Đakovo Croatia
25. ožujka 2018.
NED / 10:00
NŠM NK Grafičar Vodovod018Jedinstvo
15. kolo
Izvještaj
30. ožujka 2018.
PET / 11:00
Olimpija013NŠM NK Grafičar Vodovod
31. ožujka 2018.
SUB / 11:00
Belišće28HNK Đakovo Croatia 2
31. ožujka 2018.
SUB / 11:00
HNK Đakovo Croatia20NAŠK
31. ožujka 2018.
SUB / 11:00
Jedinstvo-Osijek
31. ožujka 2018.
SUB / 11:00
Višnjevac17Valpovka Valpovo
31. ožujka 2018.
SUB / 11:00
HYPO LIMAČ-Čepin
16. kolo
Izvještaj
07. travnja 2018.
SUB / 11:00
HNK Đakovo Croatia 2411HYPO LIMAČ
07. travnja 2018.
SUB / 11:00
Čepin-Višnjevac
07. travnja 2018.
SUB / 11:00
Valpovka Valpovo010Jedinstvo
07. travnja 2018.
SUB / 11:00
Osijek340Olimpija
07. travnja 2018.
SUB / 11:00
NAŠK16Belišće
08. travnja 2018.
NED / 16:00
NŠM NK Grafičar Vodovod37HNK Đakovo Croatia
17. kolo
Izvještaj
14. travnja 2018.
SUB / 11:00
NAŠK19HNK Đakovo Croatia 2
14. travnja 2018.
SUB / 11:00
Belišće62NŠM NK Grafičar Vodovod
14. travnja 2018.
SUB / 11:00
HNK Đakovo Croatia012Osijek
14. travnja 2018.
SUB / 11:00
Jedinstvo-Čepin
14. travnja 2018.
SUB / 11:00
Višnjevac117HYPO LIMAČ
18. travnja 2018.
SRI / 18:00
Olimpija07Valpovka Valpovo
18. kolo
Izvještaj
18. travnja 2018.
SRI / 11:00
Osijek180Belišće
21. travnja 2018.
SUB / 11:00
HNK Đakovo Croatia 2-Višnjevac
21. travnja 2018.
SUB / 11:00
HYPO LIMAČ-Jedinstvo
21. travnja 2018.
SUB / 11:00
Čepin-Olimpija
21. travnja 2018.
SUB / 11:00
Valpovka Valpovo-HNK Đakovo Croatia
21. travnja 2018.
SUB / 17:00
NŠM NK Grafičar Vodovod-NAŠK
19. kolo
Izvještaj
28. travnja 2018.
SUB / 11:00
NŠM NK Grafičar Vodovod-HNK Đakovo Croatia 2
28. travnja 2018.
SUB / 11:00
NAŠK-Osijek
28. travnja 2018.
SUB / 11:00
Belišće-Valpovka Valpovo
28. travnja 2018.
SUB / 11:00
HNK Đakovo Croatia-Čepin
28. travnja 2018.
SUB / 11:00
Olimpija-HYPO LIMAČ
28. travnja 2018.
SUB / 11:00
Jedinstvo-Višnjevac
20. kolo
Izvještaj
05. svibnja 2018.
SUB / 11:00
HNK Đakovo Croatia 2-Jedinstvo
05. svibnja 2018.
SUB / 11:00
Višnjevac-Olimpija
05. svibnja 2018.
SUB / 11:00
HYPO LIMAČ-HNK Đakovo Croatia
05. svibnja 2018.
SUB / 11:00
Čepin-Belišće
05. svibnja 2018.
SUB / 11:00
Valpovka Valpovo-NAŠK
05. svibnja 2018.
SUB / 11:00
Osijek-NŠM NK Grafičar Vodovod
21. kolo
Izvještaj
12. svibnja 2018.
SUB / 11:00
Osijek-HNK Đakovo Croatia 2
12. svibnja 2018.
SUB / 11:00
NŠM NK Grafičar Vodovod-Valpovka Valpovo
12. svibnja 2018.
SUB / 11:00
NAŠK-Čepin
12. svibnja 2018.
SUB / 11:00
Belišće-HYPO LIMAČ
12. svibnja 2018.
SUB / 11:00
HNK Đakovo Croatia-Višnjevac
12. svibnja 2018.
SUB / 11:00
Olimpija-Jedinstvo
22. kolo
Izvještaj
19. svibnja 2018.
SUB / 11:00
HNK Đakovo Croatia 2-Olimpija
19. svibnja 2018.
SUB / 11:00
Jedinstvo-HNK Đakovo Croatia
19. svibnja 2018.
SUB / 11:00
Višnjevac-Belišće
19. svibnja 2018.
SUB / 11:00
HYPO LIMAČ-NAŠK
19. svibnja 2018.
SUB / 11:00
Čepin-NŠM NK Grafičar Vodovod
19. svibnja 2018.
SUB / 11:00
Valpovka Valpovo-Osijek
54 gola
Luka Mikić
46 golova
Matej Gagulić
42 gola
Ivano Vrtarić
35 golova
Marko Lehki
34 gola
Dražen Jaman
29 golova
Jona Ježić
28 golova
Luka Ižaković
24 gola
Jakov Vukušić
23 gola
Davor Bertić
22 gola
Valentino Bibić, Arsen Čočaj
21 gol
Karlo Majhen
18 golova
Borna Mil, Tin Vragolović
16 golova
Luka Horvat
15 golova
Matija Božić, Niko Grgić, Niko Ivić, Filip Šarić
14 golova
Matej Grahovac
12 golova
Noa Falamić, Domagoj Grejza
11 golova
Karlo Katić, Josip Mesić, Petar Pejić, Petar Rendulić, Zvonimir Udovčić
10 golova
Filip Glavota, Gabriel Matić, Borna Mrkonjić, Tino Perić
9 golova
Luka Reljanović, Tin Tomljanović
8 golova
Matej Bajs, Karlo Blažević, Nino Dorkić, Gabriel Egredžija, Luka Horvat, Ivan Korman, Tony Matković, Ivano Novaković, Karlo Smolčić
7 golova
Luka Jurić, Toni Kovačić, Sven Rakušić, Marko Žeravica
6 golova
Ivan Bilić, Gabrijel Glavaš, Ivan Pavlić, Kristian Špoljar, Luka Torčić
5 golova
Matija Drmić, Ivano Kolarević, Davor Kušeta, Matej Marinić, Filip Zeko
4 gola
Fran Božić, Andrija Kerovec, Fran Knežić, Marinko Kovač, David Mađarić, Patrik Nemet, Borna Pivac, Marin Samardžić, Petar Zelić, Matko Zrakić
3 gola
Matej Antičević, Borna Babić, Petra Balent, Fabijan Drga, Niko Gavran, Jan Ilinić, Roko Kučinac, David Milišić Zečević, Fran Šimić, Julijan Štelcer, Fran Trošelj, Petar Zdravčević
2 gola
Maks Andrušić, Borna Avdaković, DONAT BEKAVAC, Leon Betlehem, Matej Borzan, Dominik Bradarić, Dario Duspara, Maja Francuzović, Jan Grbeša, Damjan Ilija, Noa Karin, Luka Krnjak, Matej Kuna, Dino Pandurić, Marino Perković, Josip Strugačevac, Jakov Šimić, Endi Vinogradac
1 gol
Leon Belić, Ivan BENAKOVIĆ, Filip Bilen, Frano Bubalo, Filip Drenić, Tin Francem, Petar Goluža, Andreas Ivančić, Niko Ivanković, Gabriel Kolak, Mislav Kralj, Luka Kvak, Luka Mink, Ivano Mitrović, Ivan Pastuović, Filip Pavić, Fran Pavlović, Ante Pirić, Luka Šovagović, Matej Todorović, Matej Torjanac, Niko Tot, Lukas Varžić, Petar Vuletić

HT Prva liga

1.Dinamo31+3669
2.Hajduk31+3161
3.Rijeka31+3760
4.Osijek31+1652
5.Lokomotiva31-736
6.Inter-Zaprešić30-1736
7.Slaven Belupo30-1232
8.Rudeš30-2626
9.Istra 196131-2525
10.Cibalia30-3324

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 32. kolo

Osijek - Lokomotiva

Stadion Gradski vrt, 28.04.2018. 19:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 31. kolo

Rijeka - Osijek 1:0

HNK Rijeka, 21.04.2018. 19:00

NK Osijek @ Instagram