NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam

Igrači

  • Momčad Osijek II
  • 3. HNL Istok
  • Strijelci

Vratari

  • Borna Žitnjak

    Borna
    Žitnjak

    Rođen: 23.08.1993.

Braniči

  • Zoran Arsenić

    Zoran
    Arsenić

    Rođen: 02.06.1994.

  • Robert Ćosić

    Robert
    Ćosić

    Rođen: 08.07.1997.

  • Bruno Ivić

    Bruno
    Ivić

    Rođen: 05.03.1999.

  • Filip Lišnić

    Filip
    Lišnić

    Rođen: 17.02.1999.

  • Marko Mišković

    Marko
    Mišković

    Rođen: 02.04.1998.

Vezni igrači

  • Lovro Anić

    Lovro
    Anić

    Rođen: 22.06.1997.

  • Robert Mišković

    Robert
    Mišković

    Rođen: 20.10.1999.

  • Denis Prenkpalaj

    Denis
    Prenkpalaj

    Rođen: 08.05.1999.

  • Josip Špoljarić

    Josip
    Špoljarić

    Rođen: 05.01.1997.

  • Mihael Žaper

    Mihael
    Žaper

    Rođen: 11.08.1998.

Napadači

  • Josip Čikvar

    Josip
    Čikvar

    Rođen: 15.04.1998.

  • Ivan Ikić

    Ivan
    Ikić

    Rođen: 13.09.1999.

  • Mihael Klepač

    Mihael
    Klepač

    Rođen: 19.09.1997.

  • Kristijan Sabolović

    Kristijan
    Sabolović

    Rođen: 23.01.1998.

#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Međimurje3020465826+3264
2.NK 'Varaždin' Varaždin3018665327+2660
3.Bedem3016595338+1553
4.Osijek3015785834+2452
5.Nogometni klub 'Marsonia'3014794131+1049
6.Slavonija3013894744+347
7.BSK30144125843+1546
8.Mladost30127112835-743
9.Slavija30118114635+1141
10.Bjelovar30124144548-340
11.Oriolik30108123234-238
12.HNK Vukovar 199130105153851-1335
13.HRVATSKI NOGOMETNI KLUB ĐAKOVO CROATIA30105153452-1835
14.Belišće3086163843-530
15.Koprivnica3085172949-2029
16.Višnjevac (-1)3033241886-6811


1. kolo
Izvještaj
27. kolovoza 2016.
SUB / 17:30
NK 'Varaždin' Varaždin20Belišće
27. kolovoza 2016.
SUB / 17:30
Bjelovar00Višnjevac
27. kolovoza 2016.
SUB / 17:30
Međimurje21Mladost
27. kolovoza 2016.
SUB / 17:30
Oriolik23HRVATSKI NOGOMETNI KLUB ĐAKOVO CROATIA
27. kolovoza 2016.
SUB / 17:30
Nogometni klub 'Marsonia'12HNK Vukovar 1991
27. kolovoza 2016.
SUB / 17:30
Slavonija32Osijek
28. kolovoza 2016.
NED / 17:30
Bedem11Slavija
28. kolovoza 2016.
NED / 17:30
Koprivnica11BSK
2. kolo
Izvještaj
03. rujna 2016.
SUB / 17:30
Belišće11Osijek
03. rujna 2016.
SUB / 17:30
HNK Vukovar 199134Slavonija
03. rujna 2016.
SUB / 17:30
HRVATSKI NOGOMETNI KLUB ĐAKOVO CROATIA12Nogometni klub 'Marsonia'
03. rujna 2016.
SUB / 17:30
Mladost10Oriolik
03. rujna 2016.
SUB / 17:30
Slavija11Koprivnica
03. rujna 2016.
SUB / 17:30
NK 'Varaždin' Varaždin30Bedem
04. rujna 2016.
NED / 17:30
Višnjevac03Međimurje
04. rujna 2016.
NED / 17:30
BSK31Bjelovar
3. kolo
Izvještaj
07. rujna 2016.
SRI / 17:00
Bedem21Belišće
07. rujna 2016.
SRI / 17:00
Koprivnica12NK 'Varaždin' Varaždin
07. rujna 2016.
SRI / 17:00
Bjelovar01Slavija
07. rujna 2016.
SRI / 17:00
Međimurje21BSK
07. rujna 2016.
SRI / 17:00
Oriolik11Višnjevac
07. rujna 2016.
SRI / 17:00
Nogometni klub 'Marsonia'01Mladost
07. rujna 2016.
SRI / 17:00
Slavonija11HRVATSKI NOGOMETNI KLUB ĐAKOVO CROATIA
07. rujna 2016.
SRI / 17:00
Osijek12HNK Vukovar 1991
4. kolo
Izvještaj
10. rujna 2016.
SUB / 17:00
Belišće31HNK Vukovar 1991
10. rujna 2016.
SUB / 17:00
Mladost10Slavonija
10. rujna 2016.
SUB / 17:00
Slavija02Međimurje
10. rujna 2016.
SUB / 17:00
NK 'Varaždin' Varaždin61Bjelovar
11. rujna 2016.
NED / 17:00
Višnjevac12Nogometni klub 'Marsonia'
11. rujna 2016.
NED / 17:00
BSK21Oriolik
11. rujna 2016.
NED / 17:00
Bedem41Koprivnica
14. rujna 2016.
SRI / 17:00
HRVATSKI NOGOMETNI KLUB ĐAKOVO CROATIA15Osijek
5. kolo
Izvještaj
17. rujna 2016.
SUB / 16:30
Koprivnica21Belišće
17. rujna 2016.
SUB / 16:30
Bjelovar20Bedem
17. rujna 2016.
SUB / 16:30
Međimurje00NK 'Varaždin' Varaždin
17. rujna 2016.
SUB / 16:30
Oriolik20Slavija
17. rujna 2016.
SUB / 16:30
Nogometni klub 'Marsonia'10BSK
17. rujna 2016.
SUB / 16:30
Slavonija40Višnjevac
17. rujna 2016.
SUB / 16:30
Osijek20Mladost
17. rujna 2016.
SUB / 16:30
HNK Vukovar 199120HRVATSKI NOGOMETNI KLUB ĐAKOVO CROATIA
6. kolo
Izvještaj
24. rujna 2016.
SUB / 16:00
Belišće50HRVATSKI NOGOMETNI KLUB ĐAKOVO CROATIA
24. rujna 2016.
SUB / 16:00
Mladost21HNK Vukovar 1991
24. rujna 2016.
SUB / 16:00
Višnjevac25Osijek
24. rujna 2016.
SUB / 16:00
Slavija00Nogometni klub 'Marsonia'
24. rujna 2016.
SUB / 16:00
NK 'Varaždin' Varaždin20Oriolik
24. rujna 2016.
SUB / 16:00
Koprivnica20Bjelovar
25. rujna 2016.
NED / 16:00
BSK01Slavonija
25. rujna 2016.
NED / 16:00
Bedem30Međimurje
7. kolo
Izvještaj
01. listopada 2016.
SUB / 16:00
Bjelovar20Belišće
01. listopada 2016.
SUB / 16:00
Međimurje30Koprivnica
01. listopada 2016.
SUB / 16:00
Oriolik20Bedem
01. listopada 2016.
SUB / 16:00
Nogometni klub 'Marsonia'03NK 'Varaždin' Varaždin
01. listopada 2016.
SUB / 16:00
Slavonija21Slavija
01. listopada 2016.
SUB / 16:00
Osijek00BSK
01. listopada 2016.
SUB / 16:00
HNK Vukovar 199120Višnjevac
01. listopada 2016.
SUB / 16:00
HRVATSKI NOGOMETNI KLUB ĐAKOVO CROATIA20Mladost
8. kolo
Izvještaj
05. listopada 2016.
SRI / 15:30
BSK00HNK Vukovar 1991
08. listopada 2016.
SUB / 15:30
Belišće11Mladost
08. listopada 2016.
SUB / 15:30
Višnjevac00HRVATSKI NOGOMETNI KLUB ĐAKOVO CROATIA
08. listopada 2016.
SUB / 15:30
NK 'Varaždin' Varaždin10Slavonija
08. listopada 2016.
SUB / 15:30
Bedem10Nogometni klub 'Marsonia'
08. listopada 2016.
SUB / 15:30
Bjelovar32Međimurje
09. listopada 2016.
NED / 15:30
Koprivnica01Oriolik
12. listopada 2016.
SRI / 15:30
Slavija10Osijek
9. kolo
Izvještaj
15. listopada 2016.
SUB / 15:00
Međimurje21Belišće
15. listopada 2016.
SUB / 15:00
Oriolik20Bjelovar
15. listopada 2016.
SUB / 15:00
Nogometni klub 'Marsonia'32Koprivnica
15. listopada 2016.
SUB / 15:00
Slavonija22Bedem
15. listopada 2016.
SUB / 15:00
HNK Vukovar 199110Slavija
15. listopada 2016.
SUB / 15:00
HRVATSKI NOGOMETNI KLUB ĐAKOVO CROATIA21BSK
15. listopada 2016.
SUB / 15:00
Mladost10Višnjevac
17. listopada 2016.
PON / 15:00
Osijek11NK 'Varaždin' Varaždin
10. kolo
Izvještaj
22. listopada 2016.
SUB / 15:00
Belišće20Višnjevac
22. listopada 2016.
SUB / 15:00
Slavija41HRVATSKI NOGOMETNI KLUB ĐAKOVO CROATIA
22. listopada 2016.
SUB / 15:00
NK 'Varaždin' Varaždin10HNK Vukovar 1991
22. listopada 2016.
SUB / 15:00
Bedem12Osijek
22. listopada 2016.
SUB / 15:00
Koprivnica21Slavonija
22. listopada 2016.
SUB / 15:00
Bjelovar00Nogometni klub 'Marsonia'
22. listopada 2016.
SUB / 15:00
Međimurje11Oriolik
23. listopada 2016.
NED / 15:00
BSK10Mladost
11. kolo
Izvještaj
29. listopada 2016.
SUB / 15:00
Oriolik00Belišće
29. listopada 2016.
SUB / 15:00
Nogometni klub 'Marsonia'01Međimurje
29. listopada 2016.
SUB / 15:00
Slavonija21Bjelovar
29. listopada 2016.
SUB / 15:00
HNK Vukovar 199100Bedem
29. listopada 2016.
SUB / 15:00
HRVATSKI NOGOMETNI KLUB ĐAKOVO CROATIA21NK 'Varaždin' Varaždin
29. listopada 2016.
SUB / 15:00
Mladost10Slavija
30. listopada 2016.
NED / 14:00
Višnjevac02BSK
02. studenog 2016.
SRI / 14:00
Osijek11Koprivnica
12. kolo
Izvještaj
05. studenog 2016.
SUB / 14:00
Slavija30Višnjevac
05. studenog 2016.
SUB / 14:00
NK 'Varaždin' Varaždin11Mladost
05. studenog 2016.
SUB / 14:00
Međimurje12Slavonija
05. studenog 2016.
SUB / 14:00
Oriolik00Nogometni klub 'Marsonia'
06. studenog 2016.
NED / 14:00
Belišće01BSK
06. studenog 2016.
NED / 14:00
Bedem31HRVATSKI NOGOMETNI KLUB ĐAKOVO CROATIA
06. studenog 2016.
NED / 14:00
Koprivnica10HNK Vukovar 1991
07. studenog 2016.
PON / 14:00
Bjelovar02Osijek
13. kolo
Izvještaj
12. studenog 2016.
SUB / 14:00
Nogometni klub 'Marsonia'32Belišće
12. studenog 2016.
SUB / 14:00
Slavonija11Oriolik
12. studenog 2016.
SUB / 14:00
HRVATSKI NOGOMETNI KLUB ĐAKOVO CROATIA00Koprivnica
12. studenog 2016.
SUB / 14:00
Mladost00Bedem
13. studenog 2016.
NED / 14:00
Osijek20Međimurje
13. studenog 2016.
NED / 14:00
HNK Vukovar 199102Bjelovar
13. studenog 2016.
NED / 14:00
Višnjevac10NK 'Varaždin' Varaždin
13. studenog 2016.
NED / 14:00
BSK52Slavija
14. kolo
Izvještaj
19. studenog 2016.
SUB / 13:30
Belišće00Slavija
19. studenog 2016.
SUB / 13:30
NK 'Varaždin' Varaždin13BSK
19. studenog 2016.
SUB / 13:30
Bjelovar21HRVATSKI NOGOMETNI KLUB ĐAKOVO CROATIA
19. studenog 2016.
SUB / 13:30
Međimurje11HNK Vukovar 1991
19. studenog 2016.
SUB / 13:30
Oriolik10Osijek
19. studenog 2016.
SUB / 13:30
Nogometni klub 'Marsonia'31Slavonija
20. studenog 2016.
NED / 13:30
Bedem20Višnjevac
21. studenog 2016.
PON / 18:00
Koprivnica01Mladost
15. kolo
Izvještaj
26. studenog 2016.
SUB / 13:00
Osijek20Nogometni klub 'Marsonia'
26. studenog 2016.
SUB / 13:30
Slavonija20Belišće
26. studenog 2016.
SUB / 13:30
HNK Vukovar 199110Oriolik
26. studenog 2016.
SUB / 13:30
HRVATSKI NOGOMETNI KLUB ĐAKOVO CROATIA01Međimurje
26. studenog 2016.
SUB / 13:30
Mladost00Bjelovar
26. studenog 2016.
SUB / 13:30
Slavija13NK 'Varaždin' Varaždin
27. studenog 2016.
NED / 13:30
Višnjevac10Koprivnica
27. studenog 2016.
NED / 13:30
BSK23Bedem
16. kolo
Izvještaj
04. ožujka 2017.
SUB / 13:00
Osijek11Slavonija
04. ožujka 2017.
SUB / 15:00
Belišće01NK 'Varaždin' Varaždin
04. ožujka 2017.
SUB / 15:00
Slavija01Bedem
04. ožujka 2017.
SUB / 15:00
Mladost02Međimurje
04. ožujka 2017.
SUB / 15:00
HRVATSKI NOGOMETNI KLUB ĐAKOVO CROATIA10Oriolik
04. ožujka 2017.
SUB / 15:00
HNK Vukovar 199111Nogometni klub 'Marsonia'
05. ožujka 2017.
NED / 15:00
BSK20Koprivnica
05. ožujka 2017.
NED / 15:00
Višnjevac12Bjelovar
17. kolo
Izvještaj
11. ožujka 2017.
SUB / 15:00
Slavonija31HNK Vukovar 1991
11. ožujka 2017.
SUB / 15:00
Nogometni klub 'Marsonia'41HRVATSKI NOGOMETNI KLUB ĐAKOVO CROATIA
11. ožujka 2017.
SUB / 15:00
Oriolik21Mladost
11. ožujka 2017.
SUB / 15:00
Međimurje52Višnjevac
11. ožujka 2017.
SUB / 15:00
Bjelovar21BSK
12. ožujka 2017.
NED / 15:00
Bedem40NK 'Varaždin' Varaždin
13. ožujka 2017.
PON / 15:00
Osijek42Belišće
14. ožujka 2017.
UTO / 18:00
Koprivnica01Slavija
18. kolo
Izvještaj
18. ožujka 2017.
SUB / 15:00
Belišće10Bedem
18. ožujka 2017.
SUB / 15:00
NK 'Varaždin' Varaždin12Koprivnica
18. ožujka 2017.
SUB / 15:00
Slavija21Bjelovar
18. ožujka 2017.
SUB / 15:00
Mladost00Nogometni klub 'Marsonia'
18. ožujka 2017.
SUB / 15:00
HRVATSKI NOGOMETNI KLUB ĐAKOVO CROATIA20Slavonija
18. ožujka 2017.
SUB / 15:00
HNK Vukovar 199103Osijek
19. ožujka 2017.
NED / 15:00
BSK21Međimurje
19. ožujka 2017.
NED / 15:00
Višnjevac04Oriolik
19. kolo
Izvještaj
23. ožujka 2017.
ČET / 15:00
Osijek21HRVATSKI NOGOMETNI KLUB ĐAKOVO CROATIA
25. ožujka 2017.
SUB / 15:30
HNK Vukovar 199110Belišće
25. ožujka 2017.
SUB / 15:30
Slavonija00Mladost
25. ožujka 2017.
SUB / 15:30
Nogometni klub 'Marsonia'30Višnjevac
25. ožujka 2017.
SUB / 15:30
Oriolik21BSK
25. ožujka 2017.
SUB / 15:30
Međimurje10Slavija
25. ožujka 2017.
SUB / 15:30
Bjelovar02NK 'Varaždin' Varaždin
26. ožujka 2017.
NED / 16:30
Koprivnica10Bedem
20. kolo
Izvještaj
31. ožujka 2017.
PET / 17:00
Mladost31Osijek
01. travnja 2017.
SUB / 16:30
Belišće40Koprivnica
01. travnja 2017.
SUB / 16:30
NK 'Varaždin' Varaždin10Međimurje
01. travnja 2017.
SUB / 16:30
Slavija00Oriolik
01. travnja 2017.
SUB / 16:30
HRVATSKI NOGOMETNI KLUB ĐAKOVO CROATIA21HNK Vukovar 1991
02. travnja 2017.
NED / 16:30
Bedem40Bjelovar
02. travnja 2017.
NED / 16:30
BSK01Nogometni klub 'Marsonia'
02. travnja 2017.
NED / 16:30
Višnjevac01Slavonija
21. kolo
Izvještaj
08. travnja 2017.
SUB / 16:30
HRVATSKI NOGOMETNI KLUB ĐAKOVO CROATIA11Belišće
08. travnja 2017.
SUB / 16:30
HNK Vukovar 199110Mladost
08. travnja 2017.
SUB / 16:30
Osijek80Višnjevac
08. travnja 2017.
SUB / 16:30
Slavonija12BSK
08. travnja 2017.
SUB / 16:30
Nogometni klub 'Marsonia'11Slavija
08. travnja 2017.
SUB / 16:30
Oriolik11NK 'Varaždin' Varaždin
08. travnja 2017.
SUB / 16:30
Međimurje60Bedem
08. travnja 2017.
SUB / 16:30
Bjelovar32Koprivnica
22. kolo
Izvještaj
14. travnja 2017.
PET / 17:00
BSK33Osijek
15. travnja 2017.
SUB / 16:30
Belišće22Bjelovar
15. travnja 2017.
SUB / 16:30
Koprivnica02Međimurje
15. travnja 2017.
SUB / 16:30
Bedem41Oriolik
15. travnja 2017.
SUB / 16:30
NK 'Varaždin' Varaždin41Nogometni klub 'Marsonia'
15. travnja 2017.
SUB / 16:30
Slavija22Slavonija
15. travnja 2017.
SUB / 16:30
Višnjevac21HNK Vukovar 1991
15. travnja 2017.
SUB / 16:30
Mladost10HRVATSKI NOGOMETNI KLUB ĐAKOVO CROATIA
23. kolo
Izvještaj
22. travnja 2017.
SUB / 16:30
Mladost02Belišće
22. travnja 2017.
SUB / 16:30
HRVATSKI NOGOMETNI KLUB ĐAKOVO CROATIA21Višnjevac
22. travnja 2017.
SUB / 16:30
HNK Vukovar 199101BSK
22. travnja 2017.
SUB / 16:30
Osijek00Slavija
22. travnja 2017.
SUB / 16:30
Slavonija22NK 'Varaždin' Varaždin
22. travnja 2017.
SUB / 16:30
Nogometni klub 'Marsonia'10Bedem
22. travnja 2017.
SUB / 16:30
Oriolik21Koprivnica
22. travnja 2017.
SUB / 16:30
Međimurje40Bjelovar
24. kolo
Izvještaj
28. travnja 2017.
PET / 17:00
NK 'Varaždin' Varaždin30Osijek
29. travnja 2017.
SUB / 17:00
Belišće04Međimurje
29. travnja 2017.
SUB / 17:00
Bjelovar10Oriolik
29. travnja 2017.
SUB / 17:00
Koprivnica04Nogometni klub 'Marsonia'
29. travnja 2017.
SUB / 17:00
Slavija52HNK Vukovar 1991
30. travnja 2017.
NED / 17:00
Bedem30Slavonija
30. travnja 2017.
NED / 17:00
BSK30HRVATSKI NOGOMETNI KLUB ĐAKOVO CROATIA
30. travnja 2017.
NED / 17:00
Višnjevac24Mladost
25. kolo
Izvještaj
25. travnja 2017.
UTO / 17:00
Nogometni klub 'Marsonia'30Bjelovar
03. svibnja 2017.
SRI / 17:00
Višnjevac12Belišće
03. svibnja 2017.
SRI / 17:00
Mladost31BSK
03. svibnja 2017.
SRI / 17:00
HRVATSKI NOGOMETNI KLUB ĐAKOVO CROATIA21Slavija
03. svibnja 2017.
SRI / 17:00
HNK Vukovar 199131NK 'Varaždin' Varaždin
03. svibnja 2017.
SRI / 17:00
Osijek31Bedem
03. svibnja 2017.
SRI / 17:00
Slavonija20Koprivnica
03. svibnja 2017.
SRI / 17:00
Oriolik01Međimurje
26. kolo
Izvještaj
06. svibnja 2017.
SUB / 17:00
Belišće20Oriolik
06. svibnja 2017.
SUB / 17:00
Međimurje20Nogometni klub 'Marsonia'
06. svibnja 2017.
SUB / 17:00
Bjelovar50Slavonija
06. svibnja 2017.
SUB / 17:00
NK 'Varaždin' Varaždin10HRVATSKI NOGOMETNI KLUB ĐAKOVO CROATIA
06. svibnja 2017.
SUB / 17:00
Slavija41Mladost
07. svibnja 2017.
NED / 17:00
Bedem53HNK Vukovar 1991
07. svibnja 2017.
NED / 17:00
BSK122Višnjevac
08. svibnja 2017.
PON / 18:00
Koprivnica02Osijek
27. kolo
Izvještaj
13. svibnja 2017.
SUB / 17:00
Mladost11NK 'Varaždin' Varaždin
13. svibnja 2017.
SUB / 17:00
HRVATSKI NOGOMETNI KLUB ĐAKOVO CROATIA22Bedem
13. svibnja 2017.
SUB / 17:00
HNK Vukovar 199122Koprivnica
13. svibnja 2017.
SUB / 17:00
Osijek21Bjelovar
13. svibnja 2017.
SUB / 17:00
Slavonija33Međimurje
13. svibnja 2017.
SUB / 17:00
Nogometni klub 'Marsonia'11Oriolik
14. svibnja 2017.
NED / 17:00
BSK32Belišće
14. svibnja 2017.
NED / 17:00
Višnjevac06Slavija
28. kolo
Izvještaj
20. svibnja 2017.
SUB / 17:00
Belišće12Nogometni klub 'Marsonia'
20. svibnja 2017.
SUB / 17:00
Oriolik21Slavonija
20. svibnja 2017.
SUB / 17:00
Međimurje10Osijek
20. svibnja 2017.
SUB / 17:00
Bjelovar50HNK Vukovar 1991
20. svibnja 2017.
SUB / 17:00
Koprivnica31HRVATSKI NOGOMETNI KLUB ĐAKOVO CROATIA
20. svibnja 2017.
SUB / 17:00
NK 'Varaždin' Varaždin30Višnjevac
20. svibnja 2017.
SUB / 17:00
Slavija51BSK
21. svibnja 2017.
NED / 17:00
Bedem10Mladost
29. kolo
Izvještaj
27. svibnja 2017.
SUB / 17:30
Slavija31Belišće
27. svibnja 2017.
SUB / 17:30
BSK12NK 'Varaždin' Varaždin
27. svibnja 2017.
SUB / 17:30
Višnjevac02Bedem
27. svibnja 2017.
SUB / 17:30
Mladost20Koprivnica
27. svibnja 2017.
SUB / 17:30
HRVATSKI NOGOMETNI KLUB ĐAKOVO CROATIA31Bjelovar
27. svibnja 2017.
SUB / 17:30
HNK Vukovar 199123Međimurje
27. svibnja 2017.
SUB / 17:30
Slavonija31Nogometni klub 'Marsonia'
28. svibnja 2017.
NED / 17:30
Osijek31Oriolik
30. kolo
Izvještaj
03. lipnja 2017.
SUB / 15:00
Koprivnica41Višnjevac
03. lipnja 2017.
SUB / 17:30
Belišće12Slavonija
03. lipnja 2017.
SUB / 17:30
Nogometni klub 'Marsonia'30Osijek
03. lipnja 2017.
SUB / 17:30
Oriolik24HNK Vukovar 1991
03. lipnja 2017.
SUB / 17:30
Međimurje21HRVATSKI NOGOMETNI KLUB ĐAKOVO CROATIA
03. lipnja 2017.
SUB / 17:30
Bjelovar81Mladost
03. lipnja 2017.
SUB / 17:30
Bedem43BSK
03. lipnja 2017.
SUB / 17:30
NK 'Varaždin' Varaždin31Slavija
22 gola
Nenad Erić
18 golova
Josip Špoljarić
13 golova
Stjepan Šimičić
12 golova
Ivan Jakešević, Leo Mikić, Dominik Milinković, Mile Sučić
10 golova
Ivan Ikić
9 golova
Dino Kresinger, Luka Mihaljević, Valentino Podobnik, Benjamin Ždinjak
8 golova
Matej Bekavac, Bruno Boban, Luka Ivanović, Ivan Koledić, Josip Raić Sudar, Zoran Ratković, Ivan Režić, Antun Vuksanović
7 golova
Domagoj Damjanović, Goran Jurić, Damir Mirković, Hrvoje Mišić, Saša Šest
6 golova
Nemanja Dorić, Josip Golubar, Pejo Kuprešak, Mario Lučić, Marijan Mihaljević, Mario Mijatović, Duje Mrdeša, Marijo Rajić, Karlo Šimek, Tomislav Žuljević
5 golova
Marko Bubnjić, Goran Divković, Domagoj Drožđek, Josip Jakovljević, Mateo Jakšić, Dario Jertec, Mihael Klepač, Josip Milardović, Stjepan Oštrek, Dominik Tkalec
4 gola
Matej Blašković, Roberto Bognar, Goran Borko, Josip Čikvar, Vedran Furmek, Deni Hajdarović, Vjekoslav Kolar, Matija Kolarić, Leo Kovačić, Marko Kraljević, Tin Kvesić, Danijel Lončar, Vedran Malecki, Filip Marinović, Matej Marušić, Leonard Mesarić, Mario Munivrana, Branko Nikolić, Ivan Orač, Srđan Radojčić, Nikola Šafarić, Matej Šorli, Marin Vučemilović, Domagoj Žigri
3 gola
Dino Brajković, Almedin Bundavica, Dino Galičić, Gordan Golik, Marin Ištvanić, Jure Ivančić, Luka Jagačić, Nebojša Karamarković, Ivan Lacković, Mario Majstorović, Jan Marcijuš, Josip Mišić, Andrej Pavlović, Ivan Peharda, Matej Peharda, Ivan Plum, Mihael Pongračić, Ivan Smojvir, Bojan Tucaković, Matej Uhlarik, Boris Ujvari, Ivan Validžić, Leonard Vuk
2 gola
Florian Abramović, Vinko Ančurovski, Ante Birčić, Ivan Bogdanović, Zoran Bosak, Matej Bošnjak, Luka Ćorić, Josip Eling, Luka Gavranović, Matej Grafina, Neven Grbeša, Franjo Jaković, Emil Jelić, Marko Karačić, Josip Kozić, Marin Magdić, Alen Maras, Luka Marin, Dominik Marinčić, Luka Matković, Tomislav Milić, Robert Mišković, Renato Nović, Mile Pavelić, Nemanja Prodanović, Vinko Pušić, Ivan Sabljić, Karlo Sambolec, Dominik Suton, Luka Šiprak, Marko Šubara, Blaž Tustonjić, Darije Vučinić, Mihael Žaper, Ivan Žgela
1 gol
Lovro Anić, Ivan Antolek, Josip Balentović, Filip Benković, Dino Bognar, Zvonimir Bošnjaković, Ivan Božić, Mateo Branilović, Josip Ciprić, Ivan Conjar, Matija Čakalić, Marko Čanić, Ivan Glogač, Domagoj Grgić, Ivan Grgić, Alen Haring, Josip-Domagoj Hranilović, Marko Ilakovac, Bruno Ivić, Matej Jakšić, Mario Jazvić, Alen Jelčić, Ivan Borna Jelić Balta, Tomislav Jurković, Marko Kalanj, Luka Kolak, Andrej Kovačić, Zoran Kukec, Filip Kupanovac, Dinko Leko, Filip Lišnić, Drago Lovrić, Kristijan Lucić, Karlo Majtanić, Kristijan Makovec, Luka Marković, Relja Mihajlović, Mateo Miličić, Miloš Mišić, Vedran Mlinarić, Goran Mujanović, Vinicius Muniz Ribeiro, Marin Nikolić, Stjepan Nikolić Kovačić, Matej Novak, Davor Nožinić, Željko Ostrman, Tomislav Pleić, Jurica Pranjić, Sandro Rajić, Ivan Rist, Stjepan Salapić, Luka Sambol, Dejan Slunjski, Josip Solić, Dino Stipanović, Andrej Šimunec, Patrik Šimunić, Vjeran Škof, Karlo Težak, Igor Tkalčić, Mate Tominac, Hrvoje Trupac, Josip Tunjić, Mislav Včelik, Matija Vrbanić, Ivan Vrhovac, Antonio Vuković, Veli Zenuni, Matko Zirdum, Mario Žaja, Matej Žitnjak

MAXtv Prva liga

1.Rijeka36+4888
2.Dinamo36+4486
3.Hajduk36+3969
4.Osijek36+1566
5.Lokomotiva36+344
6.Istra 196136-1639
7.Slaven Belupo36-938
8.Inter-Zaprešić36-3128
9.Cibalia36-5321
10.Split36-4018

Prethodna utakmica

MAXtv Prva liga, 36. kolo

Split - Osijek 0:1

Park mladeži, 26.05.2017. 20:00