NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam

Treća liga istok 2016/17

  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
1. kolo
Izvještaj
27. kolovoza 2016.
SUB / 17:30
NK 'Varaždin' Varaždin20Belišće
27. kolovoza 2016.
SUB / 17:30
Bjelovar00Višnjevac
27. kolovoza 2016.
SUB / 17:30
Međimurje21Mladost
27. kolovoza 2016.
SUB / 17:30
Oriolik23HNK Croatia Đakovo
27. kolovoza 2016.
SUB / 17:30
NK 'Marsonia'12HNK Vukovar 1991
27. kolovoza 2016.
SUB / 17:30
Slavonija32Osijek
28. kolovoza 2016.
NED / 17:30
Bedem11Slavija
28. kolovoza 2016.
NED / 17:30
Koprivnica11BSK
2. kolo
Izvještaj
03. rujna 2016.
SUB / 17:30
Belišće11Osijek
03. rujna 2016.
SUB / 17:30
HNK Vukovar 199134Slavonija
03. rujna 2016.
SUB / 17:30
HNK Croatia Đakovo12NK 'Marsonia'
03. rujna 2016.
SUB / 17:30
Mladost10Oriolik
03. rujna 2016.
SUB / 17:30
Slavija11Koprivnica
03. rujna 2016.
SUB / 17:30
NK 'Varaždin' Varaždin30Bedem
04. rujna 2016.
NED / 17:30
Višnjevac03Međimurje
04. rujna 2016.
NED / 17:30
BSK31Bjelovar
3. kolo
Izvještaj
07. rujna 2016.
SRI / 17:00
Bedem21Belišće
07. rujna 2016.
SRI / 17:00
Koprivnica12NK 'Varaždin' Varaždin
07. rujna 2016.
SRI / 17:00
Bjelovar01Slavija
07. rujna 2016.
SRI / 17:00
Međimurje21BSK
07. rujna 2016.
SRI / 17:00
Oriolik11Višnjevac
07. rujna 2016.
SRI / 17:00
NK 'Marsonia'01Mladost
07. rujna 2016.
SRI / 17:00
Slavonija11HNK Croatia Đakovo
07. rujna 2016.
SRI / 17:00
Osijek12HNK Vukovar 1991
4. kolo
Izvještaj
10. rujna 2016.
SUB / 17:00
Belišće31HNK Vukovar 1991
10. rujna 2016.
SUB / 17:00
Mladost10Slavonija
10. rujna 2016.
SUB / 17:00
Slavija02Međimurje
10. rujna 2016.
SUB / 17:00
NK 'Varaždin' Varaždin61Bjelovar
11. rujna 2016.
NED / 17:00
Višnjevac12NK 'Marsonia'
11. rujna 2016.
NED / 17:00
BSK21Oriolik
11. rujna 2016.
NED / 17:00
Bedem41Koprivnica
14. rujna 2016.
SRI / 17:00
HNK Croatia Đakovo15Osijek
5. kolo
Izvještaj
17. rujna 2016.
SUB / 16:30
Koprivnica21Belišće
17. rujna 2016.
SUB / 16:30
Bjelovar20Bedem
17. rujna 2016.
SUB / 16:30
Međimurje00NK 'Varaždin' Varaždin
17. rujna 2016.
SUB / 16:30
Oriolik20Slavija
17. rujna 2016.
SUB / 16:30
NK 'Marsonia'10BSK
17. rujna 2016.
SUB / 16:30
Slavonija40Višnjevac
17. rujna 2016.
SUB / 16:30
Osijek20Mladost
17. rujna 2016.
SUB / 16:30
HNK Vukovar 199120HNK Croatia Đakovo
6. kolo
Izvještaj
24. rujna 2016.
SUB / 16:00
Belišće50HNK Croatia Đakovo
24. rujna 2016.
SUB / 16:00
Mladost21HNK Vukovar 1991
24. rujna 2016.
SUB / 16:00
Višnjevac25Osijek
24. rujna 2016.
SUB / 16:00
Slavija00NK 'Marsonia'
24. rujna 2016.
SUB / 16:00
NK 'Varaždin' Varaždin20Oriolik
24. rujna 2016.
SUB / 16:00
Koprivnica20Bjelovar
25. rujna 2016.
NED / 16:00
BSK01Slavonija
25. rujna 2016.
NED / 16:00
Bedem30Međimurje
7. kolo
Izvještaj
01. listopada 2016.
SUB / 16:00
Bjelovar20Belišće
01. listopada 2016.
SUB / 16:00
Međimurje30Koprivnica
01. listopada 2016.
SUB / 16:00
Oriolik20Bedem
01. listopada 2016.
SUB / 16:00
NK 'Marsonia'03NK 'Varaždin' Varaždin
01. listopada 2016.
SUB / 16:00
Slavonija21Slavija
01. listopada 2016.
SUB / 16:00
Osijek00BSK
01. listopada 2016.
SUB / 16:00
HNK Vukovar 199120Višnjevac
01. listopada 2016.
SUB / 16:00
HNK Croatia Đakovo20Mladost
8. kolo
Izvještaj
05. listopada 2016.
SRI / 15:30
BSK00HNK Vukovar 1991
08. listopada 2016.
SUB / 15:30
Belišće11Mladost
08. listopada 2016.
SUB / 15:30
Višnjevac00HNK Croatia Đakovo
08. listopada 2016.
SUB / 15:30
NK 'Varaždin' Varaždin10Slavonija
08. listopada 2016.
SUB / 15:30
Bedem10NK 'Marsonia'
08. listopada 2016.
SUB / 15:30
Bjelovar32Međimurje
09. listopada 2016.
NED / 15:30
Koprivnica01Oriolik
12. listopada 2016.
SRI / 15:30
Slavija10Osijek
9. kolo
Izvještaj
15. listopada 2016.
SUB / 15:00
Međimurje21Belišće
15. listopada 2016.
SUB / 15:00
Oriolik20Bjelovar
15. listopada 2016.
SUB / 15:00
NK 'Marsonia'32Koprivnica
15. listopada 2016.
SUB / 15:00
Slavonija22Bedem
15. listopada 2016.
SUB / 15:00
HNK Vukovar 199110Slavija
15. listopada 2016.
SUB / 15:00
HNK Croatia Đakovo21BSK
15. listopada 2016.
SUB / 15:00
Mladost10Višnjevac
17. listopada 2016.
PON / 15:00
Osijek11NK 'Varaždin' Varaždin
10. kolo
Izvještaj
22. listopada 2016.
SUB / 15:00
Belišće20Višnjevac
22. listopada 2016.
SUB / 15:00
Slavija41HNK Croatia Đakovo
22. listopada 2016.
SUB / 15:00
NK 'Varaždin' Varaždin10HNK Vukovar 1991
22. listopada 2016.
SUB / 15:00
Bedem12Osijek
22. listopada 2016.
SUB / 15:00
Koprivnica21Slavonija
22. listopada 2016.
SUB / 15:00
Bjelovar00NK 'Marsonia'
22. listopada 2016.
SUB / 15:00
Međimurje11Oriolik
23. listopada 2016.
NED / 15:00
BSK10Mladost
11. kolo
Izvještaj
29. listopada 2016.
SUB / 15:00
Oriolik00Belišće
29. listopada 2016.
SUB / 15:00
NK 'Marsonia'01Međimurje
29. listopada 2016.
SUB / 15:00
Slavonija21Bjelovar
29. listopada 2016.
SUB / 15:00
HNK Vukovar 199100Bedem
29. listopada 2016.
SUB / 15:00
HNK Croatia Đakovo21NK 'Varaždin' Varaždin
29. listopada 2016.
SUB / 15:00
Mladost10Slavija
30. listopada 2016.
NED / 14:00
Višnjevac02BSK
02. studenog 2016.
SRI / 14:00
Osijek11Koprivnica
12. kolo
Izvještaj
05. studenog 2016.
SUB / 14:00
Slavija30Višnjevac
05. studenog 2016.
SUB / 14:00
NK 'Varaždin' Varaždin11Mladost
05. studenog 2016.
SUB / 14:00
Međimurje12Slavonija
05. studenog 2016.
SUB / 14:00
Oriolik00NK 'Marsonia'
06. studenog 2016.
NED / 14:00
Belišće01BSK
06. studenog 2016.
NED / 14:00
Bedem31HNK Croatia Đakovo
06. studenog 2016.
NED / 14:00
Koprivnica10HNK Vukovar 1991
07. studenog 2016.
PON / 14:00
Bjelovar02Osijek
13. kolo
Izvještaj
12. studenog 2016.
SUB / 14:00
NK 'Marsonia'32Belišće
12. studenog 2016.
SUB / 14:00
Slavonija11Oriolik
12. studenog 2016.
SUB / 14:00
HNK Croatia Đakovo00Koprivnica
12. studenog 2016.
SUB / 14:00
Mladost00Bedem
13. studenog 2016.
NED / 14:00
Osijek20Međimurje
13. studenog 2016.
NED / 14:00
HNK Vukovar 199102Bjelovar
13. studenog 2016.
NED / 14:00
Višnjevac10NK 'Varaždin' Varaždin
13. studenog 2016.
NED / 14:00
BSK52Slavija
14. kolo
Izvještaj
19. studenog 2016.
SUB / 13:30
Belišće00Slavija
19. studenog 2016.
SUB / 13:30
NK 'Varaždin' Varaždin13BSK
19. studenog 2016.
SUB / 13:30
Bjelovar21HNK Croatia Đakovo
19. studenog 2016.
SUB / 13:30
Međimurje11HNK Vukovar 1991
19. studenog 2016.
SUB / 13:30
Oriolik10Osijek
19. studenog 2016.
SUB / 13:30
NK 'Marsonia'31Slavonija
20. studenog 2016.
NED / 13:30
Bedem20Višnjevac
21. studenog 2016.
PON / 18:00
Koprivnica01Mladost
15. kolo
Izvještaj
26. studenog 2016.
SUB / 13:00
Osijek20NK 'Marsonia'
26. studenog 2016.
SUB / 13:30
Slavonija20Belišće
26. studenog 2016.
SUB / 13:30
HNK Vukovar 199110Oriolik
26. studenog 2016.
SUB / 13:30
HNK Croatia Đakovo01Međimurje
26. studenog 2016.
SUB / 13:30
Mladost00Bjelovar
26. studenog 2016.
SUB / 13:30
Slavija13NK 'Varaždin' Varaždin
27. studenog 2016.
NED / 13:30
Višnjevac10Koprivnica
27. studenog 2016.
NED / 13:30
BSK23Bedem
16. kolo
Izvještaj
04. ožujka 2017.
SUB / 13:00
Osijek11Slavonija
04. ožujka 2017.
SUB / 15:00
Belišće01NK 'Varaždin' Varaždin
04. ožujka 2017.
SUB / 15:00
Slavija01Bedem
04. ožujka 2017.
SUB / 15:00
Mladost02Međimurje
04. ožujka 2017.
SUB / 15:00
HNK Croatia Đakovo10Oriolik
04. ožujka 2017.
SUB / 15:00
HNK Vukovar 199111NK 'Marsonia'
05. ožujka 2017.
NED / 15:00
BSK20Koprivnica
05. ožujka 2017.
NED / 15:00
Višnjevac12Bjelovar
17. kolo
Izvještaj
11. ožujka 2017.
SUB / 15:00
Slavonija31HNK Vukovar 1991
11. ožujka 2017.
SUB / 15:00
NK 'Marsonia'41HNK Croatia Đakovo
11. ožujka 2017.
SUB / 15:00
Oriolik21Mladost
11. ožujka 2017.
SUB / 15:00
Međimurje52Višnjevac
11. ožujka 2017.
SUB / 15:00
Bjelovar21BSK
12. ožujka 2017.
NED / 15:00
Bedem40NK 'Varaždin' Varaždin
13. ožujka 2017.
PON / 15:00
Osijek42Belišće
14. ožujka 2017.
UTO / 18:00
Koprivnica01Slavija
18. kolo
Izvještaj
18. ožujka 2017.
SUB / 15:00
Belišće10Bedem
18. ožujka 2017.
SUB / 15:00
NK 'Varaždin' Varaždin12Koprivnica
18. ožujka 2017.
SUB / 15:00
Slavija21Bjelovar
18. ožujka 2017.
SUB / 15:00
Mladost00NK 'Marsonia'
18. ožujka 2017.
SUB / 15:00
HNK Croatia Đakovo20Slavonija
18. ožujka 2017.
SUB / 15:00
HNK Vukovar 199103Osijek
19. ožujka 2017.
NED / 15:00
BSK21Međimurje
19. ožujka 2017.
NED / 15:00
Višnjevac04Oriolik
19. kolo
Izvještaj
23. ožujka 2017.
ČET / 15:00
Osijek21HNK Croatia Đakovo
25. ožujka 2017.
SUB / 15:30
HNK Vukovar 199110Belišće
25. ožujka 2017.
SUB / 15:30
Slavonija00Mladost
25. ožujka 2017.
SUB / 15:30
NK 'Marsonia'30Višnjevac
25. ožujka 2017.
SUB / 15:30
Oriolik21BSK
25. ožujka 2017.
SUB / 15:30
Međimurje10Slavija
25. ožujka 2017.
SUB / 15:30
Bjelovar02NK 'Varaždin' Varaždin
26. ožujka 2017.
NED / 16:30
Koprivnica10Bedem
20. kolo
Izvještaj
01. travnja 2017.
SUB / 16:30
Belišće-Koprivnica
01. travnja 2017.
SUB / 16:30
NK 'Varaždin' Varaždin-Međimurje
01. travnja 2017.
SUB / 16:30
Slavija-Oriolik
01. travnja 2017.
SUB / 16:30
Mladost-Osijek
01. travnja 2017.
SUB / 16:30
HNK Croatia Đakovo-HNK Vukovar 1991
02. travnja 2017.
NED / 16:30
Bedem-Bjelovar
02. travnja 2017.
NED / 16:30
BSK-NK 'Marsonia'
02. travnja 2017.
NED / 16:30
Višnjevac-Slavonija
21. kolo
Izvještaj
08. travnja 2017.
SUB / 16:30
HNK Croatia Đakovo-Belišće
08. travnja 2017.
SUB / 16:30
HNK Vukovar 1991-Mladost
08. travnja 2017.
SUB / 16:30
Osijek-Višnjevac
08. travnja 2017.
SUB / 16:30
Slavonija-BSK
08. travnja 2017.
SUB / 16:30
NK 'Marsonia'-Slavija
08. travnja 2017.
SUB / 16:30
Oriolik-NK 'Varaždin' Varaždin
08. travnja 2017.
SUB / 16:30
Međimurje-Bedem
08. travnja 2017.
SUB / 16:30
Bjelovar-Koprivnica
22. kolo
Izvještaj
15. travnja 2017.
SUB / 16:30
Belišće-Bjelovar
15. travnja 2017.
SUB / 16:30
Koprivnica-Međimurje
15. travnja 2017.
SUB / 16:30
Bedem-Oriolik
15. travnja 2017.
SUB / 16:30
NK 'Varaždin' Varaždin-NK 'Marsonia'
15. travnja 2017.
SUB / 16:30
Slavija-Slavonija
15. travnja 2017.
SUB / 16:30
BSK-Osijek
15. travnja 2017.
SUB / 16:30
Višnjevac-HNK Vukovar 1991
15. travnja 2017.
SUB / 16:30
Mladost-HNK Croatia Đakovo
23. kolo
Izvještaj
22. travnja 2017.
SUB / 16:30
Mladost-Belišće
22. travnja 2017.
SUB / 16:30
HNK Croatia Đakovo-Višnjevac
22. travnja 2017.
SUB / 16:30
HNK Vukovar 1991-BSK
22. travnja 2017.
SUB / 16:30
Osijek-Slavija
22. travnja 2017.
SUB / 16:30
Slavonija-NK 'Varaždin' Varaždin
22. travnja 2017.
SUB / 16:30
NK 'Marsonia'-Bedem
22. travnja 2017.
SUB / 16:30
Oriolik-Koprivnica
22. travnja 2017.
SUB / 16:30
Međimurje-Bjelovar
24. kolo
Izvještaj
29. travnja 2017.
SUB / 17:00
Belišće-Međimurje
29. travnja 2017.
SUB / 17:00
Bjelovar-Oriolik
29. travnja 2017.
SUB / 17:00
Koprivnica-NK 'Marsonia'
29. travnja 2017.
SUB / 17:00
NK 'Varaždin' Varaždin-Osijek
29. travnja 2017.
SUB / 17:00
Slavija-HNK Vukovar 1991
30. travnja 2017.
NED / 17:00
Bedem-Slavonija
30. travnja 2017.
NED / 17:00
BSK-HNK Croatia Đakovo
30. travnja 2017.
NED / 17:00
Višnjevac-Mladost
25. kolo
Izvještaj
03. svibnja 2017.
SRI / 17:00
Višnjevac-Belišće
03. svibnja 2017.
SRI / 17:00
Mladost-BSK
03. svibnja 2017.
SRI / 17:00
HNK Croatia Đakovo-Slavija
03. svibnja 2017.
SRI / 17:00
HNK Vukovar 1991-NK 'Varaždin' Varaždin
03. svibnja 2017.
SRI / 17:00
Osijek-Bedem
03. svibnja 2017.
SRI / 17:00
Slavonija-Koprivnica
03. svibnja 2017.
SRI / 17:00
NK 'Marsonia'-Bjelovar
03. svibnja 2017.
SRI / 17:00
Oriolik-Međimurje
26. kolo
Izvještaj
06. svibnja 2017.
SUB / 17:00
Belišće-Oriolik
06. svibnja 2017.
SUB / 17:00
Međimurje-NK 'Marsonia'
06. svibnja 2017.
SUB / 17:00
Bjelovar-Slavonija
06. svibnja 2017.
SUB / 17:00
Koprivnica-Osijek
06. svibnja 2017.
SUB / 17:00
NK 'Varaždin' Varaždin-HNK Croatia Đakovo
06. svibnja 2017.
SUB / 17:00
Slavija-Mladost
07. svibnja 2017.
NED / 17:00
Bedem-HNK Vukovar 1991
07. svibnja 2017.
NED / 17:00
BSK-Višnjevac
27. kolo
Izvještaj
13. svibnja 2017.
SUB / 17:00
Mladost-NK 'Varaždin' Varaždin
13. svibnja 2017.
SUB / 17:00
HNK Croatia Đakovo-Bedem
13. svibnja 2017.
SUB / 17:00
HNK Vukovar 1991-Koprivnica
13. svibnja 2017.
SUB / 17:00
Osijek-Bjelovar
13. svibnja 2017.
SUB / 17:00
Slavonija-Međimurje
13. svibnja 2017.
SUB / 17:00
NK 'Marsonia'-Oriolik
14. svibnja 2017.
NED / 17:00
BSK-Belišće
14. svibnja 2017.
NED / 17:00
Višnjevac-Slavija
28. kolo
Izvještaj
20. svibnja 2017.
SUB / 17:00
Belišće-NK 'Marsonia'
20. svibnja 2017.
SUB / 17:00
Oriolik-Slavonija
20. svibnja 2017.
SUB / 17:00
Međimurje-Osijek
20. svibnja 2017.
SUB / 17:00
Bjelovar-HNK Vukovar 1991
20. svibnja 2017.
SUB / 17:00
Koprivnica-HNK Croatia Đakovo
20. svibnja 2017.
SUB / 17:00
NK 'Varaždin' Varaždin-Višnjevac
20. svibnja 2017.
SUB / 17:00
Slavija-BSK
21. svibnja 2017.
NED / 17:00
Bedem-Mladost
29. kolo
Izvještaj
27. svibnja 2017.
SUB / 17:30
Slavija-Belišće
27. svibnja 2017.
SUB / 17:30
BSK-NK 'Varaždin' Varaždin
27. svibnja 2017.
SUB / 17:30
Višnjevac-Bedem
27. svibnja 2017.
SUB / 17:30
Mladost-Koprivnica
27. svibnja 2017.
SUB / 17:30
HNK Croatia Đakovo-Bjelovar
27. svibnja 2017.
SUB / 17:30
HNK Vukovar 1991-Međimurje
27. svibnja 2017.
SUB / 17:30
Osijek-Oriolik
27. svibnja 2017.
SUB / 17:30
Slavonija-NK 'Marsonia'
30. kolo
Izvještaj
04. lipnja 2017.
NED / 17:30
Belišće-Slavonija
04. lipnja 2017.
NED / 17:30
NK 'Marsonia'-Osijek
04. lipnja 2017.
NED / 17:30
Oriolik-HNK Vukovar 1991
04. lipnja 2017.
NED / 17:30
Međimurje-HNK Croatia Đakovo
04. lipnja 2017.
NED / 17:30
Bjelovar-Mladost
04. lipnja 2017.
NED / 17:30
Koprivnica-Višnjevac
04. lipnja 2017.
NED / 17:30
Bedem-BSK
04. lipnja 2017.
NED / 17:30
NK 'Varaždin' Varaždin-Slavija
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.NK 'Varaždin' Varaždin1911353117+1436
2.Međimurje1911353019+1136
3.Osijek1910543618+1835
4.Slavonija199553023+732
5.Bedem199462719+831
6.BSK199372820+830
7.Oriolik198562215+729
8.NK 'Marsonia'198562319+429
9.Mladost197661214-227
10.HNK Vukovar 1991197481923-425
11.Bjelovar197391927-824
12.Slavija196491822-422
13.Koprivnica196491724-722
14.HNK Croatia Đakovo1963102035-1521
15.Belišće1944112025-516
16.Višnjevac192314941-329
11 golova
Josip Špoljarić
10 golova
Nenad Erić, Ivan Jakešević
8 golova
Ivan Koledić, Dino Kresinger, Dominik Milinković
6 golova
Josip Golubar, Mario Mijatović, Leo Mikić, Benjamin Ždinjak
5 golova
Matej Bekavac, Goran Divković, Goran Jurić, Valentino Podobnik, Josip Raić Sudar, Tomislav Žuljević
4 gola
Marko Bubnjić, Mihael Klepač, Danijel Lončar, Damir Mirković, Stjepan Šimičić
3 gola
Bruno Boban, Domagoj Damjanović, Gordan Golik, Ivan Ikić, Jure Ivančić, Luka Ivanović, Matija Kolarić, Leo Kovačić, Vedran Malecki, Jan Marcijuš, Luka Mihaljević, Hrvoje Mišić, Andrej Pavlović, Ivan Plum, Mile Sučić, Nikola Šafarić, Saša Šest, Ivan Validžić, Leonard Vuk
2 gola
Ivan Bogdanović, Dino Brajković, Josip Čikvar, Luka Ćorić, Nemanja Dorić, Domagoj Drožđek, Josip Eling, Neven Grbeša, Deni Hajdarović, Franjo Jaković, Emil Jelić, Dario Jertec, Vjekoslav Kolar, Tin Kvesić, Mario Lučić, Alen Maras, Josip Milardović, Josip Mišić, Mario Munivrana, Renato Nović, Mile Pavelić, Matej Peharda, Mihael Pongračić, Vinko Pušić, Zoran Ratković, Ivan Sabljić, Ivan Smojvir, Matej Šorli, Dominik Tkalec, Darije Vučinić, Antun Vuksanović, Domagoj Žigri
1 gol
Dino Bognar, Goran Borko, Zvonimir Bošnjaković, Mateo Branilović, Almedin Bundavica, Josip Ciprić, Marko Čanić, Vedran Furmek, Ivan Grgić, Alen Haring, Josip-Domagoj Hranilović, Marko Ilakovac, Marin Ištvanić, Bruno Ivić, Josip Jakovljević, Mario Jazvić, Ivan Borna Jelić Balta, Tomislav Jurković, Marko Karačić, Nebojša Karamarković, Andrej Kovačić, Zoran Kukec, Filip Kupanovac, Pejo Kuprešak, Ivan Lacković, Dinko Leko, Filip Lišnić, Kristijan Lucić, Luka Marin, Filip Marinović, Luka Marković, Matej Marušić, Relja Mihajlović, Marijan Mihaljević, Mateo Miličić, Tomislav Milić, Miloš Mišić, Robert Mišković, Goran Mujanović, Branko Nikolić, Marin Nikolić, Stjepan Nikolić Kovačić, Matej Novak, Željko Ostrman, Marijo Rajić, Ivan Režić, Stjepan Salapić, Dino Stipanović, Dominik Suton, Karlo Šimek, Patrik Šimunić, Luka Šiprak, Vjeran Škof, Blaž Tustonjić, Matija Vrbanić, Marin Vučemilović, Antonio Vuković, Veli Zenuni, Matko Zirdum, Mihael Žaper

MAXtv Prva liga

1.Rijeka25+3565
2.Dinamo25+3061
3.Osijek25+1147
4.Hajduk25+1843
5.Slaven Belupo25-328
6.Istra 196125-1326
7.Lokomotiva25-325
8.Inter-Zaprešić25-1223
9.Split25-2516
10.Cibalia25-389

Sljedeća utakmica

MAXtv Prva liga, 26. kolo

Dinamo - Osijek

Stadion Maksimir, 01.04.2017. 19:00

Prethodna utakmica

MAXtv Prva liga, 25. kolo

Osijek - Cibalia 2:0

Stadion Gradski vrt, 18.03.2017. 17:00