NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Treća liga istok 2017/18

Treća liga istok 2017/18

  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
1. kolo
Izvještaj
26. kolovoza 2017.
SUB / 17:30
Oriolik01Marsonia
26. kolovoza 2017.
SUB / 17:30
Slavonija10Bjelovar
26. kolovoza 2017.
SUB / 17:30
Međimurje25Koprivnica
26. kolovoza 2017.
SUB / 17:30
Slavija11Osijek
26. kolovoza 2017.
SUB / 17:30
Mladost10Belišće
26. kolovoza 2017.
SUB / 17:30
HNK Vukovar 199100Varteks
27. kolovoza 2017.
NED / 17:30
BSK11HNK Đakovo Croatia
27. kolovoza 2017.
NED / 17:30
Bedem02Čepin
2. kolo
Izvještaj
01. rujna 2017.
PET / 17:30
Osijek10Mladost
02. rujna 2017.
SUB / 16:30
Bjelovar20Međimurje
03. rujna 2017.
NED / 17:30
Marsonia31Varteks
03. rujna 2017.
NED / 17:30
Belišće44HNK Vukovar 1991
03. rujna 2017.
NED / 17:30
Čepin22Slavija
03. rujna 2017.
NED / 17:30
HNK Đakovo Croatia01Bedem
03. rujna 2017.
NED / 17:30
Koprivnica02BSK
03. rujna 2017.
NED / 17:30
Oriolik21Slavonija
3. kolo
Izvještaj
09. rujna 2017.
SUB / 17:00
Slavonija11Marsonia
09. rujna 2017.
SUB / 17:00
Međimurje11Oriolik
09. rujna 2017.
SUB / 17:00
Slavija22HNK Đakovo Croatia
09. rujna 2017.
SUB / 17:00
Mladost21Čepin
09. rujna 2017.
SUB / 17:00
Varteks30Belišće
10. rujna 2017.
NED / 17:00
BSK10Bjelovar
10. rujna 2017.
NED / 17:00
Bedem30Koprivnica
10. rujna 2017.
NED / 17:00
HNK Vukovar 199110Osijek
4. kolo
Izvještaj
16. rujna 2017.
SUB / 17:00
Marsonia30Belišće
16. rujna 2017.
SUB / 17:00
HNK Đakovo Croatia01Mladost
16. rujna 2017.
SUB / 17:00
Koprivnica30Slavija
16. rujna 2017.
SUB / 17:00
Bjelovar10Bedem
16. rujna 2017.
SUB / 17:00
Oriolik00BSK
16. rujna 2017.
SUB / 17:00
Slavonija22Međimurje
17. rujna 2017.
NED / 17:00
Osijek20Varteks
17. rujna 2017.
NED / 17:00
Čepin31HNK Vukovar 1991
5. kolo
Izvještaj
22. rujna 2017.
PET / 16:30
Međimurje41Marsonia
23. rujna 2017.
SUB / 16:30
Slavija31Bjelovar
23. rujna 2017.
SUB / 16:30
Mladost00Koprivnica
23. rujna 2017.
SUB / 16:30
HNK Vukovar 199100HNK Đakovo Croatia
23. rujna 2017.
SUB / 16:30
Varteks10Čepin
23. rujna 2017.
SUB / 16:30
Belišće01Osijek
24. rujna 2017.
NED / 16:30
BSK21Slavonija
24. rujna 2017.
NED / 16:30
Bedem23Oriolik
6. kolo
Izvještaj
27. rujna 2017.
SRI / 16:30
Marsonia13Osijek
27. rujna 2017.
SRI / 16:30
Čepin10Belišće
27. rujna 2017.
SRI / 16:30
HNK Đakovo Croatia20Varteks
27. rujna 2017.
SRI / 16:30
Koprivnica12HNK Vukovar 1991
27. rujna 2017.
SRI / 16:30
Bjelovar10Mladost
27. rujna 2017.
SRI / 16:30
Oriolik00Slavija
27. rujna 2017.
SRI / 16:30
Slavonija33Bedem
27. rujna 2017.
SRI / 16:30
Međimurje12BSK
7. kolo
Izvještaj
30. rujna 2017.
SUB / 15:00
Mladost30Oriolik
30. rujna 2017.
SUB / 16:00
Slavija31Slavonija
30. rujna 2017.
SUB / 16:00
HNK Vukovar 199151Bjelovar
30. rujna 2017.
SUB / 16:00
Belišće03HNK Đakovo Croatia
30. rujna 2017.
SUB / 16:00
Osijek00Čepin
01. listopada 2017.
NED / 16:00
BSK00Marsonia
01. listopada 2017.
NED / 16:00
Bedem10Međimurje
01. listopada 2017.
NED / 16:00
Varteks13Koprivnica
8. kolo
Izvještaj
04. listopada 2017.
SRI / 15:30
Oriolik00HNK Vukovar 1991
07. listopada 2017.
SUB / 15:30
Marsonia12Čepin
07. listopada 2017.
SUB / 15:30
HNK Đakovo Croatia12Osijek
07. listopada 2017.
SUB / 15:30
Koprivnica31Belišće
07. listopada 2017.
SUB / 15:30
Bjelovar00Varteks
07. listopada 2017.
SUB / 15:30
Slavonija21Mladost
07. listopada 2017.
SUB / 15:30
Međimurje03Slavija
08. listopada 2017.
NED / 15:30
BSK23Bedem
9. kolo
Izvještaj
13. listopada 2017.
PET / 15:00
Osijek01Koprivnica
14. listopada 2017.
SUB / 15:00
Slavija11BSK
14. listopada 2017.
SUB / 15:00
Mladost12Međimurje
14. listopada 2017.
SUB / 15:00
HNK Vukovar 199120Slavonija
14. listopada 2017.
SUB / 15:00
Varteks00Oriolik
14. listopada 2017.
SUB / 15:00
Belišće21Bjelovar
15. listopada 2017.
NED / 15:00
Bedem32Marsonia
15. listopada 2017.
NED / 15:00
Čepin30HNK Đakovo Croatia
10. kolo
Izvještaj
21. listopada 2017.
SUB / 15:00
Marsonia50HNK Đakovo Croatia
21. listopada 2017.
SUB / 15:00
Koprivnica21Čepin
21. listopada 2017.
SUB / 15:00
Bjelovar21Osijek
21. listopada 2017.
SUB / 15:00
Oriolik10Belišće
21. listopada 2017.
SUB / 15:00
Slavonija31Varteks
21. listopada 2017.
SUB / 15:00
Međimurje00HNK Vukovar 1991
22. listopada 2017.
NED / 15:00
BSK12Mladost
22. listopada 2017.
NED / 15:00
Bedem01Slavija
11. kolo
Izvještaj
28. listopada 2017.
SUB / 15:00
Slavija21Marsonia
28. listopada 2017.
SUB / 15:00
Mladost24Bedem
28. listopada 2017.
SUB / 15:00
HNK Vukovar 199114BSK
28. listopada 2017.
SUB / 15:00
Belišće42Slavonija
28. listopada 2017.
SUB / 15:00
HNK Đakovo Croatia12Koprivnica
29. listopada 2017.
NED / 14:00
Varteks04Međimurje
29. listopada 2017.
NED / 14:00
Osijek10Oriolik
29. listopada 2017.
NED / 14:00
Čepin30Bjelovar
12. kolo
Izvještaj
04. studenog 2017.
SUB / 14:00
Marsonia20Koprivnica
04. studenog 2017.
SUB / 14:00
Bjelovar30HNK Đakovo Croatia
04. studenog 2017.
SUB / 14:00
Oriolik20Čepin
04. studenog 2017.
SUB / 14:00
Slavonija10Osijek
04. studenog 2017.
SUB / 14:00
Međimurje60Belišće
04. studenog 2017.
SUB / 14:00
Slavija22Mladost
05. studenog 2017.
NED / 14:00
BSK10Varteks
05. studenog 2017.
NED / 14:00
Bedem21HNK Vukovar 1991
13. kolo
Izvještaj
11. studenog 2017.
SUB / 14:00
Mladost00Marsonia
11. studenog 2017.
SUB / 14:00
HNK Vukovar 199102Slavija
11. studenog 2017.
SUB / 14:00
Varteks04Bedem
11. studenog 2017.
SUB / 14:00
Belišće03BSK
11. studenog 2017.
SUB / 14:00
Osijek51Međimurje
11. studenog 2017.
SUB / 14:00
HNK Đakovo Croatia20Oriolik
11. studenog 2017.
SUB / 14:00
Koprivnica21Bjelovar
12. studenog 2017.
NED / 14:00
Čepin31Slavonija
14. kolo
Izvještaj
18. studenog 2017.
SUB / 13:30
Marsonia20Bjelovar
18. studenog 2017.
SUB / 13:30
Oriolik21Koprivnica
18. studenog 2017.
SUB / 13:30
Slavonija20HNK Đakovo Croatia
18. studenog 2017.
SUB / 13:30
Međimurje10Čepin
18. studenog 2017.
SUB / 13:30
Slavija31Varteks
19. studenog 2017.
NED / 13:30
BSK10Osijek
19. studenog 2017.
NED / 13:30
Bedem30Belišće
19. studenog 2017.
NED / 13:30
Mladost30HNK Vukovar 1991
15. kolo
Izvještaj
25. studenog 2017.
SUB / 13:30
HNK Vukovar 199101Marsonia
25. studenog 2017.
SUB / 13:30
Belišće32Slavija
25. studenog 2017.
SUB / 13:30
HNK Đakovo Croatia03Međimurje
25. studenog 2017.
SUB / 13:30
Bjelovar41Oriolik
26. studenog 2017.
NED / 13:30
Varteks10Mladost
26. studenog 2017.
NED / 13:30
Osijek30Bedem
26. studenog 2017.
NED / 13:30
Čepin32BSK
26. studenog 2017.
NED / 13:30
Koprivnica30Slavonija
16. kolo
Izvještaj
10. ožujka 2018.
SUB / 15:00
Marsonia21Oriolik
10. ožujka 2018.
SUB / 15:00
Bjelovar20Slavonija
10. ožujka 2018.
SUB / 15:00
HNK Đakovo Croatia30BSK
10. ožujka 2018.
SUB / 15:00
Osijek20Slavija
10. ožujka 2018.
SUB / 15:00
Belišće10Mladost
11. ožujka 2018.
NED / 15:00
Čepin11Bedem
15. ožujka 2018.
ČET / 19:00
Varteks11HNK Vukovar 1991
28. ožujka 2018.
SRI / 16:00
Koprivnica11Međimurje
17. kolo
Izvještaj
17. ožujka 2018.
SUB / 15:00
HNK Vukovar 199112Belišće
17. ožujka 2018.
SUB / 15:00
Mladost12Osijek
17. ožujka 2018.
SUB / 15:00
Slavija11Čepin
17. ožujka 2018.
SUB / 15:00
Međimurje40Bjelovar
17. ožujka 2018.
SUB / 15:00
Slavonija02Oriolik
18. ožujka 2018.
NED / 15:00
Varteks03Marsonia
18. ožujka 2018.
NED / 15:00
Bedem30HNK Đakovo Croatia
18. ožujka 2018.
NED / 15:00
BSK21Koprivnica
18. kolo
Izvještaj
24. ožujka 2018.
SUB / 15:30
Oriolik03Međimurje
24. ožujka 2018.
SUB / 15:30
Bjelovar11BSK
24. ožujka 2018.
SUB / 15:30
Koprivnica10Bedem
24. ožujka 2018.
SUB / 15:30
HNK Đakovo Croatia00Slavija
24. ožujka 2018.
SUB / 15:30
Osijek40HNK Vukovar 1991
24. ožujka 2018.
SUB / 15:30
Belišće10Varteks
25. ožujka 2018.
NED / 16:00
Čepin00Mladost
11. travnja 2018.
SRI / 16:30
Marsonia21Slavonija
19. kolo
Izvještaj
31. ožujka 2018.
SUB / 16:00
Belišće11Marsonia
31. ožujka 2018.
SUB / 16:00
HNK Vukovar 199111Čepin
31. ožujka 2018.
SUB / 16:00
Mladost21HNK Đakovo Croatia
31. ožujka 2018.
SUB / 16:00
Slavija01Koprivnica
31. ožujka 2018.
SUB / 16:00
Bedem31Bjelovar
31. ožujka 2018.
SUB / 16:00
BSK11Oriolik
31. ožujka 2018.
SUB / 16:00
Međimurje20Slavonija
11. travnja 2018.
SRI / 16:30
Varteks11Osijek
20. kolo
Izvještaj
07. travnja 2018.
SUB / 16:30
Marsonia12Međimurje
07. travnja 2018.
SUB / 16:30
Slavonija13BSK
07. travnja 2018.
SUB / 16:30
Oriolik11Bedem
07. travnja 2018.
SUB / 16:30
Bjelovar10Slavija
07. travnja 2018.
SUB / 16:30
HNK Đakovo Croatia00HNK Vukovar 1991
07. travnja 2018.
SUB / 16:30
Osijek30Belišće
08. travnja 2018.
NED / 16:30
Čepin30Varteks
10. travnja 2018.
UTO / 18:00
Koprivnica22Mladost
21. kolo
Izvještaj
14. travnja 2018.
SUB / 16:30
Osijek30Marsonia
14. travnja 2018.
SUB / 16:30
Belišće00Čepin
14. travnja 2018.
SUB / 16:30
HNK Vukovar 199111Koprivnica
14. travnja 2018.
SUB / 16:30
Mladost03Bjelovar
14. travnja 2018.
SUB / 16:30
Slavija20Oriolik
15. travnja 2018.
NED / 16:30
Varteks10HNK Đakovo Croatia
15. travnja 2018.
NED / 16:30
Bedem31Slavonija
15. travnja 2018.
NED / 16:30
BSK20Međimurje
22. kolo
Izvještaj
21. travnja 2018.
SUB / 16:30
Marsonia01BSK
21. travnja 2018.
SUB / 16:30
Međimurje10Bedem
21. travnja 2018.
SUB / 16:30
Slavonija02Slavija
21. travnja 2018.
SUB / 16:30
Oriolik21Mladost
21. travnja 2018.
SUB / 16:30
Bjelovar01HNK Vukovar 1991
21. travnja 2018.
SUB / 16:30
Koprivnica22Varteks
21. travnja 2018.
SUB / 16:30
HNK Đakovo Croatia21Belišće
22. travnja 2018.
NED / 16:30
Čepin01Osijek
23. kolo
Izvještaj
25. travnja 2018.
SRI / 17:00
Čepin50Marsonia
25. travnja 2018.
SRI / 17:00
Osijek21HNK Đakovo Croatia
25. travnja 2018.
SRI / 17:00
Belišće25Koprivnica
25. travnja 2018.
SRI / 17:00
Varteks22Bjelovar
25. travnja 2018.
SRI / 17:00
HNK Vukovar 199110Oriolik
25. travnja 2018.
SRI / 17:00
Mladost20Slavonija
25. travnja 2018.
SRI / 17:00
Slavija12Međimurje
25. travnja 2018.
SRI / 17:00
Bedem23BSK
24. kolo
Izvještaj
28. travnja 2018.
SUB / 17:00
Marsonia41Bedem
28. travnja 2018.
SUB / 17:00
Međimurje61Mladost
28. travnja 2018.
SUB / 17:00
Slavonija30HNK Vukovar 1991
28. travnja 2018.
SUB / 17:00
Oriolik12Varteks
28. travnja 2018.
SUB / 17:00
Bjelovar10Belišće
28. travnja 2018.
SUB / 17:00
HNK Đakovo Croatia31Čepin
29. travnja 2018.
NED / 17:00
BSK11Slavija
30. travnja 2018.
PON / 17:00
Koprivnica12Osijek
25. kolo
Izvještaj
05. svibnja 2018.
SUB / 17:00
HNK Đakovo Croatia11Marsonia
05. svibnja 2018.
SUB / 17:00
Osijek31Bjelovar
05. svibnja 2018.
SUB / 17:00
Belišće11Oriolik
05. svibnja 2018.
SUB / 17:00
HNK Vukovar 199111Međimurje
05. svibnja 2018.
SUB / 17:00
Mladost12BSK
05. svibnja 2018.
SUB / 17:00
Slavija40Bedem
06. svibnja 2018.
NED / 17:00
Čepin13Koprivnica
06. svibnja 2018.
NED / 17:00
Varteks11Slavonija
26. kolo
Izvještaj
12. svibnja 2018.
SUB / 17:00
Marsonia21Slavija
12. svibnja 2018.
SUB / 17:00
Međimurje40Varteks
12. svibnja 2018.
SUB / 17:00
Slavonija20Belišće
12. svibnja 2018.
SUB / 17:00
Oriolik01Osijek
12. svibnja 2018.
SUB / 17:00
Bjelovar12Čepin
12. svibnja 2018.
SUB / 17:00
Koprivnica00HNK Đakovo Croatia
13. svibnja 2018.
NED / 17:00
Bedem12Mladost
13. svibnja 2018.
NED / 17:00
BSK22HNK Vukovar 1991
27. kolo
Izvještaj
18. svibnja 2018.
PET / 17:00
Osijek50Slavonija
19. svibnja 2018.
SUB / 17:00
Koprivnica12Marsonia
19. svibnja 2018.
SUB / 17:00
HNK Đakovo Croatia01Bjelovar
19. svibnja 2018.
SUB / 17:00
Belišće31Međimurje
19. svibnja 2018.
SUB / 17:00
HNK Vukovar 199122Bedem
19. svibnja 2018.
SUB / 17:00
Mladost20Slavija
20. svibnja 2018.
NED / 17:00
Čepin10Oriolik
20. svibnja 2018.
NED / 17:00
Varteks01BSK
28. kolo
Izvještaj
26. svibnja 2018.
SUB / 17:00
Marsonia-Mladost
26. svibnja 2018.
SUB / 17:00
Slavija-HNK Vukovar 1991
26. svibnja 2018.
SUB / 17:00
Međimurje-Osijek
26. svibnja 2018.
SUB / 17:00
Slavonija-Čepin
26. svibnja 2018.
SUB / 17:00
Oriolik-HNK Đakovo Croatia
26. svibnja 2018.
SUB / 17:00
Bjelovar-Koprivnica
27. svibnja 2018.
NED / 17:00
Bedem-Varteks
27. svibnja 2018.
NED / 17:00
BSK-Belišće
29. kolo
Izvještaj
31. svibnja 2018.
ČET / 17:30
Bjelovar-Marsonia
31. svibnja 2018.
ČET / 17:30
Koprivnica-Oriolik
31. svibnja 2018.
ČET / 17:30
HNK Đakovo Croatia-Slavonija
31. svibnja 2018.
ČET / 17:30
Čepin-Međimurje
31. svibnja 2018.
ČET / 17:30
Osijek-BSK
31. svibnja 2018.
ČET / 17:30
Belišće-Bedem
31. svibnja 2018.
ČET / 17:30
Varteks-Slavija
31. svibnja 2018.
ČET / 17:30
HNK Vukovar 1991-Mladost
30. kolo
Izvještaj
03. lipnja 2018.
NED / 17:30
Marsonia-HNK Vukovar 1991
03. lipnja 2018.
NED / 17:30
Mladost-Varteks
03. lipnja 2018.
NED / 17:30
Slavija-Belišće
03. lipnja 2018.
NED / 17:30
Bedem-Osijek
03. lipnja 2018.
NED / 17:30
BSK-Čepin
03. lipnja 2018.
NED / 17:30
Međimurje-HNK Đakovo Croatia
03. lipnja 2018.
NED / 17:30
Slavonija-Koprivnica
03. lipnja 2018.
NED / 17:30
Oriolik-Bjelovar
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Osijek2719354915+3460
2.BSK2715844226+1653
3.Međimurje2714585433+2147
4.Koprivnica2713684533+1245
5.Marsonia2713594234+844
6.Čepin2712784026+1443
7.Bedem27124114641+540
8.Slavija2710983930+939
9.Bjelovar27113133137-636
10.Mladost27105123235-335
11.HNK Vukovar 19912761292838-1030
12.Oriolik2778122132-1129
13.HNK Đakovo Croatia2767142337-1425
14.Slavonija2774163051-2125
15.Belišće2774162654-2825
16.Varteks2758141945-2623
20 golova
Kruno Jambrušić, Filip Škvorc
12 golova
Bruno Boban, Nebojša Popović
11 golova
Bruno Brlić
10 golova
Florian Abramović, Mario Munivrana
9 golova
Stjepan Šimičić
8 golova
Luka Agatić, Mate Bajić, Almedin Bundavica, Matej Peharda, Mile Sučić, Tihomir Šoštarić
7 golova
Luka Čakarić, Hrvoje Mišić, Matija Vrbanić
6 golova
Matej Bekavac, Tomas Grgačević, Goran Jurić, Jan Marcijuš, Leo Mikić, Tomislav Pleić, Josip Raić Sudar
5 golova
Nicholas Rafael LLanos Lohinski, Danijel Lončar, Mario Majstorović, Matej Marušić, Željko Ostrman, Zoran Ratković, Stjepan Stubičan, Benjamin Ždinjak
4 gola
Vinko Ančurovski, Nino Brcković, Marko Čanić, Drago Ćorić, Nemanja Dorić, Anto Gudelj, Ivan Jakovljević, Pejo Kuprešak, Željko Madžarević, Filip Marinović, Duje Mrdeša, Luka Pačar, Marko Puškarić, Ivan Režić, Ivan Validžić, Mihael Žaper
3 gola
Jurica Antonović, Goran Borko, Matija Čakalić, Josip Čikvar, Domagoj Damjanović, Josip Gačić, Dino Galičić, Bojan Gvozdenović, Matej Hudećek, Ivan Jajalo, Josip Jakovljević, Saša Kuburić, Ivan Mandić, Matija Matoković, Robert Mišković, Ivan Peharda, Marin Pilj, Ivan Plum, Marijo Rajić, Luka Sambol, Matej Sivrić, Ivan Smojvir, Marko Smolčić, Luka Šiprak, Bojan Tucaković, Marin Vučemilović, Antun Vuksanović
2 gola
Talys Alves Pereira Oliveira, Josip Balentović, Luka Barešić, Matej Blašković, Josip Ciprić, Ivan Durdov, Muzafer Ejupi, Josip Eling, Vedran Furmek, Ivan Gelo, Marko Grbeš, Deni Hajdarović, Domagoj Ivić, Ivan Jakešević, Emil Jelić, Dragan Juranović, Marko Karačić, Leo Kovačić, Josip Kozić, Matej Kožul, Bruno Krstanović, Drago Lovrić, Mario Lučić, Filip Makopek-Pušec, Mirko Marić, Vedran Mlinarić, Luka Modrić, Vinicius Muniz Ribeiro, Fabijan Petričević, Valentino Podobnik, Jurica Pranjić, Ivan Ptiček, Dejan Slunjski, Luka Sminderovac, Josip Solić, Saša Šest, Marko Šubara, Matias Šulc, Mate Tominac, Hrvoje Trupac, Blaž Tustonjić, Domagoj Žigri
1 gol
Mario Abramović, Hrvoje Ančurovski, Ivan Atlija, Mateo Barukčić, Robert Bojić, Matej Bošnjak, Ivan Božić, Dino Brajković, Ivan Brdarić, Dominik Broz, Luka Bubalo, Martin Buzuk, Minse Cho, Robert Ćosić, Bruno Damjanović, Dominik Dorić, Luka Dragojević, Vedran Goluža, Zvonimir Gregić, Taku Hishida, Neven Hlišć, Marin Ištvanić, Matej Jakšić, Mario Jazvić, Luka Kolak, Vjekoslav Kolar, Kristijan Krajček, Renato Kurtušić, Antun Kvaternik, Domagoj Lajtman, Filip Lišnić, Vedran Malecki, Karlo Malenović, Robert Malnar, Stjepan Mamić, Dominik Marjanović, Luka Marković, Mario Markuz, Matej Martinović, Alen Matijević, Valentin Mikić, Tomislav Milić, Damir Mirković, Branko Nikolić, Albert Nreca, Tomislav Ognjenčić, Ivan Orač, Nino Patafta, Ivan Pilj, Mihael Pongračić, Nemanja Prodanović, Marin Renić, Ivan Rolj, Antonio Rosandić, Elvis Sabol, Ivan Sokser, Tomislav Soldić, Robert Stahović, Josip-Pavle Stojanović, David Sušac, Nikola Šalinović, Lovro Šarlija, Yuki Takatoku, Igor Tkalčić, Nikola Tuba, Josip Tunjić, Mislav Včelik, Roko Vučak, Tony Zajimović

HT Prva liga

1.Dinamo36+3473
2.Rijeka36+4370
3.Hajduk36+3266
4.Osijek36+1556
5.Lokomotiva36-151
6.Slaven Belupo36-1043
7.Inter-Zaprešić36-2143
8.Rudeš36-2140
9.Istra 196136-3227
10.Cibalia36-3926

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 36. kolo

Slaven Belupo - Osijek 2:1

Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', 18.05.2018. 18:00

NK Osijek @ Instagram