NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Treća liga istok 2017/18

Treća liga istok 2017/18

  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
1. kolo
Izvještaj
26. kolovoza 2017.
SUB / 17:30
Oriolik01Marsonia
26. kolovoza 2017.
SUB / 17:30
Slavonija10Bjelovar
26. kolovoza 2017.
SUB / 17:30
Međimurje25Koprivnica
26. kolovoza 2017.
SUB / 17:30
Slavija11Osijek
26. kolovoza 2017.
SUB / 17:30
Mladost10Belišće
26. kolovoza 2017.
SUB / 17:30
HNK Vukovar 199100Varteks
27. kolovoza 2017.
NED / 17:30
BSK11HNK Đakovo Croatia
27. kolovoza 2017.
NED / 17:30
Bedem02Čepin
2. kolo
Izvještaj
01. rujna 2017.
PET / 17:30
Osijek10Mladost
02. rujna 2017.
SUB / 16:30
Bjelovar20Međimurje
03. rujna 2017.
NED / 17:30
Marsonia31Varteks
03. rujna 2017.
NED / 17:30
Belišće44HNK Vukovar 1991
03. rujna 2017.
NED / 17:30
Čepin22Slavija
03. rujna 2017.
NED / 17:30
HNK Đakovo Croatia01Bedem
03. rujna 2017.
NED / 17:30
Koprivnica02BSK
03. rujna 2017.
NED / 17:30
Oriolik21Slavonija
3. kolo
Izvještaj
09. rujna 2017.
SUB / 17:00
Slavonija11Marsonia
09. rujna 2017.
SUB / 17:00
Međimurje11Oriolik
09. rujna 2017.
SUB / 17:00
Slavija22HNK Đakovo Croatia
09. rujna 2017.
SUB / 17:00
Mladost21Čepin
09. rujna 2017.
SUB / 17:00
Varteks30Belišće
10. rujna 2017.
NED / 17:00
BSK10Bjelovar
10. rujna 2017.
NED / 17:00
Bedem30Koprivnica
10. rujna 2017.
NED / 17:00
HNK Vukovar 199110Osijek
4. kolo
Izvještaj
16. rujna 2017.
SUB / 17:00
Marsonia30Belišće
16. rujna 2017.
SUB / 17:00
HNK Đakovo Croatia01Mladost
16. rujna 2017.
SUB / 17:00
Koprivnica30Slavija
16. rujna 2017.
SUB / 17:00
Bjelovar10Bedem
16. rujna 2017.
SUB / 17:00
Oriolik00BSK
16. rujna 2017.
SUB / 17:00
Slavonija22Međimurje
17. rujna 2017.
NED / 17:00
Osijek20Varteks
17. rujna 2017.
NED / 17:00
Čepin31HNK Vukovar 1991
5. kolo
Izvještaj
22. rujna 2017.
PET / 16:30
Međimurje41Marsonia
23. rujna 2017.
SUB / 16:30
Slavija31Bjelovar
23. rujna 2017.
SUB / 16:30
Mladost00Koprivnica
23. rujna 2017.
SUB / 16:30
HNK Vukovar 199100HNK Đakovo Croatia
23. rujna 2017.
SUB / 16:30
Varteks10Čepin
23. rujna 2017.
SUB / 16:30
Belišće01Osijek
24. rujna 2017.
NED / 16:30
BSK21Slavonija
24. rujna 2017.
NED / 16:30
Bedem23Oriolik
6. kolo
Izvještaj
27. rujna 2017.
SRI / 16:30
Marsonia13Osijek
27. rujna 2017.
SRI / 16:30
Čepin10Belišće
27. rujna 2017.
SRI / 16:30
HNK Đakovo Croatia20Varteks
27. rujna 2017.
SRI / 16:30
Koprivnica12HNK Vukovar 1991
27. rujna 2017.
SRI / 16:30
Bjelovar10Mladost
27. rujna 2017.
SRI / 16:30
Oriolik00Slavija
27. rujna 2017.
SRI / 16:30
Slavonija33Bedem
27. rujna 2017.
SRI / 16:30
Međimurje12BSK
7. kolo
Izvještaj
30. rujna 2017.
SUB / 15:00
Mladost30Oriolik
30. rujna 2017.
SUB / 16:00
Slavija31Slavonija
30. rujna 2017.
SUB / 16:00
HNK Vukovar 199151Bjelovar
30. rujna 2017.
SUB / 16:00
Belišće03HNK Đakovo Croatia
30. rujna 2017.
SUB / 16:00
Osijek00Čepin
01. listopada 2017.
NED / 16:00
BSK00Marsonia
01. listopada 2017.
NED / 16:00
Bedem10Međimurje
01. listopada 2017.
NED / 16:00
Varteks13Koprivnica
8. kolo
Izvještaj
04. listopada 2017.
SRI / 15:30
Oriolik00HNK Vukovar 1991
07. listopada 2017.
SUB / 15:30
Marsonia12Čepin
07. listopada 2017.
SUB / 15:30
HNK Đakovo Croatia12Osijek
07. listopada 2017.
SUB / 15:30
Koprivnica31Belišće
07. listopada 2017.
SUB / 15:30
Bjelovar00Varteks
07. listopada 2017.
SUB / 15:30
Slavonija21Mladost
07. listopada 2017.
SUB / 15:30
Međimurje03Slavija
08. listopada 2017.
NED / 15:30
BSK23Bedem
9. kolo
Izvještaj
13. listopada 2017.
PET / 15:00
Osijek01Koprivnica
14. listopada 2017.
SUB / 15:00
Slavija11BSK
14. listopada 2017.
SUB / 15:00
Mladost12Međimurje
14. listopada 2017.
SUB / 15:00
HNK Vukovar 199120Slavonija
14. listopada 2017.
SUB / 15:00
Varteks00Oriolik
14. listopada 2017.
SUB / 15:00
Belišće21Bjelovar
15. listopada 2017.
NED / 15:00
Bedem32Marsonia
15. listopada 2017.
NED / 15:00
Čepin30HNK Đakovo Croatia
10. kolo
Izvještaj
21. listopada 2017.
SUB / 15:00
Marsonia50HNK Đakovo Croatia
21. listopada 2017.
SUB / 15:00
Koprivnica21Čepin
21. listopada 2017.
SUB / 15:00
Bjelovar21Osijek
21. listopada 2017.
SUB / 15:00
Oriolik10Belišće
21. listopada 2017.
SUB / 15:00
Slavonija31Varteks
21. listopada 2017.
SUB / 15:00
Međimurje00HNK Vukovar 1991
22. listopada 2017.
NED / 15:00
BSK12Mladost
22. listopada 2017.
NED / 15:00
Bedem01Slavija
11. kolo
Izvještaj
28. listopada 2017.
SUB / 15:00
Slavija21Marsonia
28. listopada 2017.
SUB / 15:00
Mladost24Bedem
28. listopada 2017.
SUB / 15:00
HNK Vukovar 199114BSK
28. listopada 2017.
SUB / 15:00
Belišće42Slavonija
28. listopada 2017.
SUB / 15:00
HNK Đakovo Croatia12Koprivnica
29. listopada 2017.
NED / 14:00
Varteks04Međimurje
29. listopada 2017.
NED / 14:00
Osijek10Oriolik
29. listopada 2017.
NED / 14:00
Čepin30Bjelovar
12. kolo
Izvještaj
04. studenog 2017.
SUB / 14:00
Marsonia20Koprivnica
04. studenog 2017.
SUB / 14:00
Bjelovar30HNK Đakovo Croatia
04. studenog 2017.
SUB / 14:00
Oriolik20Čepin
04. studenog 2017.
SUB / 14:00
Slavonija10Osijek
04. studenog 2017.
SUB / 14:00
Međimurje60Belišće
04. studenog 2017.
SUB / 14:00
Slavija22Mladost
05. studenog 2017.
NED / 14:00
BSK10Varteks
05. studenog 2017.
NED / 14:00
Bedem21HNK Vukovar 1991
13. kolo
Izvještaj
11. studenog 2017.
SUB / 14:00
Mladost00Marsonia
11. studenog 2017.
SUB / 14:00
HNK Vukovar 199102Slavija
11. studenog 2017.
SUB / 14:00
Varteks04Bedem
11. studenog 2017.
SUB / 14:00
Belišće03BSK
11. studenog 2017.
SUB / 14:00
Osijek51Međimurje
11. studenog 2017.
SUB / 14:00
HNK Đakovo Croatia20Oriolik
11. studenog 2017.
SUB / 14:00
Koprivnica21Bjelovar
12. studenog 2017.
NED / 14:00
Čepin31Slavonija
14. kolo
Izvještaj
18. studenog 2017.
SUB / 13:30
Marsonia20Bjelovar
18. studenog 2017.
SUB / 13:30
Oriolik21Koprivnica
18. studenog 2017.
SUB / 13:30
Slavonija20HNK Đakovo Croatia
18. studenog 2017.
SUB / 13:30
Međimurje10Čepin
18. studenog 2017.
SUB / 13:30
Slavija31Varteks
19. studenog 2017.
NED / 13:30
BSK10Osijek
19. studenog 2017.
NED / 13:30
Bedem30Belišće
19. studenog 2017.
NED / 13:30
Mladost30HNK Vukovar 1991
15. kolo
Izvještaj
25. studenog 2017.
SUB / 13:30
HNK Vukovar 199101Marsonia
25. studenog 2017.
SUB / 13:30
Belišće32Slavija
25. studenog 2017.
SUB / 13:30
HNK Đakovo Croatia03Međimurje
25. studenog 2017.
SUB / 13:30
Bjelovar41Oriolik
26. studenog 2017.
NED / 13:30
Varteks10Mladost
26. studenog 2017.
NED / 13:30
Osijek30Bedem
26. studenog 2017.
NED / 13:30
Čepin32BSK
26. studenog 2017.
NED / 13:30
Koprivnica30Slavonija
16. kolo
Izvještaj
03. ožujka 2018.
SUB / 15:00
Marsonia-Oriolik
03. ožujka 2018.
SUB / 15:00
Bjelovar-Slavonija
03. ožujka 2018.
SUB / 15:00
Koprivnica-Međimurje
03. ožujka 2018.
SUB / 15:00
HNK Đakovo Croatia-BSK
03. ožujka 2018.
SUB / 15:00
Osijek-Slavija
03. ožujka 2018.
SUB / 15:00
Belišće-Mladost
03. ožujka 2018.
SUB / 15:00
Varteks-HNK Vukovar 1991
04. ožujka 2018.
NED / 15:00
Čepin-Bedem
17. kolo
Izvještaj
10. ožujka 2018.
SUB / 15:00
Varteks-Marsonia
10. ožujka 2018.
SUB / 15:00
HNK Vukovar 1991-Belišće
10. ožujka 2018.
SUB / 15:00
Mladost-Osijek
10. ožujka 2018.
SUB / 15:00
Slavija-Čepin
10. ožujka 2018.
SUB / 15:00
Međimurje-Bjelovar
10. ožujka 2018.
SUB / 15:00
Slavonija-Oriolik
11. ožujka 2018.
NED / 15:00
Bedem-HNK Đakovo Croatia
11. ožujka 2018.
NED / 15:00
BSK-Koprivnica
18. kolo
Izvještaj
17. ožujka 2018.
SUB / 15:00
Marsonia-Slavonija
17. ožujka 2018.
SUB / 15:00
Oriolik-Međimurje
17. ožujka 2018.
SUB / 15:00
Bjelovar-BSK
17. ožujka 2018.
SUB / 15:00
Koprivnica-Bedem
17. ožujka 2018.
SUB / 15:00
HNK Đakovo Croatia-Slavija
17. ožujka 2018.
SUB / 15:00
Osijek-HNK Vukovar 1991
17. ožujka 2018.
SUB / 15:00
Belišće-Varteks
18. ožujka 2018.
NED / 15:00
Čepin-Mladost
19. kolo
Izvještaj
24. ožujka 2018.
SUB / 15:30
Belišće-Marsonia
24. ožujka 2018.
SUB / 15:30
Varteks-Osijek
24. ožujka 2018.
SUB / 15:30
HNK Vukovar 1991-Čepin
24. ožujka 2018.
SUB / 15:30
Mladost-HNK Đakovo Croatia
24. ožujka 2018.
SUB / 15:30
Slavija-Koprivnica
24. ožujka 2018.
SUB / 15:30
Međimurje-Slavonija
25. ožujka 2018.
NED / 16:00
Bedem-Bjelovar
25. ožujka 2018.
NED / 16:00
BSK-Oriolik
20. kolo
Izvještaj
31. ožujka 2018.
SUB / 16:00
Marsonia-Međimurje
31. ožujka 2018.
SUB / 16:00
Slavonija-BSK
31. ožujka 2018.
SUB / 16:00
Oriolik-Bedem
31. ožujka 2018.
SUB / 16:00
Bjelovar-Slavija
31. ožujka 2018.
SUB / 16:00
Koprivnica-Mladost
31. ožujka 2018.
SUB / 16:00
HNK Đakovo Croatia-HNK Vukovar 1991
31. ožujka 2018.
SUB / 16:00
Čepin-Varteks
31. ožujka 2018.
SUB / 16:00
Osijek-Belišće
21. kolo
Izvještaj
07. travnja 2018.
SUB / 16:30
Osijek-Marsonia
07. travnja 2018.
SUB / 16:30
Belišće-Čepin
07. travnja 2018.
SUB / 16:30
Varteks-HNK Đakovo Croatia
07. travnja 2018.
SUB / 16:30
HNK Vukovar 1991-Koprivnica
07. travnja 2018.
SUB / 16:30
Mladost-Bjelovar
07. travnja 2018.
SUB / 16:30
Slavija-Oriolik
08. travnja 2018.
NED / 16:30
Bedem-Slavonija
08. travnja 2018.
NED / 16:30
BSK-Međimurje
22. kolo
Izvještaj
14. travnja 2018.
SUB / 16:30
Marsonia-BSK
14. travnja 2018.
SUB / 16:30
Međimurje-Bedem
14. travnja 2018.
SUB / 16:30
Slavonija-Slavija
14. travnja 2018.
SUB / 16:30
Oriolik-Mladost
14. travnja 2018.
SUB / 16:30
Bjelovar-HNK Vukovar 1991
14. travnja 2018.
SUB / 16:30
Koprivnica-Varteks
14. travnja 2018.
SUB / 16:30
HNK Đakovo Croatia-Belišće
15. travnja 2018.
NED / 16:30
Čepin-Osijek
23. kolo
Izvještaj
21. travnja 2018.
SUB / 16:30
Osijek-HNK Đakovo Croatia
21. travnja 2018.
SUB / 16:30
Belišće-Koprivnica
21. travnja 2018.
SUB / 16:30
Varteks-Bjelovar
21. travnja 2018.
SUB / 16:30
HNK Vukovar 1991-Oriolik
21. travnja 2018.
SUB / 16:30
Mladost-Slavonija
21. travnja 2018.
SUB / 16:30
Slavija-Međimurje
22. travnja 2018.
NED / 16:30
Čepin-Marsonia
22. travnja 2018.
NED / 16:30
Bedem-BSK
24. kolo
Izvještaj
28. travnja 2018.
SUB / 17:00
Marsonia-Bedem
28. travnja 2018.
SUB / 17:00
Međimurje-Mladost
28. travnja 2018.
SUB / 17:00
Slavonija-HNK Vukovar 1991
28. travnja 2018.
SUB / 17:00
Oriolik-Varteks
28. travnja 2018.
SUB / 17:00
Bjelovar-Belišće
28. travnja 2018.
SUB / 17:00
Koprivnica-Osijek
28. travnja 2018.
SUB / 17:00
HNK Đakovo Croatia-Čepin
29. travnja 2018.
NED / 17:00
BSK-Slavija
25. kolo
Izvještaj
05. svibnja 2018.
SUB / 17:00
HNK Đakovo Croatia-Marsonia
05. svibnja 2018.
SUB / 17:00
Osijek-Bjelovar
05. svibnja 2018.
SUB / 17:00
Belišće-Oriolik
05. svibnja 2018.
SUB / 17:00
Varteks-Slavonija
05. svibnja 2018.
SUB / 17:00
HNK Vukovar 1991-Međimurje
05. svibnja 2018.
SUB / 17:00
Mladost-BSK
05. svibnja 2018.
SUB / 17:00
Slavija-Bedem
06. svibnja 2018.
NED / 17:00
Čepin-Koprivnica
26. kolo
Izvještaj
12. svibnja 2018.
SUB / 17:00
Marsonia-Slavija
12. svibnja 2018.
SUB / 17:00
Međimurje-Varteks
12. svibnja 2018.
SUB / 17:00
Slavonija-Belišće
12. svibnja 2018.
SUB / 17:00
Oriolik-Osijek
12. svibnja 2018.
SUB / 17:00
Bjelovar-Čepin
12. svibnja 2018.
SUB / 17:00
Koprivnica-HNK Đakovo Croatia
13. svibnja 2018.
NED / 17:00
Bedem-Mladost
13. svibnja 2018.
NED / 17:00
BSK-HNK Vukovar 1991
27. kolo
Izvještaj
19. svibnja 2018.
SUB / 17:00
Koprivnica-Marsonia
19. svibnja 2018.
SUB / 17:00
HNK Đakovo Croatia-Bjelovar
19. svibnja 2018.
SUB / 17:00
Osijek-Slavonija
19. svibnja 2018.
SUB / 17:00
Belišće-Međimurje
19. svibnja 2018.
SUB / 17:00
Varteks-BSK
19. svibnja 2018.
SUB / 17:00
HNK Vukovar 1991-Bedem
19. svibnja 2018.
SUB / 17:00
Mladost-Slavija
20. svibnja 2018.
NED / 17:00
Čepin-Oriolik
28. kolo
Izvještaj
26. svibnja 2018.
SUB / 17:00
Marsonia-Mladost
26. svibnja 2018.
SUB / 17:00
Slavija-HNK Vukovar 1991
26. svibnja 2018.
SUB / 17:00
Međimurje-Osijek
26. svibnja 2018.
SUB / 17:00
Slavonija-Čepin
26. svibnja 2018.
SUB / 17:00
Oriolik-HNK Đakovo Croatia
26. svibnja 2018.
SUB / 17:00
Bjelovar-Koprivnica
27. svibnja 2018.
NED / 17:00
Bedem-Varteks
27. svibnja 2018.
NED / 17:00
BSK-Belišće
29. kolo
Izvještaj
31. svibnja 2018.
ČET / 17:30
Bjelovar-Marsonia
31. svibnja 2018.
ČET / 17:30
Koprivnica-Oriolik
31. svibnja 2018.
ČET / 17:30
HNK Đakovo Croatia-Slavonija
31. svibnja 2018.
ČET / 17:30
Čepin-Međimurje
31. svibnja 2018.
ČET / 17:30
Osijek-BSK
31. svibnja 2018.
ČET / 17:30
Belišće-Bedem
31. svibnja 2018.
ČET / 17:30
Varteks-Slavija
31. svibnja 2018.
ČET / 17:30
HNK Vukovar 1991-Mladost
30. kolo
Izvještaj
03. lipnja 2018.
NED / 17:30
Marsonia-HNK Vukovar 1991
03. lipnja 2018.
NED / 17:30
Mladost-Varteks
03. lipnja 2018.
NED / 17:30
Slavija-Belišće
03. lipnja 2018.
NED / 17:30
Bedem-Osijek
03. lipnja 2018.
NED / 17:30
BSK-Čepin
03. lipnja 2018.
NED / 17:30
Međimurje-HNK Đakovo Croatia
03. lipnja 2018.
NED / 17:30
Slavonija-Koprivnica
03. lipnja 2018.
NED / 17:30
Oriolik-Bjelovar
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.BSK158432313+1028
2.Bedem159152920+928
3.Koprivnica159152618+828
4.Slavija157622718+927
5.Osijek158252010+1026
6.Čepin158252415+926
7.Marsonia157352416+824
8.Međimurje156362723+421
9.Mladost156361815+321
10.Oriolik155551216-420
11.Bjelovar156181721-419
12.Slavonija155372127-618
13.HNK Vukovar 1991154561721-417
14.HNK Đakovo Croatia153391225-1312
15.Varteks15339925-1612
16.Belišće1531111437-2310
11 golova
Kruno Jambrušić, Filip Škvorc
9 golova
Bruno Boban, Bruno Brlić
8 golova
Luka Agatić, Mile Sučić
7 golova
Florian Abramović, Mate Bajić, Matej Peharda
6 golova
Matej Bekavac, Leo Mikić, Nebojša Popović, Stjepan Šimičić
5 golova
Mario Munivrana
4 gola
Nino Brcković, Almedin Bundavica, Ivan Jakovljević, Goran Jurić, Željko Madžarević, Jan Marcijuš, Hrvoje Mišić, Duje Mrdeša, Tihomir Šoštarić
3 gola
Luka Čakarić, Drago Ćorić, Nemanja Dorić, Pejo Kuprešak, Mario Majstorović, Filip Marinović, Matej Marušić, Matija Matoković, Robert Mišković, Josip Raić Sudar, Marijo Rajić, Luka Sambol, Matej Sivrić, Ivan Smojvir, Bojan Tucaković, Ivan Validžić, Matija Vrbanić
2 gola
Talys Alves Pereira Oliveira, Jurica Antonović, Matej Blašković, Josip Ciprić, Josip Čikvar, Muzafer Ejupi, Josip Eling, Josip Gačić, Deni Hajdarović, Ivan Jakešević, Josip Jakovljević, Leo Kovačić, Josip Kozić, Matej Kožul, Saša Kuburić, Danijel Lončar, Mario Lučić, Filip Makopek-Pušec, Mirko Marić, Luka Pačar, Ivan Peharda, Fabijan Petričević, Tomislav Pleić, Jurica Pranjić, Zoran Ratković, Dejan Slunjski, Luka Sminderovac, Marko Smolčić, Josip Solić, Luka Šiprak, Marko Šubara, Hrvoje Trupac, Blaž Tustonjić, Mihael Žaper
1 gol
Vinko Ančurovski, Ivan Atlija, Josip Balentović, Luka Barešić, Dino Brajković, Dominik Broz, Luka Bubalo, Marko Čanić, Bruno Damjanović, Domagoj Damjanović, Luka Dragojević, Vedran Furmek, Marko Grbeš, Anto Gudelj, Domagoj Ivić, Ivan Jajalo, Mario Jazvić, Luka Kolak, Kristijan Krajček, Bruno Krstanović, Renato Kurtušić, Domagoj Lajtman, Filip Lišnić, Vedran Malecki, Karlo Malenović, Robert Malnar, Stjepan Mamić, Dominik Marjanović, Luka Marković, Mario Markuz, Alen Matijević, Damir Mirković, Vedran Mlinarić, Vinicius Muniz Ribeiro, Branko Nikolić, Albert Nreca, Tomislav Ognjenčić, Valentino Podobnik, Nemanja Prodanović, Ivan Režić, Antonio Rosandić, Ivan Sokser, Robert Stahović, Stjepan Stubičan, Yuki Takatoku, Mate Tominac, Josip Tunjić, Mislav Včelik, Marin Vučemilović, Domagoj Žigri

HT Prva liga

1.Dinamo20+3250
2.Hajduk20+1738
3.Osijek20+1336
4.Rijeka20+2035
5.Inter-Zaprešić20-826
6.Lokomotiva20-923
7.Slaven Belupo20-721
8.Istra 196120-1317
9.Cibalia20-1917
10.Rudeš20-2612

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 21. kolo

Osijek - Dinamo

Stadion Gradski vrt, 10.02.2018. 17:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 20. kolo

Istra 1961 - Osijek 1:1

Aldo Drosina, 16.12.2017. 17:00