NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Hrvatski Telekom Prva liga 2017/18

Hrvatski Telekom Prva liga 2017/18

  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
1. kolo
Izvještaj
14. srpnja 2017.
PET / 20:00
Inter-Zaprešić31Cibalia
15. srpnja 2017.
SUB / 19:00
Dinamo20Istra 1961
15. srpnja 2017.
SUB / 21:00
Rijeka20Slaven Belupo
16. srpnja 2017.
NED / 19:00
Lokomotiva13Hajduk
16. srpnja 2017.
NED / 21:00
Osijek11Rudeš
2. kolo
Izvještaj
21. srpnja 2017.
PET / 20:00
Dinamo40Cibalia
22. srpnja 2017.
SUB / 19:00
Slaven Belupo10Lokomotiva
22. srpnja 2017.
SUB / 21:00
Rijeka41Rudeš
23. srpnja 2017.
NED / 19:00
Inter-Zaprešić22Hajduk
23. srpnja 2017.
NED / 21:00
Istra 196111Osijek
3. kolo
Izvještaj
28. srpnja 2017.
PET / 20:00
Lokomotiva-Rudeš
29. srpnja 2017.
SUB / 19:00
Inter-Zaprešić-Slaven Belupo
29. srpnja 2017.
SUB / 21:00
Rijeka-Istra 1961
30. srpnja 2017.
NED / 19:00
Cibalia-Hajduk
30. srpnja 2017.
NED / 21:00
Osijek-Dinamo
4. kolo
Izvještaj
04. kolovoza 2017.
PET / 20:00
Istra 1961-Lokomotiva
05. kolovoza 2017.
SUB / 19:00
Rudeš-Inter-Zaprešić
05. kolovoza 2017.
SUB / 21:00
Slaven Belupo-Cibalia
06. kolovoza 2017.
NED / 19:00
Dinamo-Hajduk
07. kolovoza 2017.
PON / 21:00
Osijek-Rijeka
5. kolo
Izvještaj
12. kolovoza 2017.
SUB / 19:00
Rijeka-Dinamo
12. kolovoza 2017.
SUB / 19:00
Lokomotiva-Osijek
12. kolovoza 2017.
SUB / 19:00
Inter-Zaprešić-Istra 1961
12. kolovoza 2017.
SUB / 19:00
Cibalia-Rudeš
12. kolovoza 2017.
SUB / 19:00
Hajduk-Slaven Belupo
6. kolo
Izvještaj
19. kolovoza 2017.
SUB / 19:00
Dinamo-Slaven Belupo
19. kolovoza 2017.
SUB / 19:00
Rudeš-Hajduk
19. kolovoza 2017.
SUB / 19:00
Istra 1961-Cibalia
19. kolovoza 2017.
SUB / 19:00
Osijek-Inter-Zaprešić
19. kolovoza 2017.
SUB / 19:00
Rijeka-Lokomotiva
7. kolo
Izvještaj
26. kolovoza 2017.
SUB / 19:00
Lokomotiva-Dinamo
26. kolovoza 2017.
SUB / 19:00
Inter-Zaprešić-Rijeka
26. kolovoza 2017.
SUB / 19:00
Cibalia-Osijek
26. kolovoza 2017.
SUB / 19:00
Hajduk-Istra 1961
26. kolovoza 2017.
SUB / 19:00
Slaven Belupo-Rudeš
8. kolo
Izvještaj
09. rujna 2017.
SUB / 19:00
Dinamo-Rudeš
09. rujna 2017.
SUB / 19:00
Istra 1961-Slaven Belupo
09. rujna 2017.
SUB / 19:00
Osijek-Hajduk
09. rujna 2017.
SUB / 19:00
Rijeka-Cibalia
09. rujna 2017.
SUB / 19:00
Lokomotiva-Inter-Zaprešić
9. kolo
Izvještaj
16. rujna 2017.
SUB / 19:00
Inter-Zaprešić-Dinamo
16. rujna 2017.
SUB / 19:00
Cibalia-Lokomotiva
16. rujna 2017.
SUB / 19:00
Hajduk-Rijeka
16. rujna 2017.
SUB / 19:00
Slaven Belupo-Osijek
16. rujna 2017.
SUB / 19:00
Rudeš-Istra 1961
10. kolo
Izvještaj
23. rujna 2017.
SUB / 19:00
Istra 1961-Dinamo
23. rujna 2017.
SUB / 19:00
Rudeš-Osijek
23. rujna 2017.
SUB / 19:00
Slaven Belupo-Rijeka
23. rujna 2017.
SUB / 19:00
Hajduk-Lokomotiva
23. rujna 2017.
SUB / 19:00
Cibalia-Inter-Zaprešić
11. kolo
Izvještaj
30. rujna 2017.
SUB / 19:00
Cibalia-Dinamo
30. rujna 2017.
SUB / 19:00
Hajduk-Inter-Zaprešić
30. rujna 2017.
SUB / 19:00
Lokomotiva-Slaven Belupo
30. rujna 2017.
SUB / 19:00
Rudeš-Rijeka
30. rujna 2017.
SUB / 19:00
Osijek-Istra 1961
12. kolo
Izvještaj
14. listopada 2017.
SUB / 17:00
Dinamo-Osijek
14. listopada 2017.
SUB / 17:00
Istra 1961-Rijeka
14. listopada 2017.
SUB / 17:00
Rudeš-Lokomotiva
14. listopada 2017.
SUB / 17:00
Slaven Belupo-Inter-Zaprešić
14. listopada 2017.
SUB / 17:00
Hajduk-Cibalia
13. kolo
Izvještaj
21. listopada 2017.
SUB / 17:00
Hajduk-Dinamo
21. listopada 2017.
SUB / 17:00
Cibalia-Slaven Belupo
21. listopada 2017.
SUB / 17:00
Inter-Zaprešić-Rudeš
21. listopada 2017.
SUB / 17:00
Lokomotiva-Istra 1961
21. listopada 2017.
SUB / 17:00
Rijeka-Osijek
14. kolo
Izvještaj
28. listopada 2017.
SUB / 17:00
Dinamo-Rijeka
28. listopada 2017.
SUB / 17:00
Osijek-Lokomotiva
28. listopada 2017.
SUB / 17:00
Istra 1961-Inter-Zaprešić
28. listopada 2017.
SUB / 17:00
Rudeš-Cibalia
28. listopada 2017.
SUB / 17:00
Slaven Belupo-Hajduk
15. kolo
Izvještaj
04. studenog 2017.
SUB / 17:00
Slaven Belupo-Dinamo
04. studenog 2017.
SUB / 17:00
Hajduk-Rudeš
04. studenog 2017.
SUB / 17:00
Cibalia-Istra 1961
04. studenog 2017.
SUB / 17:00
Inter-Zaprešić-Osijek
04. studenog 2017.
SUB / 17:00
Lokomotiva-Rijeka
16. kolo
Izvještaj
18. studenog 2017.
SUB / 17:00
Dinamo-Lokomotiva
18. studenog 2017.
SUB / 17:00
Rijeka-Inter-Zaprešić
18. studenog 2017.
SUB / 17:00
Osijek-Cibalia
18. studenog 2017.
SUB / 17:00
Istra 1961-Hajduk
18. studenog 2017.
SUB / 17:00
Rudeš-Slaven Belupo
17. kolo
Izvještaj
25. studenog 2017.
SUB / 17:00
Rudeš-Dinamo
25. studenog 2017.
SUB / 17:00
Slaven Belupo-Istra 1961
25. studenog 2017.
SUB / 17:00
Hajduk-Osijek
25. studenog 2017.
SUB / 17:00
Cibalia-Rijeka
25. studenog 2017.
SUB / 17:00
Inter-Zaprešić-Lokomotiva
18. kolo
Izvještaj
02. prosinca 2017.
SUB / 17:00
Dinamo-Inter-Zaprešić
02. prosinca 2017.
SUB / 17:00
Lokomotiva-Cibalia
02. prosinca 2017.
SUB / 17:00
Rijeka-Hajduk
02. prosinca 2017.
SUB / 17:00
Osijek-Slaven Belupo
02. prosinca 2017.
SUB / 17:00
Istra 1961-Rudeš
19. kolo
Izvještaj
09. prosinca 2017.
SUB / 17:00
Dinamo-Istra 1961
09. prosinca 2017.
SUB / 17:00
Osijek-Rudeš
09. prosinca 2017.
SUB / 17:00
Rijeka-Slaven Belupo
09. prosinca 2017.
SUB / 17:00
Lokomotiva-Hajduk
09. prosinca 2017.
SUB / 17:00
Inter-Zaprešić-Cibalia
20. kolo
Izvještaj
16. prosinca 2017.
SUB / 17:00
Dinamo-Cibalia
16. prosinca 2017.
SUB / 17:00
Hajduk-Inter-Zaprešić
16. prosinca 2017.
SUB / 17:00
Slaven Belupo-Lokomotiva
16. prosinca 2017.
SUB / 17:00
Rijeka-Rudeš
16. prosinca 2017.
SUB / 17:00
Istra 1961-Osijek
21. kolo
Izvještaj
10. veljače 2018.
SUB / 17:00
Osijek-Dinamo
10. veljače 2018.
SUB / 17:00
Rijeka-Istra 1961
10. veljače 2018.
SUB / 17:00
Lokomotiva-Rudeš
10. veljače 2018.
SUB / 17:00
Inter-Zaprešić-Slaven Belupo
10. veljače 2018.
SUB / 17:00
Cibalia-Hajduk
22. kolo
Izvještaj
17. veljače 2018.
SUB / 17:00
Dinamo-Hajduk
17. veljače 2018.
SUB / 17:00
Slaven Belupo-Cibalia
17. veljače 2018.
SUB / 17:00
Rudeš-Inter-Zaprešić
17. veljače 2018.
SUB / 17:00
Istra 1961-Lokomotiva
17. veljače 2018.
SUB / 17:00
Osijek-Rijeka
23. kolo
Izvještaj
24. veljače 2018.
SUB / 17:00
Rijeka-Dinamo
24. veljače 2018.
SUB / 17:00
Lokomotiva-Osijek
24. veljače 2018.
SUB / 17:00
Inter-Zaprešić-Istra 1961
24. veljače 2018.
SUB / 17:00
Cibalia-Rudeš
24. veljače 2018.
SUB / 17:00
Hajduk-Slaven Belupo
24. kolo
Izvještaj
03. ožujka 2018.
SUB / 17:00
Dinamo-Slaven Belupo
03. ožujka 2018.
SUB / 17:00
Rudeš-Hajduk
03. ožujka 2018.
SUB / 17:00
Istra 1961-Cibalia
03. ožujka 2018.
SUB / 17:00
Osijek-Inter-Zaprešić
03. ožujka 2018.
SUB / 17:00
Rijeka-Lokomotiva
25. kolo
Izvještaj
10. ožujka 2018.
SUB / 17:00
Lokomotiva-Dinamo
10. ožujka 2018.
SUB / 17:00
Inter-Zaprešić-Rijeka
10. ožujka 2018.
SUB / 17:00
Cibalia-Osijek
10. ožujka 2018.
SUB / 17:00
Hajduk-Istra 1961
10. ožujka 2018.
SUB / 17:00
Slaven Belupo-Rudeš
26. kolo
Izvještaj
17. ožujka 2018.
SUB / 17:00
Dinamo-Rudeš
17. ožujka 2018.
SUB / 17:00
Istra 1961-Slaven Belupo
17. ožujka 2018.
SUB / 17:00
Osijek-Hajduk
17. ožujka 2018.
SUB / 17:00
Rijeka-Cibalia
17. ožujka 2018.
SUB / 17:00
Lokomotiva-Inter-Zaprešić
27. kolo
Izvještaj
31. ožujka 2018.
SUB / 17:00
Inter-Zaprešić-Dinamo
31. ožujka 2018.
SUB / 17:00
Cibalia-Lokomotiva
31. ožujka 2018.
SUB / 17:00
Hajduk-Rijeka
31. ožujka 2018.
SUB / 17:00
Slaven Belupo-Osijek
31. ožujka 2018.
SUB / 17:00
Rudeš-Istra 1961
28. kolo
Izvještaj
07. travnja 2018.
SUB / 19:00
Istra 1961-Dinamo
07. travnja 2018.
SUB / 19:00
Rudeš-Osijek
07. travnja 2018.
SUB / 19:00
Slaven Belupo-Rijeka
07. travnja 2018.
SUB / 19:00
Hajduk-Lokomotiva
07. travnja 2018.
SUB / 19:00
Cibalia-Inter-Zaprešić
29. kolo
Izvještaj
14. travnja 2018.
SUB / 19:00
Cibalia-Dinamo
14. travnja 2018.
SUB / 19:00
Inter-Zaprešić-Hajduk
14. travnja 2018.
SUB / 19:00
Lokomotiva-Slaven Belupo
14. travnja 2018.
SUB / 19:00
Rudeš-Rijeka
14. travnja 2018.
SUB / 19:00
Osijek-Istra 1961
30. kolo
Izvještaj
18. travnja 2018.
SRI / 19:00
Dinamo-Osijek
18. travnja 2018.
SRI / 19:00
Istra 1961-Rijeka
18. travnja 2018.
SRI / 19:00
Rudeš-Lokomotiva
18. travnja 2018.
SRI / 19:00
Slaven Belupo-Inter-Zaprešić
18. travnja 2018.
SRI / 19:00
Hajduk-Cibalia
31. kolo
Izvještaj
21. travnja 2018.
SUB / 19:00
Hajduk-Dinamo
21. travnja 2018.
SUB / 19:00
Cibalia-Slaven Belupo
21. travnja 2018.
SUB / 19:00
Inter-Zaprešić-Rudeš
21. travnja 2018.
SUB / 19:00
Lokomotiva-Istra 1961
21. travnja 2018.
SUB / 19:00
Rijeka-Osijek
32. kolo
Izvještaj
28. travnja 2018.
SUB / 19:00
Dinamo-Rijeka
28. travnja 2018.
SUB / 19:00
Osijek-Lokomotiva
28. travnja 2018.
SUB / 19:00
Istra 1961-Inter-Zaprešić
28. travnja 2018.
SUB / 19:00
Rudeš-Cibalia
28. travnja 2018.
SUB / 19:00
Slaven Belupo-Hajduk
33. kolo
Izvještaj
05. svibnja 2018.
SUB / 19:00
Slaven Belupo-Dinamo
05. svibnja 2018.
SUB / 19:00
Hajduk-Rudeš
05. svibnja 2018.
SUB / 19:00
Cibalia-Istra 1961
05. svibnja 2018.
SUB / 19:00
Inter-Zaprešić-Osijek
05. svibnja 2018.
SUB / 19:00
Lokomotiva-Rijeka
34. kolo
Izvještaj
09. svibnja 2018.
SRI / 19:00
Dinamo-Lokomotiva
09. svibnja 2018.
SRI / 19:00
Rijeka-Inter-Zaprešić
09. svibnja 2018.
SRI / 19:00
Osijek-Cibalia
09. svibnja 2018.
SRI / 19:00
Istra 1961-Hajduk
09. svibnja 2018.
SRI / 19:00
Rudeš-Slaven Belupo
35. kolo
Izvještaj
12. svibnja 2018.
SUB / 19:00
Rudeš-Dinamo
12. svibnja 2018.
SUB / 19:00
Slaven Belupo-Istra 1961
12. svibnja 2018.
SUB / 19:00
Hajduk-Osijek
12. svibnja 2018.
SUB / 19:00
Cibalia-Rijeka
12. svibnja 2018.
SUB / 19:00
Inter-Zaprešić-Lokomotiva
36. kolo
Izvještaj
19. svibnja 2018.
SUB / 19:00
Dinamo-Inter-Zaprešić
19. svibnja 2018.
SUB / 19:00
Lokomotiva-Cibalia
19. svibnja 2018.
SUB / 19:00
Rijeka-Hajduk
19. svibnja 2018.
SUB / 19:00
Osijek-Slaven Belupo
19. svibnja 2018.
SUB / 19:00
Istra 1961-Rudeš
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Dinamo220060+66
2.Rijeka220061+56
3.Hajduk211053+24
4.Inter-Zaprešić211053+24
5.Slaven Belupo210112-13
6.Osijek20202202
7.Istra 1961201113-21
8.Rudeš201125-31
9.Lokomotiva200214-30
10.Cibalia200217-60
2 gola
Vlatko Blažević, Armin Hodžić, Jakov Puljić
1 gol
Ante Aralica, Filip Benković, Petar Bočkaj, Ante Ćorić, Muzafer Ejupi, Ante Erceg, Antenor Junior Fernandes Da Silva Vitoria, Mario Gavranovic, Savvas Gkentsoglou, Alexander Gorgon, Mirko Ivanovski, Karlo Kamenar, Fran Karačić, Zoran Kvržić, Dejan Maksimović, Nikola Moro, Zoran Nižić, Franck Ohandza Zoa, Marko Pervan, Tomislav Šarić, Marko Vešović, Nikola Vlašić, Dario Župarić

HT Prva liga

1.Dinamo2+66
2.Rijeka2+56
3.Hajduk2+24
4.Inter-Zaprešić2+24
5.Slaven Belupo2-13
6.Osijek202
7.Istra 19612-21
8.Rudeš2-31
9.Lokomotiva2-30
10.Cibalia2-60

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 3. kolo

Osijek - Dinamo

Stadion Gradski vrt, 30.07.2017. 21:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 2. kolo

Istra 1961 - Osijek 1:1

Aldo Drosina, 23.07.2017. 21:00