NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Hrvatski Telekom Prva liga 2017/18

Hrvatski Telekom Prva liga 2017/18

  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
1. kolo
Izvještaj
14. srpnja 2017.
PET / 20:00
Inter-Zaprešić31Cibalia
15. srpnja 2017.
SUB / 19:00
Dinamo20Istra 1961
15. srpnja 2017.
SUB / 21:00
Rijeka20Slaven Belupo
16. srpnja 2017.
NED / 19:00
Lokomotiva13Hajduk
16. srpnja 2017.
NED / 21:00
Osijek11Rudeš
2. kolo
Izvještaj
21. srpnja 2017.
PET / 20:00
Dinamo40Cibalia
22. srpnja 2017.
SUB / 19:00
Slaven Belupo10Lokomotiva
22. srpnja 2017.
SUB / 21:00
Rijeka41Rudeš
23. srpnja 2017.
NED / 19:00
Inter-Zaprešić22Hajduk
23. srpnja 2017.
NED / 21:00
Istra 196111Osijek
3. kolo
Izvještaj
28. srpnja 2017.
PET / 20:00
Lokomotiva11Rudeš
29. srpnja 2017.
SUB / 19:00
Inter-Zaprešić01Slaven Belupo
29. srpnja 2017.
SUB / 21:00
Rijeka20Istra 1961
30. srpnja 2017.
NED / 19:00
Cibalia12Hajduk
30. srpnja 2017.
NED / 21:00
Osijek11Dinamo
4. kolo
Izvještaj
04. kolovoza 2017.
PET / 20:00
Istra 196112Lokomotiva
05. kolovoza 2017.
SUB / 19:00
Rudeš02Inter-Zaprešić
05. kolovoza 2017.
SUB / 21:00
Slaven Belupo21Cibalia
06. kolovoza 2017.
NED / 19:00
Dinamo31Hajduk
07. kolovoza 2017.
PON / 21:00
Osijek10Rijeka
5. kolo
Izvještaj
11. kolovoza 2017.
PET / 19:00
Rijeka02Dinamo
11. kolovoza 2017.
PET / 21:00
Hajduk10Slaven Belupo
12. kolovoza 2017.
SUB / 19:00
Lokomotiva23Osijek
12. kolovoza 2017.
SUB / 21:00
Inter-Zaprešić22Istra 1961
13. kolovoza 2017.
NED / 19:00
Cibalia30Rudeš
6. kolo
Izvještaj
18. kolovoza 2017.
PET / 20:00
Istra 196101Cibalia
19. kolovoza 2017.
SUB / 21:00
Rijeka21Lokomotiva
20. kolovoza 2017.
NED / 19:00
Rudeš04Hajduk
20. kolovoza 2017.
NED / 21:00
Dinamo20Slaven Belupo
20. kolovoza 2017.
NED / 21:00
Osijek30Inter-Zaprešić
7. kolo
Izvještaj
26. kolovoza 2017.
SUB / 19:00
Slaven Belupo22Rudeš
26. kolovoza 2017.
SUB / 21:00
Inter-Zaprešić13Rijeka
27. kolovoza 2017.
NED / 19:00
Lokomotiva03Dinamo
27. kolovoza 2017.
NED / 21:00
Cibalia21Osijek
27. kolovoza 2017.
NED / 21:00
Hajduk20Istra 1961
8. kolo
Izvještaj
08. rujna 2017.
PET / 18:00
Istra 196110Slaven Belupo
09. rujna 2017.
SUB / 17:00
Rijeka70Cibalia
09. rujna 2017.
SUB / 19:00
Osijek21Hajduk
10. rujna 2017.
NED / 17:00
Lokomotiva30Inter-Zaprešić
10. rujna 2017.
NED / 19:00
Dinamo32Rudeš
9. kolo
Izvještaj
15. rujna 2017.
PET / 18:00
Cibalia01Lokomotiva
16. rujna 2017.
SUB / 17:00
Slaven Belupo11Osijek
16. rujna 2017.
SUB / 19:00
Inter-Zaprešić13Dinamo
17. rujna 2017.
NED / 17:00
Hajduk02Rijeka
17. rujna 2017.
NED / 19:00
Rudeš10Istra 1961
10. kolo
Izvještaj
23. rujna 2017.
SUB / 17:00
Cibalia12Inter-Zaprešić
23. rujna 2017.
SUB / 19:00
Slaven Belupo11Rijeka
24. rujna 2017.
NED / 17:00
Istra 196100Dinamo
24. rujna 2017.
NED / 19:00
Hajduk22Lokomotiva
25. rujna 2017.
PON / 18:00
Rudeš11Osijek
11. kolo
Izvještaj
29. rujna 2017.
PET / 18:00
Lokomotiva00Slaven Belupo
30. rujna 2017.
SUB / 17:00
Cibalia25Dinamo
30. rujna 2017.
SUB / 19:00
Hajduk20Inter-Zaprešić
01. listopada 2017.
NED / 17:00
Osijek21Istra 1961
01. listopada 2017.
NED / 19:00
Rudeš15Rijeka
12. kolo
Izvještaj
13. listopada 2017.
PET / 18:00
Rudeš01Lokomotiva
14. listopada 2017.
SUB / 15:00
Istra 196110Rijeka
14. listopada 2017.
SUB / 19:00
Dinamo11Osijek
15. listopada 2017.
NED / 15:00
Slaven Belupo12Inter-Zaprešić
15. listopada 2017.
NED / 19:00
Hajduk21Cibalia
13. kolo
Izvještaj
20. listopada 2017.
PET / 18:00
Inter-Zaprešić31Rudeš
21. listopada 2017.
SUB / 15:00
Cibalia10Slaven Belupo
21. listopada 2017.
SUB / 19:00
Hajduk22Dinamo
22. listopada 2017.
NED / 15:00
Lokomotiva10Istra 1961
22. listopada 2017.
NED / 19:00
Rijeka12Osijek
14. kolo
Izvještaj
28. listopada 2017.
SUB / 15:00
Dinamo31Rijeka
28. listopada 2017.
SUB / 19:00
Osijek30Lokomotiva
29. listopada 2017.
NED / 15:00
Slaven Belupo00Hajduk
29. listopada 2017.
NED / 19:00
Rudeš11Cibalia
30. listopada 2017.
PON / 18:00
Istra 196111Inter-Zaprešić
15. kolo
Izvještaj
03. studenog 2017.
PET / 18:00
Inter-Zaprešić31Osijek
04. studenog 2017.
SUB / 15:00
Cibalia14Istra 1961
04. studenog 2017.
SUB / 19:00
Hajduk23Rudeš
05. studenog 2017.
NED / 15:00
Lokomotiva10Rijeka
05. studenog 2017.
NED / 19:00
Slaven Belupo01Dinamo
16. kolo
Izvještaj
17. studenog 2017.
PET / 18:00
Rudeš12Slaven Belupo
18. studenog 2017.
SUB / 15:00
Osijek11Cibalia
18. studenog 2017.
SUB / 18:00
Rijeka00Inter-Zaprešić
19. studenog 2017.
NED / 15:00
Dinamo20Lokomotiva
19. studenog 2017.
NED / 18:00
Istra 196113Hajduk
17. kolo
Izvještaj
24. studenog 2017.
PET / 18:00
Inter-Zaprešić11Lokomotiva
25. studenog 2017.
SUB / 15:00
Slaven Belupo20Istra 1961
25. studenog 2017.
SUB / 18:00
Hajduk11Osijek
26. studenog 2017.
NED / 15:00
Rudeš11Dinamo
26. studenog 2017.
NED / 18:00
Cibalia12Rijeka
18. kolo
Izvještaj
02. prosinca 2017.
SUB / 15:00
Osijek20Slaven Belupo
02. prosinca 2017.
SUB / 18:00
Rijeka12Hajduk
03. prosinca 2017.
NED / 15:00
Lokomotiva13Cibalia
03. prosinca 2017.
NED / 18:00
Dinamo10Inter-Zaprešić
04. prosinca 2017.
PON / 18:00
Istra 196121Rudeš
19. kolo
Izvještaj
08. prosinca 2017.
PET / 18:00
Inter-Zaprešić32Cibalia
09. prosinca 2017.
SUB / 15:00
Dinamo51Istra 1961
09. prosinca 2017.
SUB / 17:00
Osijek30Rudeš
10. prosinca 2017.
NED / 15:00
Lokomotiva02Hajduk
10. prosinca 2017.
NED / 17:00
Rijeka20Slaven Belupo
20. kolo
Izvještaj
15. prosinca 2017.
PET / 18:00
Slaven Belupo-Lokomotiva
16. prosinca 2017.
SUB / 15:00
Dinamo10Cibalia
16. prosinca 2017.
SUB / 17:00
Istra 196111Osijek
17. prosinca 2017.
NED / 15:00
Hajduk50Inter-Zaprešić
17. prosinca 2017.
NED / 17:00
Rijeka30Rudeš
18. prosinca 2017.
PON / 14:00
Slaven Belupo22Lokomotiva
21. kolo
Izvještaj
09. veljače 2018.
PET / 18:00
Inter-Zaprešić00Slaven Belupo
10. veljače 2018.
SUB / 15:00
Rijeka40Istra 1961
10. veljače 2018.
SUB / 17:00
Osijek24Dinamo
11. veljače 2018.
NED / 15:00
Cibalia05Hajduk
11. veljače 2018.
NED / 17:00
Lokomotiva22Rudeš
22. kolo
Izvještaj
16. veljače 2018.
PET / 18:00
Rudeš20Inter-Zaprešić
17. veljače 2018.
SUB / 15:00
Osijek21Rijeka
17. veljače 2018.
SUB / 17:00
Istra 196110Lokomotiva
18. veljače 2018.
NED / 15:00
Dinamo01Hajduk
18. veljače 2018.
NED / 17:00
Slaven Belupo20Cibalia
23. kolo
Izvještaj
24. veljače 2018.
SUB / 17:00
Hajduk01Slaven Belupo
07. ožujka 2018.
SRI / 17:00
Rijeka41Dinamo
14. ožujka 2018.
SRI / 15:00
Cibalia11Rudeš
24. ožujka 2018.
SUB / 17:00
Inter-Zaprešić10Istra 1961
03. travnja 2018.
UTO / 17:00
Lokomotiva11Osijek
24. kolo
Izvještaj
02. ožujka 2018.
PET / 18:00
Istra 196100Cibalia
03. ožujka 2018.
SUB / 15:00
Hajduk10Rudeš
04. ožujka 2018.
NED / 15:00
Dinamo10Slaven Belupo
04. ožujka 2018.
NED / 17:00
Rijeka31Lokomotiva
14. ožujka 2018.
SRI / 15:30
Osijek11Inter-Zaprešić
25. kolo
Izvještaj
09. ožujka 2018.
PET / 18:00
Slaven Belupo20Rudeš
10. ožujka 2018.
SUB / 15:00
Dinamo14Lokomotiva
10. ožujka 2018.
SUB / 17:00
Hajduk32Istra 1961
11. ožujka 2018.
NED / 15:00
Inter-Zaprešić03Rijeka
11. ožujka 2018.
NED / 17:00
Cibalia11Osijek
26. kolo
Izvještaj
16. ožujka 2018.
PET / 18:00
Istra 196121Slaven Belupo
17. ožujka 2018.
SUB / 15:00
Lokomotiva23Inter-Zaprešić
17. ožujka 2018.
SUB / 17:00
Dinamo20Rudeš
18. ožujka 2018.
NED / 15:00
Osijek33Hajduk
18. ožujka 2018.
NED / 17:00
Rijeka51Cibalia
27. kolo
Izvještaj
29. ožujka 2018.
ČET / 18:00
Rudeš21Istra 1961
30. ožujka 2018.
PET / 16:00
Cibalia11Lokomotiva
30. ožujka 2018.
PET / 18:00
Osijek30Slaven Belupo
31. ožujka 2018.
SUB / 17:00
Hajduk11Rijeka
31. ožujka 2018.
SUB / 19:00
Inter-Zaprešić00Dinamo
28. kolo
Izvještaj
06. travnja 2018.
PET / 18:00
Cibalia30Inter-Zaprešić
07. travnja 2018.
SUB / 17:00
Rudeš10Osijek
07. travnja 2018.
SUB / 19:00
Hajduk10Lokomotiva
08. travnja 2018.
NED / 17:00
Slaven Belupo13Rijeka
08. travnja 2018.
NED / 19:00
Istra 196104Dinamo
29. kolo
Izvještaj
13. travnja 2018.
PET / 16:00
Osijek20Istra 1961
13. travnja 2018.
PET / 18:00
Rudeš42Rijeka
14. travnja 2018.
SUB / 17:00
Cibalia02Dinamo
14. travnja 2018.
SUB / 19:00
Inter-Zaprešić03Hajduk
15. travnja 2018.
NED / 17:00
Lokomotiva52Slaven Belupo
30. kolo
Izvještaj
17. travnja 2018.
UTO / 20:00
Istra 196101Rijeka
18. travnja 2018.
SRI / 16:00
Rudeš12Lokomotiva
18. travnja 2018.
SRI / 18:00
Dinamo01Osijek
18. travnja 2018.
SRI / 20:00
Hajduk40Cibalia
19. travnja 2018.
ČET / 18:00
Slaven Belupo33Inter-Zaprešić
31. kolo
Izvještaj
21. travnja 2018.
SUB / 19:00
Rijeka10Osijek
22. travnja 2018.
NED / 17:00
Hajduk12Dinamo
22. travnja 2018.
NED / 19:30
Lokomotiva00Istra 1961
23. travnja 2018.
PON / 16:00
Inter-Zaprešić11Rudeš
23. travnja 2018.
PON / 18:00
Cibalia13Slaven Belupo
32. kolo
Izvještaj
27. travnja 2018.
PET / 18:00
Istra 196124Inter-Zaprešić
28. travnja 2018.
SUB / 17:00
Dinamo01Rijeka
28. travnja 2018.
SUB / 19:00
Osijek01Lokomotiva
29. travnja 2018.
NED / 17:00
Rudeš32Cibalia
29. travnja 2018.
NED / 19:00
Slaven Belupo00Hajduk
33. kolo
Izvještaj
04. svibnja 2018.
PET / 18:00
Lokomotiva10Rijeka
04. svibnja 2018.
PET / 20:00
Slaven Belupo22Dinamo
05. svibnja 2018.
SUB / 17:00
Inter-Zaprešić10Osijek
05. svibnja 2018.
SUB / 19:00
Cibalia11Istra 1961
06. svibnja 2018.
NED / 17:00
Rudeš21Hajduk
34. kolo
Izvještaj
08. svibnja 2018.
UTO / 18:00
Lokomotiva31Dinamo
08. svibnja 2018.
UTO / 20:00
Rijeka51Inter-Zaprešić
09. svibnja 2018.
SRI / 18:00
Istra 196115Hajduk
09. svibnja 2018.
SRI / 20:00
Osijek31Cibalia
10. svibnja 2018.
ČET / 18:00
Rudeš20Slaven Belupo
35. kolo
Izvještaj
13. svibnja 2018.
NED / 17:00
Cibalia00Rijeka
13. svibnja 2018.
NED / 19:00
Hajduk11Osijek
13. svibnja 2018.
NED / 21:00
Inter-Zaprešić12Lokomotiva
14. svibnja 2018.
PON / 16:00
Slaven Belupo10Istra 1961
14. svibnja 2018.
PON / 18:00
Rudeš10Dinamo
36. kolo
Izvještaj
18. svibnja 2018.
PET / 18:00
Slaven Belupo21Osijek
18. svibnja 2018.
PET / 20:00
Lokomotiva21Cibalia
18. svibnja 2018.
PET / 20:00
Istra 196111Rudeš
19. svibnja 2018.
SUB / 17:00
Rijeka31Hajduk
19. svibnja 2018.
SUB / 19:00
Dinamo31Inter-Zaprešić
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Dinamo3622776834+3473
2.Rijeka36224107532+4370
3.Hajduk3619987038+3266
4.Osijek36141485338+1556
5.Lokomotiva36149134748-151
6.Slaven Belupo361110153545-1043
7.Inter-Zaprešić361110154364-2143
8.Rudeš361010164162-2140
9.Istra 19613669212860-3227
10.Cibalia3668223675-3926
17 golova
El Arabi Hilal Soudani
16 golova
Heber Araujo Dos Santos
15 golova
Mario Gavranović, Mirko Ivanovski
14 golova
Mario Budimir
12 golova
Jakov Puljić
11 golova
Lovro Majer, Ahmed Said Said
9 golova
Ante Erceg, Haris Hajradinović, Franck Ohandza Zoa
8 golova
Komnen Andrić, Vlatko Blažević, Daniel Olmo Carvajal
7 golova
Ivan Galić, Alexander Gorgon, Mirko Marić
6 golova
Maxwell Boadu Acosty, Mijo Caktaš, Antonio Mirko Čolak, Adam Gyurcso, Armin Hodžić, Marko Pervan, Ivan Šunjić
5 golova
Josip Barišić, Gabrijel Boban, Samir Fazli, Eros Grezda, Alen Grgić, Angelo Jose Henriquez Iturra, Karlo Kamenar, Ivan Krstanović, Domagoj Pavičić, Dejan Radonjić, Tomislav Šarić
4 gola
Filip Benković, Petar Bočkaj, Luka Capan, Marko Dabro, Tome Kitanovski, Zoran Kvržić, Karlo Lulić, Tomislav Mazalović, Nikola Moro, Nikola Rak
3 gola
Toma Bašić, Filip Bradarić, Anderson Emanuel Castelo Branco da Cruz, Matei Cosmin-Gabriel, Ante Ćorić, Juan Antonio Entrena Galvez, Antenor Junior Fernandes Da Silva Vitoria, Ivan Fiolić, Lirim Kastrati, Denis Kolinger, Ante Kordić, Dejan Maksimović, Zoran Nižić, Reagy Baah Ofosu, Pero Pejić, Hugo Miguel Pereira De Almeida, Josip Radošević, Goran Roce, Tomislav Štrkalj, Miloš Vidović, Nikola Vlašić
2 gola
Arijan Ademi, Hamza Barry, Selim Bouadla, Matic Črnic, Muzafer Ejupi, Márkó Futács, Savvas Gkentsoglou, Sandro Gotal, Tomislav Havojić, Marko Karamarko, Dmytro Lopa, Borja Lopez Menendez, Vinko Međimorec, Goran Milović, Josip Mišić, Mario Musa, Andrea Ottochian, Antonio Perošević, Dinko Trebotić, Fran Tudor, Marko Vešović, Aljoša Vojnović, Leonard Zuta
1 gol
Ante Aralica, Borna Barišić, Toni Borevković, Mario Burić, Lovre Čirjak, Vedran Dalić, Mateas Delić, Jan Doležal, Tongo Hamed Doumbia, Renato Escobar Baruffi, Jakov Filipović, Andre Fomitschow, Einar Galilea Azaceta, Bruno Goda, Amer Gojak, Marin Grujević, Kenan Hadžić, Luka Hujber, Frane Ikić, Antonio Ivančić, Luka Ivanušec, Fran Karačić, Vice Kendeš, Bojan Knežević, Nikola Krajinović, Jan Lecjaks, Karlo Letica, Andrej Lukić, Ante Majstorović, Petar Mamić, Florentin Matei, Ivan Matyazh, Ivan Miličević, Vice Miljanić, Benedik Mioč, Robert Mudražija, Hrvoje Plum, Nikola Prelčec, Herdi Prenga, David Puclin, Roberto Punčec, Domagoj Pušić, Mihael Rebernik, Dominik Rešetar, Amir Rrahmani, Arturo Segado Munoz, Michele Šego, Andrej Šimunec, Mile Škorić, Tomislav Valentić, Frane Vitaić, Marko Vukčević, Dario Župarić

HT Prva liga

1.Dinamo36+3473
2.Rijeka36+4370
3.Hajduk36+3266
4.Osijek36+1556
5.Lokomotiva36-151
6.Slaven Belupo36-1043
7.Inter-Zaprešić36-2143
8.Rudeš36-2140
9.Istra 196136-3227
10.Cibalia36-3926

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 36. kolo

Slaven Belupo - Osijek 2:1

Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', 18.05.2018. 18:00

NK Osijek @ Instagram