NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
MAXtv prva liga 2015/16

MAXtv prva liga 2015/16

  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
1. kolo
Izvještaj
10. srpnja 2015.
PET / 20:00
Inter-Zaprešić00Rijeka
11. srpnja 2015.
SUB / 19:00
Zagreb01Osijek
11. srpnja 2015.
SUB / 21:00
Istra 196131Slaven Belupo
12. srpnja 2015.
NED / 19:00
Dinamo11Hajduk
13. srpnja 2015.
PON / 20:00
Split21Lokomotiva
2. kolo
Izvještaj
18. srpnja 2015.
SUB / 21:00
Inter-Zaprešić11Zagreb
19. srpnja 2015.
NED / 19:00
Osijek11Dinamo
19. srpnja 2015.
NED / 21:00
Rijeka33Slaven Belupo
19. srpnja 2015.
NED / 21:00
Hajduk00Split
20. srpnja 2015.
PON / 20:00
Lokomotiva61Istra 1961
3. kolo
Izvještaj
25. srpnja 2015.
SUB / 19:00
Dinamo51Inter-Zaprešić
25. srpnja 2015.
SUB / 21:00
Split21Osijek
26. srpnja 2015.
NED / 19:00
Zagreb33Rijeka
26. srpnja 2015.
NED / 21:00
Istra 196141Hajduk
27. srpnja 2015.
PON / 20:00
Slaven Belupo22Lokomotiva
4. kolo
Izvještaj
31. srpnja 2015.
PET / 21:00
Zagreb02Dinamo
01. kolovoza 2015.
SUB / 19:00
Osijek22Istra 1961
01. kolovoza 2015.
SUB / 21:00
Inter-Zaprešić00Split
02. kolovoza 2015.
NED / 19:00
Hajduk22Slaven Belupo
02. kolovoza 2015.
NED / 21:00
Rijeka31Lokomotiva
5. kolo
Izvještaj
07. kolovoza 2015.
PET / 20:00
Split30Zagreb
08. kolovoza 2015.
SUB / 19:00
Istra 196100Inter-Zaprešić
08. kolovoza 2015.
SUB / 21:00
Dinamo00Rijeka
09. kolovoza 2015.
NED / 21:00
Slaven Belupo30Osijek
10. kolovoza 2015.
PON / 20:00
Lokomotiva12Hajduk
6. kolo
Izvještaj
14. kolovoza 2015.
PET / 20:00
Inter-Zaprešić21Slaven Belupo
15. kolovoza 2015.
SUB / 19:00
Rijeka00Hajduk
15. kolovoza 2015.
SUB / 21:00
Dinamo30Split
16. kolovoza 2015.
NED / 19:00
Zagreb11Istra 1961
17. kolovoza 2015.
PON / 20:00
Osijek01Lokomotiva
7. kolo
Izvještaj
21. kolovoza 2015.
PET / 20:00
Lokomotiva12Inter-Zaprešić
22. kolovoza 2015.
SUB / 19:00
Split02Rijeka
22. kolovoza 2015.
SUB / 21:00
Istra 196111Dinamo
23. kolovoza 2015.
NED / 19:00
Slaven Belupo21Zagreb
23. kolovoza 2015.
NED / 21:00
Hajduk30Osijek
8. kolo
Izvještaj
28. kolovoza 2015.
PET / 20:00
Zagreb12Lokomotiva
29. kolovoza 2015.
SUB / 19:00
Split30Istra 1961
29. kolovoza 2015.
SUB / 21:00
Dinamo30Slaven Belupo
30. kolovoza 2015.
NED / 19:00
Inter-Zaprešić02Hajduk
30. kolovoza 2015.
NED / 21:00
Rijeka50Osijek
9. kolo
Izvještaj
11. rujna 2015.
PET / 18:00
Lokomotiva04Dinamo
12. rujna 2015.
SUB / 17:00
Slaven Belupo11Split
12. rujna 2015.
SUB / 19:00
Hajduk10Zagreb
13. rujna 2015.
NED / 17:00
Osijek31Inter-Zaprešić
13. rujna 2015.
NED / 19:00
Istra 196101Rijeka
10. kolo
Izvještaj
18. rujna 2015.
PET / 18:00
Osijek00Zagreb
19. rujna 2015.
SUB / 17:00
Hajduk00Dinamo
19. rujna 2015.
SUB / 19:15
Rijeka00Inter-Zaprešić
20. rujna 2015.
NED / 17:00
Slaven Belupo00Istra 1961
20. rujna 2015.
NED / 19:00
Lokomotiva10Split
11. kolo
Izvještaj
25. rujna 2015.
PET / 18:00
Dinamo41Osijek
26. rujna 2015.
SUB / 17:00
Zagreb23Inter-Zaprešić
26. rujna 2015.
SUB / 19:00
Slaven Belupo00Rijeka
27. rujna 2015.
NED / 17:00
Istra 196121Lokomotiva
27. rujna 2015.
NED / 19:00
Split02Hajduk
12. kolo
Izvještaj
02. listopada 2015.
PET / 18:00
Lokomotiva11Slaven Belupo
03. listopada 2015.
SUB / 15:00
Osijek01Split
03. listopada 2015.
SUB / 19:00
Inter-Zaprešić22Dinamo
04. listopada 2015.
NED / 15:00
Hajduk30Istra 1961
04. listopada 2015.
NED / 19:00
Rijeka41Zagreb
13. kolo
Izvještaj
16. listopada 2015.
PET / 18:00
Dinamo41Zagreb
17. listopada 2015.
SUB / 15:00
Istra 196121Osijek
17. listopada 2015.
SUB / 19:00
Lokomotiva12Rijeka
18. listopada 2015.
NED / 15:00
Slaven Belupo01Hajduk
18. listopada 2015.
NED / 19:00
Split11Inter-Zaprešić
14. kolo
Izvještaj
23. listopada 2015.
PET / 18:00
Osijek00Slaven Belupo
24. listopada 2015.
SUB / 15:00
Inter-Zaprešić30Istra 1961
24. listopada 2015.
SUB / 19:00
Hajduk21Lokomotiva
25. listopada 2015.
NED / 15:00
Rijeka21Dinamo
25. listopada 2015.
NED / 19:00
Zagreb12Split
15. kolo
Izvještaj
30. listopada 2015.
PET / 18:00
Split10Dinamo
31. listopada 2015.
SUB / 15:00
Lokomotiva21Osijek
31. listopada 2015.
SUB / 19:00
Istra 196100Zagreb
01. studenog 2015.
NED / 17:00
Hajduk03Rijeka
01. studenog 2015.
NED / 19:00
Slaven Belupo40Inter-Zaprešić
16. kolo
Izvještaj
06. studenog 2015.
PET / 18:00
Inter-Zaprešić12Lokomotiva
07. studenog 2015.
SUB / 15:00
Osijek10Hajduk
07. studenog 2015.
SUB / 19:00
Zagreb20Slaven Belupo
08. studenog 2015.
NED / 15:00
Dinamo10Istra 1961
08. studenog 2015.
NED / 19:00
Rijeka21Split
17. kolo
Izvještaj
20. studenog 2015.
PET / 18:00
Slaven Belupo12Dinamo
21. studenog 2015.
SUB / 15:00
Osijek11Rijeka
21. studenog 2015.
SUB / 17:00
Hajduk40Inter-Zaprešić
22. studenog 2015.
NED / 15:00
Lokomotiva20Zagreb
22. studenog 2015.
NED / 17:00
Istra 196111Split
18. kolo
Izvještaj
27. studenog 2015.
PET / 16:00
Inter-Zaprešić00Osijek
27. studenog 2015.
PET / 18:00
Split20Slaven Belupo
28. studenog 2015.
SUB / 15:00
Zagreb02Hajduk
28. studenog 2015.
SUB / 17:00
Rijeka10Istra 1961
29. studenog 2015.
NED / 15:00
Dinamo31Lokomotiva
19. kolo
Izvještaj
04. prosinca 2015.
PET / 18:00
Inter-Zaprešić00Rijeka
05. prosinca 2015.
SUB / 15:00
Dinamo21Hajduk
05. prosinca 2015.
SUB / 17:05
Split11Lokomotiva
06. prosinca 2015.
NED / 15:00
Zagreb01Osijek
06. prosinca 2015.
NED / 17:00
Istra 196102Slaven Belupo
20. kolo
Izvještaj
11. prosinca 2015.
PET / 18:00
Inter-Zaprešić22Zagreb
12. prosinca 2015.
SUB / 15:00
Lokomotiva32Istra 1961
12. prosinca 2015.
SUB / 17:00
Hajduk00Split
13. prosinca 2015.
NED / 15:00
Osijek01Dinamo
13. prosinca 2015.
NED / 17:00
Rijeka11Slaven Belupo
21. kolo
Izvještaj
18. prosinca 2015.
PET / 18:00
Zagreb02Rijeka
19. prosinca 2015.
SUB / 15:00
Dinamo10Inter-Zaprešić
19. prosinca 2015.
SUB / 17:00
Istra 196102Hajduk
20. prosinca 2015.
NED / 15:00
Slaven Belupo03Lokomotiva
20. prosinca 2015.
NED / 17:00
Split11Osijek
22. kolo
Izvještaj
12. veljače 2016.
PET / 18:00
Rijeka20Lokomotiva
13. veljače 2016.
SUB / 15:00
Osijek00Istra 1961
13. veljače 2016.
SUB / 17:00
Hajduk20Slaven Belupo
14. veljače 2016.
NED / 15:00
Inter-Zaprešić11Split
14. veljače 2016.
NED / 17:00
Zagreb12Dinamo
23. kolo
Izvještaj
19. veljače 2016.
PET / 18:00
Split10Zagreb
20. veljače 2016.
SUB / 15:00
Lokomotiva21Hajduk
20. veljače 2016.
SUB / 17:00
Istra 196112Inter-Zaprešić
21. veljače 2016.
NED / 15:00
Slaven Belupo10Osijek
21. veljače 2016.
NED / 17:00
Dinamo30Rijeka
24. kolo
Izvještaj
26. veljače 2016.
PET / 16:00
Inter-Zaprešić21Slaven Belupo
26. veljače 2016.
PET / 18:00
Zagreb11Istra 1961
27. veljače 2016.
SUB / 15:00
Osijek13Lokomotiva
27. veljače 2016.
SUB / 17:00
Rijeka10Hajduk
28. veljače 2016.
NED / 15:00
Dinamo10Split
25. kolo
Izvještaj
01. ožujka 2016.
UTO / 17:00
Slaven Belupo30Zagreb
01. ožujka 2016.
UTO / 19:00
Hajduk22Osijek
02. ožujka 2016.
SRI / 17:00
Lokomotiva12Inter-Zaprešić
02. ožujka 2016.
SRI / 19:00
Split12Rijeka
03. ožujka 2016.
ČET / 18:00
Istra 196101Dinamo
26. kolo
Izvještaj
05. ožujka 2016.
SUB / 15:00
Zagreb13Lokomotiva
06. ožujka 2016.
NED / 15:00
Dinamo21Slaven Belupo
06. ožujka 2016.
NED / 17:00
Rijeka21Osijek
07. ožujka 2016.
PON / 18:00
Split11Istra 1961
08. ožujka 2016.
UTO / 17:00
Inter-Zaprešić00Hajduk
27. kolo
Izvještaj
11. ožujka 2016.
PET / 18:00
Osijek10Inter-Zaprešić
12. ožujka 2016.
SUB / 15:00
Slaven Belupo01Split
12. ožujka 2016.
SUB / 17:00
Istra 196101Rijeka
13. ožujka 2016.
NED / 15:00
Dinamo32Lokomotiva
13. ožujka 2016.
NED / 17:00
Hajduk10Zagreb
28. kolo
Izvještaj
18. ožujka 2016.
PET / 17:00
Osijek20Zagreb
19. ožujka 2016.
SUB / 15:00
Slaven Belupo20Istra 1961
19. ožujka 2016.
SUB / 17:00
Rijeka40Inter-Zaprešić
20. ožujka 2016.
NED / 15:00
Hajduk10Dinamo
20. ožujka 2016.
NED / 17:00
Lokomotiva11Split
29. kolo
Izvještaj
01. travnja 2016.
PET / 18:00
Zagreb00Inter-Zaprešić
02. travnja 2016.
SUB / 15:00
Istra 196103Lokomotiva
02. travnja 2016.
SUB / 19:00
Slaven Belupo00Rijeka
03. travnja 2016.
NED / 15:00
Dinamo30Osijek
03. travnja 2016.
NED / 19:00
Split00Hajduk
30. kolo
Izvještaj
08. travnja 2016.
PET / 18:00
Osijek00Split
09. travnja 2016.
SUB / 15:00
Lokomotiva20Slaven Belupo
09. travnja 2016.
SUB / 19:00
Rijeka30Zagreb
10. travnja 2016.
NED / 15:00
Inter-Zaprešić01Dinamo
10. travnja 2016.
NED / 19:00
Hajduk30Istra 1961
31. kolo
Izvještaj
15. travnja 2016.
PET / 18:00
Split00Inter-Zaprešić
15. travnja 2016.
PET / 20:00
Istra 196100Osijek
16. travnja 2016.
SUB / 15:00
Lokomotiva01Rijeka
16. travnja 2016.
SUB / 19:00
Dinamo10Zagreb
17. travnja 2016.
NED / 15:00
Slaven Belupo00Hajduk
32. kolo
Izvještaj
19. travnja 2016.
UTO / 17:00
Zagreb20Split
19. travnja 2016.
UTO / 20:00
Rijeka00Dinamo
20. travnja 2016.
SRI / 17:00
Inter-Zaprešić30Istra 1961
20. travnja 2016.
SRI / 19:00
Hajduk20Lokomotiva
21. travnja 2016.
ČET / 19:00
Osijek00Slaven Belupo
33. kolo
Izvještaj
23. travnja 2016.
SUB / 15:00
Istra 196114Zagreb
23. travnja 2016.
SUB / 19:00
Split01Dinamo
24. travnja 2016.
NED / 15:00
Hajduk12Rijeka
24. travnja 2016.
NED / 19:00
Lokomotiva20Osijek
25. travnja 2016.
PON / 18:00
Slaven Belupo41Inter-Zaprešić
34. kolo
Izvještaj
29. travnja 2016.
PET / 18:00
Inter-Zaprešić31Lokomotiva
30. travnja 2016.
SUB / 15:00
Zagreb03Slaven Belupo
30. travnja 2016.
SUB / 19:00
Dinamo10Istra 1961
01. svibnja 2016.
NED / 15:00
Osijek21Hajduk
01. svibnja 2016.
NED / 19:00
Rijeka00Split
35. kolo
Izvještaj
06. svibnja 2016.
PET / 18:00
Slaven Belupo03Dinamo
07. svibnja 2016.
SUB / 17:00
Lokomotiva20Zagreb
07. svibnja 2016.
SUB / 19:00
Osijek11Rijeka
08. svibnja 2016.
NED / 17:00
Istra 196100Split
08. svibnja 2016.
NED / 19:00
Hajduk02Inter-Zaprešić
36. kolo
Izvještaj
13. svibnja 2016.
PET / 17:00
Inter-Zaprešić42Osijek
14. svibnja 2016.
SUB / 17:00
Rijeka20Istra 1961
14. svibnja 2016.
SUB / 17:00
Zagreb23Hajduk
14. svibnja 2016.
SUB / 19:00
Split02Slaven Belupo
14. svibnja 2016.
SUB / 19:05
Lokomotiva04Dinamo
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Dinamo3626736719+4885
2.Rijeka36211415620+3677
3.Hajduk36171094628+1861
4.Lokomotiva36164165653+352
5.Inter-Zaprešić361114113948-947
6.Split361016102829-146
7.Slaven Belupo361012144142-142
8.Osijek36713162749-2234
9.Istra 196136412202358-3524
10.Zagreb3638252764-3717
25 golova
Ilija Nestorovski
16 golova
Muzafer Ejupi
13 golova
Roman Bezjak, Armin Hodžić
12 golova
Franko Andrijašević, Antenor Junior Fernandes Da Silva Vitoria, Tino-Sven Sušić
10 golova
Gabrijel Boban
9 golova
Bekim Balaj, Eros Grezda
8 golova
Dražen Bagarić, Angelo Jose Henriquez Iturra, Mirko Marić, Lovro Medić, Marko Pjaca, El Arabi Hilal Soudani, Marin Tomasov
7 golova
Ivan Fiolić, Mario Gavranovic, Fran Tudor
6 golova
Mijo Caktaš, Mateas Delić, Antonio Perošević
5 golova
Petar Franjić, Alen Grgić, Stefan Nikolić, Valentino Stepčić
4 gola
Ante Ćorić, Filip Ozobić, Miral Samardžić
3 gola
Marko Bencun, Slavko Blagojević, Endri Cekici, Marko Kolar, Sandi Križman, Antonio Mršić, Andrea Ottochian, Ivan Pešić, Antonio Repić, Marko Rog, Stefan Savić, Anas Sharbini, Leonardo German Sigali, Jeremy Pierre Taravel
2 gola
David Arap, Andrija Balić, Ivan Blažević, Josip Ćorić, Jan Doležal, Šime Gržan, Marcel Heister, Tomislav Kiš, Josip Knežević, Filip Krovinović, Andrej Lukić, Elvir Maloku, Petar Mišić, Zoran Nižić, Jakov Puljić, Goran Roce, Tomislav Šarić, Mile Škorić, Tomislav Šorša, Damir Šovšić, Dino Špehar, Dario Tomić, Marko Vešović, Nikola Žižić
1 gol
Ante Aralica, Gordan Barić, Toma Bašić, Silvije Begić, Petar Bočkaj, Abdelhakim Nour Bouhna, Filip Bradarić, Josip Brezovec, Karlo Bručić, Luka Capan, Ljuban Crepulja, Dejan Čabraja, Ivan Čeliković, Marko Ćosić, Jefferson De Jesus Santos, Dominik Glavina, Amer Gojak, Mario Gregurina, Josip Juranović, Marin Leovac, Marko Lešković, Moises Lima Magalhaes, Mate Maleš, Nikola Mandić, Florentin Matei, Alexandru Matel, Tomislav Mazalović, Hrvoje Milić, Goran Milović, Benedik Mioč, Matej Mitrović, Tomislav Mrčela, Mario Musa, Franck Ohandza Zoa, Mirko Oremuš, Goran Paracki, Dino Perić, Nikola Pokrivač, Herdi Prenga, Josip Radošević, Tomislav Radotić, Paulo Ricardo Ribeiro De Jesus Machado, Ante Roguljić, Odise Roshi, Amir Rrahmani, Muamer Svraka, Lorenco Šimić, Matias Šulc, Marko Tešija, Ignacio Lucas Varela, Miloš Vidović, Nikola Vlašić, Damir Zlomislić, Mihael Žaper

MAXtv Prva liga

1.Rijeka21+3255
2.Dinamo21+2049
3.Hajduk21+1538
4.Osijek21+938
5.Slaven Belupo21027
6.Istra 196121-822
7.Inter-Zaprešić21-921
8.Lokomotiva21-420
9.Split21-239
10.Cibalia21-329

Sljedeća utakmica

MAXtv Prva liga, 22. kolo

Lokomotiva - Osijek

Stadion NK Zagreb, 25.02.2017. 17:00

Prethodna utakmica

MAXtv Prva liga, 21. kolo

Osijek - Rijeka 2:3

Stadion Gradski vrt, 19.02.2017. 15:00