NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
MAXtv prva liga 2016/17

MAXtv prva liga 2016/17

  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
1. kolo
Izvještaj
15. srpnja 2016.
PET / 20:00
Slaven Belupo20Inter-Zaprešić
16. srpnja 2016.
SUB / 19:00
Istra 196101Osijek
16. srpnja 2016.
SUB / 21:00
Split03Rijeka
17. srpnja 2016.
NED / 19:00
Dinamo31Lokomotiva
17. srpnja 2016.
NED / 21:00
Cibalia02Hajduk
2. kolo
Izvještaj
22. srpnja 2016.
PET / 20:00
Rijeka41Istra 1961
23. srpnja 2016.
SUB / 19:00
Slaven Belupo32Cibalia
23. srpnja 2016.
SUB / 21:00
Inter-Zaprešić02Osijek
24. srpnja 2016.
NED / 21:00
Lokomotiva00Split
10. kolovoza 2016.
SRI / 19:00
Hajduk04Dinamo
3. kolo
Izvještaj
29. srpnja 2016.
PET / 20:00
Dinamo11Slaven Belupo
30. srpnja 2016.
SUB / 19:00
Cibalia33Inter-Zaprešić
31. srpnja 2016.
NED / 19:00
Istra 196111Lokomotiva
31. srpnja 2016.
NED / 19:00
Osijek01Rijeka
31. srpnja 2016.
NED / 21:00
Split01Hajduk
4. kolo
Izvještaj
05. kolovoza 2016.
PET / 20:00
Slaven Belupo00Split
06. kolovoza 2016.
SUB / 19:00
Cibalia02Dinamo
07. kolovoza 2016.
NED / 19:00
Inter-Zaprešić11Rijeka
07. kolovoza 2016.
NED / 21:00
Hajduk40Istra 1961
08. kolovoza 2016.
PON / 20:00
Lokomotiva23Osijek
5. kolo
Izvještaj
12. kolovoza 2016.
PET / 20:00
Split22Cibalia
13. kolovoza 2016.
SUB / 19:00
Dinamo21Inter-Zaprešić
13. kolovoza 2016.
SUB / 21:00
Rijeka10Lokomotiva
14. kolovoza 2016.
NED / 19:00
Istra 196100Slaven Belupo
14. kolovoza 2016.
NED / 21:00
Osijek11Hajduk
6. kolo
Izvještaj
19. kolovoza 2016.
PET / 20:00
Dinamo10Split
20. kolovoza 2016.
SUB / 19:00
Cibalia11Istra 1961
20. kolovoza 2016.
SUB / 21:00
Slaven Belupo23Osijek
21. kolovoza 2016.
NED / 19:00
Inter-Zaprešić21Lokomotiva
21. kolovoza 2016.
NED / 21:00
Hajduk24Rijeka
7. kolo
Izvještaj
26. kolovoza 2016.
PET / 20:00
Split00Inter-Zaprešić
27. kolovoza 2016.
SUB / 19:00
Osijek20Cibalia
27. kolovoza 2016.
SUB / 21:00
Rijeka20Slaven Belupo
28. kolovoza 2016.
NED / 19:00
Lokomotiva02Hajduk
28. kolovoza 2016.
NED / 21:00
Istra 196112Dinamo
8. kolo
Izvještaj
09. rujna 2016.
PET / 18:00
Inter-Zaprešić11Hajduk
10. rujna 2016.
SUB / 17:00
Split03Istra 1961
10. rujna 2016.
SUB / 19:00
Dinamo01Osijek
11. rujna 2016.
NED / 17:00
Slaven Belupo23Lokomotiva
11. rujna 2016.
NED / 19:00
Cibalia00Rijeka
9. kolo
Izvještaj
16. rujna 2016.
PET / 18:00
Lokomotiva40Cibalia
17. rujna 2016.
SUB / 17:00
Istra 196141Inter-Zaprešić
17. rujna 2016.
SUB / 19:00
Hajduk40Slaven Belupo
18. rujna 2016.
NED / 17:00
Osijek30Split
18. rujna 2016.
NED / 19:00
Rijeka52Dinamo
10. kolo
Izvještaj
23. rujna 2016.
PET / 18:00
Lokomotiva01Dinamo
24. rujna 2016.
SUB / 17:00
Inter-Zaprešić11Slaven Belupo
24. rujna 2016.
SUB / 19:00
Hajduk61Cibalia
25. rujna 2016.
NED / 17:00
Osijek11Istra 1961
25. rujna 2016.
NED / 19:00
Rijeka20Split
11. kolo
Izvještaj
30. rujna 2016.
PET / 18:00
Istra 196102Rijeka
01. listopada 2016.
SUB / 17:00
Split02Lokomotiva
01. listopada 2016.
SUB / 19:00
Osijek11Inter-Zaprešić
02. listopada 2016.
NED / 17:00
Dinamo00Hajduk
02. listopada 2016.
NED / 19:00
Cibalia00Slaven Belupo
12. kolo
Izvještaj
14. listopada 2016.
PET / 18:00
Slaven Belupo01Dinamo
15. listopada 2016.
SUB / 15:00
Lokomotiva21Istra 1961
15. listopada 2016.
SUB / 17:00
Inter-Zaprešić10Cibalia
16. listopada 2016.
NED / 15:00
Rijeka30Osijek
16. listopada 2016.
NED / 17:00
Hajduk21Split
13. kolo
Izvještaj
21. listopada 2016.
PET / 18:00
Split30Slaven Belupo
22. listopada 2016.
SUB / 15:00
Istra 196100Hajduk
22. listopada 2016.
SUB / 17:00
Dinamo30Cibalia
23. listopada 2016.
NED / 15:00
Osijek10Lokomotiva
23. listopada 2016.
NED / 17:00
Rijeka10Inter-Zaprešić
14. kolo
Izvještaj
29. listopada 2016.
SUB / 15:00
Inter-Zaprešić01Dinamo
29. listopada 2016.
SUB / 17:00
Slaven Belupo20Istra 1961
30. listopada 2016.
NED / 15:00
Lokomotiva02Rijeka
30. listopada 2016.
NED / 17:00
Hajduk10Osijek
31. listopada 2016.
PON / 18:00
Cibalia10Split
15. kolo
Izvještaj
04. studenog 2016.
PET / 18:00
Lokomotiva01Inter-Zaprešić
05. studenog 2016.
SUB / 15:00
Rijeka21Hajduk
05. studenog 2016.
SUB / 17:15
Osijek10Slaven Belupo
06. studenog 2016.
NED / 15:00
Istra 196132Cibalia
06. studenog 2016.
NED / 17:00
Split01Dinamo
16. kolo
Izvještaj
18. studenog 2016.
PET / 18:00
Dinamo11Istra 1961
19. studenog 2016.
SUB / 15:00
Inter-Zaprešić20Split
19. studenog 2016.
SUB / 17:00
Hajduk10Lokomotiva
20. studenog 2016.
NED / 15:00
Cibalia02Osijek
20. studenog 2016.
NED / 17:00
Slaven Belupo00Rijeka
17. kolo
Izvještaj
25. studenog 2016.
PET / 18:00
Lokomotiva02Slaven Belupo
26. studenog 2016.
SUB / 15:00
Istra 196110Split
26. studenog 2016.
SUB / 17:00
Rijeka20Cibalia
27. studenog 2016.
NED / 15:00
Osijek02Dinamo
27. studenog 2016.
NED / 17:00
Hajduk20Inter-Zaprešić
18. kolo
Izvještaj
03. prosinca 2016.
SUB / 15:00
Dinamo11Rijeka
03. prosinca 2016.
SUB / 17:15
Cibalia14Lokomotiva
04. prosinca 2016.
NED / 15:00
Slaven Belupo21Hajduk
04. prosinca 2016.
NED / 17:00
Split11Osijek
05. prosinca 2016.
PON / 18:00
Inter-Zaprešić22Istra 1961
19. kolo
Izvještaj
09. prosinca 2016.
PET / 18:00
Slaven Belupo20Inter-Zaprešić
10. prosinca 2016.
SUB / 15:00
Cibalia12Hajduk
10. prosinca 2016.
SUB / 17:00
Istra 196113Osijek
11. prosinca 2016.
NED / 15:00
Dinamo31Lokomotiva
11. prosinca 2016.
NED / 17:00
Split02Rijeka
20. kolo
Izvještaj
16. prosinca 2016.
PET / 18:00
Inter-Zaprešić22Osijek
17. prosinca 2016.
SUB / 15:00
Hajduk01Dinamo
17. prosinca 2016.
SUB / 17:15
Rijeka10Istra 1961
18. prosinca 2016.
NED / 15:00
Slaven Belupo40Cibalia
18. prosinca 2016.
NED / 17:00
Lokomotiva30Split
21. kolo
Izvještaj
17. veljače 2017.
PET / 18:00
Istra 196110Lokomotiva
18. veljače 2017.
SUB / 15:00
Cibalia11Inter-Zaprešić
18. veljače 2017.
SUB / 17:00
Dinamo10Slaven Belupo
19. veljače 2017.
NED / 15:00
Osijek23Rijeka
19. veljače 2017.
NED / 17:00
Split11Hajduk
22. kolo
Izvještaj
24. veljače 2017.
PET / 18:00
Hajduk40Istra 1961
25. veljače 2017.
SUB / 15:00
Slaven Belupo01Split
25. veljače 2017.
SUB / 17:00
Lokomotiva20Osijek
26. veljače 2017.
NED / 15:00
Cibalia12Dinamo
26. veljače 2017.
NED / 17:00
Inter-Zaprešić12Rijeka
23. kolo
Izvještaj
03. ožujka 2017.
PET / 18:00
Istra 196100Slaven Belupo
04. ožujka 2017.
SUB / 15:00
Dinamo20Inter-Zaprešić
04. ožujka 2017.
SUB / 17:00
Rijeka21Lokomotiva
05. ožujka 2017.
NED / 15:00
Osijek21Hajduk
05. ožujka 2017.
NED / 17:00
Split10Cibalia
24. kolo
Izvještaj
10. ožujka 2017.
PET / 18:00
Inter-Zaprešić00Lokomotiva
11. ožujka 2017.
SUB / 15:00
Dinamo40Split
11. ožujka 2017.
SUB / 17:00
Hajduk11Rijeka
12. ožujka 2017.
NED / 15:00
Cibalia02Istra 1961
12. ožujka 2017.
NED / 17:00
Slaven Belupo12Osijek
25. kolo
Izvještaj
17. ožujka 2017.
PET / 18:00
Lokomotiva00Hajduk
18. ožujka 2017.
SUB / 15:00
Split00Inter-Zaprešić
18. ožujka 2017.
SUB / 17:00
Osijek20Cibalia
19. ožujka 2017.
NED / 15:00
Istra 196103Dinamo
19. ožujka 2017.
NED / 17:00
Rijeka32Slaven Belupo
26. kolo
Izvještaj
31. ožujka 2017.
PET / 18:00
Inter-Zaprešić13Hajduk
01. travnja 2017.
SUB / 15:00
Slaven Belupo11Lokomotiva
01. travnja 2017.
SUB / 19:00
Dinamo21Osijek
02. travnja 2017.
NED / 15:00
Split01Istra 1961
02. travnja 2017.
NED / 19:00
Cibalia03Rijeka
27. kolo
Izvještaj
07. travnja 2017.
PET / 18:00
Lokomotiva41Cibalia
08. travnja 2017.
SUB / 15:00
Hajduk11Slaven Belupo
08. travnja 2017.
SUB / 19:00
Rijeka11Dinamo
09. travnja 2017.
NED / 15:00
Istra 196110Inter-Zaprešić
09. travnja 2017.
NED / 19:00
Osijek40Split
28. kolo
Izvještaj
14. travnja 2017.
PET / 18:00
Hajduk30Cibalia
14. travnja 2017.
PET / 20:00
Lokomotiva12Dinamo
15. travnja 2017.
SUB / 15:00
Rijeka20Split
15. travnja 2017.
SUB / 17:00
Inter-Zaprešić11Slaven Belupo
15. travnja 2017.
SUB / 19:00
Osijek20Istra 1961
29. kolo
Izvještaj
21. travnja 2017.
PET / 18:00
Osijek21Inter-Zaprešić
21. travnja 2017.
PET / 20:00
Cibalia31Slaven Belupo
22. travnja 2017.
SUB / 15:00
Dinamo02Hajduk
22. travnja 2017.
SUB / 19:00
Istra 196111Rijeka
23. travnja 2017.
NED / 15:00
Split00Lokomotiva
30. kolo
Izvještaj
25. travnja 2017.
UTO / 18:00
Slaven Belupo21Dinamo
25. travnja 2017.
UTO / 20:00
Rijeka20Osijek
26. travnja 2017.
SRI / 16:00
Lokomotiva10Istra 1961
26. travnja 2017.
SRI / 18:00
Inter-Zaprešić11Cibalia
26. travnja 2017.
SRI / 20:00
Hajduk52Split
31. kolo
Izvještaj
29. travnja 2017.
SUB / 15:00
Dinamo60Cibalia
29. travnja 2017.
SUB / 19:00
Rijeka20Inter-Zaprešić
30. travnja 2017.
NED / 15:00
Istra 196102Hajduk
30. travnja 2017.
NED / 19:00
Split00Slaven Belupo
01. svibnja 2017.
PON / 18:00
Osijek10Lokomotiva
32. kolo
Izvještaj
04. svibnja 2017.
ČET / 18:00
Inter-Zaprešić03Dinamo
06. svibnja 2017.
SUB / 17:00
Hajduk51Osijek
06. svibnja 2017.
SUB / 19:00
Lokomotiva10Rijeka
07. svibnja 2017.
NED / 17:00
Slaven Belupo20Istra 1961
07. svibnja 2017.
NED / 19:00
Cibalia10Split
33. kolo
Izvještaj
12. svibnja 2017.
PET / 18:00
Istra 196112Cibalia
12. svibnja 2017.
PET / 20:00
Split01Dinamo
13. svibnja 2017.
SUB / 15:00
Lokomotiva20Inter-Zaprešić
13. svibnja 2017.
SUB / 17:00
Rijeka20Hajduk
13. svibnja 2017.
SUB / 19:00
Osijek30Slaven Belupo
34. kolo
Izvještaj
16. svibnja 2017.
UTO / 17:00
Cibalia11Osijek
16. svibnja 2017.
UTO / 19:00
Hajduk11Lokomotiva
17. svibnja 2017.
SRI / 16:00
Inter-Zaprešić10Split
17. svibnja 2017.
SRI / 18:00
Dinamo21Istra 1961
17. svibnja 2017.
SRI / 20:00
Slaven Belupo02Rijeka
35. kolo
Izvještaj
20. svibnja 2017.
SUB / 17:00
Lokomotiva21Slaven Belupo
20. svibnja 2017.
SUB / 19:00
Hajduk60Inter-Zaprešić
21. svibnja 2017.
NED / 17:00
Osijek01Dinamo
21. svibnja 2017.
NED / 19:00
Rijeka40Cibalia
22. svibnja 2017.
PON / 18:00
Istra 196110Split
36. kolo
Izvještaj
26. svibnja 2017.
PET / 18:00
Slaven Belupo12Hajduk
26. svibnja 2017.
PET / 20:00
Split01Osijek
26. svibnja 2017.
PET / 20:00
Cibalia11Lokomotiva
27. svibnja 2017.
SUB / 16:00
Inter-Zaprešić03Istra 1961
27. svibnja 2017.
SUB / 19:00
Dinamo52Rijeka
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Rijeka3627727123+4888
2.Dinamo3627546824+4486
3.Hajduk3620977031+3969
4.Osijek36206105237+1566
5.Lokomotiva36128164138+344
6.Istra 196136109173349-1639
7.Slaven Belupo36911163645-938
8.Inter-Zaprešić36513182657-3128
9.Cibalia3649232679-5321
10.Split3639241252-4018
18 golova
Márkó Futács
17 golova
El Arabi Hilal Soudani
16 golova
Franko Andrijašević, Armin Hodžić
14 golova
Muzafer Ejupi
12 golova
Alexander Gorgon
11 golova
Roman Bezjak, Ante Erceg, Mario Gavranovic, Jakov Puljić
10 golova
Heber Araujo Dos Santos, Mirko Ivanovski
8 golova
Dmytro Lopa, Franck Ohandza Zoa, Goran Roce
7 golova
Antonio Perošević, Ahmed Said Said, Theophilus Solomon, Frane Vitaić
6 golova
Josip Ćorić, Marko Vešović
5 golova
Edi Baša, Toma Bašić, Jan Doležal, Antenor Junior Fernandes Da Silva Vitoria, Eros Grezda, Šime Gržan, Marko Kolar
4 gola
Domagoj Antolić, Gabrijel Boban, Ante Ćorić, Amer Gojak, Josip Knežević, Zvonimir Kožulj, Nikola Vlašić
3 gola
Ivan Antunović, Hamza Barry, Ivan Blažević, Endri Cekici, Jakov Filipović, Dejan Glavica, Fran Karačić, Lovro Majer, Mirko Marić, Valentino Stepčić, Fran Tudor, Sandro Ugrina, Aljoša Vojnović
2 gola
David Arap, Gordan Barić, Filip Benković, Petar Bočkaj, Filip Bradarić, Mario Burić, Josip Elez, Ivan Fiolić, Josip Jurendić, Zoran Lesjak, Andrej Lukić, Florentin Matei, Josip Mišić, Zoran Nižić, Domagoj Pavičić, Marko Pervan, Ivan Pešić, Tiago Rodrigues Faria, Marko Rog, Stefan Savić, Leonardo German Sigali, Ivan Tomičić
1 gol
Elis Bakaj, Mateo Barać, Borna Barišić, Mateo Bertoša, Bruno Bogojević, Domagoj Boljat, Selim Bouadla, Marko Brekalo, Mario Brlečić, Luka Capan, Jorge Sammir Cruz Campos, Matic Črnic, Mario Lucio Da Silva Junior, Marko Dabro, Jefferson De Jesus Santos, Ivica Džolan, Alen Grgić, Angelo Jose Henriquez Iturra, Ardian Ismajli, Luka Ivanušec, Aleksandar Jovičić, Ali Karimi, Nikola Katić, Marko Lešković, Karlo Lulić, Ivor Ljubanović, Mate Maleš, Ivan Mamut, Nikola Matas, Vinko Međimorec, Dario Melnjak, Benedik Mioč, Matija Mišić, Risto Mitrevski, Matej Mitrović, Nikola Moro, Daniel Olmo Carvajal, Goran Paracki, Antonio Pavić, Marko Pavlovski, Josip Pivarić, Nikola Prelčec, Dejan Radonjić, Siniša Rožman, Amir Rrahmani, Petar Stojanović, Tomislav Šarić, Mario Šitum, Dino Štiglec, Ivan Šunjić, Josip Tadić, Marin Tomasov, Josip Tomašević, Ivan Zgrablić, Dario Župarić

HT Prva liga

1.Dinamo16+2640
2.Hajduk16+928
3.Osijek16+828
4.Rijeka16+1526
5.Inter-Zaprešić16-322
6.Lokomotiva16-521
7.Slaven Belupo16-517
8.Cibalia16-1814
9.Istra 196116-813
10.Rudeš16-1911

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 17. kolo

Hajduk - Osijek

Gradski stadion Poljud, 25.11.2017. 18:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 16. kolo

Osijek - Cibalia 1:1

Stadion Gradski vrt, 18.11.2017. 15:00