NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
MAXtv prva liga 2016/17

MAXtv prva liga 2016/17

  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
1. kolo
Izvještaj
15. srpnja 2016.
PET / 20:00
Slaven Belupo20Inter-Zaprešić
16. srpnja 2016.
SUB / 19:00
Istra 196101Osijek
16. srpnja 2016.
SUB / 21:00
Split03Rijeka
17. srpnja 2016.
NED / 19:00
Dinamo31Lokomotiva
17. srpnja 2016.
NED / 21:00
Cibalia02Hajduk
2. kolo
Izvještaj
22. srpnja 2016.
PET / 20:00
Rijeka41Istra 1961
23. srpnja 2016.
SUB / 19:00
Slaven Belupo32Cibalia
23. srpnja 2016.
SUB / 21:00
Inter-Zaprešić02Osijek
24. srpnja 2016.
NED / 21:00
Lokomotiva00Split
10. kolovoza 2016.
SRI / 19:00
Hajduk04Dinamo
3. kolo
Izvještaj
29. srpnja 2016.
PET / 20:00
Dinamo11Slaven Belupo
30. srpnja 2016.
SUB / 19:00
Cibalia33Inter-Zaprešić
31. srpnja 2016.
NED / 19:00
Istra 196111Lokomotiva
31. srpnja 2016.
NED / 19:00
Osijek01Rijeka
31. srpnja 2016.
NED / 21:00
Split01Hajduk
4. kolo
Izvještaj
05. kolovoza 2016.
PET / 20:00
Slaven Belupo00Split
06. kolovoza 2016.
SUB / 19:00
Cibalia02Dinamo
07. kolovoza 2016.
NED / 19:00
Inter-Zaprešić11Rijeka
07. kolovoza 2016.
NED / 21:00
Hajduk40Istra 1961
08. kolovoza 2016.
PON / 20:00
Lokomotiva23Osijek
5. kolo
Izvještaj
12. kolovoza 2016.
PET / 20:00
Split22Cibalia
13. kolovoza 2016.
SUB / 19:00
Dinamo21Inter-Zaprešić
13. kolovoza 2016.
SUB / 21:00
Rijeka10Lokomotiva
14. kolovoza 2016.
NED / 19:00
Istra 196100Slaven Belupo
14. kolovoza 2016.
NED / 21:00
Osijek11Hajduk
6. kolo
Izvještaj
19. kolovoza 2016.
PET / 20:00
Dinamo10Split
20. kolovoza 2016.
SUB / 19:00
Cibalia11Istra 1961
20. kolovoza 2016.
SUB / 21:00
Slaven Belupo23Osijek
21. kolovoza 2016.
NED / 19:00
Inter-Zaprešić21Lokomotiva
21. kolovoza 2016.
NED / 21:00
Hajduk24Rijeka
7. kolo
Izvještaj
26. kolovoza 2016.
PET / 20:00
Split00Inter-Zaprešić
27. kolovoza 2016.
SUB / 19:00
Osijek20Cibalia
27. kolovoza 2016.
SUB / 21:00
Rijeka20Slaven Belupo
28. kolovoza 2016.
NED / 19:00
Lokomotiva02Hajduk
28. kolovoza 2016.
NED / 21:00
Istra 196112Dinamo
8. kolo
Izvještaj
09. rujna 2016.
PET / 18:00
Inter-Zaprešić11Hajduk
10. rujna 2016.
SUB / 17:00
Split03Istra 1961
10. rujna 2016.
SUB / 19:00
Dinamo01Osijek
11. rujna 2016.
NED / 17:00
Slaven Belupo23Lokomotiva
11. rujna 2016.
NED / 19:00
Cibalia00Rijeka
9. kolo
Izvještaj
16. rujna 2016.
PET / 18:00
Lokomotiva40Cibalia
17. rujna 2016.
SUB / 17:00
Istra 196141Inter-Zaprešić
17. rujna 2016.
SUB / 19:00
Hajduk40Slaven Belupo
18. rujna 2016.
NED / 17:00
Osijek30Split
18. rujna 2016.
NED / 19:00
Rijeka52Dinamo
10. kolo
Izvještaj
23. rujna 2016.
PET / 18:00
Lokomotiva01Dinamo
24. rujna 2016.
SUB / 17:00
Inter-Zaprešić11Slaven Belupo
24. rujna 2016.
SUB / 19:00
Hajduk61Cibalia
25. rujna 2016.
NED / 17:00
Osijek11Istra 1961
25. rujna 2016.
NED / 19:00
Rijeka20Split
11. kolo
Izvještaj
30. rujna 2016.
PET / 18:00
Istra 196102Rijeka
01. listopada 2016.
SUB / 17:00
Split02Lokomotiva
01. listopada 2016.
SUB / 19:00
Osijek11Inter-Zaprešić
02. listopada 2016.
NED / 17:00
Dinamo00Hajduk
02. listopada 2016.
NED / 19:00
Cibalia00Slaven Belupo
12. kolo
Izvještaj
14. listopada 2016.
PET / 18:00
Slaven Belupo01Dinamo
15. listopada 2016.
SUB / 15:00
Lokomotiva21Istra 1961
15. listopada 2016.
SUB / 17:00
Inter-Zaprešić10Cibalia
16. listopada 2016.
NED / 15:00
Rijeka30Osijek
16. listopada 2016.
NED / 17:00
Hajduk21Split
13. kolo
Izvještaj
21. listopada 2016.
PET / 18:00
Split30Slaven Belupo
22. listopada 2016.
SUB / 15:00
Istra 196100Hajduk
22. listopada 2016.
SUB / 17:00
Dinamo30Cibalia
23. listopada 2016.
NED / 15:00
Osijek10Lokomotiva
23. listopada 2016.
NED / 17:00
Rijeka10Inter-Zaprešić
14. kolo
Izvještaj
29. listopada 2016.
SUB / 15:00
Inter-Zaprešić01Dinamo
29. listopada 2016.
SUB / 17:00
Slaven Belupo20Istra 1961
30. listopada 2016.
NED / 15:00
Lokomotiva02Rijeka
30. listopada 2016.
NED / 17:00
Hajduk10Osijek
31. listopada 2016.
PON / 18:00
Cibalia10Split
15. kolo
Izvještaj
04. studenog 2016.
PET / 18:00
Lokomotiva01Inter-Zaprešić
05. studenog 2016.
SUB / 15:00
Rijeka21Hajduk
05. studenog 2016.
SUB / 17:15
Osijek10Slaven Belupo
06. studenog 2016.
NED / 15:00
Istra 196132Cibalia
06. studenog 2016.
NED / 17:00
Split01Dinamo
16. kolo
Izvještaj
18. studenog 2016.
PET / 18:00
Dinamo11Istra 1961
19. studenog 2016.
SUB / 15:00
Inter-Zaprešić20Split
19. studenog 2016.
SUB / 17:00
Hajduk10Lokomotiva
20. studenog 2016.
NED / 15:00
Cibalia02Osijek
20. studenog 2016.
NED / 17:00
Slaven Belupo00Rijeka
17. kolo
Izvještaj
25. studenog 2016.
PET / 18:00
Lokomotiva02Slaven Belupo
26. studenog 2016.
SUB / 15:00
Istra 196110Split
26. studenog 2016.
SUB / 17:00
Rijeka20Cibalia
27. studenog 2016.
NED / 15:00
Osijek02Dinamo
27. studenog 2016.
NED / 17:00
Hajduk20Inter-Zaprešić
18. kolo
Izvještaj
03. prosinca 2016.
SUB / 15:00
Dinamo11Rijeka
03. prosinca 2016.
SUB / 17:15
Cibalia14Lokomotiva
04. prosinca 2016.
NED / 15:00
Slaven Belupo21Hajduk
04. prosinca 2016.
NED / 17:00
Split11Osijek
05. prosinca 2016.
PON / 18:00
Inter-Zaprešić22Istra 1961
19. kolo
Izvještaj
09. prosinca 2016.
PET / 18:00
Slaven Belupo20Inter-Zaprešić
10. prosinca 2016.
SUB / 15:00
Cibalia12Hajduk
10. prosinca 2016.
SUB / 17:00
Istra 196113Osijek
11. prosinca 2016.
NED / 15:00
Dinamo31Lokomotiva
11. prosinca 2016.
NED / 17:00
Split02Rijeka
20. kolo
Izvještaj
16. prosinca 2016.
PET / 18:00
Inter-Zaprešić22Osijek
17. prosinca 2016.
SUB / 15:00
Hajduk01Dinamo
17. prosinca 2016.
SUB / 17:15
Rijeka10Istra 1961
18. prosinca 2016.
NED / 15:00
Slaven Belupo40Cibalia
18. prosinca 2016.
NED / 17:00
Lokomotiva30Split
21. kolo
Izvještaj
17. veljače 2017.
PET / 18:00
Istra 196110Lokomotiva
18. veljače 2017.
SUB / 15:00
Cibalia11Inter-Zaprešić
18. veljače 2017.
SUB / 17:00
Dinamo10Slaven Belupo
19. veljače 2017.
NED / 15:00
Osijek23Rijeka
19. veljače 2017.
NED / 17:00
Split11Hajduk
22. kolo
Izvještaj
24. veljače 2017.
PET / 18:00
Hajduk40Istra 1961
25. veljače 2017.
SUB / 15:00
Slaven Belupo01Split
25. veljače 2017.
SUB / 17:00
Lokomotiva20Osijek
26. veljače 2017.
NED / 15:00
Cibalia12Dinamo
26. veljače 2017.
NED / 17:00
Inter-Zaprešić12Rijeka
23. kolo
Izvještaj
03. ožujka 2017.
PET / 18:00
Istra 196100Slaven Belupo
04. ožujka 2017.
SUB / 15:00
Dinamo20Inter-Zaprešić
04. ožujka 2017.
SUB / 17:00
Rijeka21Lokomotiva
05. ožujka 2017.
NED / 15:00
Osijek21Hajduk
05. ožujka 2017.
NED / 17:00
Split10Cibalia
24. kolo
Izvještaj
10. ožujka 2017.
PET / 18:00
Inter-Zaprešić00Lokomotiva
11. ožujka 2017.
SUB / 15:00
Dinamo40Split
11. ožujka 2017.
SUB / 17:00
Hajduk11Rijeka
12. ožujka 2017.
NED / 15:00
Cibalia02Istra 1961
12. ožujka 2017.
NED / 17:00
Slaven Belupo12Osijek
25. kolo
Izvještaj
17. ožujka 2017.
PET / 18:00
Lokomotiva00Hajduk
18. ožujka 2017.
SUB / 15:00
Split00Inter-Zaprešić
18. ožujka 2017.
SUB / 17:00
Osijek20Cibalia
19. ožujka 2017.
NED / 15:00
Istra 196103Dinamo
19. ožujka 2017.
NED / 17:00
Rijeka32Slaven Belupo
26. kolo
Izvještaj
31. ožujka 2017.
PET / 18:00
Inter-Zaprešić-Hajduk
01. travnja 2017.
SUB / 15:00
Slaven Belupo-Lokomotiva
01. travnja 2017.
SUB / 19:00
Dinamo-Osijek
02. travnja 2017.
NED / 15:00
Split-Istra 1961
02. travnja 2017.
NED / 19:00
Cibalia-Rijeka
27. kolo
Izvještaj
07. travnja 2017.
PET / 18:00
Lokomotiva-Cibalia
08. travnja 2017.
SUB / 15:00
Hajduk-Slaven Belupo
08. travnja 2017.
SUB / 19:00
Rijeka-Dinamo
09. travnja 2017.
NED / 15:00
Istra 1961-Inter-Zaprešić
09. travnja 2017.
NED / 19:00
Osijek-Split
28. kolo
Izvještaj
14. travnja 2017.
PET / 18:00
Hajduk-Cibalia
14. travnja 2017.
PET / 20:00
Lokomotiva-Dinamo
15. travnja 2017.
SUB / 15:00
Rijeka-Split
15. travnja 2017.
SUB / 17:00
Inter-Zaprešić-Slaven Belupo
15. travnja 2017.
SUB / 19:00
Osijek-Istra 1961
29. kolo
Izvještaj
22. travnja 2017.
SUB / 17:00
Osijek-Inter-Zaprešić
22. travnja 2017.
SUB / 17:00
Istra 1961-Rijeka
22. travnja 2017.
SUB / 17:00
Split-Lokomotiva
22. travnja 2017.
SUB / 17:00
Dinamo-Hajduk
22. travnja 2017.
SUB / 17:00
Cibalia-Slaven Belupo
30. kolo
Izvještaj
26. travnja 2017.
SRI / 17:00
Inter-Zaprešić-Cibalia
26. travnja 2017.
SRI / 17:00
Slaven Belupo-Dinamo
26. travnja 2017.
SRI / 17:00
Hajduk-Split
26. travnja 2017.
SRI / 17:00
Lokomotiva-Istra 1961
26. travnja 2017.
SRI / 17:00
Rijeka-Osijek
31. kolo
Izvještaj
29. travnja 2017.
SUB / 17:00
Rijeka-Inter-Zaprešić
29. travnja 2017.
SUB / 17:00
Osijek-Lokomotiva
29. travnja 2017.
SUB / 17:00
Istra 1961-Hajduk
29. travnja 2017.
SUB / 17:00
Split-Slaven Belupo
29. travnja 2017.
SUB / 17:00
Dinamo-Cibalia
32. kolo
Izvještaj
06. svibnja 2017.
SUB / 17:00
Inter-Zaprešić-Dinamo
06. svibnja 2017.
SUB / 17:00
Cibalia-Split
06. svibnja 2017.
SUB / 17:00
Slaven Belupo-Istra 1961
06. svibnja 2017.
SUB / 17:00
Hajduk-Osijek
06. svibnja 2017.
SUB / 17:00
Lokomotiva-Rijeka
33. kolo
Izvještaj
13. svibnja 2017.
SUB / 17:00
Lokomotiva-Inter-Zaprešić
13. svibnja 2017.
SUB / 17:00
Rijeka-Hajduk
13. svibnja 2017.
SUB / 17:00
Osijek-Slaven Belupo
13. svibnja 2017.
SUB / 17:00
Istra 1961-Cibalia
13. svibnja 2017.
SUB / 17:00
Split-Dinamo
34. kolo
Izvještaj
17. svibnja 2017.
SRI / 17:00
Inter-Zaprešić-Split
17. svibnja 2017.
SRI / 17:00
Dinamo-Istra 1961
17. svibnja 2017.
SRI / 17:00
Cibalia-Osijek
17. svibnja 2017.
SRI / 17:00
Slaven Belupo-Rijeka
17. svibnja 2017.
SRI / 17:00
Hajduk-Lokomotiva
35. kolo
Izvještaj
20. svibnja 2017.
SUB / 19:00
Hajduk-Inter-Zaprešić
20. svibnja 2017.
SUB / 19:00
Lokomotiva-Slaven Belupo
20. svibnja 2017.
SUB / 19:00
Rijeka-Cibalia
20. svibnja 2017.
SUB / 19:00
Osijek-Dinamo
20. svibnja 2017.
SUB / 19:00
Istra 1961-Split
36. kolo
Izvještaj
27. svibnja 2017.
SUB / 19:00
Inter-Zaprešić-Istra 1961
27. svibnja 2017.
SUB / 19:00
Split-Osijek
27. svibnja 2017.
SUB / 19:00
Dinamo-Rijeka
27. svibnja 2017.
SUB / 19:00
Cibalia-Lokomotiva
27. svibnja 2017.
SUB / 19:00
Slaven Belupo-Hajduk
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Rijeka2520505015+3565
2.Dinamo2519424414+3061
3.Osijek2514563625+1147
4.Hajduk2512764022+1843
5.Slaven Belupo2577112629-328
6.Istra 19612568112437-1326
7.Lokomotiva2574142730-325
8.Inter-Zaprešić25411102133-1223
9.Split2537151035-2516
10.Cibalia2516181654-389
11 golova
El Arabi Hilal Soudani
9 golova
Muzafer Ejupi
8 golova
Franko Andrijašević, Heber Araujo Dos Santos, Alexander Gorgon
7 golova
Roman Bezjak, Ante Erceg, Márkó Futács, Jakov Puljić
6 golova
Mario Gavranovic, Armin Hodžić, Mirko Ivanovski, Theophilus Solomon
5 golova
Franck Ohandza Zoa, Antonio Perošević, Ahmed Said Said
4 gola
Antenor Junior Fernandes Da Silva Vitoria, Frane Vitaić
3 gola
Ivan Blažević, Gabrijel Boban, Ante Ćorić, Josip Ćorić, Eros Grezda, Šime Gržan, Zvonimir Kožulj, Valentino Stepčić, Aljoša Vojnović
2 gola
Ivan Antunović, David Arap, Gordan Barić, Edi Baša, Toma Bašić, Filip Benković, Endri Cekici, Jan Doležal, Josip Elez, Jakov Filipović, Ivan Fiolić, Fran Karačić, Josip Knežević, Marko Kolar, Dmytro Lopa, Mirko Marić, Florentin Matei, Goran Roce, Tiago Rodrigues Faria, Marko Rog, Stefan Savić, Fran Tudor, Sandro Ugrina, Marko Vešović
1 gol
Domagoj Antolić, Elis Bakaj, Borna Barišić, Hamza Barry, Mateo Bertoša, Petar Bočkaj, Domagoj Boljat, Selim Bouadla, Mario Brlečić, Matic Črnic, Marko Dabro, Jefferson De Jesus Santos, Ivica Džolan, Dejan Glavica, Angelo Jose Henriquez Iturra, Ardian Ismajli, Aleksandar Jovičić, Josip Jurendić, Zoran Lesjak, Karlo Lulić, Ivor Ljubanović, Lovro Majer, Nikola Matas, Dario Melnjak, Benedik Mioč, Josip Mišić, Matija Mišić, Matej Mitrović, Goran Paracki, Domagoj Pavičić, Marko Pavlovski, Marko Pervan, Ivan Pešić, Dejan Radonjić, Siniša Rožman, Amir Rrahmani, Petar Stojanović, Tomislav Šarić, Mario Šitum, Dino Štiglec, Marin Tomasov, Ivan Tomičić, Ivan Zgrablić

MAXtv Prva liga

1.Rijeka25+3565
2.Dinamo25+3061
3.Osijek25+1147
4.Hajduk25+1843
5.Slaven Belupo25-328
6.Istra 196125-1326
7.Lokomotiva25-325
8.Inter-Zaprešić25-1223
9.Split25-2516
10.Cibalia25-389

Sljedeća utakmica

MAXtv Prva liga, 26. kolo

Dinamo - Osijek

Stadion Maksimir, 01.04.2017. 19:00

Prethodna utakmica

MAXtv Prva liga, 25. kolo

Osijek - Cibalia 2:0

Stadion Gradski vrt, 18.03.2017. 17:00