Bijelo-plavi Celebrity klub

Dres Nogometnog kluba Osijek u slavnom društvu

Bijelo-plavi Celebrity klub

Kozmopolitski duh Nogometnog kluba Osijek dotaknuo je brojne poznate osobe u zemlji i u svijetu. Njihova simpatija prema Klubu formalizirana je poklonom u vidu personaliziranog Bijelo-plavog dresa.

Premijeri, svjetski uglednici, sportske zvijezde, biznismeni, pjevači, glumci…

NK Osijek dres sa svojim imenom u ormaru ima top celebrity - ponajbolji nogometaš svijeta svih vremena, slavni Argentinac Diego Armando Maradona. U top društvu je i jedan od najboljih tenisača današnjice, Švicarac Stanislas Wawrinka.

U Bijelo-plavom Celebrity klubu nalazi se i aktualni hrvatski premijer Andrej Plenković, ali i bivši premijer RH Tihomir Orešković. Svoj dres ima i predsjednik vlade Republike Mađarske i osvjedočeni prijatelj Nogometnog kluba Osijek, Viktor Orban.

I Princ u BPC Klubu

Posebno zanimljiva poznata osoba zasigurno je britanski princ Charles, koji se nakon povratka u svoju Prijestolnicu osobnim pismom posebno zahvalio za uručeni dres i od tada prati događanja u Klubu.

U nabrajanju top celebrity-ja jako je važno navesti najboljeg igrača Osijeka svih vremena, nekadašnju „Zlatnu kopačku“ Svjetskog prvenstva, Davora Šukera, kao i legendarnu Janica Kostelić te bivšu osvajačicu Roland Garrosa Ivu Majoli. Jedna teniska zvijezda dres nogometnog kluba Osijek nosi s posebnom pažnjom – naša Donna Vekić.

Tu je i poznati automobilist i predsjednik Ferrari kluba Josh Michael Cartu kao i osoba koja dolazi iz poslovnih krugova, još jedan ugledni član BPC Kluba, CEO Rolexa, Jean-Frederic Dufour.

A da Klub u svojim redovima ima i poznate, etablirane umjetnice i showbiz zvijezde potvrđuju ponosne vlasnice Bijelo - plavog dresa, Ana Rucner i Nina Badrić.

I u 2018. godini bijelo-plave boje nastavit će osvajati simpatije poznatih.

9.Istra 196136-3227
10.Cibalia36-3926