Bijelo-plavi Celebrity klub

Dres Nogometnog kluba Osijek u slavnom društvu

Bijelo-plavi Celebrity klub

Kozmopolitski duh Nogometnog kluba Osijek dotaknuo je brojne poznate osobe u zemlji i u svijetu. Njihova simpatija prema Klubu formalizirana je poklonom u vidu personaliziranog Bijelo-plavog dresa.

Premijeri, svjetski uglednici, sportske zvijezde, biznismeni, pjevači, glumci…

NK Osijek dres sa svojim imenom u ormaru ima top celebrity - ponajbolji nogometaš svijeta svih vremena, slavni Argentinac Diego Armando Maradona. U top društvu je i jedan od najboljih tenisača današnjice, Švicarac Stanislas Wawrinka

U Bijelo-plavom Celebrity klubu nalazi se i aktualni hrvatski premijer Andrej Plenković, ali i bivši predsjednik vlade Tihomir Orešković. Svoj dres ima i premijer Republike Mađarske i osvjedočeni prijatelj Nogometnog kluba Osijek, Viktor Orban.

Predsjednica na čelu BPC kluba

Ponosno možemo istaknuti kako je povelju za počasnu predsjednicu BPC kluba nedavno dobila Kolinda Grabar-Kitarović, predsjednica Republike Hrvatske koja nam je i osobno došla na stadion u Gradskom vrtu gdje je tom prigodom odjenula i dres NK Osijek.

Prethodno je na čelu našeg Celebrity kluba bio princ Charles, koji se nakon povratka iz Osijeka i Slavonije u svoju prijestolnicu osobnim pismom posebno zahvalio za uručeni dres.

U nabrajanju top celebrity-ja jako je važno navesti najboljeg igrača Osijeka svih vremena, nekadašnju „Zlatnu kopačku“ Svjetskog prvenstva, Davora Šukera, kao i legendarnu skijašicu, višestruku olimpijsku i svjetsku prvakinju Janicu Kostelić te bivšu osvajačicu Roland Garrosa Ivu Majoli. Jedna mlada teniska zvijezda dres Nogometnog kluba Osijek nosi s posebnom pažnjom – naša Donna Vekić.

Tu je i poznati automobilist i predsjednik Ferrari kluba Josh Michael Cartu kao i osoba koja dolazi iz poslovnih krugova, još jedan ugledni član BPC Kluba, CEO Rolexa, Jean-Frederic Dufour.

A da Klub u svojim redovima ima i poznate, etablirane umjetnice i showbiz zvijezde potvrđuju ponosne vlasnice bijelo-plavog dresa Ana Rucner i Nina Badrić.

1.Dinamo000
2.Gorica000