Bijelo-plavi klub

Navijači i simpatizeri Nogometnog kluba Osijek na jednom mjestu

Bijelo-plavi klub

Aktivna podrška, privrženost i pripadnost svom Klubu i svom gradu.

Bijelo-plavi klub je klub koji okuplja navijače i simpatizere Nogometnog kluba Osijek, ali i sve ljude koji žele pokrenuti grad. Učlanjenje u Klub pokazuje aktivnu podršku bijelo-plavom pokretu, ali i privrženost i pripadnost svom Klubu i svom gradu.

Kako bi pokrenuli grad i omogućili da Osijek navija za Osijek, osigurali smo da je članstvo u Klubu besplatno, ali i da omogućava veliki broj pogodnosti. Kroz novi besplatni program Bijelo-plavog kluba - NK Osijek Cashback Program* ulaziš u bijelo-plavi svijet pun pogodnosti te kroz svaku kupovinu kod trgovaca partnera podržavaš svoj klub!

Uz NK Osijek Cashback Card:

• aktivno sudjeluješ u bijelo-plavom pokretu
  • pokazuješ aktivnu podršku i pripadnost svom klubu
  • ostvaruješ pogodnosti pri kupnji kod više od 75.000 trgovaca partnera u Hrvatskoj i inozemstvu
  • pri svakoj kupovini kod trgovaca partnera ostvaruješ Cashback* i Shopping Points* za izvrsne Deals ponude*
  • dio iznosa svake tvoje kupovine kod trgovaca partnera ide u korist programa potpore mlađim razvojnim selekcijama Škole nogometa NK Osijek

Više o NK Osijek Cashback programu pročitaj na cashback.nk-osijek.hr, a ako imaš dodatnih pitanja slobodno ih uputi na service.nk-osijek@cashbackworld.com.

Bilo da produžuješ svoje članstvo u Bijelo-plavom klubu ili se prvi put učlanjuješ, postaješ član NK Osijek Cashback Programa i vlasnik NK Osijek Cashback Card!

Postupak učlanjenja za postojeće članove

1. U prostorijama Kluba (W.Wilsona 2) svake srijede od 16 do 18 sati. Potvrdi nam svoje postojeće podatke, registriraj se u NK Osijek Cashback Program i preuzmi karticu sa svojim imenom.
  2. Ispuni obrazac online i preuzmi karticu sa svojim imenom u prostorijama Kluba (W.Wilsona 2) svake srijede od 16 do 18 sati.

Postupak učlanjenja za nove članove

1. U prostorijama Kluba (W.Wilsona 2) svake srijede od 16 do 18 sati. Registriraj se u NK Osijek Cashback Program s potrebnim podacima za učlanjenje (ime i prezime, datum i godina rođenja, e-mail adresa i broj telefona) i preuzmi karticu sa svojim imenom.
  2. Ispuni obrazac online i preuzmi karticu sa svojim imenom u prostorijama Kluba (W.Wilsona 2) svake srijede od 16 do 18 sati.

Članstvo u NK Osijek Cashback Programu je besplatno i neobvezujuće – odjava je moguća u bilo kojem trenutku, a ponovna prijava moguća u bilo kojem trenutku.

Budi dio pokreta koji je krenuo iz Gradskog vrta i pokrenuo cijeli grad! #bijeloplaviklub #pokrenimograd

*Više na: cashback.nk-osijek.hr

9.Istra 196136-3227