Bijelo-plavi klub

Navijači i simpatizeri Nogometnog kluba Osijek na jednom mjestu

Bijelo-plavi klub

Aktivna podrška, privrženost i pripadnost svom Klubu i svom gradu.

BIJELO-PLAVI KLUB je klub koji okuplja navijače i simpatizere Nogometnog kluba Osijek, ali i sve ljude koji žele pokrenuti grad. Učlanjenje u Klub pokazuje aktivnu podršku BIJELO-PLAVOM POKRETU, ali i privrženost i pripadnost svom Klubu i svom gradu.

Kako bi pokrenuli grad i omogućili da Osijek navija za Osijek
, osigurali smo da je članstvo u Klubu besplatno, ali i da omogućava veliki broj pogodnosti. Članska iskaznica BIJELO-PLAVOG KLUBA otvara mnoga vrata, osigurava mnoge popuste i sudjelovanje na posebnim eventima kod naših partnera.

Prve pogodnosti kreću na samom Stadionu: članstvo osigurava 50% niže cijene godišnjih i jednokratnih ulaznica, popuste na navijačke rekvizite iz BIJELO-PLAVOG SVIJETA.

Pogodnosti su nakon Stadiona preplavile grad, jer se veliki broj partnera uključio u pokret i osigurao različite pogodnosti koje su detaljnije opisane pod POGODNOSTI I PARTNERI.

4.Inter-Zaprešić2+24
6.Osijek202