Bijelo-plavi pokret

Pokret koji nogomet stavlja u funkciju razvoja grada i regije!

Bijelo-plavi pokret

Nije dovoljno promatrati, prihvaćati, pričati... pozitivne promjene traže pokret.

BIJELO-PLAVI POKRET započeo je preuzimanjem vlasništva Kluba od strane mađarskog poduzetnika Lorinca Meszarosa i njegovog partnera Ivana Meštrovića.

Nakon što su novi vlasnici prepoznali NK Osijek kao klub bogate povijesti, neizvjesne sadašnjosti, ali i potentne budućnosti, odlučili su se na pokret. Pokret koji nogomet stavlja u funkciju razvoja grada i regije, kreiranja novih vrijednosti, zajedništva, nade i sreće, što je osnova društveno odgovornog poslovanja u zajednici!

Suradnja koja je izrasla iz prijateljstva dva poduzetnika, nastavlja graditi prijateljstvo između Mađarske i Hrvatske, između NK Osijek i akademije Puškas, između sporta i zajednice, između nogometa i gledatelja.

Danas je NK Osijek privatiziran klub u mađarsko-hrvatskom vlasništvu, s odgovornim vodstvom i snažnim fokusom na razvoj, uspjeh i budućnost! Najvažniji kratkročni plan je ojačati Klub na organizacijskom i sportskom planu, a u srednjoročne planove ulazi i obnova ili izgradnja novog stadiona Gradski vrt, kako bi gledatelji mogli uživati u utakmicama u primjerenim uvjetima te plasman Nogometnog kluba Osijek među prva tri kluba u HNL-u.

Navedeno je u cilju pokretanja grada, građana, ljubitelja sporta, nogometa, zajedništva. Vraćanje obitelji, druženja i ponosa na stadion, tribine, ulice...

U budućnosti to je Klub koji kroz sportske uspjehe promovira svoj grad, odgaja izvrsne ljude, stvara atmosferu koja inspirira sportaše za vrhunske dosege, a gledateljima pruža doživljaje za pamćenje dok poslovnim suradnicima postaje prava oaza transfera pozitivnih vrijednosti i učinkoviti partner!

MAXtv Prva liga

6.Lokomotiva30033