Pogodnosti i partneri

Detaljna lista partnera i pogodnosti.

Pogodnosti i partneri

Saznajte zašto se posebno isplati biti član BIJELO-PLAVE obitelji.

S novom članskom iskaznicom Bijelo-plavog kluba – NK Osijek Cashback Card – članovi mogu ostvarivati pogodnosti kod postojećih Bijelo-plavih partnera i novih Cashback Card partnera. Više na linku.

Postojeći bijelo-plavi partneri kod kojih su članovi dosad ostvarivali popuste s članskom iskaznicom Bijelo-plavog kluba i dalje ostaju u sustavu popusta i možeš ih prepoznati po naljepnici MEMBER SPOT – ČLANSKI POPUST.

Na web stranici cashback.nk-osijek.hr bit će redovno ažuriran popis onih partnera koji postaju dio NK Osijek Cashback Programa i kod kojih možeš ostvarivati pogodnosti koje ti pruža NK Osijek Cashback Card. Sve Cashback Card partnere možeš prepoznati po naljepnici MEMBER SPOT – CASHBACK WORLD.

Bijelo-plavi partneri

1.Dinamo000