POSTANI ČLAN

Postani član Bijelo-plavog kluba i NK Osijek Cashback Programa

POSTANI ČLAN

Učlani se u Bijelo-plavi klub, ponosno pokaži svoju člansku i uživaj u brojnim pogodnostima u svom gradu!

Postani član besplatnog programa Bijelo-plavog kluba - NK Osijek Cashback Program* kroz koji ulaziš u bijelo-plavi svijet pun pogodnosti te se kroz svaku kupovinu kod trgovaca partnera „legaliziraš“ svojom članskom iskaznicom i podržavaš svoj klub!

Članska iskaznica Bijelo-plavog kluba NK Osijek Cashback Card otvara ti brojna vrata i osigurava mnoge pogodnosti.
Uz NK Osijek Cashback Card člansku iskaznicu:

• aktivno sudjeluješ u bijelo-plavom pokretu
  • pokazuješ aktivnu podršku i pripadnost svom klubu
  • ostvaruješ pogodnosti pri kupnji kod brojnih trgovaca partnera
  • pri svakoj kupovini kod trgovaca partnera ostvaruješ Cashback* i Shopping Points* za izvrsne Deals ponude*
  • dio iznosa svake tvoje kupovine kod trgovaca partnera ide u korist programa potpore mlađim razvojnim selekcijama Škole nogometa NK Osijek

Postupak učlanjenja za postojeće ili nove članove:

1. Ispunjavanjem obrasca u prodajnim kućicama ispred Dvorane Gradski vrt od ponedjeljka do petka od 16 do 18 h te subotom od 10 do 12 h i preuzimanjem svoje članske iskaznice dva dana nakon predaje obrasca. Obrazac vam je dostupan i online ovdje te ga možete donijeti ispunjenog na prodajno mjesto.
  2. Ispunjavanjem registracijskog obrasca online ovdje, nakon kojeg možete svoju člansku iskaznicu preuzeti na istom mjestu i u navedeno vrijeme dva dana nakon učlanjenja.

Odgovore na često postavljana pitanja pronađi ovdje.

Učlani se u Bijelo-plavi klub i postani član NK Osijek Cashback Programa!

*Više na: cashback.nk-osijek.hr

7.Hajduk3-32