Utakmice

Tvoje mjesto na tribini te čeka!

Utakmice

Uz opće informacije o ulaznicama za pojedinačne utakmice, izvještavat ćemo o aktualnostima za predstojeće utakmice.

Ulaznice za utakmice NK Osijek dostupne su na različite načine:

PRETPRODAJA: ulaznice za pojedinačne utakmice moguće je kupiti u pretprodaji putem online sustava www.ulaznice.hr. Kupovina se tada obavlja po redovnim cijenama (on-line kupovina ne omogućava iskorištavanje popusta za članove BIJELO-PLAVOG KLUBA), a kupljenu ulaznicu samostalno printate. Ulaznice za predstojeću utakmicu u pretprodaji su dostupne najmanje 3 dana prije same utakmice. Više na ONLINE KUPOVINA.

NA DAN UTAKMICE: ulaznice je moguće kupiti na istočnoj i zapadnoj blagajni stadiona Gradski vrt u vremenu koje ćemo objaviti ovisno o terminu utakmice. Svim članovima BIJELO-PLAVOG KLUBA osigurano je 50% popusta na cijenu pojedinačne ulaznice.

GODIŠNJE ULAZNICE: uključene sve domaće utakmice nogometaša Osijeka u HNL-u kao i kvalifikacijski ogledi Europske lige, a iste će vrijediti za prijateljske i Kup dvoboje na našem stadionu. Najveću uštedu moguće je ostvariti ako se prvo besplatno učlanite u BIJELO-PLAVI KLUB, jer je za članove Kluba osigurano 50% popusta na redovnu cijenu godišnjih ulaznica! Više na GODIŠNJE ULAZNICE.

CIJENE ULAZNICA - uštedite uz Godišnje ulaznice

CIJENE ULAZNICA SEZONA 2017/2018.

Tribina

Pojedinačna ulaznica - cijena **

Godišnja cijena - projekcija na bazi 18 utakmica

Godišnja ulaznica -  cijena

Ušteda

Godišnja ulaznica za članove - cijena

Ušteda za članove

Posebni paketi:

Obiteljski paket 1+1*

250 kn

*obiteljski paket odnosi se na dva člana domaćinstva, a svaki sljedeći član dobija godišnju ulaznicu za 50kn
*obiteljski paket i ulaznice za djecu (do 15 godina) vrijede samo za tribine Istok i Zapad
*svaki član obitelji mora posebno ispuniti obrazac
**odnosi se na cijene ulaznica za domaće utakmice Hrvatski Telekom Prve lige

PREDSTOJEĆE UTAKMICE U GRADSKOM VRTU

30. srpnja 2017. NED / 21h NK OSIJEK - GNK DINAMO

Ulaznice je moguće kupiti u pretprodaji putem online sustava www.ulaznice.hr od srijede 26. srpnja.

Na prodajnim mjestima:

TISAKMEDIA OSIJEK II - Gacka , Osijek
TISAKmedia OSIJEK Portanova - Svilajska , Osijek
TISAKmedia Požega - Osječka , Požega
TISAKmedia SLAVONSKI BROD - Supernova, Osječka , Sl.Brod
TISAKMEDIA VIROVITICA - TRG KRALJA ZVONIMIRA , Virovitica

Najpovoljnija opcija svakako je kupovina godišnje ulaznice, pa i nadalje pozivamo sve navijače i simpatizere Nogometnog kluba Osijek da to i učine. Nije upitna samo ušteda novca, nego i potpuno pojednostavljen ulazak na stadion za sve domaće nastupe našeg prvoligaša.

Godišnje ulaznice možete podići i na dan utakmice (južni parking) do 16 do 19 sati. Godišnje ulaznice možete i kupiti na dan utakmice do 19 sati (južni parking) a nakon toga na bijelo plavom štandu kod blagajni Istok i Zapad.

U subotu ulaznice možete kupiti od 10 do 12 sati (južni parking).

U nedjelju, na dan utakmice
, ulaznice će biti dostupne na blagajni Istok i Zapad od 16 do 21 sat. Blagajna Sjever otvara se u 19 sati.

Ulazi se otvaraju 120 minuta prije utakmice (napomena: za utakmicu će biti otvoren i ulaz sjeveroistok).

Ulaznice su personalizirane što znači kako ulaznica glasi na ime i prezime te je prilikom kupovine potrebno pokazati osobni dokument.

Fan shop artikli će se moći kupiti na bijelo plavim štandovima u vremenu od 19 do 21 sati kod tribina Istok i Zapad.

PREDSTOJEĆE UTAKMICE U GRADSKOM VRTU

3. kolovoza 2017. ČET / 20.45h NK OSIJEK - FC PSV EINDHOVEN

U srijedu (26. srpnja) kreće redovita prodaja ulaznica za uzvratni susret 3. pretkola Europske lige između nogometaša Osijeka i PSV-a koja je na rasporedu u četvrtak, 3. kolovoza u 20,45 sati u Gradskom vrtu.?

Cijena ulaznice za tribinu Istok iznosi 100 kuna, za članove Bijelo-plavog navijačkog kluba to je upola jeftinije 50 kuna. Za tribinu Zapad trebat ćete izdvojiti 140 kuna, dok će članovi plaćati 70. Dječja ulaznica stoji 60, a oni koji su članovi Kluba plaćaju 30 kuna, što je nastavak pogodnosti iz proše sezone.

Prodaja ulaznica od 12 do 18 sati

Oni koji, pak, žele u Ložu, to će platiti 200 kuna, a pola toga iznosa izdvojit će oni koji imaju člansku iskaznicu. Najskuplja je, dakako, ulaznica za VIP ložu koja stoji 800, dok je za članove cijena 400 kuna. Ulaznice će se prodavati svakodnevno u Gradskom vrtu (južni parking) u vremenu od 12 do 18 sati te subotom od 10 do 12 sati.

Na prodajnim mjestima:

TISAKMEDIA OSIJEK II - Gacka , Osijek
TISAKmedia OSIJEK Portanova - Svilajska , Osijek
TISAKmedia Požega - Osječka , Požega
TISAKmedia SLAVONSKI BROD - Supernova, Osječka , Sl.Brod
TISAKMEDIA VIROVITICA - TRG KRALJA ZVONIMIRA , Virovitica

U četvrtak, na dan utakmice, ulaznice će biti dostupne na blagajni Istok i Zapad od 16 do 20.45 sati. Od 12 do 16 sati (na dan utakmice) ulaznice možete kupiti na blagajni Jug (južni parking).

Fan shop artikli će se moći kupiti na bijelo plavim štandovima u vremenu od 19 do 20.45 sati kod tribina Istok i Zapad.

Vidimo se!

4.Inter-Zaprešić2+24