1823Jurica Šantić
26Denis Prenkpalaj
Treneri
Pero BenkovićDino Skender

Osječani su iskoristili bolju igru u prvom poluvremenu i uz jedan pogodak došli do tri boda.

Treću pobjedu u Prvenstvu 3. HNL Istok ostvarili su nogometaši Osijeka II. Gostovali su u Belišću kod tamošnjeg istoimenog trećeligaša kojega su svladali s 1:0. Osječani su bili bolji u prvom poluvremenu što su materijalizirali pogotkom Čikvara u 26. minuti, a propustili su još jednu veliku prigodu preko Ripića. Domaćin je u nastavku ipak pokazao bolju igru i stvorio dvije-tri lijepe prilike, ali je na vratima Osječana bio raspoloženi Kukić koji je u kritičnim trenucima sačuvao svoju mrežu. Osijek je igrao u sastavu: Kukić, Lončar, Nikolić, Čikvar, Marin, Bubalo, Žaper, Jakšić, Rajić (od 77. Ikić), R. Mišković (od 65. Dadić) i Ripić (od 65. Ferić).  Bijelo-plavi nakon pet odigranih kola imaju 10 osvojenih bodova, a već u srijedu će ponovno u goste i to u Slavonski Brod kod momčadi Marsonije.

U osječkom sastavu neće biti Ivića i Lišnića koji su s reprezentacijom U-19 otputovali u Katar.

Momčad Osijeka II u subotu nastavlja natjecanje u Trećoj HNL Istok. U 5. kolu Osječani gostuju u Belišću gdje ih s početkom u 16,30 sati očekuje ogled s istoimenim domaćinom. Belišćani su trenutno posljednji na tablici sa samo jednim osvojenim bodom u prethodne četiri utakmice, dok Bijelo-plavi dijele četvrto i peto mjesto sa Čepinom s učinkom od sedam bodova.

Stručni stožer našeg trećeligaša ovom prigodom ne može računati na U-19 reprezentativce Brunu Ivića i Filipa Lišnića koji su s ostalim izabranicima Roberta Jarnija u Kataru. Međutim, prigodu će dobiti neki igrači s klupe, pa je na njima da trenerovo povjerenje iskoriste što bolje i učinkovitije.