90'
Darije Vučinić229Ivan Ikić
Treneri
Irfan IslamiDino Skender

Osijek II u srijedu u 16,30 sati gostuje u Slavonskom Brodu kod Marsonije koja ima isti broj bodova kao i Bijelo-plavi.

Nogometaši Osijeka II u srijedu, 27. rujna, gostuju kod izravnog konkrenta u borbi za sam vrh tablice u Trećoj HNL Istok, momčadi Marsonije u Slavonskom Brodu. I jedni i drugi osvojili su deset bodova u prethodnih pet prvenstvenih utakmica s učinkom od tri pobjede te po jednog remija i poraza. Inače, na čelu ljestvice je BSK iz Bijelog Broda s 11 osvojenih bodova. Osječani derbi dočekuju u dobroj atmosferi nakon dva uzastopna trijumfa dok su Brođani u prošlom  kolu uvjerljivo poraženi u gostima kod Međimurja.

Dosad najteži ispit

U stručnom stožeru Bijelo-plavih znaju da ih očekuje zahtjevan dvoboj:

Zasigurno najteže gostovanje do sada! Oni su dobra momčad koja je uvjerljiva na svom terenu, no mi smo u dobrom ritmu, nismo primili gol u zadnja dva susreta i sigurno se imamo čemu nadati. Jasno je da ne smijemo ponoviti izdanje iz drugog poluvremena utakmice u Belišću jer je Marsonia i opasnija i konkretnija. I dalje nismo kompletni, međutim, oni koji će igrati moraju imati maksimalnu motiviranost i koncentraciju da bismo ostvarili pozitivan rezultat. Uvijek idemo na pobjedu, tako će biti i ovaj puta, bez obzira na respekt prema kvalitetnom i ambicioznom domaćinu, istaknuo je trener Osijeka II, Dino Skender.