NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
S APP-om do novih uspjeha

OBOSTRANO USPJEŠNA SURADNJA NK OSIJEK I AUTOBUSNOG PRIJEVOZNIKA

S APP-om do novih uspjeha

29.11.2016.

Riječ je o dva prava slavonska branda koja su udružili snage i zajednički idu prema svojim ciljevima.

Nogometni klub Osijek nastavio je i proteklog vikenda s organiziranjem prigodnih evenata, a jedan od njih u subotu je odrađen i u suradnji s APP-om,  autobusnim prijevoznikom iz Požege koji je svakako važan klupski partner.  

Na Trgu Ante Starčevića imali smo prigodu vidjeti tri posebno oslikana APP-ova autobusa, uz koje je bio i tramvaj u istim bojama i motivima, kao i ostala, osobna i gospodarska vozila, koje koristi NK Osijek. Direktor našeg prvoligaša Igor Galić iskazao je zadovoljstvo ovakvom suradnjom s uglednim prijevoznikom:

Definitivno imamo partnera koji je spreman kvalitetno odgovoriti svim našim potrebama, a njih uistinu ima puno s obzirom na brojna putovanja svih naših kategorija. Drago mi je da su ljudi iz APP prepoznali sve ono što radimo, da su podržali i naše marketinške aktivnosti i mogu im biti zahvalan na onome što rade u korist Nogometnog kluba Osijek. Ne sumnjam da će ova suradnja potrajati, što nam je svakako i želja, rekao je Galić.

Nisu zaboravljeni ni navijači

Mario Marić voditelj APP-ove poslovne jedinice u Osijeku, također je vrlo zadovoljan. Po njegovim riječima, obostrani je interes svakako prisutan, a nisu zaboravljeni niti navijači...

Često naglašavam kako smo mi slavonska tvrtka koja u tom kontekstu i djeluje. Suradnja s Nogometnim klubom Osijek je zaista odlična. Naši oslikani autobusi, kojima vozimo seniore i mlađe klupske kategorije, prometuju po cijeloj Hrvatskoj i mogu vam reći da se putnici nerijetko fotografiju ispred tih autobusa jer im se, očito, sviđaju. NK Osijek želi biti pravi slavonski brand kada je sport u pitanju, mi imamo isti cilj u svojoj djelatnosti i brzo smo se usuglasili oko potpisivanja Ugovora. Sretni smo što vozimo naše nogometaše i želimo im i ovom prigodom puno sportskih uspjeha, zaključio je Marić.

Vrlo je bitno istaknuti i da svi članovi Bijelo-plavog navijačkog kluba ostvaruju 40 posto popusta za kupovinu karata, i jednosmjernih i povratnih, na svim  linijama na kojima prometuju autobusi APP-a. Što se, pak, tiče lokalnim destinacija unutar Slavonije i Baranje - taj popust iznosi i do 50 posto.

MAXtv Prva liga

1.Rijeka25+3565
2.Dinamo25+3061
3.Osijek25+1147
4.Hajduk25+1843
5.Slaven Belupo25-328
6.Istra 196125-1326
7.Lokomotiva25-325
8.Inter-Zaprešić25-1223
9.Split25-2516
10.Cibalia25-389

Sljedeća utakmica

MAXtv Prva liga, 26. kolo

Dinamo - Osijek

Stadion Maksimir, 01.04.2017. 19:00

Prethodna utakmica

MAXtv Prva liga, 25. kolo

Osijek - Cibalia 2:0

Stadion Gradski vrt, 18.03.2017. 17:00

Ostale vijesti