NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
S APP-om do novih uspjeha

OBOSTRANO USPJEŠNA SURADNJA NK OSIJEK I AUTOBUSNOG PRIJEVOZNIKA

S APP-om do novih uspjeha

29.11.2016.

Riječ je o dva prava slavonska branda koja su udružili snage i zajednički idu prema svojim ciljevima.

Nogometni klub Osijek nastavio je i proteklog vikenda s organiziranjem prigodnih evenata, a jedan od njih u subotu je odrađen i u suradnji s APP-om,  autobusnim prijevoznikom iz Požege koji je svakako važan klupski partner.  

Na Trgu Ante Starčevića imali smo prigodu vidjeti tri posebno oslikana APP-ova autobusa, uz koje je bio i tramvaj u istim bojama i motivima, kao i ostala, osobna i gospodarska vozila, koje koristi NK Osijek. Direktor našeg prvoligaša Igor Galić iskazao je zadovoljstvo ovakvom suradnjom s uglednim prijevoznikom:

Definitivno imamo partnera koji je spreman kvalitetno odgovoriti svim našim potrebama, a njih uistinu ima puno s obzirom na brojna putovanja svih naših kategorija. Drago mi je da su ljudi iz APP prepoznali sve ono što radimo, da su podržali i naše marketinške aktivnosti i mogu im biti zahvalan na onome što rade u korist Nogometnog kluba Osijek. Ne sumnjam da će ova suradnja potrajati, što nam je svakako i želja, rekao je Galić.

Nisu zaboravljeni ni navijači

Mario Marić voditelj APP-ove poslovne jedinice u Osijeku, također je vrlo zadovoljan. Po njegovim riječima, obostrani je interes svakako prisutan, a nisu zaboravljeni niti navijači...

Često naglašavam kako smo mi slavonska tvrtka koja u tom kontekstu i djeluje. Suradnja s Nogometnim klubom Osijek je zaista odlična. Naši oslikani autobusi, kojima vozimo seniore i mlađe klupske kategorije, prometuju po cijeloj Hrvatskoj i mogu vam reći da se putnici nerijetko fotografiju ispred tih autobusa jer im se, očito, sviđaju. NK Osijek želi biti pravi slavonski brand kada je sport u pitanju, mi imamo isti cilj u svojoj djelatnosti i brzo smo se usuglasili oko potpisivanja Ugovora. Sretni smo što vozimo naše nogometaše i želimo im i ovom prigodom puno sportskih uspjeha, zaključio je Marić.

Vrlo je bitno istaknuti i da svi članovi Bijelo-plavog navijačkog kluba ostvaruju 40 posto popusta za kupovinu karata, i jednosmjernih i povratnih, na svim  linijama na kojima prometuju autobusi APP-a. Što se, pak, tiče lokalnim destinacija unutar Slavonije i Baranje - taj popust iznosi i do 50 posto.

HT Prva liga

1.Dinamo13+2131
2.Rijeka13+1825
3.Hajduk13+824
4.Osijek13+724
5.Lokomotiva13-118
6.Inter-Zaprešić13-517
7.Slaven Belupo13-513
8.Cibalia13-1512
9.Istra 196113-99
10.Rudeš13-197

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 14. kolo

Osijek - Lokomotiva

Stadion Gradski vrt, 28.10.2017. 19:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 13. kolo

Rijeka - Osijek 1:2

HNK Rijeka, 22.10.2017. 19:00

Ostale vijesti