Prodaja polugodišnjih ulaznica za proljetni dio sezone 2016/17. počinje u ponedjeljak, 13. veljače 2017. godine. Pokrenimo grad! Pokažimo da Osijek navija za Osijek, uzmite svoju polugodišnju ulaznicu i #SviNaStadion!

Uzajamna podrška navijača i Kluba je temeljno uporište za postojanje sportskog kolektiva. Jedan od načina kojim Klub omogućava povoljnije uvjete navijačima koji cijelu godinu lojalno prate Klub je kroz posebnu ponudu polugodišnjih ulaznica.

Što obuhvaća polugodišnja ulaznica?
9 + 1 je najpovoljnija kupovina ove zime. Polugodišnja ulaznica vrijedi za sve domaće utakmice proljetnog dijela sezone MAXtv Prve lige, za utakmice Kupa te sve pripremne utakmice kojima je organizator NK Osijek u sezoni 2016./17.

Kome je namijenjena polugodišnja ulaznica?
Ljubiteljima nogometa, a primarno postojećim navijačima NK Osijek. Svima koji žele da se Osijek, kao i velike europske i svjetske metropole, identificira u sportskom zajedništvu.

Prednost i posebne pogodnosti prilikom kupovine godišnjih ulaznica imat će lojalni navijači - članovi BIJELO PLAVOG KLUBA.

Svi pretplatnici dobivaju poseban prigodan poklon – navijački šal NK Osijek.

Dovedi navijača i osvoji šal!?
Posebnu pažnju uvijek posvećujemo našim godišnjim pretplatnicima. Za njih smo osigurali šal ukoliko dovedu navijača koji će kupiti polugodišnju ulaznicu. Dovoljno je samo pokazati svoju važeću godišnju ulaznicu (uz osobni dokument) i navijački šal je Vaš.

Cijene polugodišnjih ulaznica i uštede!
Polugodišnje ulaznice pružaju značajne uštede (projekcija uštede u tablici je na bazi 10 utakmica MAXtv Prve lige, bez utakmica Kupa ili drugih domaćinskih utakmica).

Najveću uštedu moguće je ostvariti ako se prvo besplatno učlanite u BIJELO-PLAVI KLUB, jer za članove Kluba osiguravamo 50% popusta na cijenu polugodišnjih ulaznica!

CIJENE POLUGODIŠNJIH ULAZNICA SEZONA 2016./2017.

Tribina

Pojedinačna ulaznica - cijena

Polugodišnja cijena - projekcija na bazi 10 utakmica

Polugodišnja ulaznica -  cijena

Ušteda

Polugodišnja ulaznica za članove - cijena

Ušteda za članove

100 kn

50 kn

150 kn

Kako do polugodišnjih ulaznica?

Do polugodišnje ulaznice možete na nekoliko načina:

Dolaskom u prostorije Kluba (W. Wilsona 2) od ponedjeljka do petka od 16 do 18 sati, gdje možete popuniti obrazac i izvršiti uplatu.

Popunjavanje obrasca na linku i uplatom na račun Kluba prema uputi na obrascu.

Na nekom od punktova u gradu i ispred stadiona o čemu ćete biti pravovremeno obaviješteni.

Prilikom ispunjavanja pristupnice molimo da čitko ispunite tražene podatke s naglaskom na odabir tribine (sektor, red i sjedalo - prema shemi stadiona - link).

Ulaznice su personalizirane i svaka sadržava podatke o vlasniku ulaznice (ime i prezime) te sektor, red i sjedalo i nisu prenosive na drugu osobu. Kupovinu polugodišnje ulaznice moguće je obaviti uz predočenje važećeg osobnog dokumenta. Opće uvjete kupovine i korištenja polugodišnjih ulaznica potražite na linku.

Budi dio pokreta i navijaj za svoj klub!

#SviNaStadion  #pokrenimograd