NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Sabolović zabio za pobjedu

NOGOMETAŠI OSIJEKA II IMALI USPJEŠNO GOSTOVANJE KOD SEGESTE U SISKU

Sabolović zabio za pobjedu

23.02.2017.

Mladi je ofenzivac na početku priprema stigao  u momčad trenera Skendera i nameće se dobrim igrama i golovima.

Nogometaši Osijeka II gostovali su u Sisku, gdje su protiv tamošnje Segeste, trećeligaša u skupini Zapad, odigrali pretposljednju pripremnu utakmicu uoči skorašnjeg nastavka prvenstva u Trećoj HNL Istok. Osječani su svoga domaćina svladali s 1:0 golom novopridošlog Kristijana Sabolovića, mladića koji je početkom priprema Bijelo-plavima pristupio iz zagrebačkog Dinama.

Igrajući za juniore i za Osijek II, Sabolović se iskazao kao vrlo upotrebljiv igrač u napadačkoj formaciji i kvalitetan realizator, potvrdivši da je njegovo dovođenje svakako – dobar potez i ulaganje u budućnost.Treba naznačiti da je trener Dino Skender u ovom susretu imao na raspolaganju i petoricu igrača koji su bili na pripremama naše najbolje momčadi u španjolskoj Marbelli: Lulića, Šimuneca, Špoljarića, Marina i Lončara.

Žaper pozitivan primjer suigračima

Svi su odigrali solidno, a pohvale svakako zaslužuje Mihael Žaper koji, općenito govoreći, može poslužiti kao primjer u treniranju, igrama i pristupu.

Igrali smo na vrlo teškom terenu, pa nije moglo biti lijepog nogometa. No, i takvim se uvjetima treba znati prilagoditi, što je našim igračima uspjelo od samog početka. Nametnuli smo se, bili dovoljno autoritativni svome domaćinu i na kraju zasluženo pobijedili, kratko je prokomentirao Skender prijateljsko odmjeravanje snaga u Sisku.

Trener Osijeka II je najavio i „generalku“ koju će njegovi izabranici imati iduće nedjelje, a za protivnika su još jednom izabrali momčad BSK-a iz Bijelog Brda. Ta će utakmica najvjerojatnije biti odigrana na stadionu Olimpije u Donjem gradu.

MAXtv Prva liga

1.Rijeka29+4073
2.Dinamo29+3068
3.Osijek29+1756
4.Hajduk29+2553
5.Istra 196129-1333
6.Slaven Belupo29-531
7.Lokomotiva29-130
8.Inter-Zaprešić29-1624
9.Split29-3217
10.Cibalia29-4512

Sljedeća utakmica

MAXtv Prva liga, 30. kolo

Rijeka - Osijek

HNK Rijeka, 25.04.2017. 20:00

Prethodna utakmica

MAXtv Prva liga, 29. kolo

Osijek - Inter-Zaprešić 2:1

Stadion Gradski vrt, 21.04.2017. 18:00

Ostale vijesti