NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Čast je biti na klupi Osijeka!

VRIJEDNO PRIZNANJE ŠEFU STRUČNOG STOŽERA BIJELO-PLAVIH ZORANU ZEKIĆU

Čast je biti na klupi Osijeka!

24.02.2017.

Zoran Zekić primio je nagradu kao najbolji trener u gradu Osijeku i Osječko-baranjskoj županiji.

Dan uoči utakmice njegove momčadi protiv Lokomotive u Zagrebu, trener osječkih nogometaša Zoran Zekić dobio je vrijedno priznanje. Naime, na završnoj svečanosti izbora najboljih sportaša Grada Osijeka i Osječko-baranjske županije u 2016. godini, kormilar NK Osijek proglašen je najuspješnijim trenerom. Zekić je u lijepom ambijentu Hrvatskog narodnog kazališta odgovarao na brojne novinarske upite i primao čestitke osječkih sportaša i sportskih djelatnika.

Prije svega bih se želio zahvaliti svojim igračima koji su napravili taj iskorak o kojemu govorite, kao i Upravi našeg Kluba, naravno i navijačima. Više puta sam već istaknuo da je meni osobno privilegija i čast što sam trener Osijeka, a sada sam još i ponosniji kada sam primio ovo vrijedno priznanje. Jako puno mojih kolega u raznim, takozvanim manjim sportovima svakodnevno marljivo i stručno radi u puno složenijim uvjetima od onih u kojma ja trenutno djelujem sa svojim suradnicima. Treba i njih pohvaliti jer su to zaista i zaslužili. Meni će osobno ovo biti poticaj za dalje i nadam se da ćemo i kao Klub u cjelini dogodine  izboriti i naslov najboljeg kolektiva Grada i Županije, rekao je Zekić.

Priznat u svom gradu

Naš je trener ovu nagradu svakako zaslužio, budući da je u samo nekoliko mjeseci svoju momčad, koja se grčevito borila za opstanak u HNL-u, transformirao u sastav koji je u vodećem kvartetu hrvatskih prvoligaša. Osječani igraju kvalitetan nogomet, na najboljem su putu da osiguraju izlazak u Europu, a u tome su svakako neupitne i velike Zekićeve zasluge.

Rođen sam i odrastao u ovom gradu, no nije me u Osijeku bilo nekih dvadesetak godina. Išao sam, kako se ono kaže, trbuhom za kruhom, da bih se odlučio vratiti natrag napraviti nešto s Bijelo-plavima. I dobro nam ide. Nema ništa ljepše biti priznat i cijenjen u svojoj sredini, to je svakako ugodan osjećaj, rekao nam je naš najuspješniji trener.

 

HT Prva liga

1.Dinamo36+3473
2.Rijeka36+4370
3.Hajduk36+3266
4.Osijek36+1556
5.Lokomotiva36-151
6.Slaven Belupo36-1043
7.Inter-Zaprešić36-2143
8.Rudeš36-2140
9.Istra 196136-3227
10.Cibalia36-3926

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 36. kolo

Slaven Belupo - Osijek 2:1

Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', 18.05.2018. 18:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti