Lončar zabio za bod

REMI OSJEČANA I POŽEŽANA U OTVARANJU DRUGOG DIJELA SEZONE

04.03.2017.

Osijek i Slavonija igrali su neriješeno 1:1 u "tvrdoj", pravoj prvenstvenoj utakmici.

Nogometaši Osijeka II remijem su otvorili drugi dio sezone u Trećoj ligi "Istok". Osječani su na stadionu Olimpije u Donjem gradu ugostili požešku Slavoniju, drugoplasiranu momčad na tablici, a rezultat je bio 1:1. Bila je to "tvrda", prava prvenstvena utakmica, uz realan ishod na kraju. Požežani su poveli golom Podobnika iz slobodnog udarca u 52. minuti, a izjednačio je Lončar koji je osam minuta kasnije glavom pogodio suparničku mrežu. Prilika nije bilo previše, ali se zato igralo borbeno, s puno obostrane želje za pobjedom.

Zadovoljavajuća premijera u nastavku

Mlada osječka momčad je još jednom pokazala zanimljiv potencijal, pa i trener Dino Skender uglavnom može biti zadovoljan premijerom u nastavku trećeligaškog natjecanja. Osijek II je igrao u sastavu: Žitnjak, Prenkpalaj (od 13. Anić), Šimunec, Ivić, Marin, Lončar, Lišnić, Sabolović (od 77. Ždinjak), Ikić (od 62. Mišković), Špoljarić i Klepač. Osječani su trenutno šesti na tablici s 26 bodova, a u vodstvu je i dalje Varaždin koji nakon današnje pobjede u Belišću (1:0) ima 33 boda.