Potpisani novi sponzorski ugovori

LIJEPA UVERTIRA NOGOMETNOG DERBIJA U GRADSKOM VRTU

Potpisani novi sponzorski ugovori

06.03.2017.

Nike je produžio suradnju s našim prvoligašem na još četiri godine, a Strabag je također postao klupski partner.

Derbi između nogometaša Osijeka i Hajduka imao je lijepu uvertiru potpisivanjem sponzorskih ugovora s partnerima našeg prvoligaša. Kako je to klupski predsjednik Ivan Meštrović i najavljivao tijekom jesenske polusezone, NK Osijek je uspio dogovoriti sponzorstvo s velikom austrijskom građevinskom tvrtkom „Strabag“  čiji je logo već „osvanuo“ na dresovima naših nogometaša.

Predstavnici „Strabaga“  ovaj puta nisu mogli nazočiti utakmici, ali ćemo po njihovom dolasku u Osijek sigurno upriličiti svečanu konferenciju za novinare. Ugovor je potpisan i to do kraja ove sezone u iznosu od dva milijuna kuna, a vjerujem da ćemo ga obnoviti i nakon ljeta, rekao je direktor najpopularnijeg osječkog sportskog kolektiva, Igor Galić.

Ostaju dio Nikeove sportske obitelji

Kada je riječ o dobavljaču sportske opreme, Nike je produžio aktualni ugovor na još četiri godine, što je dokaz zadovoljstva suradnjom s Bijelo-plavima.

Čast nam je što NK Osijek ostaje dio velike Nikeove sportske obitelji. Vjerujemo kako će Osječani i ubuduće postizati zapažene rezultate, a mi ćemo sa svoje strane učiniti sve da Klub popratimo na jednako kvalitetan način kada je sportska oprema u pitanju, istaknuo je predstavnik Nikea Nikola Tomulić.

Za ovu je suradnju zaslužna i tvrtka „Ferivi šport“ koja je Nikeov regionalni zastupnik, a s Nogometnim klubom Osijek surađuje već dugi niz godina. Stoga je u ime „Ferivija“, vlasnik Ferdo Kraljević naglasio:

Drago mi je da nastavljamo istim putem te da i mi na svoj način pridonosimo klupskom projektu „Pokrenimo grad“. Naravno, Osijeku želimo sve najbolje u nastavku sezone.

MAXtv Prva liga

5.Istra 196129-1333