NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Potpisani novi sponzorski ugovori

LIJEPA UVERTIRA NOGOMETNOG DERBIJA U GRADSKOM VRTU

Potpisani novi sponzorski ugovori

06.03.2017.

Nike je produžio suradnju s našim prvoligašem na još četiri godine, a Strabag je također postao klupski partner.

Derbi između nogometaša Osijeka i Hajduka imao je lijepu uvertiru potpisivanjem sponzorskih ugovora s partnerima našeg prvoligaša. Kako je to klupski predsjednik Ivan Meštrović i najavljivao tijekom jesenske polusezone, NK Osijek je uspio dogovoriti sponzorstvo s velikom austrijskom građevinskom tvrtkom „Strabag“  čiji je logo već „osvanuo“ na dresovima naših nogometaša. 

Predstavnici „Strabaga“  ovaj puta nisu mogli nazočiti utakmici, ali ćemo po njihovom dolasku u Osijek sigurno upriličiti svečanu konferenciju za novinare. Ugovor je potpisan i to do kraja ove sezone u iznosu od dva milijuna kuna, a vjerujem da ćemo ga obnoviti i nakon ljeta, rekao je direktor najpopularnijeg osječkog sportskog kolektiva, Igor Galić. 

Ostaju dio Nikeove sportske obitelji

Kada je riječ o dobavljaču sportske opreme, Nike je produžio aktualni ugovor na još četiri godine, što je dokaz zadovoljstva suradnjom s Bijelo-plavima.

Čast nam je što NK Osijek ostaje dio velike Nikeove sportske obitelji. Vjerujemo kako će Osječani i ubuduće postizati zapažene rezultate, a mi ćemo sa svoje strane učiniti sve da Klub popratimo na jednako kvalitetan način kada je sportska oprema u pitanju, istaknuo je predstavnik Nikea Nikola Tomulić.

Za ovu je suradnju zaslužna i tvrtka „Ferivi šport“ koja je Nikeov regionalni zastupnik, a s Nogometnim klubom Osijek surađuje već dugi niz godina. Stoga je u ime „Ferivija“, vlasnik Ferdo Kraljević naglasio:

Drago mi je da nastavljamo istim putem te da i mi na svoj način pridonosimo klupskom projektu „Pokrenimo grad“. Naravno, Osijeku želimo sve najbolje u nastavku sezone.

HT Prva liga

1.Dinamo36+3473
2.Rijeka36+4370
3.Hajduk36+3266
4.Osijek36+1556
5.Lokomotiva36-151
6.Slaven Belupo36-1043
7.Inter-Zaprešić36-2143
8.Rudeš36-2140
9.Istra 196136-3227
10.Cibalia36-3926

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 36. kolo

Slaven Belupo - Osijek 2:1

Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', 18.05.2018. 18:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti