Ikić trostruki strijelac!

ZASLUŽENA POBJEDA OSIJEKA II U TREĆOJ HNL ISTOK

13.03.2017.

Osječani su bili bolji od momčadi Belišća sa 4:2, a posebno se iskazao napadač Bijelo-plavih.

Nogometaši Osijeka II ostvarili su zasluženu pobjedu u susretu kojega su ovoga ponedjeljka odigrali na stadionu Olimpije protiv momčadi Belišća.

Rezultat je bio 4:2, a najistaknutiji pojedinac ovoga prvenstvenoga dvoboja 17. kola trećeligaškog „Istoka“ bio je trostruki strijelac Ivan Ikić. Osječane je u vodstvo već u 3. minuti doveo Žaper, na 2:0 povisio je Ikić u 21., a tri minute kasnije J. Pranjić je smanjio prednost domaćina i s tim se rezultatom otišlo na odmor.

Povratak među prvih pet

Ikić je u 50. minuti zabio svoj drugi gol za 3:1, a isti je igrač definitivno riješio pitanje pobjednika još jednim pogotkom i to u 61. minuti. Konačnih 4:2 postigao je Birčić u 64. minuti susreta.

Osijek II je ovaj puta igrao u sastavu: Žitnjak, Prenkpalaj (Anić), Šimunec (Ćosić), Ivić, Marin, Žaper, Ždinjak (R. Mišković), Lišnić, Klepač, Špoljarić i Ikić. Ovom pobjedom Bijelo-plavi su se vratili na peto mjesto prvenstvene ljestvice.