Dosadašnji obrambeni igrač Bijelo-plavih karijeru nastavlja u redovima FC Fjolnir.

Visoki stoper osječkog prvoligaša Ivica Džolan više nije član Bijelo-plavih. Džolan je prihvatio ponudu s Islanda i nastavit će karijeru u tamošnjem Fjolniru. Ugovor s Osječanima je sporazumno raskinut, budući da je sada već bivši prvotimac Nogometnog kluba Osijek tijekom svoga boravka u Gradskom vrtu iskazao profesionalni odnos, na koji nikada nije bilo primjedbi.

Velika konkurencija u obrani

Džolanu je ugovor s Osijekom vrijedio do kraja ove sezone, no budući da nije bio među standardnim prvotimcima, u dosta velikoj konkurenciji na stoperskim pozicijama, Klubu mu je odlučio izdati ispisnicu. Kako prijelazni rok na Islandu traje do 15. svibnja, nije bilo nikakvih problema za njegovu registraciju u Fjolniru, a NK Osijek mu, dakako, želi puno sreće i uspjeha u novoj sredini.