Osječka je momčad slavila i treći puta uzastopce u borbi za bodove, ovaj puta protiv Croatije s 2:1.

I treću uzastopnu pobjedu ostvarili su nogometaši Osijeka II u Trećoj HNL Istok. Ovaj puta naša je momčad na domaćem terenu u Donjem gradu svladala Đakovo Croatiju s 2:1. Utakmica je bila vrlo sadržajna i zanimljiva tijekom svih 90 minuta, a Osječani su potvrdili kontinuitet dobrih igara i rezultata s kojima su i dalje u samom vrhu prvenstvene ljestvice.

Sva tri gola u drugom poluvremenu

Nakon dosta izglednih situacija na obje strane, domaćin je u drugom poluvremenu poveo u 49. minuti golom Marina koji je potom bio asistent Ikiću za vodstvo Bijelo-plavih od 2:0 u 51. minuti. Đakovčani su uspjeli postići počasni pogodak, a strijelac  je bio nekadašnji osječki prvotimac Pongračić koji je svladao Žitnjaka u 59. minuti. Još je bilo puno dobrih prigoda, pogođenih vratnica i greda, tako da je moglo biti i više pogodaka na stadionu Olimpije,a obje momčadi zaslužuju pohvale za ono što su prikazale.