Osječani su poraženi od splitskog Hajduka na stadionu Olimpije, a rezultat je bio 0:1.

Juniori osječkog nogometnog prvoligaša odigrali su četvrtfinalni susret Kupa Hrvatske protiv splitskog Hajduka. Bijelo-plavi su svoga protivnika ugostili na stadionu Olimpije u Donjem gradu, a rezultat je bio 0:1. Pobjedonosni pogodak za Splićane postigao je Delić u 23. minuti, pa je za Osječane natjecanje završeno, budući da nema uzvratne utakmice i prilike za popravni. Unatoč porazu, naši su mladi nogometaši odigrali sasvim solidnih 90 minuta tijekom kojih su imali više prigoda od svoga protivnika, ali je izostala realizacija.

Potpuna dominacija u nastavku

U prvom poluvremenu u nekoliko je situacija Osijek opasno priprijetio, no mreža gostiju nije se zatresla.  S druge strane, jednu od svojih šansi gosti su iskoristili i preko spretnog Delića matirali Barešića. Nastavak je potpuno protekao u znaku osječke momčadi, međutim, rezultat je ostao nepromijenjen. Domaćin svoju nadmoć nije uspio pretvoriti barem u izjednačenje , tako da se Hajduk plasirao u polufinale. Za Osijek su u ovom susretu igrali: Barešić, Pavičić, M. Mišković, Ivić (Knežević), Marin, Prenkpalaj (Hlišć), Lišnić, R. Mišković, Čikvar (Barukčić), Sabolović (Magdić) i Ikić.