NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Svi rezultati Škole na jednom mjestu

NOVO NA WEB STRANICI NOGOMETNOG KLUBA OSIJEK

Svi rezultati Škole na jednom mjestu

08.04.2017.

Riječ je o implementaciji Comet sustava s kojim će biti olakšano praćenje rasporeda i rezultata svih kategorija Škole nogometa.

Na našoj web stranici dosad su bile dostupne pojedinačne fotografije prve momčadi i momčadi Osijeka II, a odsad možete pronaći i sve polaznike Škole nogometa te njihov kompletan raspored utakmica i tablice.

Svaki igrač juniora, kadeta, pionira, mlađih pionira, početnika i predpočetnika pojedinačno je naveden uz svoje ime, fotografiju te datum rođenja.

Baza će se nastaviti proširivati, a posebno je važno za istaknuti kako je web stranica sada spojena i s Cometom.

Ovo će posebno razvesliti polaznike naše Škole nogometa i njihove roditelje. Od sada su sve naše mlađe kategorije, a ima ih ukupno 11, navedene na službenoj stranici NK Osijek. Ovo je tek uvod u ono što želimo napraviti. To je spoj s Cometom, bazom u kojoj su svi registrirani igrači u Republici Hrvatskoj, a Implementacija Cometa produkt je naše dugogodišnje suradnje s tvrtkom Auris čiji je suvlasnik naš veliki navijač. Njegov trud je uz veliku pomoć i suradnju naših trenera u mlađim kategorijama, koji su prikupljali sve potrebne podatke, rezultirao ovakvim rješenjem s kojim smo više nego zadovoljni. Dakle, čim se završi zapisnik s utakmice, odmah će biti dostupan svima koji žele saznati rezultat, strijelce i ostalo. rekao je direktor marketinga kluba Alen Nađsombat.

U planu i nove dogradnje

Nešto nam je o ovim novitetima rekao i vlasnik Aurisa, Dragan Kovač koji već duže vrijeme surađuje s našim prvoligašem:

S obzirom da je Klub iskazao želju za prikazom svih dobnih kategorija na svojoj web-stranici, tvrtka Auris (koja posjeduje veliko iskustvo u izvršavanju ovakvih zadataka te je, na kraju krajeva, i izradila postojeći web Kluba) je uložila dodatan napor te proširila integraciju weba sa Cometom, službenim sustavom za vođenje HNS-ovih nogometnih natjecanja. Tako su sve naše mlade kategorije dobile svoje mjesto na webu i zadatak je ispunjen. No, nemojte misliti da je ovo sve, u budućnosti planiramo i nove dogradnje. U životu jedne tvrtke postoje mnogi projekti, ali na ovaj način biti involviran u život našeg Kluba zaista je posebna čast i zadovoljstvo.

MAXtv Prva liga

1.Rijeka30+4276
2.Dinamo30+2968
3.Hajduk30+2856
4.Osijek30+1556
5.Slaven Belupo30-434
6.Lokomotiva30033
7.Istra 196130-1433
8.Inter-Zaprešić30-1625
9.Split30-3517
10.Cibalia30-4513

Sljedeća utakmica

MAXtv Prva liga, 31. kolo

Osijek - Lokomotiva

Stadion Gradski vrt, 01.05.2017. 18:00

Prethodna utakmica

MAXtv Prva liga, 30. kolo

Rijeka - Osijek 2:0

HNK Rijeka, 25.04.2017. 20:00

Ostale vijesti