NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Zekić ništa neće mijenjati

KONFERENCIJA ZA NOVINARE UOČI SUBOTNJEG SUSRETA U GRADSKOM VRTU

Zekić ništa neće mijenjati

14.04.2017.

Osječki trener respektira Puljane, ali i naglašava kako će ipak sve ovisiti o pristupi i igri njegove momčadi.

Prilično je kratko trajala uobičajena konferencija za novinare koju je Zoran Zekić održao dan uoči prvenstvenog ogleda s Istrom 1961. Trener Osijeka se na početku osvrnuo  na trenutnu situaciju glede igračkog kadra, a onda je nešto rekao i o protivniku... 

Stanje u momčadi je nepromijenjeno u odnosu na prošlu utakmicu, a to znači da su izvan konkurencije i nadalje Barać i Lončar. Ostali su, rekao bih, u redu i nemaju nekakvih problema zbog kojih bi izostali. Vjerujem da će oni koji budu igrali biti raspoloženi, okomiti prema suparničkim vratima i agresivni. Čeka nas puno ozbiljniji protivnik nego što je to bio Split u prošlom kolu, no opet će puno toga ovisiti o nama, kako ćemo se postaviti i koliko ćemo pritom imati strpljenja, izjavio je Zekić. 

Pitanje za osječkog kormilara je bilo hoće li nešto mijenjati u taktičkoj postavci svojih izabranika?

Najvjerojatnije neću ništa mijenjati, ni u formaciji, ni u bilo čemu drugome. Tako će biti na početku, a onda ćemo vidjeti kako će se razvijati situacija na terenu. 

Fokus je na vlastitoj izvedbi

Svjestan je Zekić da su Puljani neugodni i da ih nije lako svladati, bez obzira što su Bijelo-plavi slavili u dva od tri ovosezonska ogleda s Istrom:

Otkako sam trener Osijeka, dva puta smo ih ugostili u Gradskom vrtu i još nismo pobijedili. Prvo je bilo 0:0 u onom derbiju začelja prošle sezone, a jesenas je susret završio rezultatom 1:1. Tada smo dobili onaj nespretni pogodak u posljednjoj minuti. Evidentno je da se Istra diže, no imamo mi neke svoje ciljeve. Moramo se prvenstveno fokusirati na sebe, mislim da smo tijekom tjedna dobro radili na treninzima i sada to treba prezentirati u subotu, kada je najvažnije. Iskreno se nadam da će moja momčad odigrati najbolju utakmicu u ovom dijelu sezone, uvijek se, zapravo, tomu nadam, prije svakog dvoboja. 

U našem prvoligašu svi su uvjereni da će momčad imati veliku potporu s tribina, posebice jer osječka navijačka skupina slavi svoj 29. rođendan.

U podršku ne sumnjam. Nadam se da će Kohorta biti još brojnija, a mi se moramo potruditi da im damo dodatni poticaj za njihovo slavlje na tribinama, rekao je Zekić. 

HT Prva liga

1.Dinamo36+3473
2.Rijeka36+4370
3.Hajduk36+3266
4.Osijek36+1556
5.Lokomotiva36-151
6.Slaven Belupo36-1043
7.Inter-Zaprešić36-2143
8.Rudeš36-2140
9.Istra 196136-3227
10.Cibalia36-3926

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 36. kolo

Slaven Belupo - Osijek 2:1

Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', 18.05.2018. 18:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti