Našem prvoligašu skandirali su članovi Tamburaške škole Batorek koji su na azijskoj turneji.

„Osijek ale“ ne odjekuje samo na tribinama Gradskog vrta. Popularno navijačko skandiranje naše Kohorte , koje najčešće čujemo po svršetku utakmica kojima je Osijek domaćin, imali su prigodu doživjeti i Kinezi u Šangaju. U tom su kineskom velegradu trenutno članovi Tamburaške škole „Batorek“ koji se na azijskom kontinentu prezentiraju svojom glazbom na ukupno šest dogovorenih koncerata.

Drago nam je da su naši sugrađani, upoznavajući ljepote Šangaja, našli vremena i za potporu Bijelo-plavima. Zanimljivo je istaknuti da je jedno kraće vrijeme, oko mjesec dana, u tom gradu živio i radio predsjednik Uprave našeg prvoligaša Ivan Meštrović.