NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Potvrditi status favorita

MOMČAD OSIJEKA II U PONEDJELJAK GOSTUJE U KOPRIVNICI

Potvrditi status favorita

07.05.2017.

Domaćin je pretposljednji, a Osječani treći na tablici i sigurno su kvalitetniji od Koprivničana. 

Nogometaši Osijeka II u ponedjeljak kasno popodne gostuju u Koprivnici gdje će protiv istoimenog domaćina odigrati posljednji susret 26. kola Treće HNL Istok. Gledajući broj osvojenih bodova i plasman obje momčadi na prvenstvenoj ljestvici, Osječani su nedvojbeno favoriti, budući da je njihov domaćin pretposljednji sa skromna 22 boda i ozbiljnim zaostatkom u odnosu na momčadi koje su također u donjem dijelu tablice. S druge strane, Bijelo-plavi su treći, iza vodećeg Međimurja i Varaždina te imaju priliku učvrstiti se na toj poziciji.

Vratar spašavao Koprivničane

U prošloj utakmici Osijek II je bio bolji od Bedema i ako bi ponovio igru iz drugog poluvremena toga ogleda, kada je u tri navrata natjerao protivnika na centar, naš bi trećeligaš napravio veliki korak ka pobjedi i u Koprivnici. Jesenas su Koprivničani ipak bili čvršći i neugodniji protivnik nego što su ovoga proljeća. Tada je ogled u Donjem gradu završio bez pobjednika, neriješenim rezultatom 1:1. Poveli su gosti, a bod Osječanima donio je Špoljarić. Sjećamo se da je vratar koprivničkog sastava bio najbolji pojedinac utakmice, a nadamo se da ga Skenderova momčad neće razbraniti i u drugom međusobnom dvoboju ove sezone...

HT Prva liga

1.Dinamo000
2.Gorica000
3.Hajduk000
4.Inter-Zaprešić000
5.Istra 1961000
6.Lokomotiva000
7.Osijek000
8.Rijeka000
9.Rudeš000
10.Slaven Belupo000

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 1. kolo

Osijek - Hajduk

Stadion Gradski vrt, 28.07.2018. 19:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 36. kolo

Slaven Belupo - Osijek 2:1

Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', 18.05.2018. 18:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti