NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Slijedi devet novih iskušenja

SUBOTA ĆE BITI PRILIČNO ZANIMLJIVA ZA NAŠE MLADE NOGOMETAŠE

Slijedi devet novih iskušenja

10.05.2017.

Kod kuće ovaj puta igraju samo Kadeti II i Juniori II, a u Gradski vrt stiže županjski Graničar.

Od ukupno devet utakmica koliko nam predstojeće subote slijedi u borbi za prvenstvene bodove mlađih kategorija iz naše Škole nogometa, samo će dvije biti odigrane u Gradskom vrtu, a ostalih sedam na gostujućim terenima. Kadeti II će u Prvoj KLM Slavonije i Baranje ugostiti županjski Graničar s početkom u 09,00 sati, a dva sata kasnije sa Županjcima će snage odmjeriti i Juniri II. Mlađi pioniri gostuju kod Hajduka u Popovcu, također u subotu, s početkom u 09,45 sati, nakon čega slijedi ogled Popovčana i Pioniri II NK Osijek.

Pioniri i Kadeti protiv Zagreba

Višnjevac će u subotnje popodne biti domaćini našim Početnicima i to u njihove dvije dobne kategorije. Prvo će od 16:00 sati igrati stariji dječaci, a sat vremena kasnije počinje i utakmica nešto mlađih uzrasta. Najzanimljiviji susreti igraju se i ovaj puta u okviru Prve HNL za mladež. Pritom su Pioniri i Kadeti našeg prvoligaša gosti Zagreba. Vranješovi učenici prvi će se suprostaviti vršnjacima iz redova „Pjesnika“, a onda će i Steinbrucknerovi izabranici nastojati ostvariti što bolji rezultat u svom prvenstvenom ogledu.

HT Prva liga

1.Dinamo000
2.Gorica000
3.Hajduk000
4.Inter-Zaprešić000
5.Istra 1961000
6.Lokomotiva000
7.Osijek000
8.Rijeka000
9.Rudeš000
10.Slaven Belupo000

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 1. kolo

Osijek - Hajduk

Stadion Gradski vrt, 28.07.2018. 19:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 36. kolo

Slaven Belupo - Osijek 2:1

Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', 18.05.2018. 18:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti