NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Produžiti pobjedničku seriju

OSIJEK II OVE NEDJELJE DOMAĆIN BJELOVARU

Produžiti pobjedničku seriju

13.05.2017.

Osječani se vraćaju u Donji grad, a susret na stadionu Olimpije počinje u 17 sati.

Još su četiri kola ostala do kraja sezone u Trećoj hrvatskoj nogometnoj ligi „Istok“. Momčad Osijeka II trenutno zauzima treće mjesto sa 46 bodova, a ispred Bijelo-plavih su drugoplasirani Varaždin koji je osvojio 50 i lider na tablici Međimurje s 54 boda. Izabranici Dine Skendera u 27. kolu dočekuju Bjelovar, a igrat će se na stadionu Olimpije u Donjem gradu, u nedjelju s početkom u 17 sati. Osječani su povezali dvije uzastopne pobjede, prvo su svladali Bedem u Gradskom vrtu, a potom i Koprivnicu na njezinu terenu, pa je ovo prilika i za treću u nizu što bi naše mladiće učvrstilo u vodećem tercetu.

Dokazivanje i treneru prve momčadi

Bjelovar i Lončar igrali su početkom studenoga kada su Bjelovarčani bili domaćini, ali to nisu uspjeli „pretočiti“ u pozitivan rezultat. Slavili su Borna Žitnjak i suigrači s 2:0, golovima Lončara i Klepača i bila je to potvrda razlike u kvaliteti u korist Osijeka. Pun pogodak očekuje se i ove nedjelje, u završnici sezone kada se naši mladići dokazuju ne samo stručnom stožeru koji ih vodi, nego i treneru prve momčadi Zoranu Zekiću. Naime, brzo će doći i ono vrijeme kada će se odlučivati koji će igrači započeti ljetne pripreme s Bijelo-plavima.

HT Prva liga

1.Dinamo000
2.Gorica000
3.Hajduk000
4.Inter-Zaprešić000
5.Istra 1961000
6.Lokomotiva000
7.Osijek000
8.Rijeka000
9.Rudeš000
10.Slaven Belupo000

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 1. kolo

Osijek - Hajduk

Stadion Gradski vrt, 28.07.2018. 19:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 36. kolo

Slaven Belupo - Osijek 2:1

Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', 18.05.2018. 18:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti