NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Bijelo-plavi na Europskom EFOS tjednu

PREDSTAVNICI NK OSIJEK GOSTOVALI NA EKONOMSKOM FAKULTETU

Bijelo-plavi na Europskom EFOS tjednu

13.05.2017.

Na pitanja studenata odgovarali su Zoran Zekić, Borna Barišić i Alen Nađsombat.

O Nogometnom klubu Osijek i svemu pozitivnome što je u našem sportskom kolektivu učinjeno u proteklih 15 mjeseci, govorilo se i tijekom manifestacije „Europski EFOS tjedan“ u organizaciji studentske udruge „Erudio“  spomenute sastavnice osječkog Sveučilišta. Riječ je o panel diskusiji pod nazivom „EFOS navija za Osijek – s navijačima u Europu“, s ciljem informiranja studenata o projektu #pokrenimograd, natjecateljskim uspjesima Bijelo-plavih u ovoj sezoni i predstojećim europskim izazovima, kao i o Školi nogometa i drugim aktualnostima iz Gradskog vrta.

Obostrano korisna i zanimljiva suradnja

Pozivu predsjednika udruge „Erudio“ Marka Mikića odazvali su se trener našeg prvoligaša Zoran Zekić, kapetan momčadi Borna Barišić i direktor marketinga Alen Nađsombat. Uvjerili smo se da NK Osijek i na Ekonomskom fakultetu ima dosta svojih navijača i simpatizera koji sa zanimanjem prate sve ono što je vezano uz Klub, igre i rezultate, ali i brojne aktivnosti, akcije i projekte.

Suradnja s EFOS-om traje već duže vrijeme i obostrano nam je i korisna i zanimljiva. Zato smo im opet rado došli u goste i popričali o svemu što ih je zanimalo. I mi u Gradskom vrtu imamo dosta studenata, najviše upravo s Ekonomije. Oni nam pomažu u brojnim eventima i njihovu kreativnost i ideje  nastojimo što bolje uklopiti u našu viziju još boljeg i jačeg Osijeka, pristupačnijeg svakom navijaču i nogometnom zaljubljeniku, rekao je Nađsombat.

HT Prva liga

1.Dinamo15+2437
2.Osijek16+828
3.Rijeka16+1526
4.Hajduk15+725
5.Inter-Zaprešić16-322
6.Lokomotiva15-321
7.Slaven Belupo16-517
8.Cibalia16-1814
9.Istra 196115-613
10.Rudeš16-1911

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 17. kolo

Hajduk - Osijek

Gradski stadion Poljud, 25.11.2017. 18:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 16. kolo

Osijek - Cibalia 1:1

Stadion Gradski vrt, 18.11.2017. 15:00

Ostale vijesti