Dobili smo nove navijače

PONOVNO SMO UGOSTILI DJEČAKE IZ DRUGIH KRAJEVA SLAVONIJE

Dobili smo nove navijače

14.05.2017.

Osim djevojčica i dječaka iz Škole nogometa NK Hajduk Pakrac, došli su nam i mladići iz NK Mladost Golinci.

Na utakmici protiv Slaven Belupa, igrače su na teren izveli dječaci i djevojčice iz NK Hajduk Pakrac. Nastavak je to dugogodišnje suradnje, pa su mladi Pakračani dobili na poklon garnituru dresova i deset lopti.

Zanimljivo je istaknuti kako su istoga dana, dakle u subotnje prijepodne, naši Mlađi pioniri trenera Vedrana Nikšića gostovali upravo u Pakracu u sklopu natjecanja Kvalitetne lige mladeži Slavonije i Baranje. Njihova je Škola nogometa sve brojnija i dobro ustrojena, a želja im je da netko od tih dječaka i mladića u bliskoj budućnosti zaigra i za Bijelo-plave...

Ispunila se želja Golinčana

Imali smo u subotu navečer i goste iz NK Mladost Golinci. Riječ je o mjestu s tristotinjak žitelja, udaljenom 50-ak kilometara od Osijeka, a njihov je klub osnovan prije gotovo sedam desetljeća. Nedavno je u toj sredini pokrenut i rad s mlađim uzrastima, pa je trenutno dvadesetak djevojčica i dječaka na treninzima.

Njima se ispunila želja da dođu na jednu prvenstvenu utakmicu našeg Osijeka u HNL-u. Bio je to njihov prvi dolazak na stadion, a imali su priliku zaigrati i na terenu s umjetnom travom. Bili su u svlačionicama, u VIP i Press salonu, sjedili na klupama za pričuvne igrače i saznali ono najvažnije o Nogometnom klubu Osijek. Osim toga, dobili su bijelo-plave šalove i zdušno navijali za Osječane na zapadnoj tribini.

7.Cibalia9-119
10.Istra 19619-85