NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Oslabljeni protiv lidera

MOMČAD OSIJEKA II U SUBOTU GOSTUJE U ČAKOVCU

Oslabljeni protiv lidera

19.05.2017.

Puno je igrača koji će morati propustiti utakmicu s vodećim Međimurjem.

Subota nogometašima Osijeka II donosi gostovanje kod lidera na tablici Treće hrvatske lige Istok. Osječani igraju protiv momčadi Međimurja koja je na samome vrhu s 55 osvojenih bodova, dok su Bijelo-plavi na trećem mjestu sa šest bodova manje. Već dugo prije jedne utakmice trener našeg trećeligaša Dino Skender nije imao toliko problema kao ovaj puta. Naime, zbog crvenih i žutih kartona, te nekih ozljeda izostat će veći broj standardnih igrača. 

Aktiviranje Kurtovića i Radotića

Također neki su priključeni prvoj momčadi koja također ima dosta izostanaka, pa je stručnom stožeru prilično složeno sastaviti jedanaestoricu s kojom će se suprostaviti Čakovčanima...

Oni su prvi na tablici, jasno je da žele i ostati na samome vrhu, a mi smo desetkovani baš uoči derbija. No, ne vrijedi nam kukati, nego se pokušati suprostaviti s kadrom koji će nam biti na raspolaganju. Ponovno smo aktivirali Kurtovića i Radotića za ovu prigodu, koji već dugo nisu igrali jer su posvećeni trenerskom poslu u Školi nogometa,no sada bi nam mogli koristiti. Teško je reći što u takvim okolnostima možemo očekivati, ali nam je obaveza pokušati se prezentirati u što boljem izdanju, rekao je Skender. 

HT Prva liga

1.Dinamo000
2.Gorica000
3.Hajduk000
4.Inter-Zaprešić000
5.Istra 1961000
6.Lokomotiva000
7.Osijek000
8.Rijeka000
9.Rudeš000
10.Slaven Belupo000

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 1. kolo

Osijek - Hajduk

Stadion Gradski vrt, 28.07.2018. 19:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 36. kolo

Slaven Belupo - Osijek 2:1

Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', 18.05.2018. 18:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti