Vranješovi učenici u finalu svladali Crvenu zvezdu sa 4:1, a pripale su im i dvije pojedinačne nagrade.

Nakon što su nam Kadeti osvojili drugo mjesto na „Turniru prijateljstva“ u Banja luci, u istom je gradu odigran i međunarodni turnir mladih nogometaša u pionirskoj konkurenciji.

Naši su Pioniri, pod vodstvom trenera Stjepana Vranješa, uz koordinatore Tomislava Priegla i Gorana Popovića te fizioterapeuta Nikolu Grgića, zaslužili prvo mjesto i pobjednički pokal nakon što su u finalu bili bolji od Crvene zvezde sa 4:1 (strijelci su bili Ivanagić 2, Lišnić i Maganjić po 1). Prethodno su Osječani u razigravanju po skupinama bili bolji od Krupe sa 4:0 (Ivandić 2, Lišnić i Ivanagić) i od Rudara s 1:0 (Ivanagić).

Za najboljeg igrača proglašen je Antonijo Ivandić, dok je najbolji vratar bio također član našeg prvoligaša Filip Kovačević.