NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Odlični nastupi na turnirima

PREGLED REZULTATA MLAĐIH KATEGORIJA

Odlični nastupi na turnirima

21.06.2017.

Čak na tri turnirska natjecanja momčadi iz naše Škole nogometa su osvojile pobjedničke trofeje!

Kadeti II su ovosezonske nastupe u Prvoj Kvalitetnoj ligi mladeži okončali pobjedom u gradskom derbiju protiv momčadi Grafičara rezultatom 1:0 (Vinogradac).Uz upisana nova tri boda, naši su nogometaši završili na 2. mjestu. Mlađi Pioniri su u prijateljskom susretu slavili 3:2 (Lozić 2 i Ledinski) protiv Đakova, a naši Pioniri II poraženi su od Vukovara 1:2 (Polić).

Pripremnu utakmicu protiv Rudara odigrali su  Predpočetnici 2009. te postigli uvjerljivu pobjedu 13:2 (Matić 4, Sabo 3, Ljubojević i Mihaljević po 2, Kurtović i Galić), dok su Mlađi Pioniri II istoimenog protivnika porazili sa 4:0 (Barić, Damjanović, Ivančan i Pavličić). Juniori II na turniru „Tomislav Bošnjak“ u Iloku zauzeli su treće mjesto, nakon što su pobijedili Vukovar 1:0 (A.Stupar), odigrali neriješeno 0:0 protiv Širokog Brijega te u konačnici u borbi za treće mjesto porazili Cibaliju 2:0 (A.Stupar i Šikić).

Naši Kadeti nalaze se na turniru „Branko Čavlović-Čavlek“ gdje su nadjačali domaći Karlovac rezultatom 2:0 (Kuprešak i Pudić), te upisali poraze protiv momčadi Kopra 1:2 (Cindrić) i Varaždina 0:1.

Početnici II  osvojili „Crikvenica Kup“

Zapažene rezultate na „Crikvenica kupu“ ubilježili su Početnici II i Predpočetnici 2008. Početnici II su tijekom cijeloga turnira pokazivali svoju nadmoć te su ostvarili sedam pobjeda u isto toliko susreta. Redom su pobjeđivali Bili as 4:0 (Grgić 2, Barić i Omerović), Mladost iz Ždralova 3:0  (Barić, Grgić i Vučemilović-Šimunović), Prvi gol Sarajevo 5:0 (Grgić i Majdenić po 2 i Vučemilović-Šimunović), zatim No limit 7:0 (Majdenić i Omerović po 2, Rupčić, Tomić i Vučemilović-Šimunović).

U četvrtfinalu su Osječani svladali Rijeku s 1:0 (Grgić), a u polufinalu Tekstilac rezultatom 5:0 (Grgić 2, Vučemilović-Šimunović, Jerković i Majdenić), te u finalnom susretu Union Split s također uvjerljivih 3:0 (Grgić 2 i Majdenić). Uz zasluženo prvo mjesto,osvojene su i dvije pojedinačne nagrade. Za najboljeg strijelca turnira proglašen je Grgić, dok je najistaknutiji vratar turnira bio Damjanović.

Početnici 2008. svoj su nastup okončali u četvrtfinalu, uz upisane tri  pobjede - protiv Vrbovca 3:1 (Gagulić 2 i Ižaković), Grobničana 3:0 (Bertić 2 i Gagulić), Tora 5:1 (Bertić, Korman, Gagulić, Ižaković i Pejić ), te jedan neriješeni rezultat protiv Škabrnje 2:2 (Berić i Pejić) i poraz u četvrtfinalu od momčadi Hajduka 0:2.

Osvojeni turniri u Banja Luci i Livani

Na igralištu Grafičara održan je turnir u kojem su sudjelovali Predpočetnici 2009. Naši su dječaci zaustavljeni u finalu te su završili na drugom mjestu. Na putu do finala pobjeđivali su  Olimpiju 3:0 (Ljubojević, Matić i Sabo) , Tomislav 5:0 (Ljubojević 3, Galić i Kurtović), Višnjevac 3:0 (Božić, Ljubojević i Sabo), Hypo limač 2:0 (Posavec i Sabo), Dardu 2:1  (Matić i Pavličić), a odigrali su neriješeno 2:2 (Matkić i Sabo) protiv momčadi Požege.

U finalnom susretu s Đakovom, Bijelo-plavi nisu imali sreće u „lutriji“ jedanaesteraca te su nakon remija 3:3 tijekom igre (Ljubojević 2 i Kurtović), poraženi na penale rezultatom 4:5. Treba još jednom spomenuti i odličan rezultat Pionira koji su bili prvi na „Turniru Prijateljstva“ , a detaljnije izvješće iz Banja luke možete pročitati ovdje.

Još jedan zapaženi uspjeh ostvaren je od strane Početnika 2006. koji su u jakoj konkurenciji osvojili „9. Memorijal Milenko Jerković“ , a kako je bilo na Livani - detaljnije pogledajte na ovoj poveznici.

 

REZULTATI PRVENSTVENIH UTAKMICA

Kadeti II  - Grafičar 1:0

 

TURNIR „Tomislav Bošnjak“ Ilok

Juniori II - Vukovar 1:0

Juniori II - Široki Brijeg 0:0

Juniori II - Cibalia 2:0

 

TURNIR „Branko Čavlović Čavlek “

Kadeti - Koper 1:2

Kadeti - Karlovac 2:0

Kadeti - Varaždin  0:1

 

„CRIKVENICA KUP“

Početnici II - Bili as 4:0

Početnici II - Mladost Ždralovi 3:0

Početnici II - Prvi gol Sarajevo 5:0

Početnici II - No limit 7:0

Početnici II - Rijeka 1:0   1 finala

Početnici II - Tekstilac 5:0   1 finala

Početnici II - Union Split 3:0   finale

 

Predpočetnici 2008 - Škabrnja 2:2

Predpočetnici 2008 - Vrbovec 3:1

Predpočetnici 2008 - Grobničan 3:0

Predpočetnici 2008 - Tora 5:1

Predpočetnici 2008 - Hajduk 0:2   1 finala

 

TURNIR GRAFIČAR

Predpočetnici 2009 - Olimpija 3:0

Predpočetnici 2009   - Tomislav 5:0

Predpočetnici 2009    - Višnjevac 3:0

Predpočetnici 2009    - Požega  2:2

Predpočetnici 2009   - Hypo 2:0  

Predpočetnici 2009   - Darda 2:1

Predpočetnici 2009   - Đakovo 4:5  (3:3) finale

HT Prva liga

1.Dinamo13+2131
2.Rijeka13+1825
3.Hajduk13+824
4.Osijek13+724
5.Lokomotiva13-118
6.Inter-Zaprešić13-517
7.Slaven Belupo13-513
8.Cibalia13-1512
9.Istra 196113-99
10.Rudeš13-197

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 14. kolo

Osijek - Lokomotiva

Stadion Gradski vrt, 28.10.2017. 19:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 13. kolo

Rijeka - Osijek 1:2

HNK Rijeka, 22.10.2017. 19:00

Ostale vijesti