NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Svjetlosna potpora i Bijelo-plavima

OSJEČKI PJEŠAČKI MOST ZASVIJETLIO U SPEKTRU RAZLIČITIH BOJA

Svjetlosna potpora i Bijelo-plavima

28.06.2017.

Projekt Coca-Cole je našem gradu omogućio istinsku atrakciju građanima Osijeka i turistima.

U ponedjeljak je u svom punom sjaju zasvijetlio osječki Pješački most, na zadovoljstvo brojnih Osječana koji su došli na Promenadu i sudjelovali na prigodnoj svečanosti. Riječ je o projektu Coca-Cole, Grada Osijeka i tvrtke Zumtobel koji je realiziran upravo zahvaljujući našim sugrađankama i sugrađanima jer su u proteklih nekoliko mjeseci skupili 108.048 čepova s različitih boca ovog popularnog bezalkoholnog pića. Nema sumnje kako će gosti slavonsko-baranjske metropole upravo osvjetljeni Most poželjeti vidjeti u njegovom punom sjaju u večernjim satima. 

Poigravanje svjetlosnim efektima

Stijepan Petrović, regionalni voditelj prodaje Coca-Cole za istočnu Hrvatsku, u tom je kontekstu najavio:

Cilj nam je interakcija u odnosu na zanimljive događaje i manifestacije, da ih možemo dočarati našim svjetlosnim efektima koji zaista pružaju nebrojene mogućnosti. Primjerice, kada nam bude igrala reprezentacija možemo se poigrati s crveno-bijelim kockicama, a naš ćemo NK Osijek podržati spektrom bijele i plave boje što ste već također mogli vidjeti kako upečatljivo izgleda. Neka nam Bijelo-plavi što duže ostanu u Europi, pa će i Most često svjetliti za njih.

Na dresovima Coca-Cola

U akciju osvjetljenja Pješačkog mosta od samoga se početka uključio i Nogometni klub Osijek, ne samo zbog prikupljenih 1947 čepova. Naši su nogometaši i članovi Uprave sudjelovali i u promidžbenim aktivnostima, a direktor Igor Galić o toj je suradnji rekao: 

Ovako osvijetljen Most izgleda predivno i možemo biti ponosni što imamo takvu vizualnu atrakciju u našem gradu. Suradnja NK Osijek i Coca-Cole je odlična i jedni druge pratimo u globalnom projektu „Pokrenimo grad“. Podsjetit ću da naši Kadeti i Juniori na svojim dresovima imaju reklamu upravo Coca-Cole, što je, mislim, jedinstven slučaj ne samo u Hrvatskoj nego možda i u Europi. Drago mi je što je jedna takva kompanija prepoznala i vrijednosti koje mi nastojimo razvijati i sve ono što radimo u posljednjih godinu i nešto dana. 

HT Prva liga

1.Dinamo31+3669
2.Hajduk31+3161
3.Rijeka31+3760
4.Osijek31+1652
5.Lokomotiva31-736
6.Inter-Zaprešić30-1736
7.Slaven Belupo30-1232
8.Rudeš30-2626
9.Istra 196131-2525
10.Cibalia30-3324

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 32. kolo

Osijek - Lokomotiva

Stadion Gradski vrt, 28.04.2018. 19:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 31. kolo

Rijeka - Osijek 1:0

HNK Rijeka, 21.04.2018. 19:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti