NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Hvala vam, Laslovčani!

NK Osijek gostovao kod županijskog drugoligaša

Hvala vam, Laslovčani!

10.07.2017.

Gotovo svi u publici, posebice mladi, poželjeli su se fotografirati s nogometašima Osijeka.

Gostovanje u Laslovu, Osječanima će sigurno ostati u vrlo lijepom sjećanju. Doček u ovom naselju s oko tisuću stanovnika zaista je bio iznimno gostoljubiv, a naši su igrači pozdravljeni velikim pljeskom, da bi na isti način bili i ispraćeni s igrališta svoga mjesnog kluba.

Laslovčani su slavili 90. obljetnicu organiziranog igranja nogometa u svom selu, pa su u većem broju došli na prijateljsku utakmicu s Bijelo-plavima. Početni je udarac izveo 90-godišnji Luka Kuprešak, dugogodišnji igrač i član uprave našeg nedjeljnog domaćina, a ovom je prigodom igračku karijeru okončao i vratar Zeleno-bijelih Davor Đunda koji je puno dao aktualnom županijskom drugoligašu. Rezultat je sporedan, no spomenut ćemo da je bilo 0:9, uz golove Ikića i Grgića po dva, Mudražije, Mioča, Peroševića, R. Miškovića i Ivića.

Beba Paola najmlađa navijačica

Po dolasku u Laslovo, kod spomen-obiježja poginulima i nestalima u Domovinskom ratu Osječani su položili vijenac, a učinili su to i predstavnici navijačke skupine Kohorta. Također, gosti su upalili svijeću i kod spomen-ploče na samome igralištu za sve one bivše članove Laslova '91 koji su utkali svoje živote za hrvatsku samostalnost.

Gotovo svi gledatelji, a posebno oni mlađi, osmoškolci i srednjoškolci, poželjeli su se fotografirati s osječkim nogometašima i trenerom Zoranom Zekićem. Bilo nam je zaista ugodno u njihovoj sredini, posebno jer smo u Laslovu zatekli i mnoge navijače Nogometnog kluba Osijek. 

U središtu pozornosti bila je preslatka petomjesečna beba Paola u svom navijačkom bodyju koja se našla u rukama gotovo svih naših prvotimaca i znatiželjno promatrala što se to oko nje događa... U poluvremenu su nam lijep program na mađarskom jeziku pripremili i mladi članovi KUD-a „Šandor Petefi“, za koje čujemo da su vrlo aktivni. Koristimo i ovu priliku da se Laslovčanima još jednom zahvalimo na vrlo srdačnom dočeku i ispraćaju te im želimo puno sreće i uspjeha u nastavku klupskog djelovanja.

HT Prva liga

1.Dinamo31+3669
2.Hajduk31+3161
3.Rijeka31+3760
4.Osijek31+1652
5.Lokomotiva31-736
6.Inter-Zaprešić30-1736
7.Slaven Belupo30-1232
8.Rudeš30-2626
9.Istra 196131-2525
10.Cibalia30-3324

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 32. kolo

Osijek - Lokomotiva

Stadion Gradski vrt, 28.04.2018. 19:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 31. kolo

Rijeka - Osijek 1:0

HNK Rijeka, 21.04.2018. 19:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti