NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
“Klasje” na svjetskom prvenstvu

Mladi nogometaši iz „Klasja“ sudionici su Svjetskog prvenstva

“Klasje” na svjetskom prvenstvu

12.07.2017.

Sudjelovat će ekipe dječjih domova iz 26 zemalja svijeta, a „Klasje“ predstavlja Hrvatsku.

Posebni gosti na konferenciji za novinare našeg prvoligaša dan uoči susreta između Osijeka i Luzerna bili su nam mladići iz Centra za pružanje usluga u zajednici „Klasje“. Naime, njihovu ekipu idućih dana očekuje nastup na Svjetskom prvenstvu dječjih domova koje će se održati u Varšavi. Dakako da im je NK Osijek odlučio pomoći i osigurati im ugodniji put i boravak u Poljskoj, a na ovu je temu direktor marketinga u Gradskom vrtu, Alen Nađsombat istaknuo:

Ovo je nastavak kontinuirane suradnje koju s Klasjem imamo od prošle godine. To su naši prijatelji i navijači , a kada govorimo o globalnom projektu „Pokrenimo grad“, to se upravo potvrđuje na ovom primjeru. Pozivamo i druge da se uključe i pomognu „Klasju“ i ostalim potrebitim organizacijama i pojedincima koliko mogu i da ovo ne bude usamljeni primjer nego da postane konstanta. Želimo dečkima puno uspjeha u Varšavi! 

Igrat će se na stadionu Legije

Izbornik i trener mladih nogometaša iz „Klasja“  je odgajatelj Darko Krstin. On je rekao kako će za sve njih ovo biti značajan događaj kojega će zauvijek pamtiti:

Želio bih se zahvaliti Nogometnom klubu Osijek na velikoj pomoći i suradnji u ovom našem odlasku u Poljsku te poželiti Bijelo-plavima puno uspjeha u ogledu s Luzernom. Nastupit ćemo na turniru na kojem su ekipe iz 26 zemalja svijeta, a mi smo predstavnici Hrvatske. Iznimno nam je zadovoljstvo sudjelovati na takvoj smotri, posebice jer će se igrati u Varšavi, na prekrasnom stadionu Legije, što će sigurno biti posebno iskustvo za naše dečke. Vidjeli smo da nas čeka i odličan smještaj, općenito, organizacija će zasigurno biti na vrlo visokoj razini. Očekuju nas kvalitetni protivnici, a iz kojih će zemalja oni biti – vidjet ćemo nakon što bude obavljen ždrijeb. Dakako da nam je želja nešto napraviti i vratiti se kući što zadovoljniji.

HT Prva liga

1.Dinamo31+3669
2.Hajduk31+3161
3.Rijeka31+3760
4.Osijek31+1652
5.Lokomotiva31-736
6.Inter-Zaprešić30-1736
7.Slaven Belupo30-1232
8.Rudeš30-2626
9.Istra 196131-2525
10.Cibalia30-3324

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 32. kolo

Osijek - Lokomotiva

Stadion Gradski vrt, 28.04.2018. 19:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 31. kolo

Rijeka - Osijek 1:0

HNK Rijeka, 21.04.2018. 19:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti