NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
DOBRO na osječkim dresovima

Najveća tvrtka u regiji podržava NK Osijek

DOBRO na osječkim dresovima

16.07.2017.

Koncern Žito odlučio je podržati projekt našeg prvoligaša, a pomoći će i vinkovačkoj Cibaliji.

Već na europskim utakmicama protiv Santa Colome i Luzerna gledatelji su na reklamnim panoima stadiona Gradski vrt mogli primjetiti logo i poruke brenda DOBRO.

DOBRO je brand trajnih mesnih proizvoda koje proizvodi Žito grupa, vodeća poljoprivredna i prehrambena industrija u Slavoniji. Žito grupa se sastoji od 29 poslovnih subjekata i zapošljava 1.500 djelatnika.

Upravo je ova uspješna i prestižna tvrtka, čiji je vlasnik Marko Pipunić proglašen poduzetnikom godine u Hrvatskoj, i službeno postala novi, važan sponzor Nogometnog kluba Osijek. Iz „Žito“ grupe je stiglo i priopćenje u kojem se navodi:

„Žito je kompanija koja godinama podržava različite sportove poput gimnastike, atletike, tenisa, plivanja...

Iako nogomet do sada nije bio jedan od njih, prepoznali smo da se u NK Osijeku događa puno više od nogometa. Zato smo odlučili podržati NK Osijek "pokret", jer to je pokret energije i zajedništva, koji povezuje i koji kreira novu nogometnu i navijačku kulturu u našem gradu. Kada se gotovo 15.000 građana odluči učlaniti u Bijelo plavi klub, jasno je da se u gradu događa nešto veliko i dobro.

Zato smo se i odlučili povezati kroz naš brend mesnih proizvoda DOBRO, jer upravo dobro utjelovljuje i samu bit poslovanja Žito kompanije – činjenje dobroga za naše ljude i za dobrobit cijele Slavonije.

Zbog vizije razvoja koja je usmjerena ne samo Osijeku, već cijeloj Slavoniji, odlučili smo istovremeno podržati i drugog slavonskog prvoligaša, HNK Cibaliju, i kroz naš brend DOBRO povezati građane i gradove, osnažujući zajedništvo u regiji. Jer mi zaista vjerujemo u dobro, vjerujemo u Slavoniju!

Sretno našim prvoligašima u sezoni 2017./2018.“

HT Prva liga

1.Dinamo000
2.Gorica000
3.Hajduk000
4.Inter-Zaprešić000
5.Istra 1961000
6.Lokomotiva000
7.Osijek000
8.Rijeka000
9.Rudeš000
10.Slaven Belupo000

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 1. kolo

Osijek - Hajduk

Stadion Gradski vrt, 29.07.2018. 21:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 36. kolo

Slaven Belupo - Osijek 2:1

Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', 18.05.2018. 18:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti