NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Treba uživati u igri!

Vlasnici NK Osijek podržali igrače prije utakmice

Treba uživati u igri!

27.07.2017.

Lorinc Meszaros i Ivan Meštrović obratili su se igračima i poželjeli im puno sreće i uspjeha u Eindhovenu.

U Hotel „Pullman“ gdje borave nogometaši Osijeka došli su i čelnici našeg prvoligaša. Igračima i stručnom stožeru kratko se obratio i većinski vlasnik Bijelo-plavih i predsjednik Nadzornog odbora  Lorinc Meszaros čestitajući na dosadašnjim europskim rezultatima i poželjevši, dakako, sreću i uspjeh i u ogledima s PSV-om.

Meszaros je pritom rekao da je zadovoljstvo igrati protiv takvih klubova kao što je bivši prvak Europe, a najavio je kako su vlasnici NK Osijek spremni i dodatnim premijama stimulirati i nagraditi igrače za možebitni uspjeh s Nizozemcima...

Vesele i pune tribine

Suvlasnik i predsjednik Uprave Ivan Meštrović je ponovio svoj od prije poznati stav da igrači prvenstveno trebaju uživati u ovakvim utakmicama, igrati bez psihološke barijere i opterećenja i u tom smislu pružiti svoj maksimum.

„I pun stadion je također nešto čemu se trebamo veseliti jer će naša momčad zaigrati u ambijentu kojega svi želimo na utakmicama“, dodao je Meštrović. U Eindhoven je doputovao i gotovo stalni pratitelj na svim važnijim dvobojima Bijelo-plavih, član Uprave Ferenc Sakalj.

HT Prva liga

1.Dinamo6+1216
2.Hajduk6+613
3.Osijek6+512
4.Rijeka6+512
5.Slaven Belupo6-29
6.Inter-Zaprešić608
7.Cibalia6-46
8.Lokomotiva6-44
9.Istra 19616-62
10.Rudeš6-122

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 7. kolo

Cibalia - Osijek

Stadion Cibalia, 27.08.2017. 21:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 6. kolo

Osijek - Inter-Zaprešić 3:0

Stadion Gradski vrt, 20.08.2017. 21:00

Ostale vijesti