NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Vrlo dobro prvo poluvrijeme

Nogometaši Osijeka II imali provjeru protiv mađarskog trećeligaša

Vrlo dobro prvo poluvrijeme

27.07.2017.

Bijelo-plavi su protiv Duna Aszfalta vodili 2:0, a utakmica je završila neriješenim rezultatom 2:2.

Momčad Osijeka II odigrala je prvu kontrolnu utakmicu u sklopu priprema za novu sezonu u Trećoj HNL Istok. Na igralištu Elektre „Kraj Drave“ Osječani su ugostili mađarskog trećeligaša Duna Aszfalt, a rezultat je bio neriješen 2:2.

Dok su na terenu bili igrači za koje, barem trenutno, možemo reći da su najbliže startnoj postavi i za službene oglede, bilo je 2:0 za Bijelo-plave. Golove su u prvom poluvremenu postigli Rajić i Ferić. U tom razdoblju igre Osijek II je bio dominantan i zaslužio prednost, a moglo se vidjeti i dosta lijepih akcija.

U subotu dolazi PMFC

U nastavku susreta prigodu su dobili i ostali, među kojima i oni koji su još uvijek na probi u osječkim redovima. Mađari su s dva pogotka uspjeli doći do izjednačenja.

  • Bio nam je to dobar test na početku. Mogu biti zadovoljan onim što su naši dečki pokazali, posebno u prvih 45 minuta. I Duna je dobra momčad, oni su također rotirali svoje igrače, pa je ova provjera apsolutno i nama i njima dobro došla i poslužila svrsi. S većim brojem izmjena opao je i ritam igre, što je uostalom i normalno, ali generalno govoreći – bilo je dobro. I dalje radimo dosta velikim intenzitetom, a sljedeću utakmicu imamo u subotu protiv PMFC-a iz Pečuha, ponovno na Elektri, s početkom u 18 sati, rekao je trener Osijeka II Dino Skender.

HT Prva liga

1.Dinamo000
2.Gorica000
3.Hajduk000
4.Inter-Zaprešić000
5.Istra 1961000
6.Lokomotiva000
7.Osijek000
8.Rijeka000
9.Rudeš000
10.Slaven Belupo000

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 1. kolo

Osijek - Hajduk

Stadion Gradski vrt, 29.07.2018. 21:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 36. kolo

Slaven Belupo - Osijek 2:1

Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', 18.05.2018. 18:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti